Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Bechyně - BECHY

Bechyně (2. 6. 2021)

50 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav 04 BechyněBechyně 06.3
2 Libor TupýLibor Tupý 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 06.6
3 Michal BreitMichal Breit 06 BechyněBechyně 07.0
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SlavětínskýTomáš Slavětínský 07 BechyněBechyně 07.3
2 Jakub SmolíkJakub Smolík 07 BechyněBechyně 07.9
3 Radek FrancRadek Franc 07 BechyněBechyně 08.7
Celkem 3 závodníků

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KaňkováKristýna Kaňková 07 BechyněBechyně 08.3
2 Adéla BurianováAdéla Burianová 08 BechyněBechyně 08.5
3 Tereza ŘežáčováTereza Řežáčová 08 BechyněBechyně 09.4
4 Lili LenghardtováLili Lenghardtová 07 BechyněBechyně 09.5
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena MikšovskáHelena Mikšovská 07 BechyněBechyně 09.3
2 Zuzana DuongováZuzana Duongová 12 BechyněBechyně 09.6
3 Ema ČervenáEma Červená 17 BechyněBechyně 14.7
4 Štěpánka PříhodováŠtěpánka Příhodová 17 BechyněBechyně 15.8
5 Sofie ByrtusováSofie Byrtusová 18 BechyněBechyně 22.1
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MikšovskýJakub Mikšovský 12 BechyněBechyně 08.1
2 Matyáš VeselýMatyáš Veselý 12 BechyněBechyně 09.2
3 Richard KalejaRichard Kaleja 11 BechyněBechyně 09.6
4 Pavel JedličkaPavel Jedlička 12 BechyněBechyně 10.2
5 Sebastian SyrovátkaSebastian Syrovátka 15 BechyněBechyně 11.3
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JedličkaPetr Jedlička 10 BechyněBechyně 08.6
2 Dan DurdiakDan Durdiak 10 BechyněBechyně 08.7
3 Jan DyndaJan Dynda 11 BechyněBechyně 08.8
4 Jakub FialaJakub Fiala 11 BechyněBechyně 09.1
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav 04 BechyněBechyně 07.7
2 Libor TupýLibor Tupý 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.0
3 Michal BreitMichal Breit 06 BechyněBechyně 08.1
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SlavětínskýTomáš Slavětínský 07 BechyněBechyně 08.9
2 Jakub SmolíkJakub Smolík 07 BechyněBechyně 09.7
3 Radek FrancRadek Franc 07 BechyněBechyně 10.4
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KaňkováKristýna Kaňková 07 BechyněBechyně 09.8
2 Adéla BurianováAdéla Burianová 08 BechyněBechyně 10.1
3 Helena MikšovskáHelena Mikšovská 07 BechyněBechyně 10.4
4 Tereza ŘezáčováTereza Řezáčová 08 BechyněBechyně 11.1
5 Lili LenghardtováLili Lenghardtová 07 BechyněBechyně 11.6
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MikšovskýJakub Mikšovský 12 BechyněBechyně 09.7
2 Matyáš VeselýMatyáš Veselý 12 BechyněBechyně 11.2
3 Richard KalejaRichard Kaleja 11 BechyněBechyně 11.4
4 Pavel JedličkaPavel Jedlička 12 BechyněBechyně 13.2
5 Sebastian SyrovátkaSebastian Syrovátka 15 BechyněBechyně 13.5
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JedličkaPetr Jedlička 10 BechyněBechyně 09.6
2 Dan DurdiakDan Durdiak 10 BechyněBechyně 10.5
3 Jakub FialaJakub Fiala 11 BechyněBechyně 10.5
4 Jan DyndaJan Dynda 11 BechyněBechyně 10.5
5 Jan SmolíkJan Smolík 11 BechyněBechyně 10.9
6 Marek SemličkaMarek Semlička 11 BechyněBechyně 12.1
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura FukováLaura Fuková 14 BechyněBechyně NM
2 Štěpánka PříhodováŠtěpánka Příhodová 17 BechyněBechyně NM
3 Ema ČervenáEma Červená 17 BechyněBechyně NM
4 Vendulka PříhodováVendulka Příhodová 18 BechyněBechyně NM
5 Sofie ByrtusováSofie Byrtusová 18 BechyněBechyně NM
6 Mikuláš SyrovátkaMikuláš Syrovátka 18 BechyněBechyně NM
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BreitMichal Breit
BechyněBechyně
06 4.50
2 Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
BechyněBechyně
04 4.39
3 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 4.38
4 Tomáš SlavětínskýTomáš Slavětínský
BechyněBechyně
07 3.85
5 Jakub MikšovskýJakub Mikšovský
BechyněBechyně
12 3.56
6 Jakub SmolíkJakub Smolík
BechyněBechyně
07 3.40
7 Dan DurdiakDan Durdiak
BechyněBechyně
10 3.34
8 Petr JedličkaPetr Jedlička
BechyněBechyně
10 3.28
9 Jan SmolíkJan Smolík
BechyněBechyně
11 3.08
10 Matyáš VeselýMatyáš Veselý
BechyněBechyně
12 3.00
11 Radek FrancRadek Franc
BechyněBechyně
07 3.00
12 Jakub FialaJakub Fiala
BechyněBechyně
11 3.00
13 Jan DyndaJan Dynda
BechyněBechyně
11 2.99
14 Viktor HorákViktor Horák
BechyněBechyně
11 2.55
15 Marek SemličkaMarek Semlička
BechyněBechyně
11 2.32
16 Sebastian SyrovátkaSebastian Syrovátka
BechyněBechyně
15 2.12
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KaňkováKristýna Kaňková
BechyněBechyně
07 3.58
2 Adéla BurianováAdéla Burianová
BechyněBechyně
08 3.40
3 Helena MikšovskáHelena Mikšovská
BechyněBechyně
07 3.33
4 Zuzana DuongováZuzana Duongová
BechyněBechyně
12 2.84
5 Tereza ŘezáčováTereza Řezáčová
BechyněBechyně
08 2.83
6 Laura FukováLaura Fuková
BechyněBechyně
14 2.13
7 Štěpánka PříhodováŠtěpánka Příhodová
BechyněBechyně
17 1.33
8 Ema ČervenáEma Červená
BechyněBechyně
17 1.15
Celkem 8 závodníků