Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Rokycany - ROKYC

Rokycany (2. 6. 2021)
skok daleký - Ml. žáci (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denis FrieslDenis Friesl 21 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3.88
2 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3.62
skok daleký - Ml. žákyně (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4.10
2 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3.57
3 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3.20
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel WohlmuthPavel Wohlmuth 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3.66
2 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3.29
3 Mikuláš JirkaMikuláš Jirka 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3.13
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3.07
2 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2.95
3 Barbora SladkáBarbora Sladká 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2.78
skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jonáš LokajJonáš Lokaj 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1.81
2 Ondřej WohlmuthOndřej Wohlmuth 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1.74
3= Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1.70
3= Jakub RychlýJakub Rychlý 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1.70
skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1.76
2 Magdalena PalkováMagdalena Palková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1.62
3 Julia MartsynyukJulia Martsynyuk 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1.56
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denis FrieslDenis Friesl 21 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 24.10
2 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 21.85
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 31.35
2 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 21.70
3 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 19.10
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej WohlmuthOndřej Wohlmuth 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 23.80
2 Jakub RychlýJakub Rychlý 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 16.60
3 Matěj VálekMatěj Válek 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 16.00
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel WohlmuthPavel Wohlmuth 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 44.35
2 Vojta ZemanVojta Zeman 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 28.25
3 Mikuláš JirkaMikuláš Jirka 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 21.40
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 17.05
2 Julia MartsynyukJulia Martsynyuk 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 16.00
3 Adéla BrichcínováAdéla Brichcínová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10.20
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 28.85
2 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 25.10
3 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 14.80