Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA

Kladno (2. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 09:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.90
2 126 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.04
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.10
4 121 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.13
5 Lukáš MišikLukáš Mišik 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08.42
6 120 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 08.45
7 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.50
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 09:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.40
2 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 08.50
3 125 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.56
4 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.91
5 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 09.15
6 124 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 09:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.23
2 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.69
3 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.94
4 Michal HorkýMichal Horký 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.09
5 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 09.61
6 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 09.71
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.90
2 126 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.04
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.10
4 121 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.13
5 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.23
6 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.40
7 Lukáš MišikLukáš Mišik 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08.42
8 120 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 08.45
9 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.50
9 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 08.50
11 125 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.56
12 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.69
13 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.91
14 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.94
15 Michal HorkýMichal Horký 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.09
16 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 09.15
17 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 09.61
18 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 09.71
19 124 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 09.80

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 10:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.64 388.00
2 82 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.33 235.00
3 86 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.38 226.00
4 88 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.71 166.00
5 83 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.72 164.00
6 84 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.84 145.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 10:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.79 352.00
2 98 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.45 212.00
3 87 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.22 90.00
4 85 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.34 75.00
5 90 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.40 68.00
92 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 10:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.20 261.00
2 93 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.72 164.00
3 97 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.89 137.00
4 96 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.15 99.00
94 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.64 388.00
2 95 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.79 352.00
3 91 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.20 261.00
4 82 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.33 235.00
5 86 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.38 226.00
6 98 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.45 212.00
7 88 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.71 166.00
8 83 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.72 164.00
8 93 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.72 164.00
10 84 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.84 145.00
11 97 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.89 137.00
12 96 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.15 99.00
13 87 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.22 90.00
14 85 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.34 75.00
15 90 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.40 68.00
92 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
94 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 09:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.72
2 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.91
3 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 09.23
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.70
5 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 09:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.44
2 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 09.34
3 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 09.48
4 Noemi LexováNoemi Lexová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.44
2 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.72
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.91
4 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 09.23
5 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 09.34
6 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 09.48
7 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.70
8 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.87
9 Noemi LexováNoemi Lexová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.72

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 10:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.85 605.00
2 102 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.31 489.00
3 105 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.54 435.00
4 101 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.99 338.00
5 103 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.29 280.00
6 99 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.33 272.00
7 104 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.46 249.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 10:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.44 718.00
2 109 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.73 393.00
3 116 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.78 382.00
4 117 Erika VosmíkováErika Vosmíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.81 376.00
5 100 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.13 310.00
127 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 10:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.81 616.00
2 115 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.95 579.00
3 114 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.55 433.00
4 110 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.58 426.00
5 108 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.88 361.00
6 111 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.21 295.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.44 718.00
2 119 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.81 616.00
3 107 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.85 605.00
4 115 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.95 579.00
5 102 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.31 489.00
6 105 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.54 435.00
7 114 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.55 433.00
8 110 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.58 426.00
9 109 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.73 393.00
10 116 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.78 382.00
11 117 Erika VosmíkováErika Vosmíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.81 376.00
12 108 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.88 361.00
13 101 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.99 338.00
14 100 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.13 310.00
15 111 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.21 295.00
16 103 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.29 280.00
17 99 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.33 272.00
18 104 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.46 249.00
127 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS