Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Oddílový závod staršího žactva a pětiboj mladšího žactva

Praha (2. 6. 2021)

60 m - Žáci

(st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BenešMarek Beneš 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.8
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.5 35.00
2 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 11.0 5.00
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.1 233.00
2 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.3 196.00
3 Ondřej MatinaOndřej Matina 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.5 161.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.1 233.00
2 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.3 196.00
3 Ondřej MatinaOndřej Matina 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.5 161.00
4 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.5 35.00
5 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 11.0 5.00

60 m - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.8
2 Karolína HonzákováKarolína Honzáková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 10.6
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 08.7 582.00
2 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.3 435.00
3 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.5 391.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.3 435.00
2 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.4 413.00
3 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.7 348.00
4 Kateřina PostonKateřina Poston 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 10.0 289.00
5 Anna ŠtanclováAnna Štanclová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 10.2 252.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.7 348.00
2 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.8 328.00
3 Michaela PášováMichaela Pášová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 10.4 218.00
4 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 11.4 80.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 08.7 582.00
2 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.3 435.00
2 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.3 435.00
4 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.4 413.00
5 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.5 391.00
6 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.7 348.00
6 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.7 348.00
8 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.8 328.00
9 Kateřina PostonKateřina Poston 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 10.0 289.00
10 Anna ŠtanclováAnna Štanclová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 10.2 252.00
11 Michaela PášováMichaela Pášová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 10.4 218.00
12 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 11.4 80.00

800 m - Žáci

(st, 2.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KadlečekOndřej Kadleček 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:33.4
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 2:35.1 439.00
2 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:01.2 211.00
3 Ondřej MatinaOndřej Matina 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 3:01.7 207.00
4 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 3:03.5 194.00
5 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 3:14.8 123.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína HonzákováKarolína Honzáková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 4:07.1
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 2:53.6 427.00
2 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 2:56.0 403.00
3 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 3:05.6 315.00
4 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 3:06.0 311.00
5 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:06.8 305.00
6 Anna ŠtanclováAnna Štanclová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:50.5 42.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:02.6 341.00
2 Kateřina PostonKateřina Poston 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 3:13.1 253.00
3 Michaela PášováMichaela Pášová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 3:13.9 247.00
4 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 3:34.2 113.00
5 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:37.7 95.00
6 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 3:54.3 30.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 2:53.6 427.00
2 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 2:56.0 403.00
3 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:02.6 341.00
4 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 3:05.6 315.00
5 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 3:06.0 311.00
6 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:06.8 305.00
7 Kateřina PostonKateřina Poston 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 3:13.1 253.00
8 Michaela PášováMichaela Pášová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 3:13.9 247.00
9 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 3:34.2 113.00
10 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:37.7 95.00
11 Anna ŠtanclováAnna Štanclová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:50.5 42.00
12 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 3:54.3 30.00

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 12.1 186.00
2 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 12.4 154.00
3 Ondřej MatinaOndřej Matina 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.9 106.00
4 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 13.3 74.00
5 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 15.3 0.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 11.1 482.00
2 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 11.3 451.00
3 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 12.3 311.00
4 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 12.5 286.00
5 Anna ŠtanclováAnna Štanclová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 15.1 50.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 13.2 206.00
2 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 13.7 156.00
3= Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 16.1 9.00
3= Kateřina PostonKateřina Poston 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 16.1 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.3 195.00
2 Michaela PášováMichaela Pášová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 16.9 0.00
3 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 17.0 0.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 11.1 482.00
2 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 11.3 451.00
3 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 12.3 311.00
4 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 12.5 286.00
5 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 13.2 206.00
6 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.3 195.00
7 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 13.7 156.00
8 Anna ŠtanclováAnna Štanclová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 15.1 50.00
9 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 16.1 9.00
9 Kateřina PostonKateřina Poston 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 16.1 9.00
11 Michaela PášováMichaela Pášová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 16.9 0.00
12 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 17.0 0.00

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MachMarek Mach 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 30.1
2 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 33.1
3 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 33.6
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 34.8
2 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 35.6
3 Jakub KašekJakub Kašek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 36.3
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MachMarek Mach 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 30.1
2 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 33.1
3 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 33.6
4 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 34.8
5 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 35.6
6 Jakub KašekJakub Kašek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 36.3

200 m překážek (0.76) - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 34.6
2 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 35.6
3 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 35.9
4 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 36.4
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 2.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BenešMarek Beneš
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 1 3.55
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3 3.89 188.00
2 Ondřej MatinaOndřej Matina
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 2 3.74 165.00
3 Jan DubskýJan Dubský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 1 3.39 115.00
4 Ondřej VyšínOndřej Vyšín
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 5 3.20 90.00
5 Daniel VašíčekDaniel Vašíček
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 4 2.92 57.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka HejdováAnežka Hejdová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 4 4.48
2 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 5 4.26
3 Barbora KaňkováBarbora Kaňková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 3 4.13
4 Tereza HrubešováTereza Hrubešová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 2 3.96
5 Aneta VojcováAneta Vojcová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 1 3.62
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 8 4.06 322.00
2 Kristina KralertováKristina Kralertová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 4 3.83 270.00
3 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 1 3.54 208.00
4 Klára KovaříkováKlára Kovaříková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3 3.51 202.00
5 Ema FrýbováEma Frýbová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 2 3.47 194.00
6 Klára VálováKlára Válová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 12 3.43 186.00
7 Anna ŠtanclováAnna Štanclová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 10 3.35 170.00
8 Tereza PavlováTereza Pavlová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 6 3.22 146.00
9 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 9 3.17 137.00
10 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 11 2.18 3.00
Kateřina PostonKateřina Poston
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 7 NM
Michaela PášováMichaela Pášová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 5 NM
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3 37.96 207.00
2 Ondřej MatinaOndřej Matina
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 2 35.23 185.00
3 Jan DubskýJan Dubský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 1 33.25 169.00
4 Daniel VašíčekDaniel Vašíček
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 4 28.51 132.00
5 Ondřej VyšínOndřej Vyšín
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 5 26.14 113.00
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema FrýbováEma Frýbová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 2 39.57 350.00
2 Kristina KralertováKristina Kralertová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 4 36.03 307.00
3 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 1 27.72 208.00
4 Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 8 26.24 191.00
5 Anna ŠtanclováAnna Štanclová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 10 26.21 191.00
6 Tereza PavlováTereza Pavlová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 6 23.96 165.00
7 Klára VálováKlára Válová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 12 21.95 142.00
8 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 11 21.32 135.00
9 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 9 21.20 134.00
10 Kateřina PostonKateřina Poston
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 7 20.05 121.00
11 Klára KovaříkováKlára Kovaříková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3 17.93 98.00
12 Michaela PášováMichaela Pášová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 5 16.44 82.00
MS Barbora SlaměníkováBarbora Slaměníková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 14 29.21
MS Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 13 21.33
Celkem 14 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1253
2 Ondřej MatinaOndřej Matina 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0824
3 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0747
4 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0604
5 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0317
Celkem 5 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1949
2 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1639
3 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1605
4 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1600
5 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1329
6 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1143
7 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0958
8 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0723
9 Anna ŠtanclováAnna Štanclová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0705
10 Kateřina PostonKateřina Poston 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0672
11 Michaela PášováMichaela Pášová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0547
12 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0248
Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNF
Barbora SlaměníkováBarbora Slaměníková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNF
Celkem 14 závodníků