Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Nehvizdy

Čelákovice (2. 6. 2021)

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 PB 1.75
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1= Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2 PB 1.56
1= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1 PB 1.56
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 PB 1.50
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 PB 1.45
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1 PB 1.56
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Lucie BolardováLucie Bolardová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
04 1 PB 1.53
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1 PB 1.65
2 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 10 PB 1.56
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 9 SB 1.45
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 6 SB 1.40
5= Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 8 SB 1.35
5= Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 PB 1.35
5= Lucie JanošíkováLucie Janošíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 SB 1.35
8 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5 SB 1.30
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 5 PB 1.45
2 Monika PaloušováMonika Paloušová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 PB 1.40
3 Karolína ŠpitálskáKarolína Špitálská
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
08 PB 1.25
4 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 1 PB 1.20
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 4 PB 1.40
2 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 3 PB 1.35
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1 SB 39.22
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1 PB 33.32
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5 33.40
2 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1 SB 29.60
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 SB 25.55
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 24.60
5 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 17.34
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 2.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3 PB 49.38
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 2 41.08
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 2 PB 24.20
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 5 PB 41.08
2 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 4 PB 32.50
Celkem 2 závodníků