Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Praha - ATHOS

Praha (2. 6. 2021)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Daniel MasnicaDaniel Masnica 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.0
2 3 Michael FilípekMichael Filípek 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.3
3 5 Tomáš KrálTomáš Král 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.4
4 2 Matěj DupalMatěj Dupal 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.7
5 4 Jindřich JahodaJindřich Jahoda 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.5
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= 9 Emil MrázekEmil Mrázek 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.9
1= 11 Viktor WeinerViktor Weiner 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.9
3 1 Michal BurdaMichal Burda 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.5
4 7 Matthew LoriMatthew Lori 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.6
5 10 Pavel ŠimekPavel Šimek 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.8
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Daniel MasnicaDaniel Masnica 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.0
2 3 Michael FilípekMichael Filípek 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.3
3 5 Tomáš KrálTomáš Král 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.4
4 2 Matěj DupalMatěj Dupal 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.7
5 9 Emil MrázekEmil Mrázek 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.9
5 11 Viktor WeinerViktor Weiner 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.9
7 4 Jindřich JahodaJindřich Jahoda 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.5
7 1 Michal BurdaMichal Burda 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.5
9 7 Matthew LoriMatthew Lori 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.6
10 10 Pavel ŠimekPavel Šimek 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.8

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DupalJakub Dupal 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.5
2 Přemysl VichPřemysl Vich 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 08.8
3 Jan KárníkJan Kárník 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.3
4 Samuel BřízaSamuel Bříza 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.0
5 Lukáš HamplLukáš Hampl 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.9
6 Lukáš BurdaLukáš Burda 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ZemanJosef Zeman 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.2
2= Lukáš MarečekLukáš Mareček 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.6
2= Jan PangrácJan Pangrác 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.6
4 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.9
5 Jan KuchtaJan Kuchta 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.3
6 Michael ŠimonMichael Šimon 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.7
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovotnýFilip Novotný 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.7
2 Pavel NevolePavel Nevole 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.6
3 Erik NorskýErik Norský 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.7
4 Samuel ŠerákSamuel Šerák 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 11.0
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DupalJakub Dupal 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.5
2 Filip NovotnýFilip Novotný 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.7
3 Přemysl VichPřemysl Vich 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 08.8
4 Josef ZemanJosef Zeman 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.2
5 Jan KárníkJan Kárník 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.3
6 Lukáš MarečekLukáš Mareček 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.6
6 Jan PangrácJan Pangrác 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.6
6 Pavel NevolePavel Nevole 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.6
9 Erik NorskýErik Norský 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.7
10 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.9
11 Samuel BřízaSamuel Bříza 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.0
12 Jan KuchtaJan Kuchta 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.3
13 Michael ŠimonMichael Šimon 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.7
14 Lukáš HamplLukáš Hampl 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.9
15 Lukáš BurdaLukáš Burda 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.0
15 Samuel ŠerákSamuel Šerák 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 11.0

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
11 Karolína SyrovátkováKarolína Syrovátková 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 NM
3 Amalie HerbstAmalie Herbst 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 NM
2 Veronika ČervenkováVeronika Červenková 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 NM
1 Vanda BrhlíkováVanda Brhlíková 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 NM
5 Jolana MaturováJolana Maturová 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 NM
6 Šárka MedliakováŠárka Medliaková 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 NM
Nikol RubešováNikol Rubešová 14 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 NM
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Markéta SabováMarkéta Sabová 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.4
2 7 Julie MizerováJulie Mizerová 15 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.3
3 9 Veronika RisiVeronika Risi 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.6
4 12 Kristýna ŠevčíkováKristýna Ševčíková 15 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.9
5 4 Adéla KotroušováAdéla Kotroušová 18 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 14.6
MS Julie RájkováJulie Rájková 14 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 11.8
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Markéta SabováMarkéta Sabová 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.4
2 7 Julie MizerováJulie Mizerová 15 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.3
3 9 Veronika RisiVeronika Risi 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.6
4 12 Kristýna ŠevčíkováKristýna Ševčíková 15 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.9
5 Julie RájkováJulie Rájková 14 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 11.8
6 4 Adéla KotroušováAdéla Kotroušová 18 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 14.6
7 11 Karolína SyrovátkováKarolína Syrovátková 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 NM
7 3 Amalie HerbstAmalie Herbst 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 NM
7 2 Veronika ČervenkováVeronika Červenková 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 NM
7 1 Vanda BrhlíkováVanda Brhlíková 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 NM
7 5 Jolana MaturováJolana Maturová 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 NM
7 6 Šárka MedliakováŠárka Medliaková 14 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 NM
7 Nikol RubešováNikol Rubešová 14 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 NM

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BělováLucie Bělová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.4
2 Zuzana KošecováZuzana Košecová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 08.7
3 Karolína KuželováKarolína Kuželová 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 08.8
4 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.4
5 Josefína PelíškováJosefína Pelíšková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.8
6 Anastasija KrichfalushiyAnastasija Krichfalushiy 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.8
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.4
2= Valentýna VančurováValentýna Vančurová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.7
2= Tereza TrčkováTereza Trčková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 08.7
4 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 08.7
5 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 08.8
6 Sofie PopováSofie Popová 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.8
MS Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.3
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.3
2 Lucie BělováLucie Bělová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.4
2 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.4
4 Zuzana KošecováZuzana Košecová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 08.7
4 Valentýna VančurováValentýna Vančurová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.7
4 Tereza TrčkováTereza Trčková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 08.7
4 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 08.7
8 Karolína KuželováKarolína Kuželová 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 08.8
8 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 08.8
10 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.4
11 Josefína PelíškováJosefína Pelíšková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.8
11 Sofie PopováSofie Popová 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.8
13 Anastasija KrichfalushiyAnastasija Krichfalushiy 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.8

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.2
2= Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.3
2= Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.3
4= David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.3
4= Jáchym BílekJáchym Bílek 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 10.3
MS Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 08.6
MS Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.6
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Daniel FilípekDaniel Filípek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.4
1= Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.4
3 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.9
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.0
5= Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 10.5
5= Jakub JaničkoJakub Janičko 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.5
7 Matyáš Adolf BílekMatyáš Adolf Bílek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.9
MS Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.2
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 08.6
1 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.6
3 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.2
3 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.2
5 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.3
5 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.3
7 Daniel FilípekDaniel Filípek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.4
7 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.4
9 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.9
10 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.0
11 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.3
11 Jáchym BílekJáchym Bílek 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 10.3
13 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 10.5
13 Jakub JaničkoJakub Janičko 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.5
15 Matyáš Adolf BílekMatyáš Adolf Bílek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.9

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 08.9
2 8 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.1
3 11 Anna FrýdkováAnna Frýdková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.6
MS Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.1
MS Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.2
MS 27 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 08.8
MS Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 09.1
MS Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.4
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Sára ZavřelováSára Zavřelová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.0
2 21 Rozálie SlavíkováRozálie Slavíková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.3
3 20 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.4
4 1 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.0
5 26 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.1
6 9 Eliška FeňďováEliška Feňďová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.7
MS Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.1
MS Adéla BeckováAdéla Becková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 11.0
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.9
2 13 Monika HájkováMonika Hájková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.2
3 15 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.4
4 14 Anna HonsováAnna Honsová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 11.0
5 18 Anna KotkováAnna Kotková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 11.3
MS 12 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.2
MS Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.4
MS 28 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 10.8
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.7
2 22 Viktorie StáláViktorie Stálá 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.4
3 10 Barbora FingrováBarbora Fingrová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.5
4 7 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.1
MS Nicol ŠorfováNicol Šorfová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.5
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.3
2 3 Michaela BřízováMichaela Břízová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.1
3 30 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.0
4 29 Veronika VeisováVeronika Veisová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 11.4
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.1
2 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.2
3 27 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 08.8
4 4 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 08.9
5 31 Sára ZavřelováSára Zavřelová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.0
6 8 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.1
6 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 09.1
6 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.1
9 12 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.2
10 21 Rozálie SlavíkováRozálie Slavíková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.3
10 5 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.3
12 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.4
12 20 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.4
12 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.4
15 Nicol ŠorfováNicol Šorfová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.5
16 11 Anna FrýdkováAnna Frýdková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.6
17 23 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.7
18 16 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.9
19 1 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.0
20 26 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.1
20 3 Michaela BřízováMichaela Břízová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.1
22 13 Monika HájkováMonika Hájková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.2
23 15 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.4
23 22 Viktorie StáláViktorie Stálá 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.4
25 10 Barbora FingrováBarbora Fingrová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.5
26 9 Eliška FeňďováEliška Feňďová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.7
27 28 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 10.8
28 Adéla BeckováAdéla Becková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 11.0
28 14 Anna HonsováAnna Honsová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 11.0
28 30 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.0
31 7 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.1
32 18 Anna KotkováAnna Kotková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 11.3
33 29 Veronika VeisováVeronika Veisová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 11.4

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 52.9
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 55.6
3 Jakub JaníčkoJakub Janíčko 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 58.0
MS David KolářDavid Kolář 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 50.5
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 61.2
2 Jáchym BílekJáchym Bílek 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 71.9
3 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 95.8
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 50.8
2 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 57.5
3 Matyáš Adolf BílekMatyáš Adolf Bílek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 61.0
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 50.5
2 Jakub MarekJakub Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 50.8
3 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 52.9
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 55.6
5 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 57.5
6 Jakub JaníčkoJakub Janíčko 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 58.0
7 Matyáš Adolf BílekMatyáš Adolf Bílek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 61.0
8 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 61.2
9 Jáchym BílekJáchym Bílek 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 71.9
10 Ondřej MarekOndřej Marek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 95.8

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.6
MS Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 42.3
MS Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 44.3
MS Lada PohankováLada Pohanková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 48.3
MS Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 48.4
MS Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.5
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Michaela BřízováMichaela Břízová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 59.5
2 26 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 61.4
3 1 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 63.0
4 9 Eliška FeňďováEliška Feňďová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 66.6
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 52.5
2 21 Rozálie SlavíkováRozálie Slavíková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 55.8
3 20 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 55.9
4 18 Anna KotkováAnna Kotková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 73.8
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 55.5
2 10 Barbora FingrováBarbora Fingrová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 57.4
3 22 Viktorie StáláViktorie Stálá 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 65.4
4 29 Veronika VeisováVeronika Veisová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 69.5
MS 27 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 49.9
MS 28 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 61.4
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 53.4
2 15 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 54.7
3 13 Monika HájkováMonika Hájková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 55.7
4 14 Anna HonsováAnna Honsová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 56.6
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 63.8
2 7 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 65.9
MS Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 51.5
MS 12 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 53.3
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.6
2 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 42.3
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 44.3
4 Lada PohankováLada Pohanková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 48.3
5 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 48.4
6 27 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 49.9
7 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.5
7 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 51.5
9 5 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 52.5
10 12 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 53.3
11 16 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 53.4
12 15 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 54.7
13 23 Lucie StankovenováLucie Stankovenová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 55.5
14 13 Monika HájkováMonika Hájková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 55.7
15 21 Rozálie SlavíkováRozálie Slavíková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 55.8
16 20 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 55.9
17 14 Anna HonsováAnna Honsová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 56.6
18 10 Barbora FingrováBarbora Fingrová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 57.4
19 3 Michaela BřízováMichaela Břízová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 59.5
20 26 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 61.4
20 28 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 61.4
22 1 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 63.0
23 30 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 63.8
24 22 Viktorie StáláViktorie Stálá 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 65.4
25 7 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 65.9
26 9 Eliška FeňďováEliška Feňďová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 66.6
27 29 Veronika VeisováVeronika Veisová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 69.5
28 18 Anna KotkováAnna Kotková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 73.8

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DupalJakub Dupal 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 58.9
2 Samuel BřízaSamuel Bříza 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 59.3
3 Filip NovotnýFilip Novotný 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 64.7
4 Jan KárníkJan Kárník 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 65.1
5 Přemysl VichPřemysl Vich 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 71.5
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ZemanJosef Zeman 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 64.4
2 Jan PangrácJan Pangrác 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 67.3
3 Lukáš MarečekLukáš Mareček 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 69.0
4 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 69.5
5 Lukáš BurdaLukáš Burda 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 71.9
6 Michael ŠimonMichael Šimon 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 79.0
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik NorskýErik Norský 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 62.9
2 Samuel ŠerákSamuel Šerák 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 64.8
3 Jan KuchtaJan Kuchta 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 68.2
4 Pavel NevolePavel Nevole 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 69.8
5 Lukáš HamplLukáš Hampl 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 76.6
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DupalJakub Dupal 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 58.9
2 Samuel BřízaSamuel Bříza 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 59.3
3 Erik NorskýErik Norský 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 62.9
4 Josef ZemanJosef Zeman 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 64.4
5 Filip NovotnýFilip Novotný 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 64.7
6 Samuel ŠerákSamuel Šerák 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 64.8
7 Jan KárníkJan Kárník 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 65.1
8 Jan PangrácJan Pangrác 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 67.3
9 Jan KuchtaJan Kuchta 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 68.2
10 Lukáš MarečekLukáš Mareček 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 69.0
11 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 69.5
12 Pavel NevolePavel Nevole 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 69.8
13 Přemysl VichPřemysl Vich 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 71.5
14 Lukáš BurdaLukáš Burda 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 71.9
15 Lukáš HamplLukáš Hampl 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 76.6
16 Michael ŠimonMichael Šimon 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 79.0

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KošecováZuzana Košecová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 59.3
2 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 64.0
3 Lucie BělováLucie Bělová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 66.4
MS Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 50.9
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 57.8
2 Valentýna VančurováValentýna Vančurová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 59.4
3 Karolína KuželováKarolína Kuželová 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 61.3
4 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 66.2
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 55.2
2 Tereza TrčkováTereza Trčková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 60.3
3 Sofie PopováSofie Popová 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 62.6
4 Josefína PelíškováJosefína Pelíšková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 67.0
5 Anastasija KrichfalushiyAnastasija Krichfalushiy 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 82.9
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 50.9
2 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 55.2
3 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 57.8
4 Zuzana KošecováZuzana Košecová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 59.3
5 Valentýna VančurováValentýna Vančurová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 59.4
6 Tereza TrčkováTereza Trčková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 60.3
7 Karolína KuželováKarolína Kuželová 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 61.3
8 Sofie PopováSofie Popová 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 62.6
9 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 64.0
10 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 66.2
11 Lucie BělováLucie Bělová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 66.4
12 Josefína PelíškováJosefína Pelíšková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 67.0
13 Anastasija KrichfalushiyAnastasija Krichfalushiy 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 82.9

4 x 60 m - Mix mladší žactvo

(st, 2.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Černý, Dvořák, Šlapáková, Podhradská Černý, Dvořák, Šlapáková, Podhradská SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 35.4
2 8 Ďurkechová, Čámská, Pelíšek, Vich Ďurkechová, Čámská, Pelíšek, Vich ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 36.8
3 11 Frýdková, Zavřelová, Filípek, Kotek Frýdková, Zavřelová, Filípek, Kotek ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 37.5
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel FilípekDaniel Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 6 3.85 +1.0 m/s 3.85  1,00 3.85
2 Antonín KotekAntonín Kotek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 9 3.73 -0.2 m/s 3.73  -0,20 3.73
3 Pavel PelíšekPavel Pelíšek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 13 3.36 -0.1 m/s 3.36  -0,10 3.36
4 Otakar VichOtakar Vich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 16 3.31 +2.0 m/s 3.31  2,00 3.31
5 Jáchym BílekJáchym Bílek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 3 3.11 +0.0 m/s 3.11  0,00 3.11
6 David TrnkaDavid Trnka
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 15 2.81 -1.5 m/s 2.81  -1,50 2.81
MS David KolářDavid Kolář
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 8 3.80 +1.6 m/s 3.80  1,60 3.80
MS Adam ČernýAdam Černý
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 5 3.78 -1.1 m/s 3.78  -1,10 3.78
MS Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3.76 +0.6 m/s 3.76  0,60 3.76
Celkem 9 závodníků
Skupina 02 (st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 4 3.12 -
2 Jakub MarekJakub Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 10 3.00 -
3= Tomáš NevoleTomáš Nevole
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 12 2.84 -
3= Jakub JaničkoJakub Janičko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 7 2.84 -
5 Matyáš Adolf BílekMatyáš Adolf Bílek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 2 2.60 -
6 Ondřej MarekOndřej Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 11 1.71 -
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Klára ČámskáKlára Čámská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 4 4.04 +0.0 m/s 4.04  0,00 4.04
2 8 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 8 3.90 -0.7 m/s 3.90  -0,70 3.90
3 6 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 6 3.77 -0.2 m/s 3.77  -0,20 3.77
4 20 Eliška SlavíkováEliška Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 24 3.68 +0.5 m/s 3.68  0,50 3.68
5 11 Anna FrýdkováAnna Frýdková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 11 3.61 +1.3 m/s 3.61  1,30 3.61
6 Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.44 +1.2 m/s 3.44  1,20 3.44
7 31 Sára ZavřelováSára Zavřelová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 33 3.33 +0.9 m/s 3.33  0,90 3.33
8 26 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 28 3.26 -2.1 m/s 3.26  -2,10 3.26
9 5 Michaela ČervenáMichaela Červená
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 5 3.24 -0.8 m/s 3.24  -0,80 3.24
10 1 Kateřina BělováKateřina Bělová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 1 3.20 -0.7 m/s 3.20  -0,70 3.20
11 30 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 32 2.98 +0.0 m/s 2.98  0,00 2.98
12 15 Monika JaníkováMonika Janíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 15 2.87 +0.6 m/s 2.87  0,60 2.87
13 10 Barbora FingrováBarbora Fingrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 10 2.82 +1.4 m/s 2.82  1,40 2.82
14 18 Anna KotkováAnna Kotková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 18 2.46 +1.3 m/s 2.46  1,30 2.46
MS Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 34 4.39 -0.3 m/s 4.39  -0,30 4.39
MS Andrea ProkopováAndrea Prokopová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.22 +0.7 m/s 4.22  0,70 4.22
MS 27 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 29 3.97 +0.9 m/s 3.79  0,90 3.79
MS Lada PohankováLada Pohanková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.87 +0.9 m/s 3.87  0,90 3.87
MS Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 21 3.87 -0.1 m/s 3.87  -0,10 3.87
MS Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 20 3.86 +1.4 m/s 3.86  1,40 3.86
MS Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 35 3.74 +0.0 m/s 3.74  0,00 3.74
MS 25 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 23 3.68 -0.5 m/s 3.68  -0,50 3.68
MS 12 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 12 3.48 -1.3 m/s 3.48  -1,30 3.48
MS Nicol ŠorfováNicol Šorfová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3.42 +0.0 m/s 3.42  0,00 3.42
MS Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.14 +1.4 m/s 3.14  1,40 3.14
Stella PapouškováStella Papoušková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 NM x -
Celkem 26 závodníků
Skupina 02 (st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 23 Lucie StankovenováLucie Stankovenová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 27 3.64
2 21 Rozálie SlavíkováRozálie Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 25 3.54
3 16 Eliška JohanovskáEliška Johanovská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 16 3.38
4 22 Viktorie StáláViktorie Stálá
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 26 3.38
5 14 Anna HonsováAnna Honsová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 14 2.99
6 13 Monika HájkováMonika Hájková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 13 2.99
7 9 Eliška FeňďováEliška Feňďová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 9 2.91
8 3 Michaela BřízováMichaela Břízová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 3 2.88
9 7 Ema DědkováEma Dědková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 7 2.84
10 29 Veronika VeisováVeronika Veisová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 31 2.58
MS 28 Viola VavruškováViola Vavrušková
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 30 3.07
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub DupalJakub Dupal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.44
2 Samuel BřízaSamuel Bříza
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 3.20
3 Filip NovotnýFilip Novotný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.18
4 Josef ZemanJosef Zeman
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 3.17
5 Samuel ŠerákSamuel Šerák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 3.16
6 Přemysl VichPřemysl Vich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.13
7 Jan PangrácJan Pangrác
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.06
8 Lukáš MarečekLukáš Mareček
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.02
9 Lukáš HamplLukáš Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.99
10 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.98
11 Michael ŠimonMichael Šimon
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.94
12 Erik NorskýErik Norský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.86
13 Lukáš BurdaLukáš Burda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.58
14 Jan KárníkJan Kárník
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.38
15= Jan KuchtaJan Kuchta
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.37
15= Pavel NevolePavel Nevole
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.37
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠafránkováAnna Šafránková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.30
2 Sofie PopováSofie Popová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 3.11
3 Klára SabováKlára Sabová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.02
4 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.01
5 Karolína KuželováKarolína Kuželová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 3.00
6 Zuzana KošecováZuzana Košecová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.93
7 Tereza TrčkováTereza Trčková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.81
8 Lucie BělováLucie Bělová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.75
9 Valentýna VančurováValentýna Vančurová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.54
10 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.48
11 Josefína PelíškováJosefína Pelíšková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.43
12 Anastasija KrichfalushiyAnastasija Krichfalushiy
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.18
MS Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 3.70
Celkem 13 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3 Michael FilípekMichael Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 1.48
2 8 Daniel MasnicaDaniel Masnica
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 1.43
3 1 Michal BurdaMichal Burda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 1.32
4= 4 Jindřich JahodaJindřich Jahoda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 1.31
4= 10 Pavel ŠimekPavel Šimek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 1.31
6 11 Viktor WeinerViktor Weiner
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 1.30
7 2 Matěj DupalMatěj Dupal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 1.21
8 5 Tomáš KrálTomáš Král
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 1.20
9 9 Emil MrázekEmil Mrázek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 1.16
10 7 Matthew LoriMatthew Lori
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 1.10
Celkem 10 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= 5 Jolana MaturováJolana Maturová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 1.36
1= 3 Amalie HerbstAmalie Herbst
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 1.36
3 6 Šárka MedliakováŠárka Medliaková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 1.34
4= 9 Veronika RisiVeronika Risi
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 1.30
4= 2 Veronika ČervenkováVeronika Červenková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 1.30
6 11 Karolína SyrovátkováKarolína Syrovátková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 1.27
7 7 Julie MizerováJulie Mizerová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
15 1.20
8= 12 Kristýna ŠevčíkováKristýna Ševčíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
15 1.14
8= 10 Markéta SabováMarkéta Sabová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 1.14
10 1 Vanda BrhlíkováVanda Brhlíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 0.97
11 4 Adéla KotroušováAdéla Kotroušová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
18 0.80
MS Nikol RubešováNikol Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
14 1.42
MS Julie RájkováJulie Rájková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
14 1.40
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Otakar VichOtakar Vich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 10 35.48
2 Pavel PelíšekPavel Pelíšek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 9 33.12
3 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 3 28.20
4 Jáchym BílekJáchym Bílek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 11 26.38
5 Antonín KotekAntonín Kotek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 7 23.92
6 Jakub JaničkoJakub Janičko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 13 23.89
7 Jakub MarekJakub Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 2 22.07
8 Daniel FilípekDaniel Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 1 22.05
9 Tomáš NevoleTomáš Nevole
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 8 19.33
10 David TrnkaDavid Trnka
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 6 14.39
11 Matyáš Adolf BílekMatyáš Adolf Bílek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 4 12.57
12 Ondřej MarekOndřej Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 5 09.66
MS Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 53.31
MS Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 12 48.45
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 11 Anna FrýdkováAnna Frýdková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 11 26.73
2 21 Rozálie SlavíkováRozálie Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 21 24.48
3 15 Monika JaníkováMonika Janíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 15 23.51
4 22 Viktorie StáláViktorie Stálá
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 22 22.49
5 31 Sára ZavřelováSára Zavřelová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 31 22.07
6 4 Klára ČámskáKlára Čámská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 4 21.85
7 13 Monika HájkováMonika Hájková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 13 21.63
8 20 Eliška SlavíkováEliška Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 20 20.98
9 8 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 8 19.93
10 5 Michaela ČervenáMichaela Červená
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 5 19.07
11 29 Veronika VeisováVeronika Veisová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 29 18.41
12 1 Kateřina BělováKateřina Bělová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 1 18.09
13 9 Eliška FeňďováEliška Feňďová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 9 17.93
14 16 Eliška JohanovskáEliška Johanovská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 16 17.43
15 14 Anna HonsováAnna Honsová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 14 16.31
16 3 Michaela BřízováMichaela Břízová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 3 16.25
17 7 Ema DědkováEma Dědková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 7 16.23
18 23 Lucie StankovenováLucie Stankovenová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 23 15.95
19 10 Barbora FingrováBarbora Fingrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 10 15.55
20 26 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 26 15.48
21 30 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 30 13.78
22 6 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 6 13.32
23 18 Anna KotkováAnna Kotková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 18 11.99
MS 12 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 12 31.98
MS 25 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 25 30.30
MS Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 30.06
MS Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 26.05
MS Nicol ŠorfováNicol Šorfová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 22.99
MS 27 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 27 20.38
MS 28 Viola VavruškováViola Vavrušková
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 12.36
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3 Michael FilípekMichael Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 17.37
2 2 Matěj DupalMatěj Dupal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 15.15
3 11 Viktor WeinerViktor Weiner
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 15.07
4 9 Emil MrázekEmil Mrázek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 14.00
5 5 Tomáš KrálTomáš Král
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 13.74
6 8 Daniel MasnicaDaniel Masnica
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 13.50
7 4 Jindřich JahodaJindřich Jahoda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 09.57
8 10 Pavel ŠimekPavel Šimek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 09.19
9 1 Michal BurdaMichal Burda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 07.61
10 7 Matthew LoriMatthew Lori
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 06.43
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub DupalJakub Dupal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 23.94
2 Jan PangrácJan Pangrác
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 21.30
3 Josef ZemanJosef Zeman
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 18.91
4 Michael ŠimonMichael Šimon
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 18.59
5 Erik NorskýErik Norský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 18.54
6 Přemysl VichPřemysl Vich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 17.06
7 Filip NovotnýFilip Novotný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 15.71
8 Lukáš HamplLukáš Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 15.42
9 Jan KárníkJan Kárník
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 13.43
10 Lukáš MarečekLukáš Mareček
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 13.10
11 Samuel BřízaSamuel Bříza
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 11.77
12 Samuel ŠerákSamuel Šerák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 11.32
13 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 09.99
14 Pavel NevolePavel Nevole
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 07.75
15 Jan KuchtaJan Kuchta
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 07.66
16 Lukáš BurdaLukáš Burda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 06.67
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3 Amalie HerbstAmalie Herbst
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 12.75
2 11 Karolína SyrovátkováKarolína Syrovátková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 10.34
3 12 Kristýna ŠevčíkováKristýna Ševčíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
15 08.60
4 5 Jolana MaturováJolana Maturová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 08.30
5 2 Veronika ČervenkováVeronika Červenková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 07.18
6 10 Markéta SabováMarkéta Sabová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 06.35
7 6 Šárka MedliakováŠárka Medliaková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 05.68
8 9 Veronika RisiVeronika Risi
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 05.40
9 1 Vanda BrhlíkováVanda Brhlíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
14 04.96
10 7 Julie MizerováJulie Mizerová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
15 04.58
11 4 Adéla KotroušováAdéla Kotroušová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
18 03.80
MS Julie RájkováJulie Rájková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
14 09.25
MS Nikol RubešováNikol Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
14 07.14
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 17.21
2 Tereza TrčkováTereza Trčková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 16.34
3 Valentýna VančurováValentýna Vančurová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 15.80
4 Zuzana KošecováZuzana Košecová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 15.59
5 Anna ŠafránkováAnna Šafránková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 15.35
6 Anastasija KrichfalushiyAnastasija Krichfalushiy
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 13.27
7 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 12.73
8 Klára SabováKlára Sabová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 12.54
9 Karolína KuželováKarolína Kuželová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 11.84
10 Sofie PopováSofie Popová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 11.35
11 Lucie BělováLucie Bělová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 10.88
12 Josefína PelíškováJosefína Pelíšková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 10.47
MS Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 25.02
Celkem 13 závodníků