ATLETI SPOLU - Uherské Hradiště - UHHRD
Uherské Hradiště (2. 6. 2021)50 m - Atletická minipřípravka-hoši
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek HorákMarek Horák | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.91 | |||||||||||||||
2 | Max BačíkMax Bačík | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Šimon MichalcioŠimon Michalcio | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Jan KavanJan Kavan | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.34 | |||||||||||||||
5 | František DacíkFrantišek Dacík | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.54 | |||||||||||||||
6 | Jakub NěmečekJakub Němeček | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.81 | |||||||||||||||
7 | Kryštof KašparKryštof Kašpar | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.88 | |||||||||||||||
8 | Josef KletvíkJosef Kletvík | 15 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 10.97 | |||||||||||||||
9 | Jáchym ŠotnarJáchym Šotnar | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 11.06 | |||||||||||||||
10 | David NedbalDavid Nedbal | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 11.08 | |||||||||||||||
11 | Lukáš PotykaLukáš Potyka | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 11.10 | |||||||||||||||
12 | Samuel PeňázSamuel Peňáz | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 11.60 | |||||||||||||||
13 | Jan KovářJan Kovář | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 12.68 | |||||||||||||||
Poznámky:start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-hoši
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor ŽelezníkLibor Železník | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 07.65 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ŠípekOndřej Šípek | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 07.91 | |||||||||||||||
3 | Jan NěmečekJan Němeček | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.15 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PisárTomáš Pisár | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.40 | |||||||||||||||
5 | Radim KaněčkaRadim Kaněčka | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.90 | |||||||||||||||
6 | Matyáš PeňázMatyáš Peňáz | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.10 | |||||||||||||||
7 | Martin ZemánekMartin Zemánek | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.23 | |||||||||||||||
8 | Ernest SúčekErnest Súček | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.40 | |||||||||||||||
9 | Vojtěch VařechaVojtěch Vařecha | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.40 | |||||||||||||||
Poznámky:start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
50 m - Atletická minipřípravka-dívky
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanesa SukupováVanesa Sukupová | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.24 | |||||||||||||||
2 | Monika BřezinováMonika Březinová | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Johana HorákováJohana Horáková | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.59 | |||||||||||||||
4 | Amálie TichánkováAmálie Tichánková | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.60 | |||||||||||||||
5 | Julie NěmčickáJulie Němčická | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.82 | |||||||||||||||
6 | Alice MaňáskováAlice Maňásková | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.01 | |||||||||||||||
7 | Klára VaculíkováKlára Vaculíková | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.47 | |||||||||||||||
8 | Anna BočkováAnna Bočková | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.57 | |||||||||||||||
9 | Kateřina ČernochováKateřina Černochová | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.65 | |||||||||||||||
10 | Barbora AbrhámováBarbora Abrhámová | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.88 | |||||||||||||||
11 | Simona BrázdilováSimona Brázdilová | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.97 | |||||||||||||||
12 | Viktorie VařechováViktorie Vařechová | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 10.28 | |||||||||||||||
13 | Sára BelantováSára Belantová | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 10.48 | |||||||||||||||
14 | Milada JahodováMilada Jahodová | 15 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 10.71 | |||||||||||||||
15 | Beata KnotováBeata Knotová | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 11.00 | |||||||||||||||
16 | Dorota KletvíkováDorota Kletvíková | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 11.13 | |||||||||||||||
17 | Jolana PodolákováJolana Podoláková | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 11.14 | |||||||||||||||
Poznámky:start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie VávrováJulie Vávrová | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 07.61 | |||||||||||||||
2 | Natálie MejzlíkováNatálie Mejzlíková | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 07.87 | |||||||||||||||
3 | Veronika PoláškováVeronika Polášková | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.01 | |||||||||||||||
4 | Michaela KučíkováMichaela Kučíková | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.21 | |||||||||||||||
5 | Viktorie ErbanováViktorie Erbanová | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.30 | |||||||||||||||
6 | Adéla BilíkováAdéla Bilíková | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.59 | |||||||||||||||
7 | Ella DostálkováElla Dostálková | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.63 | |||||||||||||||
8 | Jolana KamrlováJolana Kamrlová | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 08.70 | |||||||||||||||
9 | Nikola BžezinováNikola Bžezinová | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.00 | |||||||||||||||
10 | Petra KrálíkováPetra Králíková | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.09 | |||||||||||||||
11 | Sofie FrolováSofie Frolová | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 09.34 | |||||||||||||||
12 | Nela KubernátováNela Kubernátová | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 10.33 | |||||||||||||||
Poznámky:start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
300 m - Atletická minipřípravka-hoši
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Max BačíkMax Bačík | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 85.0 | |||||||||||||||
2 | Marek HorákMarek Horák | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 85.0 | |||||||||||||||
3 | Šimon MichalcioŠimon Michalcio | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 85.1 | |||||||||||||||
4 | František DacíkFrantišek Dacík | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 89.0 | |||||||||||||||
5 | Jakub NěmečekJakub Němeček | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 91.5 | |||||||||||||||
6 | Jáchym ŠotnarJáchym Šotnar | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 95.2 | |||||||||||||||
7 | Kryštof KašparKryštof Kašpar | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 97.1 | |||||||||||||||
8 | Josef KletvíkJosef Kletvík | 15 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 100.1 | |||||||||||||||
9 | Samuel PeňázSamuel Peňáz | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 102.2 | |||||||||||||||
10 | David NedbalDavid Nedbal | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 103.2 | |||||||||||||||
11 | Jan KovářJan Kovář | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 104.0 | |||||||||||||||
12 | Lukáš PotykaLukáš Potyka | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 112.7 | |||||||||||||||
13 | Jan KavanJan Kavan | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 122.5 | |||||||||||||||
Poznámky:start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
300 m - Atletická přípravka-hoši
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠípekOndřej Šípek | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 53.3 | |||||||||||||||
2 | Libor ŽelezníkLibor Železník | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 56.1 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PisárTomáš Pisár | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 57.6 | |||||||||||||||
4 | Jan NěmečekJan Němeček | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 63.0 | |||||||||||||||
5 | Ernest SúčekErnest Súček | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 70.2 | |||||||||||||||
6 | Radim KaněčkaRadim Kaněčka | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 71.4 | |||||||||||||||
7 | Martin ZemánekMartin Zemánek | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 84.1 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch VařechaVojtěch Vařecha | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 87.1 | |||||||||||||||
9 | Matyáš PeňázMatyáš Peňáz | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 87.3 | |||||||||||||||
Poznámky:start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
300 m - Atletická minipřípravka-dívky
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika BřezinováMonika Březinová | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 59.7 | |||||||||||||||
2 | Johana HorákováJohana Horáková | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 61.9 | |||||||||||||||
3 | Julie NěmčickáJulie Němčická | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 63.6 | |||||||||||||||
4 | Vanesa SukupováVanesa Sukupová | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 65.6 | |||||||||||||||
5 | Amálie TichánkováAmálie Tichánková | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 67.3 | |||||||||||||||
6 | Alice MaňáskováAlice Maňásková | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 69.6 | |||||||||||||||
7 | Viktorie VařechováViktorie Vařechová | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 70.0 | |||||||||||||||
8 | Simona BrázdilováSimona Brázdilová | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 75.5 | |||||||||||||||
9 | Kateřina ČernochováKateřina Černochová | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 76.7 | |||||||||||||||
10 | Anna BočkováAnna Bočková | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 77.4 | |||||||||||||||
11 | Milada JahodováMilada Jahodová | 15 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 78.0 | |||||||||||||||
12 | Klára VaculíkováKlára Vaculíková | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 83.1 | |||||||||||||||
13 | Beata KnotováBeata Knotová | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 85.7 | |||||||||||||||
14 | Dorota KletvíkováDorota Kletvíková | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 88.0 | |||||||||||||||
15 | Sára BelantováSára Belantová | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 93.6 | |||||||||||||||
16 | Jolana PodolákováJolana Podoláková | 12 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 99.4 | |||||||||||||||
17 | Barbora AbrhámováBarbora Abrhámová | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 100.5 | |||||||||||||||
Poznámky:start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
300 m - Atletická přípravka-dívky
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KučíkováMichaela Kučíková | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 56.5 | |||||||||||||||
2 | Veronika PoláškováVeronika Polášková | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 57.5 | |||||||||||||||
3 | Viktorie ErbanováViktorie Erbanová | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 57.9 | |||||||||||||||
4 | Adéla BilíkováAdéla Bilíková | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 58.0 | |||||||||||||||
5 | Julie VávrováJulie Vávrová | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 58.3 | |||||||||||||||
6 | Natálie MejzlíkováNatálie Mejzlíková | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 58.9 | |||||||||||||||
7 | Nikola BžezinováNikola Bžezinová | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 61.7 | |||||||||||||||
8 | Jolana KamrlováJolana Kamrlová | 10 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 62.7 | |||||||||||||||
9 | Ella DostálkováElla Dostálková | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 63.4 | |||||||||||||||
10 | Petra KrálíkováPetra Králíková | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 67.0 | |||||||||||||||
11 | Sofie FrolováSofie Frolová | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 70.5 | |||||||||||||||
12 | Nela KubernátováNela Kubernátová | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 77.2 | |||||||||||||||
Poznámky:start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon MichalcioŠimon Michalcio
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 3.18 | ||||||||||||||||
2 |
Jan KavanJan Kavan
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 2.83 | ||||||||||||||||
3 |
Marek HorákMarek Horák
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 2.70 | ||||||||||||||||
4 |
Max BačíkMax Bačík
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 2.68 | ||||||||||||||||
5 |
Kryštof KašparKryštof Kašpar
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 2.65 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub NěmečekJakub Němeček
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 2.53 | ||||||||||||||||
7 |
Lukáš PotykaLukáš Potyka
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 2.29 | ||||||||||||||||
8 |
František DacíkFrantišek Dacík
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
14 | 2.28 | ||||||||||||||||
9 |
David NedbalDavid Nedbal
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 2.27 | ||||||||||||||||
10 |
Jan KovářJan Kovář
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 2.11 | ||||||||||||||||
11 |
Samuel PeňázSamuel Peňáz
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
14 | 1.90 | ||||||||||||||||
12 |
Jáchym ŠotnarJáchym Šotnar
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 1.54 | ||||||||||||||||
13 |
Josef KletvíkJosef Kletvík
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
15 | 1.50 | ||||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" skákáno z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej ŠípekOndřej Šípek
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 3.75 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš PisárTomáš Pisár
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
10 | 3.65 | ||||||||||||||||
3 |
Libor ŽelezníkLibor Železník
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 3.58 | ||||||||||||||||
4 |
Jan NěmečekJan Němeček
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
10 | 3.30 | ||||||||||||||||
5 |
Martin ZemánekMartin Zemánek
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 2.89 | ||||||||||||||||
6 |
Ernest SúčekErnest Súček
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 2.80 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch VařechaVojtěch Vařecha
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 2.65 | ||||||||||||||||
8 |
Matyáš PeňázMatyáš Peňáz
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
10 | 2.25 | ||||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" skákáno z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika BřezinováMonika Březinová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 3.42 | ||||||||||||||||
2 |
Amálie TichánkováAmálie Tichánková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 2.98 | ||||||||||||||||
3 |
Alice MaňáskováAlice Maňásková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 2.95 | ||||||||||||||||
4 |
Vanesa SukupováVanesa Sukupová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 2.89 | ||||||||||||||||
5 |
Johana HorákováJohana Horáková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 2.85 | ||||||||||||||||
6 |
Klára VaculíkováKlára Vaculíková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 2.77 | ||||||||||||||||
7 |
Anna BočkováAnna Bočková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 2.72 | ||||||||||||||||
8 |
Julie NěmčickáJulie Němčická
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 2.68 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina ČernochováKateřina Černochová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 2.61 | ||||||||||||||||
10 |
Viktorie VařechováViktorie Vařechová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
14 | 2.58 | ||||||||||||||||
11 |
Simona BrázdilováSimona Brázdilová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 2.56 | ||||||||||||||||
12 |
Barbora AbrhámováBarbora Abrhámová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
14 | 2.47 | ||||||||||||||||
13 |
Sára BelantováSára Belantová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 2.32 | ||||||||||||||||
14 |
Milada JahodováMilada Jahodová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
15 | 2.30 | ||||||||||||||||
15 |
Beata KnotováBeata Knotová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
14 | 2.25 | ||||||||||||||||
16 |
Dorota KletvíkováDorota Kletvíková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 1.99 | ||||||||||||||||
17 |
Jolana PodolákováJolana Podoláková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
12 | 1.77 | ||||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" skákáno z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(st, 2.6.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie ErbanováViktorie Erbanová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
10 | 3.30 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela KučíkováMichaela Kučíková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 3.27 | ||||||||||||||||
3 |
Julie VávrováJulie Vávrová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
10 | 3.20 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika PoláškováVeronika Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
10 | 3.10 | ||||||||||||||||
5 |
Ella DostálkováElla Dostálková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 3.00 | ||||||||||||||||
6 |
Nikola BžezinováNikola Bžezinová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 3.00 | ||||||||||||||||
7 |
Jolana KamrlováJolana Kamrlová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
10 | 2.93 | ||||||||||||||||
8 |
Sofie FrolováSofie Frolová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 2.92 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla BilíkováAdéla Bilíková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 2.90 | ||||||||||||||||
10 |
Natálie MejzlíkováNatálie Mejzlíková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 2.84 | ||||||||||||||||
11 |
Petra KrálíkováPetra Králíková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 2.75 | ||||||||||||||||
12 |
Nela KubernátováNela Kubernátová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 2.45 | ||||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" skákáno z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |