Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA

Kladno (2. 6. 2021)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1701
2 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1366
3 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1167
4 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1081
5 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0875
6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0866
7 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0848
8 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0823
9 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0807
10 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0800
11 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0676
12 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0634
13 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0615
14 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0543
15 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0464
16 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0335
17 Pavel StehlíkPavel Stehlík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0276
18 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0025
Celkem 18 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2445
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2334
3 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1651
4 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1535
5 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1316
6 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1213
7 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1131
8 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1076
9 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1044
10= Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1040
10= Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1040
12 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1020
13 Erika VosmíkováErika Vosmíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0981
14 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0931
15 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0855
16 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0844
17 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0665
18 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0486
19 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0385
Celkem 19 závodníků