Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva v pětiboji a 1. kolo OMD ml. žactva

Mariánské Lázně (3. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 17:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.74 364.00
2 162 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.88 331.00
3 161 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.61 183.00
4 163 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 10.71 37.00
5 159 Tobiáš KošinaTobiáš Košina 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.98 17.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 17:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.61 396.00
2 154 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.80 350.00
3 155 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.30 241.00
4 151 Miroslav LiškaMiroslav Liška 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.63 180.00
5 153 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.81 149.00
6 156 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 10.35 74.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 17:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.87 333.00
2 132 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.90 327.00
3 145 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.12 278.00
4 150 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.49 205.00
5 135 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.69 169.00
6 128 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.17 97.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 3.6.2021 - 17:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.10 531.00
2 117 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.31 473.00
3 113 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.72 369.00
4 118 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.85 338.00
5 119 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.99 306.00
6 17 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.19 264.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 3.6.2021 - 17:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.68 378.00
2 27 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.42 218.00
3 24 Jakub KunešJakub Kuneš 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.65 176.00
4 28 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.12 103.00
5 26 Šimon SelberŠimon Selber 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.12 10.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 3.6.2021 - 17:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.54 413.00
2 62 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.58 403.00
3 75 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.09 285.00
4 63 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.34 233.00
5 70 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.51 201.00
6 67 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.09 108.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 3.6.2021 - 17:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.01 302.00
2 97 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.37 227.00
3 95 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.54 196.00
4 96 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.61 183.00
5 98 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.10 106.00
6 99 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.25 86.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.10 531.00
2 117 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.31 473.00
3 84 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.54 413.00
4 62 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.58 403.00
5 158 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.61 396.00
6 29 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.68 378.00
7 113 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.72 369.00
8 160 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.74 364.00
9 154 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.80 350.00
10 118 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.85 338.00
11 120 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.87 333.00
12 162 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.88 331.00
13 132 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.90 327.00
14 119 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.99 306.00
15 87 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.01 302.00
16 75 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.09 285.00
17 145 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.12 278.00
18 17 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.19 264.00
19 155 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.30 241.00
20 63 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.34 233.00
21 97 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.37 227.00
22 27 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.42 218.00
23 150 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.49 205.00
24 70 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.51 201.00
25 95 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.54 196.00
26 161 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.61 183.00
26 96 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.61 183.00
28 151 Miroslav LiškaMiroslav Liška 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.63 180.00
29 24 Jakub KunešJakub Kuneš 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.65 176.00
30 135 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.69 169.00
31 153 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.81 149.00
32 67 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.09 108.00
33 98 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.10 106.00
34 28 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.12 103.00
35 128 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.17 97.00
36 99 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.25 86.00
37 156 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 10.35 74.00
38 163 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 10.71 37.00
39 159 Tobiáš KošinaTobiáš Košina 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.98 17.00
40 26 Šimon SelberŠimon Selber 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.12 10.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.59 676.00
2 46 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.91 589.00
3 248 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.61 419.00
4 44 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 5 09.67 406.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.08 546.00
2 40 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 09.16 526.00
3 41 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.91 355.00
4 43 Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 2 09.91 355.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Sofie OedingSofie Oeding 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 08.86 603.00
2 37 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 08.91 589.00
3 91 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.96 576.00
4 35 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 09.41 465.00
5 36 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.99 338.00
6 39 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.73 203.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.93 584.00
2 163 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 08.95 579.00
3 162 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.01 564.00
4 160 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.26 501.00
5 99 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.39 470.00
6 98 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.59 424.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.03 558.00
2 95 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.23 509.00
3 94 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.41 465.00
4 69 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.57 428.00
5 96 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.67 406.00
6 97 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.73 393.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.75 632.00
2 249 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.36 477.00
3 90 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.41 465.00
4 89 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.46 454.00
5 92 Kateřina BrodiováKateřina Brodiová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.61 419.00
6 88 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 10.22 293.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.78 624.00
2 85 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.07 548.00
3 84 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.34 482.00
4 82 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 09.60 422.00
5 87 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.34 270.00
6 86 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.49 243.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 08.82 613.00
2 79 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 08.87 600.00
3 80 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 4 09.07 548.00
4 78 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 09.17 523.00
5 81 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 09.29 494.00
6 77 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 2 09.57 428.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 09.19 518.00
2 74 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 09.22 511.00
3 72 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.59 424.00
4 362 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.79 380.00
5 75 Eliška BauerováEliška Bauerová 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 10.08 320.00
6 71 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.28 281.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 193 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 09.11 538.00
2 361 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.33 484.00
3 197 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.50 444.00
4 196 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 4 09.60 422.00
5 316 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 09.97 342.00
6 194 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.20 297.00
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.58 678.00
2 188 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.67 654.00
3 185 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.97 574.00
4 183 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.11 538.00
5 189 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.22 511.00
6 181 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.56 431.00
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (čt, 3.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.04 556.00
2 179 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.11 538.00
3 172 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.25 504.00
4 166 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.39 470.00
5 174 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.06 324.00
6 175 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.35 268.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.58 678.00
2 45 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.59 676.00
3 188 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.67 654.00
4 93 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.75 632.00
5 83 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.78 624.00
6 76 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 08.82 613.00
7 38 Sofie OedingSofie Oeding 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 08.86 603.00
8 79 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 08.87 600.00
9 46 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.91 589.00
9 37 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 08.91 589.00
11 161 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.93 584.00
12 163 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 08.95 579.00
13 91 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.96 576.00
14 185 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.97 574.00
15 162 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.01 564.00
16 70 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.03 558.00
17 167 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.04 556.00
18 85 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.07 548.00
18 80 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 4 09.07 548.00
20 42 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.08 546.00
21 193 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 09.11 538.00
21 183 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.11 538.00
21 179 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.11 538.00
24 40 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 09.16 526.00
25 78 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 09.17 523.00
26 73 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 09.19 518.00
27 74 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 09.22 511.00
27 189 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.22 511.00
29 95 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.23 509.00
30 172 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.25 504.00
31 160 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.26 501.00
32 81 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 09.29 494.00
33 361 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.33 484.00
34 84 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.34 482.00
35 249 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.36 477.00
36 99 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.39 470.00
36 166 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.39 470.00
38 35 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 09.41 465.00
38 94 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.41 465.00
38 90 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.41 465.00
41 89 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.46 454.00
42 197 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.50 444.00
43 181 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.56 431.00
44 69 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.57 428.00
44 77 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 2 09.57 428.00
46 98 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.59 424.00
46 72 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.59 424.00
48 82 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 09.60 422.00
48 196 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 4 09.60 422.00
50 248 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.61 419.00
50 92 Kateřina BrodiováKateřina Brodiová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.61 419.00
52 44 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 5 09.67 406.00
52 96 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.67 406.00
54 97 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.73 393.00
55 362 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.79 380.00
56 41 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.91 355.00
56 43 Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 2 09.91 355.00
58 316 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 09.97 342.00
59 36 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.99 338.00
60 174 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.06 324.00
61 75 Eliška BauerováEliška Bauerová 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 10.08 320.00
62 194 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.20 297.00
63 88 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 10.22 293.00
64 71 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.28 281.00
65 87 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.34 270.00
66 175 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.35 268.00
67 86 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.49 243.00
68 39 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.73 203.00

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 87 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:35.90 431.00
2 63 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:39.48 395.00
3 117 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:52.64 277.00
4 75 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:52.78 276.00
5 95 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:53.92 267.00
6 19 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:58.96 227.00
7 84 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:59.16 226.00
8 67 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:10.93 146.00
9 70 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:12.50 136.00
10 98 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:12.96 133.00
11 97 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:41.97 15.00
12 96 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 3:55.49 0.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 160 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:28.41 509.00
2 158 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:30.70 485.00
3 119 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:33.33 457.00
4 120 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:47.44 322.00
5 62 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 2:48.04 316.00
6 154 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 2:49.30 305.00
7 113 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 2:51.98 283.00
8 29 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 14 2:52.53 278.00
9 118 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 2:53.42 271.00
10 162 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 3:04.87 185.00
11 155 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10 3:05.20 183.00
12 17 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11 3:08.30 162.00
13 151 Miroslav LiškaMiroslav Liška 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 3:09.91 152.00
14 132 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 3:19.91 95.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 14 2:34.88 441.00
2 99 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:42.45 367.00
3 135 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:45.32 341.00
4 150 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 2:46.30 332.00
5 161 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:47.17 324.00
6 128 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:50.28 297.00
7 145 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:50.46 296.00
8 159 Tobiáš KošinaTobiáš Košina 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 2:55.09 257.00
9 28 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 3:04.03 191.00
10 26 Šimon SelberŠimon Selber 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 13 3:06.81 172.00
11 24 Jakub KunešJakub Kuneš 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 3:07.43 168.00
12 163 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 3:07.44 168.00
13 153 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 3:13.36 131.00
14 156 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 11 3:32.97 40.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 160 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:28.41 509.00
2 158 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:30.70 485.00
3 119 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:33.33 457.00
4 27 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 14 2:34.88 441.00
5 87 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:35.90 431.00
6 63 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:39.48 395.00
7 99 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:42.45 367.00
8 135 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:45.32 341.00
9 150 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 2:46.30 332.00
10 161 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:47.17 324.00
11 120 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:47.44 322.00
12 62 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 2:48.04 316.00
13 154 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 2:49.30 305.00
14 128 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:50.28 297.00
15 145 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:50.46 296.00
16 113 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 2:51.98 283.00
17 29 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 14 2:52.53 278.00
18 117 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:52.64 277.00
19 75 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:52.78 276.00
20 118 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 2:53.42 271.00
21 95 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:53.92 267.00
22 159 Tobiáš KošinaTobiáš Košina 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 2:55.09 257.00
23 19 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:58.96 227.00
24 84 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:59.16 226.00
25 28 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 3:04.03 191.00
26 162 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 3:04.87 185.00
27 155 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10 3:05.20 183.00
28 26 Šimon SelberŠimon Selber 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 13 3:06.81 172.00
29 24 Jakub KunešJakub Kuneš 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 3:07.43 168.00
30 163 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 3:07.44 168.00
31 17 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11 3:08.30 162.00
32 151 Miroslav LiškaMiroslav Liška 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 3:09.91 152.00
33 67 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 3:10.93 146.00
34 70 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:12.50 136.00
35 98 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:12.96 133.00
36 153 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 3:13.36 131.00
37 132 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 3:19.91 95.00
38 156 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 11 3:32.97 40.00
39 97 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:41.97 15.00
40 96 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 3:55.49 0.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 184 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:44.83 519.00
2 181 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:44.95 517.00
3 185 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:47.57 489.00
4 179 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:48.40 480.00
5 84 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:49.22 472.00
6 162 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:49.85 465.00
7 85 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 2:52.04 443.00
8 172 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:52.22 441.00
9 167 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:57.54 388.00
10 183 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:57.66 387.00
11 174 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:09.36 283.00
12 175 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 3:11.70 264.00
13 197 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 3:29.03 143.00
14 86 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:29.76 139.00
15 248 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:44.11 66.00
188 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 82 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 2:39.15 583.00
2 42 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 2:41.85 552.00
3 193 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 2:42.36 546.00
4 38 Sofie OedingSofie Oeding 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10 2:42.91 540.00
5 361 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:46.98 495.00
6 91 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 2:47.98 485.00
7 93 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:58.92 375.00
8 76 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 2 3:03.12 337.00
9 249 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 3:04.77 322.00
10 80 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 3:06.81 304.00
11 79 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 13 3:07.53 298.00
12 189 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 3:09.87 279.00
13 46 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 3:12.47 258.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:33.78 646.00
2 70 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 2:45.33 513.00
3 74 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 10 2:45.69 509.00
4 45 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:50.41 459.00
5 94 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:51.68 446.00
6 161 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:03.53 333.00
7 69 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 3:04.96 320.00
8 160 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 3:11.02 270.00
9 89 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 3:11.28 267.00
10 40 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 3:13.30 251.00
11 78 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 9 3:13.71 248.00
12 163 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 13 3:13.83 247.00
13 196 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 3:15.06 238.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (čt, 3.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 362 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:48.41 480.00
2 98 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:51.12 452.00
3 96 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 2:52.02 443.00
4 73 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 9 2:59.07 374.00
5 72 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 3:00.82 358.00
6 35 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 13 3:03.02 338.00
7 95 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:05.40 317.00
8 75 Eliška BauerováEliška Bauerová 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 3:16.01 231.00
9 77 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 8 3:16.10 230.00
10 90 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:18.06 216.00
11= 81 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 3:18.97 209.00
11= 37 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 10 3:18.97 209.00
13 166 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 11 3:29.76 139.00
Celkem 13 závodníků
Běh 05 (čt, 3.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 194 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:03.64 332.00
2 87 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 3:05.69 314.00
3 97 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 3:07.47 299.00
4 316 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 13 3:09.36 283.00
5 36 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:13.85 247.00
6 88 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 3:14.04 246.00
7 41 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 3:14.13 245.00
8 99 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 3:14.44 243.00
9 92 Kateřina BrodiováKateřina Brodiová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:15.51 234.00
10 71 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 3:23.20 180.00
11 43 Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 11 3:24.45 172.00
12 44 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 8 3:33.91 115.00
13 39 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 10 3:41.20 79.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:33.78 646.00
2 82 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 2:39.15 583.00
3 42 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 2:41.85 552.00
4 193 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 2:42.36 546.00
5 38 Sofie OedingSofie Oeding 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10 2:42.91 540.00
6 184 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:44.83 519.00
7 181 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:44.95 517.00
8 70 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 2:45.33 513.00
9 74 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 10 2:45.69 509.00
10 361 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:46.98 495.00
11 185 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:47.57 489.00
12 91 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 2:47.98 485.00
13 179 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:48.40 480.00
14 362 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:48.41 480.00
15 84 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:49.22 472.00
16 162 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:49.85 465.00
17 45 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:50.41 459.00
18 98 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:51.12 452.00
19 94 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:51.68 446.00
20 96 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 2:52.02 443.00
21 85 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 2:52.04 443.00
22 172 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:52.22 441.00
23 167 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:57.54 388.00
24 183 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:57.66 387.00
25 93 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:58.92 375.00
26 73 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 9 2:59.07 374.00
27 72 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 3:00.82 358.00
28 35 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 13 3:03.02 338.00
29 76 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 2 3:03.12 337.00
30 161 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:03.53 333.00
31 194 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:03.64 332.00
32 249 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 3:04.77 322.00
33 69 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 3:04.96 320.00
34 95 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:05.40 317.00
35 87 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 3:05.69 314.00
36 80 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 3:06.81 304.00
37 97 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 3:07.47 299.00
38 79 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 13 3:07.53 298.00
39 174 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:09.36 283.00
39 316 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 13 3:09.36 283.00
41 189 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 3:09.87 279.00
42 160 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 3:11.02 270.00
43 89 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 3:11.28 267.00
44 175 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 3:11.70 264.00
45 46 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 3:12.47 258.00
46 40 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 3:13.30 251.00
47 78 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 9 3:13.71 248.00
48 163 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 13 3:13.83 247.00
49 36 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:13.85 247.00
50 88 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 3:14.04 246.00
51 41 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 3:14.13 245.00
52 99 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 3:14.44 243.00
53 196 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 3:15.06 238.00
54 92 Kateřina BrodiováKateřina Brodiová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:15.51 234.00
55 75 Eliška BauerováEliška Bauerová 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 3:16.01 231.00
56 77 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 8 3:16.10 230.00
57 90 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:18.06 216.00
58 81 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 3:18.97 209.00
58 37 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 10 3:18.97 209.00
60 71 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 3:23.20 180.00
61 43 Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 11 3:24.45 172.00
62 197 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 3:29.03 143.00
63 86 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:29.76 139.00
63 166 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 11 3:29.76 139.00
65 44 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 8 3:33.91 115.00
66 39 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 10 3:41.20 79.00
67 248 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:44.11 66.00
188 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 16:15) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.86 245.00
2 162 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.45 174.00
3 161 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.26 96.00
4 163 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.49 78.00
5 159 Tobiáš KošinaTobiáš Košina 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 14.89 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.18 340.00
2 158 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.19 204.00
3 151 Miroslav LiškaMiroslav Liška 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.33 187.00
4 155 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.22 99.00
5 153 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 14.18 34.00
6 156 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 17.16 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.70 416.00
2 132 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.93 236.00
3 145 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.23 99.00
4 135 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.49 78.00
5 150 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.80 56.00
6 128 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.93 48.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 3.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.61 432.00
2 113 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.75 408.00
3 17 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.43 303.00
4 117 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.52 291.00
5 119 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.76 258.00
6 118 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.13 211.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 3.6.2021 - 16:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.36 184.00
2 24 Jakub KunešJakub Kuneš 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 12.60 158.00
3 29 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 13.32 91.00
4 28 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.12 38.00
5 26 Šimon SelberŠimon Selber 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.58 17.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 3.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.28 489.00
2 62 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.56 285.00
3 63 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.21 201.00
4 75 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.65 153.00
5 70 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.09 39.00
6 67 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.40 24.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 3.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.74 144.00
2 98 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.78 140.00
3 96 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.40 85.00
4 99 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.64 67.00
5 95 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.66 66.00
6 97 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.20 33.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.28 489.00
2 19 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.61 432.00
3 120 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.70 416.00
4 113 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.75 408.00
5 154 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.18 340.00
6 17 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.43 303.00
7 117 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.52 291.00
8 62 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.56 285.00
9 119 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.76 258.00
10 160 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.86 245.00
11 132 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.93 236.00
12 118 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.13 211.00
13 158 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.19 204.00
14 63 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.21 201.00
15 151 Miroslav LiškaMiroslav Liška 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.33 187.00
16 27 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.36 184.00
17 162 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.45 174.00
18 24 Jakub KunešJakub Kuneš 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 12.60 158.00
19 75 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.65 153.00
20 87 Štěpán NosekŠtěpán Nosek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.74 144.00
21 98 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.78 140.00
22 155 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.22 99.00
23 145 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.23 99.00
24 161 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.26 96.00
25 29 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 13.32 91.00
26 96 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.40 85.00
27 163 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.49 78.00
27 135 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.49 78.00
29 99 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.64 67.00
30 95 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.66 66.00
31 150 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.80 56.00
32 128 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.93 48.00
33 70 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.09 39.00
34 28 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.12 38.00
35 153 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 14.18 34.00
36 97 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.20 33.00
37 67 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.40 24.00
38 26 Šimon SelberŠimon Selber 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.58 17.00
39 159 Tobiáš KošinaTobiáš Košina 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 14.89 7.00
40 156 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 17.16 0.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.59 444.00
2 69 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.74 286.00
3 183 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.19 233.00
4 35 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 13.56 193.00
5 316 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 14.58 101.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 12.09 371.00
2 197 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.09 371.00
3 70 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.93 157.00
4 163 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 2 14.43 113.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 12.74 286.00
2 74 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 13.23 228.00
3 181 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.43 207.00
4 175 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.55 194.00
5 96 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.08 143.00
6 174 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.54 104.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.60 442.00
2 361 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.02 252.00
3 166 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.50 199.00
4 172 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.72 177.00
5 88 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 13.79 170.00
6 43 Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 4 14.46 110.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Sofie OedingSofie Oeding 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.43 325.00
2 248 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.76 283.00
3 97 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.37 213.00
4 37 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.50 199.00
5 39 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 14.11 140.00
6 44 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 4 14.25 128.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 13.10 243.00
2 77 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 6 13.67 182.00
3 72 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.79 170.00
4 81 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 13.80 169.00
5 94 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.94 156.00
6 71 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.69 93.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.92 550.00
2 91 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.01 382.00
3 249 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.14 364.00
4 89 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 12.30 343.00
5 90 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.10 141.00
6 99 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.55 103.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 193 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 10.21 673.00
2 42 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.02 381.00
3 80 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 2 13.05 249.00
4 95 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.85 164.00
5 362 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.26 127.00
6 161 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.50 107.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.98 716.00
2 167 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.64 436.00
3 185 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.01 382.00
4 93 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.12 367.00
5 189 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.56 309.00
6 87 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 15.44 45.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 10.36 646.00
2 162 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.52 618.00
3 76 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 2 10.67 592.00
4 196 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 13.42 208.00
5 40 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 13.92 157.00
6 86 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.54 104.00
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.04 378.00
2 98 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.69 292.00
3 45 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.77 282.00
4 84 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.92 264.00
5 160 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 14.39 116.00
6 92 Kateřina BrodiováKateřina Brodiová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.51 106.00
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (čt, 3.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Eliška BauerováEliška Bauerová 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 13.38 212.00
2 36 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.16 136.00
3 83 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.90 78.00
4 41 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 14.95 74.00
5 194 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.28 54.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.98 716.00
2 193 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 10.21 673.00
3 82 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 10.36 646.00
4 162 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.52 618.00
5 76 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 2 10.67 592.00
6 184 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.92 550.00
7 85 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.59 444.00
8 46 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.60 442.00
9 167 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.64 436.00
10 91 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.01 382.00
10 185 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.01 382.00
12 42 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.02 381.00
13 179 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.04 378.00
14 79 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 12.09 371.00
14 197 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.09 371.00
16 93 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.12 367.00
17 249 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.14 364.00
18 89 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 12.30 343.00
19 38 Sofie OedingSofie Oeding 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.43 325.00
20 189 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.56 309.00
21 98 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.69 292.00
22 69 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.74 286.00
22 78 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 12.74 286.00
24 248 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.76 283.00
25 45 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.77 282.00
26 84 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.92 264.00
27 361 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.02 252.00
28 80 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 2 13.05 249.00
29 73 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 13.10 243.00
30 183 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.19 233.00
31 74 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 13.23 228.00
32 97 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.37 213.00
33 75 Eliška BauerováEliška Bauerová 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 13.38 212.00
34 196 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 13.42 208.00
35 181 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.43 207.00
36 166 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.50 199.00
36 37 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.50 199.00
38 175 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.55 194.00
39 35 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 13.56 193.00
40 77 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 6 13.67 182.00
41 172 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.72 177.00
42 88 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 13.79 170.00
42 72 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.79 170.00
44 81 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 13.80 169.00
45 95 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.85 164.00
46 40 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 13.92 157.00
47 70 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.93 157.00
48 94 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.94 156.00
49 96 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.08 143.00
50 90 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.10 141.00
51 39 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 14.11 140.00
52 36 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.16 136.00
53 44 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 4 14.25 128.00
54 362 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.26 127.00
55 160 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 14.39 116.00
56 163 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 2 14.43 113.00
57 43 Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 4 14.46 110.00
58 161 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.50 107.00
59 92 Kateřina BrodiováKateřina Brodiová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.51 106.00
60 174 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.54 104.00
60 86 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.54 104.00
62 99 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.55 103.00
63 316 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 14.58 101.00
64 71 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.69 93.00
65 83 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.90 78.00
66 41 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 14.95 74.00
67 194 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.28 54.00
68 87 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 15.44 45.00

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (čt, 3.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 4.44 280.00
2 158 Jakub FikkerJakub Fikker
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 PB 4.42 276.00
3 62 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 PB 4.41 274.00
4 113 Jan PötzlJan Pötzl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 PB 4.40 273.00
5 135 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 PB 4.33 261.00
6 120 Štěpán DenkŠtěpán Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 4.24 245.00
7 132 Richard VaculíkRichard Vaculík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 4.23 244.00
8 151 Miroslav LiškaMiroslav Liška
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 PB 4.21 240.00
9 119 Hugo MacháčekHugo Macháček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 4.18 235.00
10 24 Jakub KunešJakub Kuneš
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 PB 4.10 222.00
11 154 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 PB 4.04 212.00
12 162 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 PB 4.01 207.00
13 118 Theodor VášaTheodor Váša
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 3.99 204.00
14 27 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 PB 3.94 196.00
15 29 David VojířDavid Vojíř
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 PB 3.92 193.00
16 161 Michal DvořákMichal Dvořák
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 3.74 165.00
17 155 Martin ProšekMartin Prošek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 PB 3.65 152.00
18 17 Jan SzalayJan Szalay
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 PB 3.64 150.00
19 153 Filip NovákFilip Novák
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 PB 3.56 139.00
20 145 Dominik BotkaDominik Botka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 3.43 121.00
21 150 Martin LukášMartin Lukáš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 3.35 110.00
22 163 Denis BaraňskiDenis Baraňski
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 PB 3.30 103.00
23 99 Adam FišerAdam Fišer
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 PB 3.29 102.00
24 159 Tobiáš KošinaTobiáš Košina
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 PB 3.14 83.00
25 128 Lukáš KorellusLukáš Korellus
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 3.08 75.00
26 156 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 PB 3.02 68.00
27 26 Šimon SelberŠimon Selber
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 PB 2.91 56.00
28 28 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 PB 2.68 32.00
Celkem 28 závodníků
Skupina 02 (čt, 3.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Petr PelnářPetr Pelnář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 4.61 310.00
2 19 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 4.52 294.00
3 87 Štěpán NosekŠtěpán Nosek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 4.48 287.00
4 63 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 3.80 174.00
5 70 Jakub NygrýnJakub Nygrýn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.78 171.00
6 98 Jan BorkovecJan Borkovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 3.68 156.00
7 75 Matyáš MourekMatyáš Mourek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.67 155.00
8 117 Tomáš SeveraTomáš Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 3.64 150.00
9 95 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.59 143.00
10 67 Jan RusňákJan Rusňák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.52 133.00
11 96 Matyáš VolekMatyáš Volek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.46 125.00
12 97 Ondřej KočíOndřej Kočí
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.31 104.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 3.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 42 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 PB 4.18 350.00
2 38 Sofie OedingSofie Oeding
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 PB 4.08 326.00
3 83 Carla BašistováCarla Bašistová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 4.03 315.00
4 80 Michaela KastlováMichaela Kastlová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 PB 3.97 301.00
5 193 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 PB 3.96 299.00
6 82 Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 PB 3.95 296.00
7 189 Eliška HolátováEliška Holátová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 PB 3.92 290.00
8 163 Tereza ŽaludováTereza Žaludová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 PB 3.90 285.00
9 46 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 PB 3.86 276.00
10 70 Eva VébrováEva Vébrová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 PB 3.81 265.00
11= 76 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
09 PB 3.78 259.00
11= 249 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 3.78 259.00
13= 361 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 3.72 246.00
13= 161 Nela JurášováNela Jurášová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 3.72 246.00
15 160 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 PB 3.67 235.00
16= 89 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 PB 3.65 231.00
16= 91 Barbora KyseláBarbora Kyselá
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 3.65 231.00
18 74 Tereza StaňkováTereza Staňková
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
10 PB 3.63 227.00
19 81 Alena LehárováAlena Lehárová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 PB 3.51 202.00
20 98 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 3.47 194.00
21= 78 Vanessa RichterováVanessa Richterová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
09 PB 3.46 192.00
21= 79 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
09 PB 3.46 192.00
23 90 Ester LažanskáEster Lažanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 3.38 176.00
24 362 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 3.36 172.00
25 93 Karolína JobováKarolína Jobová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 3.35 170.00
26= 94 Veronika MálkováVeronika Málková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 PB 3.33 167.00
26= 35 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 PB 3.33 167.00
28 40 Eliška DibďákováEliška Dibďáková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 PB 3.32 165.00
29 96 Nikola RůžkováNikola Růžková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 3.31 163.00
30 36 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 3.29 159.00
31 87 Kristýna JatiKristýna Jati
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 PB 3.28 157.00
32 75 Eliška BauerováEliška Bauerová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
10 PB 3.25 151.00
33 73 Tereza MarkusováTereza Markusová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
09 PB 3.23 148.00
34= 316 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 PB 3.22 146.00
34= 95 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 PB 3.22 146.00
36 72 Anna LiškováAnna Lišková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 PB 3.18 139.00
37 69 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 PB 3.17 137.00
38= 196 Michaela ForejtováMichaela Forejtová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 PB 3.13 130.00
38= 92 Kateřina BrodiováKateřina Brodiová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 3.13 130.00
40 41 Alžběta AntošováAlžběta Antošová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 PB 3.12 128.00
41 194 Gréta AndreovskáGréta Andreovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 PB 3.06 117.00
42 99 Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 PB 3.02 110.00
43 166 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 PB 3.01 109.00
44 77 Karolína MarkováKarolína Marková
SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B
09 PB 2.99 105.00
45 43 Natálie PlašilováNatálie Plašilová
SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B
09 PB 2.96 100.00
46 88 Natálie ReinlováNatálie Reinlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 PB 2.90 91.00
47 37 Viktorie MichálkováViktorie Michálková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 PB 2.87 86.00
48 71 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 PB 2.84 81.00
49 44 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková
SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B
09 PB 2.81 76.00
50 97 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 PB 2.68 57.00
51 39 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 PB 2.18 3.00
45 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 NM
Celkem 52 závodníků
Skupina 02 (čt, 3.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 184 Anna LegnerováAnna Legnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 4.84 516.00
2 167 Matylda HoudkováMatylda Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.99 306.00
3 197 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.95 296.00
4 162 Eliška DoubkováEliška Doubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 3.90 285.00
5 248 Eliška MaříkováEliška Maříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.77 257.00
6 85 Simona ŠmídováSimona Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 3.73 248.00
7= 172 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.70 242.00
7= 84 Veronika BřízováVeronika Břízová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.70 242.00
9 181 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 3.60 220.00
10 179 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.59 218.00
11 183 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 3.33 167.00
12 185 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 PB 3.26 153.00
13 175 Nela SajnerováNela Sajnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.07 119.00
14 174 Laura SajnerováLaura Sajnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 3.06 117.00
15 86 Kristýna HavelkováKristýna Havelková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 2.05 0.00
188 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 DNS
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (čt, 3.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 9 PB 48.82 298.00
2 154 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 18 PB 47.28 285.00
3 151 Miroslav LiškaMiroslav Liška
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 14 PB 45.18 267.00
4 119 Hugo MacháčekHugo Macháček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 16 PB 43.24 251.00
5 62 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 19 PB 42.81 247.00
6 118 Theodor VášaTheodor Váša
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 28 PB 42.00 241.00
7 155 Martin ProšekMartin Prošek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 22 PB 41.92 240.00
8 145 Dominik BotkaDominik Botka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 3 PB 40.14 225.00
9 159 Tobiáš KošinaTobiáš Košina
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 11 PB 36.91 199.00
10 162 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 12 PB 36.53 196.00
11 132 Richard VaculíkRichard Vaculík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 27 PB 36.28 194.00
12 150 Martin LukášMartin Lukáš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 15 PB 36.26 194.00
13 153 Filip NovákFilip Novák
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 20 PB 35.65 189.00
14 120 Štěpán DenkŠtěpán Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 4 PB 33.92 175.00
15 161 Michal DvořákMichal Dvořák
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 6 PB 32.36 162.00
16 113 Jan PötzlJan Pötzl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 21 PB 32.35 162.00
17 24 Jakub KunešJakub Kuneš
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 13 PB 29.80 142.00
18 17 Jan SzalayJan Szalay
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 25 PB 29.72 141.00
19 135 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 1 PB 29.34 138.00
20 99 Adam FišerAdam Fišer
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 8 PB 29.23 137.00
21 158 Jakub FikkerJakub Fikker
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 7 PB 28.77 134.00
22 128 Lukáš KorellusLukáš Korellus
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 10 PB 28.11 128.00
23 27 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 26 PB 28.04 128.00
24 29 David VojířDavid Vojíř
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 29 PB 27.68 125.00
25 28 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 5 PB 25.48 108.00
26 26 Šimon SelberŠimon Selber
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 23 PB 25.44 108.00
27 163 Denis BaraňskiDenis Baraňski
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 2 PB 24.70 102.00
28 156 Josef Bohuslav MecnerJosef Bohuslav Mecner
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 17 PB 18.50 56.00
Celkem 28 závodníků
Skupina 02 (čt, 3.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 4 PB 51.50 321.00
2 70 Jakub NygrýnJakub Nygrýn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 8 PB 43.80 256.00
3 87 Štěpán NosekŠtěpán Nosek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 PB 42.10 242.00
4 117 Tomáš SeveraTomáš Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 11 PB 41.24 234.00
5 63 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 PB 36.30 194.00
6 84 Petr PelnářPetr Pelnář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 9 PB 35.20 185.00
7 75 Matyáš MourekMatyáš Mourek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 6 PB 33.08 168.00
8 95 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 5 PB 32.80 166.00
9 96 Matyáš VolekMatyáš Volek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 12 PB 31.66 157.00
10 67 Jan RusňákJan Rusňák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 10 PB 30.22 145.00
11 98 Jan BorkovecJan Borkovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 1 PB 27.59 124.00
12 97 Ondřej KočíOndřej Kočí
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 3 PB 20.92 73.00
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 3.6.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 361 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 41 PB 40.30 359.00
2 189 Eliška HolátováEliška Holátová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 14 PB 39.44 348.00
3 82 Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 10 PB 38.68 339.00
4 42 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 22 PB 37.46 324.00
5 69 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 47 PB 35.21 297.00
6 93 Karolína JobováKarolína Jobová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 16 PB 33.74 279.00
7 76 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
09 12 PB 33.67 279.00
8 196 Michaela ForejtováMichaela Forejtová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 13 PB 32.97 270.00
9 249 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 23 PB 32.51 265.00
10 94 Veronika MálkováVeronika Málková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 31 PB 32.29 262.00
11 78 Vanessa RichterováVanessa Richterová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
09 44 PB 31.62 254.00
12 96 Nikola RůžkováNikola Růžková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 45 PB 31.40 252.00
13 91 Barbora KyseláBarbora Kyselá
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 26 PB 31.14 249.00
14 193 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 19 PB 30.74 244.00
15 41 Alžběta AntošováAlžběta Antošová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 3 PB 30.32 239.00
16 74 Tereza StaňkováTereza Staňková
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
10 46 PB 29.77 232.00
17 88 Natálie ReinlováNatálie Reinlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 42 PB 28.94 223.00
18 72 Anna LiškováAnna Lišková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 30 PB 28.52 218.00
19 362 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 17 PB 27.93 211.00
20 160 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 7 PB 27.90 210.00
21 79 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
09 51 PB 27.68 208.00
22 40 Eliška DibďákováEliška Dibďáková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 11 PB 27.06 201.00
23 83 Carla BašistováCarla Bašistová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 4 PB 26.77 197.00
24 316 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 49 PB 26.74 197.00
25 44 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková
SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B
09 34 PB 26.32 192.00
26 87 Kristýna JatiKristýna Jati
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 15 PB 26.24 191.00
27 38 Sofie OedingSofie Oeding
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 38 PB 26.00 188.00
28 163 Tereza ŽaludováTereza Žaludová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 52 PB 25.62 184.00
29 36 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 1 PB 25.32 181.00
30 46 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 43 PB 25.10 178.00
31 166 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 40 PB 25.09 178.00
32 80 Michaela KastlováMichaela Kastlová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 20 PB 24.83 175.00
33 89 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 25 PB 24.72 174.00
34 35 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 48 PB 24.31 169.00
35 75 Eliška BauerováEliška Bauerová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
10 5 PB 23.93 165.00
36 45 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 9 PB 23.10 155.00
37 77 Karolína MarkováKarolína Marková
SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B
09 32 PB 22.46 148.00
38 161 Nela JurášováNela Jurášová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 18 PB 21.74 140.00
39 97 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 36 PB 21.72 140.00
40 92 Kateřina BrodiováKateřina Brodiová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 6 PB 20.94 131.00
41 71 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 29 PB 20.92 131.00
42 39 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 37 PB 20.81 129.00
43 95 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 21 PB 19.76 118.00
44 37 Viktorie MichálkováViktorie Michálková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 35 PB 19.53 115.00
45 70 Eva VébrováEva Vébrová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 50 PB 19.48 115.00
46 90 Ester LažanskáEster Lažanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 27 PB 19.32 113.00
47 81 Alena LehárováAlena Lehárová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 28 PB 19.20 112.00
48 98 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 8 PB 18.67 106.00
49 43 Natálie PlašilováNatálie Plašilová