Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA

Kladno (2. 6. 2021)
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 89 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.67 421.00
2 91 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.75 408.00
3 83 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.90 240.00
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 85 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.72 146.00
2 87 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.98 121.00
3 95 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.03 116.00
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 94 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.39 181.00
2 93 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.45 174.00
3 98 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.79 139.00
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 113 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.61 602.00
2 107 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.65 595.00
3 119 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.61 441.00
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 105 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.55 310.00
2 103 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.77 172.00
3 101 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.51 106.00
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 114 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.50 316.00
2 108 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.64 185.00
3 117 Erika VosmíkováErika Vosmíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.77 172.00
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 116 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.72 288.00
2 109 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.28 125.00
3 100 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.82 83.00