Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Vrchlabí - VRCHL

Vrchlabí (2. 6. 2021)

400 m - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 81.6
2 Tomáš HavelTomáš Havel 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 101.8
3 Tomáš GregorTomáš Gregor 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 109.8
4 Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 112.9
5 Dominik KrokaDominik Kroka 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 120.2
6 Karel TomešKarel Tomeš 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 129.7
Celkem 6 závodníků

400 m - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 90.0
2 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 15 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 101.4
3 Tereza PoncováTereza Poncová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 104.0
4 Barbora SkrbkováBarbora Skrbková 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 105.0
5 Aneta MajerovičováAneta Majerovičová 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 106.1
6 Josefína ValešováJosefína Valešová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 106.8
7 Loren JurišováLoren Jurišová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 115.5
8 Ema ŠrámkováEma Šrámková 15 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 115.6
9 Karolína ČivrnáKarolína Čivrná 15 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 116.1
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:22.5
2 Olda HaklOlda Hakl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:30.1
3 Štěpán VydraŠtěpán Vydra 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:40.5
4 Antonín ČermákAntonín Čermák 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:54.6
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:05.6
2 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:25.8
3 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:27.1
4 Ondřej LepltOndřej Leplt 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:33.4
5 Adam KučeraAdam Kučera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:45.5
6 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:49.2
MS Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:32.4
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:14.1
2 Kristýna TošovskáKristýna Tošovská 15 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:27.5
3 Vanesa GregorováVanesa Gregorová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:32.4
4 Anna HromádkováAnna Hromádková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:32.6
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:47.8
6 Nela HrdinováNela Hrdinová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:58.9
7 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:59.3
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:08.3
2 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:22.3
3 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:38.4
4 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:42.7
5 Stefanie JaklováStefanie Jaklová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:44.1
6 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:48.6
7 Klára ČervinkováKlára Červinková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:50.8
8 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:56.7
9 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:57.3
10 Karolína JirouskováKarolína Jirousková 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:58.1
11 Lucie VíchováLucie Víchová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:58.9
12 Kateřina PacákováKateřina Pacáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3:09.4
MS Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:23.2
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johan KotykJohan Kotyk 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5:38.6
2 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6:25.6
Celkem 2 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6:54.4
2 Jakub ŠromJakub Šrom 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7:01.1
3 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7:22.1
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5:50.3
Celkem 1 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5:01.7
2 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5:39.3
3 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5:49.6
4 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6:12.5
5 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6:57.6
6 Kateřina DlabolováKateřina Dlabolová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7:34.8
7 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7:52.2
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ŠrámekJan Šrámek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 3.04
2 Antonín ČermákAntonín Čermák
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 2.85
3 Štěpán VydraŠtěpán Vydra
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 2.76
4 Olda HaklOlda Hakl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 2.55
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej LepltOndřej Leplt
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 3.27
2 David JanataDavid Janata
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 2.97
3 Adam KučeraAdam Kučera
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 2.92
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anita BlažejováAnita Blažejová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 3.27
2 Anna LachmanováAnna Lachmanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 2.98
3 Nela HrdinováNela Hrdinová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 2.94
4 Vanesa GregorováVanesa Gregorová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 2.83
5 Kristýna TošovskáKristýna Tošovská
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
15 2.73
6 Veronika NovákováVeronika Nováková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 2.66
7 Anna HromádkováAnna Hromádková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 2.45
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 3.28
2 Klára ČervinkováKlára Červinková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 3.17
3 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 3.12
4 Emily VanclováEmily Vanclová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 3.01
5 Markéta RyglováMarkéta Ryglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 2.89
6 Tereza HanušováTereza Hanušová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 2.85
7 Aytan KurcanováAytan Kurcanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 2.66
8 Karolína JirouskováKarolína Jirousková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 2.63
9 Lucie VíchováLucie Víchová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 2.42
10 Kateřina PacákováKateřina Pacáková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 2.32
Stefanie JaklováStefanie Jaklová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 NM
MS Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 3.28
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 12 závodníků