Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Praha - ATLJM

Praha (2. 6. 2021)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MüllerEliáš Müller 17 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 24.6
Celkem 1 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh (st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VozobulováAnna Vozobulová 16 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 23.5
2 Sára ŠimčíkováSára Šimčíková 16 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 28.0
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žáci (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 6:30:00
2 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 6:54:00
3 Vítězslav ZátkaVítězslav Zátka 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 7:49:00
4 Tomáš OberhauerTomáš Oberhauer 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 8:14:00
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 4:29:00
2 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 4:30:00
3 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4:31:00
4 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 4:34:00
5 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:35:00
6 Štěpán ČernýŠtěpán Černý 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 4:51:00
7 Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:53:00
8 Adam OberhauerAdam Oberhauer 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 5:00:00
9 Hugo PeckaHugo Pecka 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:32:00
10 Ondřej BenedikovičOndřej Benedikovič 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 6:03:00
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6:08:00
2 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6:19:00
3 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7:02:00
4 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7:20:00
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 4:29:00
2 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:32:00
3 Magdalena MíkovcováMagdalena Míkovcová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:42:00
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:46:00
5 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 4:47:00
6 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:48:00
7 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:49:00
8 Nela ŠkodováNela Škodová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:52:00
9 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 4:54:00
10 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 4:57:00
11 Aneta DařílkováAneta Dařílková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 4:58:00
12 Nela ChlumskáNela Chlumská 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:59:00
13 Veronika FořtováVeronika Fořtová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:26:00
14 Julie HorníkováJulie Horníková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:33:00
15 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:39:00
Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef LehovecJosef Lehovec 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:15:00
2 Daniel KocourekDaniel Kocourek 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:16:00
3 Tomáš ZmátlíkTomáš Zmátlík 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:17:00
4 Antonín KvasničkaAntonín Kvasnička 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:18:00
5 Daniel HelclDaniel Helcl 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:21:00
6 Filip TomanFilip Toman 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:22:00
7 Jan ŠtursaJan Štursa 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27:00
8 Tomáš VavřichTomáš Vavřich 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:28:00
9 Lukáš VondraLukáš Vondra 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:29:00
10 Eduard ZumrEduard Zumr 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:30:00
11 Jakub KašákJakub Kašák 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:31:00
12 Tomáš PětiokýTomáš Pětioký 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32:00
13 kamil Boschatkamil Boschat 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32:00
14 Jan KadlčíkJan Kadlčík 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:33:00
15 Dominik MurčaDominik Murča 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:40:00
16 Jakub NáglJakub Nágl 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:51:00
17 Richard ČeškaRichard Češka 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:55:00
18 Mikuláš David ŠlaisMikuláš David Šlais 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:04:00
19 Lukáš KrbecLukáš Krbec 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:05:00
20 Adam HerianAdam Herian 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:19:00
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (st, 2.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan VejmělkaJan Vejmělka 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:10:00
2 Václav HolubVáclav Holub 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:15:00
3 Filip KocourekFilip Kocourek 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:18:00
4 Matyáš KodedaMatyáš Kodeda 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:19:00
5 David KadlčíkDavid Kadlčík 14 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1:20:00
6 Šimon MüllerŠimon Müller 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:21:00
7 Dominik BicanDominik Bican 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:22:00
8 Vojtěch EliášVojtěch Eliáš 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:26:00
9 Vojta HradečnýVojta Hradečný 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:27:00
10 Tomáš PraščákTomáš Praščák 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:28:00
11 Jan ŠpringrJan Špringr 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:30:00
12 Robin ŠimčíkRobin Šimčík 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:37:00
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:21:00
2 Kristián ChlumskýKristián Chlumský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:22:00
3 Šimon KocourekŠimon Kocourek 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:23:00
4 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:25:00
5 Šimon BartošŠimon Bartoš 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:28:00
6 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:29:00
7 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:29:00
8 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:30:00
9 Maxim FaltusMaxim Faltus 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32:00
10 Jakub ZagoraJakub Zagora 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:35:00
11 Dan MejdrechDan Mejdrech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:36:00
12 Filip BraťkaFilip Braťka 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:37:00
13 Quido PeckaQuido Pecka 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:39:00
14 Jan JanovskýJan Janovský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:39:00
15 Matěj BednářMatěj Bednář 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:41:00
16 Martin DvořákMartin Dvořák 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:45:00
17 Daniel MíkovecDaniel Míkovec 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:46:00
18 Petr VýtiskaPetr Výtiska 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:47:00
19 Tobiáš BenešTobiáš Beneš 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:51:00
20 Tomáš HalaTomáš Hala 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:51:00
21 Václav PolanskýVáclav Polanský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:52:00
22 Rudolf ZumrRudolf Zumr 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:53:00
23 Tomáš MudraTomáš Mudra 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:57:00
24 Tobiáš KodedaTobiáš Kodeda 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:02:00
Richard HégerRichard Héger 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Celkem 25 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ester ČernáEster Černá 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:30:00
2 Justýna PetrováJustýna Petrová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:36:00
3 Eliška HradečnáEliška Hradečná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:38:00
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:40:00
5 Barbora KuldováBarbora Kuldová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:42:00
6 Kateřina ŠvejdováKateřina Švejdová 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:47:00
7 Ema MlejnskáEma Mlejnská 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:48:00
8 Zdena NovotnáZdena Novotná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:49:00
9 Klára StříbrnáKlára Stříbrná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:50:00
10 Zuzana ŽďánskáZuzana Žďánská 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:53:00
11 Anna ProkopováAnna Prokopová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:54:00
12 Liliana VýtiskováLiliana Výtisková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:56:00
13 Beáta MelicharováBeáta Melicharová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:57:00
14 Lilien BicanováLilien Bicanová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:57:50
15 Tereza LiškováTereza Lišková 13 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:58:00
16 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:59:00
17 Aneta DoležalováAneta Doležalová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:00:00
18 Ema BrusováEma Brusová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:01:00
19 Andrea DařílkováAndrea Dařílková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:02:00
20 Eliška CharvátováEliška Charvátová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:02:50
21 Ella ŘehákováElla Řeháková 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:07:00
22 Silvie TučkováSilvie Tučková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:08:00
23 Jana PivoňkováJana Pivoňková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:08:50
24 Kristýna MudrováKristýna Mudrová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:12:00
25 Evelína MiklováEvelína Miklová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:14:00
26 Zuzana PátkováZuzana Pátková 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:15:00
27 Emílie KotyzováEmílie Kotyzová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:17:00
28 Viktorie ŠpringrováViktorie Špringrová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:22:00
Celkem 28 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (st, 2.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:16:00
2 Dita HelclováDita Helclová 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:17:00
3 Lada RychtrováLada Rychtrová 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:19:00
4 Amálie MallyAmálie Mally 14 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1:20:00
5 Aneta PavlínováAneta Pavlínová 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:27:00
6 Nela BrusováNela Brusová 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:29:00
7 Anna KuldováAnna Kuldová 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:37:00
8 laura Buškoválaura Bušková 14 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:54:00
9 Tereza ŽďánskáTereza Žďánská 15 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:55:00
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 2:13:00
2 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16:00
3 Amélie VavřichováAmélie Vavřichová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 16 2:17:00
4 Sofie MurčováSofie Murčová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:24:00
5 Jitka ZátkováJitka Zátková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19 2:29:00
6 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15 2:31:00
7 Magdalena KadlecováMagdalena Kadlecová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:35:00
8 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38:00
9 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13 2:40:00
10 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:41:00
11 Nelly PokorováNelly Pokorová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 2:43:00
12 Heda WichováHeda Wichová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 2:44:00
13 Linda JanouškováLinda Janoušková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:45:00
14 Helena BochníčkováHelena Bochníčková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:46:00
15 Ema DuškováEma Dušková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:47:00
16 Karolína MudrováKarolína Mudrová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:50:00
17 Lucie KuldováLucie Kuldová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:52:00
18 Magdaléna RuntschováMagdaléna Runtschová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 2:54:00
19 Laura NovotnáLaura Novotná 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:03:00
20 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 3:05:00
21 Stella HorováStella Horová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:06:00
22 Nelly UrbančíkováNelly Urbančíková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14 3:07:00
23 Tereza VostřelováTereza Vostřelová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17 3:10:00
Celkem 23 závodníků