Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Praha - KOTPR

Praha (2. 6. 2021)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.39 749.00
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 07.44 732.00
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.51 710.00
4 12 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.47 431.00
5 Bedřich BudinskýBedřich Budinský 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.58 403.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.52 706.00
2 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.72 369.00
3 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.93 131.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.39 749.00
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 07.44 732.00
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.51 710.00
4 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.52 706.00
5 12 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.47 431.00
6 Bedřich BudinskýBedřich Budinský 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.58 403.00
7 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.72 369.00
8 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.93 131.00

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KlimešMiroslav Klimeš 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.11
2 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.75
3 13 Lukáš KasaLukáš Kasa 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.04
4 8 Radan TomekRadan Tomek 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.11
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.50
2 1 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.96
3 8 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.16
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.50
2 1 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.96
3 Miroslav KlimešMiroslav Klimeš 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.11
4 8 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.16
5 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.75
6 13 Lukáš KasaLukáš Kasa 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.04
7 8 Radan TomekRadan Tomek 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.11

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 08.05 833.00
2= Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 08.40 729.00
2= Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 SB 08.40 729.00
4 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 08.48 706.00
5 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 SB 08.53 692.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.56 684.00
2 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.93 584.00
3 Ema RaiterováEma Raiterová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.05 553.00
4 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.26 501.00
5 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.30 492.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.88 597.00
2 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.06 551.00
3 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.20 516.00
4 1 Viktorie SujováViktorie Sujová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.39 470.00
5 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.56 431.00
6 2 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.62 417.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 08.05 833.00
2 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 08.40 729.00
2 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 SB 08.40 729.00
4 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 08.48 706.00
5 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 SB 08.53 692.00
6 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.56 684.00
7 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.88 597.00
8 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.93 584.00
9 Ema RaiterováEma Raiterová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.05 553.00
10 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.06 551.00
11 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.20 516.00
12 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.26 501.00
13 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.30 492.00
14 1 Viktorie SujováViktorie Sujová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.39 470.00
15 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.56 431.00
16 2 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.62 417.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.87
2 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.20
3 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.22
4 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.64
5 Anna VoithováAnna Voithová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.77
6 Barbora ČiberováBarbora Čiberová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NovákováKristýna Nováková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.09
2 5 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.10
3 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.30
4 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.59
5 Eliška StiborováEliška Stiborová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.13
6 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10.20
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.87
2 Kristýna NovákováKristýna Nováková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.09
3 5 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.10
4 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.20
5 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.22
6 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.30
7 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.59
8 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.64
9 Anna VoithováAnna Voithová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.77
10 Barbora ČiberováBarbora Čiberová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.86
11 Eliška StiborováEliška Stiborová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.13
12 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10.20

100 m - Muži

(st, 2.6.2021 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.63 725.00
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.77 697.00
3 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 11.82 687.00
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.88 675.00
5 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 14.23 280.00
6 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 16.46 55.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 17:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.73 817.00
2 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 13.32 715.00
3 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.47 689.00
4 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.57 673.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.74 645.00
2 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.90 620.00
3 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.38 546.00
4 Ema RaiterováEma Raiterová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.76 491.00
5 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 15.04 451.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.36 549.00
2 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 14.60 514.00
3 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.97 461.00
4 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 15.43 399.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.73 817.00
2 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 13.32 715.00
3 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.47 689.00
4 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.57 673.00
5 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.74 645.00
6 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.90 620.00
7 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.36 549.00
8 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.38 546.00
9 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 14.60 514.00
10 Ema RaiterováEma Raiterová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.76 491.00
11 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.97 461.00
12 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 15.04 451.00
13 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 15.43 399.00

150 m - Žáci

(st, 2.6.2021 - 18:25) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 20.83
2 Miroslav KlimešMiroslav Klimeš 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.29
3 8 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.31
4 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.46
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 20.50
2 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 20.96
3 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 22.74
4 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.68
5 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 24.04
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 23.18
2 Anna VoithováAnna Voithová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 23.36
3 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.97
4 Eliška StiborováEliška Stiborová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.08
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 20.50
2 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 20.96
3 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 22.74
4 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 23.18
5 Anna VoithováAnna Voithová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 23.36
6 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.68
7 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 24.04
8 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.97
9 Eliška StiborováEliška Stiborová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.08

200 m - Muži

(st, 2.6.2021 - 18:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 23.53 736.00
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 23.72 718.00
3 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 23.90 702.00
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.38 659.00
5 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 31.53 171.00
6 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 37.30 3.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 26.32 769.00
2 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 28.18 617.00
3 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.89 562.00
4 Ema RaiterováEma Raiterová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 30.84 425.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.88 563.00
2 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 29.40 525.00
3 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 30.20 468.00
4 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 30.53 446.00
5 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 31.86 360.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 26.32 769.00
2 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 28.18 617.00
3 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.88 563.00
4 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.89 562.00
5 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 29.40 525.00
6 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 30.20 468.00
7 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 30.53 446.00
8 Ema RaiterováEma Raiterová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 30.84 425.00
9 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 31.86 360.00

800 m - Muži

(st, 2.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:13.10
2 12 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:21.94
3 1 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:31.08
4 13 Lukáš KasaLukáš Kasa 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:55.48
5 8 Radan TomekRadan Tomek 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:57.89
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy

(st, 2.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Stella KuttnerStella Kuttner 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:32.96
2 5 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:39.45
3 2 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:44.70
4 1 Viktorie SujováViktorie Sujová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:45.48
5 3 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:49.90
Celkem 5 závodníků
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2210
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 2137
3 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2105
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2044
5 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0820
6 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0189
Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Bedřich BudinskýBedřich Budinský 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2419
2 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1996
3 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1943
4 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1867
5 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1705
6 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1601
7 Ema RaiterováEma Raiterová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1469
8 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1389
9 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1322
10 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 0729
Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Viktorie SujováViktorie Sujová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Celkem 17 závodníků