Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Česká Třebová - AK ISCAREX

Česká Třebová (2. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 08.7
2 Lubomír ŘehákLubomír Řehák 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 08.8
3 Jan TrávníčekJan Trávníček 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.5
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 08.8
2 Kateřina MackováKateřina Macková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.1
3 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.3
4 Anežka BroulíkováAnežka Broulíková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.7
5 Žaneta RybkováŽaneta Rybková 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.7
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 2.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HoráčekFilip Horáček 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.0
2 Filip LimberskýFilip Limberský 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.2
3 František KotvaFrantišek Kotva 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.9
4 Adam LukešAdam Lukeš 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12.1
5 Josef MartinekJosef Martinek 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12.1
6 Michael MrkosMichael Mrkos 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 14.1
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota KoutnáDorota Koutná 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10.7
2 Ellie RuferováEllie Ruferová 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10.9
3 Ema HavlíčkováEma Havlíčková 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.2
4 Ema PávíčkováEma Pávíčková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.4
5 Viola Žofie PreislerováViola Žofie Preislerová 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.6
6= Nikol HorákováNikol Horáková 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.7
6= Eliška VenclováEliška Venclová 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.7
8 Veronika RybkováVeronika Rybková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.9
9 Klára HoráčkováKlára Horáčková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12.1
10= Amálie BroulíkováAmálie Broulíková 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12.3
10= Viktorie MachalíkováViktorie Machalíková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12.3
10= Kateřina KostroňováKateřina Kostroňová 15 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12.3
13 Alžběta BroulíkováAlžběta Broulíková 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12.5
14 Kateřina KaškováKateřina Kašková 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 13.0
15 Eliška BártováEliška Bártová 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 13.4
16 Liliana MoravcováLiliana Moravcová 17 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 17.1
Markéta VološčukováMarkéta Vološčuková 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... DNS
Celkem 17 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PetrováKateřina Petrová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.3
2 Amálie RybováAmálie Rybová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.3
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 21.3
2 Jan TrávníčekJan Trávníček 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 25.2
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina StránskáKristina Stránská 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 20.5
2 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 20.8
3 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 21.4
4 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 22.1
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 21.4
2 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 21.8
3 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 23.4
4 Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 23.7
5 Kateřina MackováKateřina Macková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 24.3
6 Žaneta RybkováŽaneta Rybková 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 24.4
7 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 24.8
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 43.5
2 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 45.9
3 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 46.0
4 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 47.0
5 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 49.3
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 49.1
2 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 51.0
3 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 51.1
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:02.9
2 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:17.4
3 Jakub OčenášJakub Očenáš 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:20.7
4 Marek ŘehákMarek Řehák 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:27.5
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lubomír ŘehákLubomír Řehák 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:29.8
2 Vojtěch MančálVojtěch Mančál 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:41.2
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... DNS
Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... DNS
Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... DNS
1 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:26.6
2 Barbora ŠtosováBarbora Štosová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:59.4
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:25.6
2 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:29.3
Celkem 2 závodníků

5000 m - Muži

(st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 17:26.2
2 Jan VetchýJan Vetchý 85 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 18:31.5
3 Martin HájekMartin Hájek 01 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 18:52.1
5 Martin VacekMartin Vacek 69 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 19:05.7
6 Aleš StránskýAleš Stránský 60 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 19:06.7
7 Patrik HolubářPatrik Holubář 00 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 19:50.8
8 Martin BurešMartin Bureš 74 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 19:55.3
9 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 21:15.4
10 Josef BurešJosef Bureš 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 21:17.1
11 Petr AndršPetr Andrš 84 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 22:53.3
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy

(st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 19:05.0
Poznámky:
MIX - běžela v závodě s muži
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Vojtěch MančálVojtěch Mančál
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 PB 1.18 o o o o xxo xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Barbora ŠtosováBarbora Štosová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
05 PB 1.24 o o xo o xxx
2 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
05 PB 1.18 xxo o xxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 PB 1.42 o o o o o o o o o xo xxo xo xo xxx
2 Kateřina HejlováKateřina Hejlová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 PB 1.39 o o o o o o o o o o o o xxx
3 Johanka BorkováJohanka Borková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 PB 1.39 o o o o o o o o o o o xo xxx
4 Kristina StránskáKristina Stránská
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 PB 1.30 o o o o o o o o o xxx
5 Aneta ČípováAneta Čípová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 SB 1.24 o o o o o o xo xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 PB 1.33 o o o xo o o xxo o xo xxo xxx
2 Anežka BroulíkováAnežka Broulíková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
08 PB 1.27 o o o o o xo o xo xxx
3 Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
08 PB 1.18 o o o xxo xxo xxx
4 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 PB 1.15 o o o xo xxx
5 Kateřina MackováKateřina Macková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
08 PB 1.10 o xo xxo xxx
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef MartinekJosef Martinek
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 PB 23.53
2 Adam LukešAdam Lukeš
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 PB 16.39
3 Filip HoráčekFilip Horáček
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 PB 09.77
4 Filip LimberskýFilip Limberský
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 PB 09.64
5 Michael MrkosMichael Mrkos
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 PB 09.43
6 František KotvaFrantišek Kotva
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 PB 05.65
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Tobiáš RuferTobiáš Rufer
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 DNS
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema HavlíčkováEma Havlíčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 PB 11.20
2 Amálie BroulíkováAmálie Broulíková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 PB 11.10
3 Veronika RybkováVeronika Rybková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 PB 10.40
4 Nikol HorákováNikol Horáková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 PB 10.02
5 Viola Žofie PreislerováViola Žofie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 PB 09.97
6 Ellie RuferováEllie Ruferová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 PB 09.96
7 Dorota KoutnáDorota Koutná
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 PB 09.93
8 Alžběta BroulíkováAlžběta Broulíková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 PB 09.28
9 Kateřina KostroňováKateřina Kostroňová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 PB 08.73
10 Ema PávíčkováEma Pávíčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 PB 08.25
11 Klára HoráčkováKlára Horáčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 PB 07.35
12 Eliška BártováEliška Bártová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 PB 07.16
13 Viktorie MachalíkováViktorie Machalíková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 PB 07.14
14 Eliška VenclováEliška Venclová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 PB 06.58
15 Kateřina KaškováKateřina Kašková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 PB 04.33
16 Liliana MoravcováLiliana Moravcová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
17 PB 02.68
Markéta VološčukováMarkéta Vološčuková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 DNS
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie RybováAmálie Rybová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 PB 12.87
Celkem 1 závodníků