Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD a J mladšího žactva KH kraje

Dobruška (10. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 10.6.2021 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 08.22
2 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.50
3 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.30
4 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 09.51
5 Matyáš SkanderaMatyáš Skandera 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 10.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.62
2 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 09.09
3 Štěpán DědečekŠtěpán Dědeček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.73
4 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 10.18
5 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 10.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 10.6.2021 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 08.67
2 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 08.81
3 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 09.85
4 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 SB 10.23
5 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 10.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 08.75
2 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.80
3 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 08.82
4 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 09.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 08.22
2 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.50
3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.62
4 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 08.67
5 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 08.75
6 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.80
7 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 08.81
8 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 08.82
9 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 09.09
10 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.30
11 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 09.50
12 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 09.51
13 Štěpán DědečekŠtěpán Dědeček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.73
14 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 09.85
15 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 10.18
16 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 SB 10.23
17 Matyáš SkanderaMatyáš Skandera 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.38
18 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 10.62
19 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.21

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 10.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.24 11.00
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 08.49 9.00
3 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.51 8.00
4 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 08.67 7.00
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.72 6.00
6 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 08.95 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 10.6.2021 - 18:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 08.86 4.00
2 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.88 3.00
3 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.05 2.00
4 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 SB 09.29 1.00
5 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.53
6 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 09.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 10.6.2021 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.62
2 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 PB 09.30
3 9 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 PB 09.31
4 Klára PazderkováKlára Pazderková 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 09.76
5 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 10.6.2021 - 16:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.84
2 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.92
3 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 09.17
4 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 10.14
5 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 11.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 10.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.20
2 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 09.25
3 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.90
4 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 10.52
Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 10.6.2021 - 16:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.15
2 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.32
3 Thea DoležalováThea Doležalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.74
4 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.05
5 22 Adéla RenskáAdéla Renská 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 10.50
6 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 10.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (čt, 10.6.2021 - 16:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 09.09
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 09.18
3 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.56
4 Gabriela FleglováGabriela Fleglová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.06
5 10 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 PB 10.13
6 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (čt, 10.6.2021 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 09.38
2 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 09.44
3 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.87
4 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.01
5 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 10.10
6 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (čt, 10.6.2021 - 16:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 09.11
2 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.38
3 21 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.59
4 13 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.68
5 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.35
6 Anna MolavcováAnna Molavcová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (čt, 10.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.13
2 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.49
3 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 09.58
4 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.68
5 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.24
6 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 SB 10.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.62
2 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.84
3 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.92
4 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 09.09
5 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 09.11
6 11 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.13
7 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.15
8 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 09.17
9 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 09.18
10 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.20
11 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 09.25
12 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 PB 09.30
13 9 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 PB 09.31
14 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.32
15 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 09.38
15 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.38
17 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 09.44
18 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.49
19 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.56
20 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 09.58
21 21 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.59
22 13 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.68
22 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.68
24 Thea DoležalováThea Doležalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.74
25 Klára PazderkováKlára Pazderková 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 09.76
26 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.87
27 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.90
28 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.01
29 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.05
30 Gabriela FleglováGabriela Fleglová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.06
31 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 10.10
32 10 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 PB 10.13
33 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 10.14
34 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.24
35 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.35
36 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.39
37 22 Adéla RenskáAdéla Renská 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 10.50
37 Anna MolavcováAnna Molavcová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.50
39 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.52
39 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 10.52
41 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 SB 10.68
42 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 10.83
43 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.16
44 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 11.90
Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 10.6.2021 - 17:55) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.64 11.00
2 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 SB 08.82 9.00
3 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 SB 08.89 8.00
4 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 SB 09.04 7.00
5 11 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 SB 09.06 6.00
Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 10.6.2021 - 17:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 SB 09.12 4.00
2 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 SB 09.14 3.00
3 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 SB 09.24 2.00
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.27 1.00
5 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.30
6 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.39
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.33 11.00
2 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 21.51 9.00
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 21.94 8.00
4 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 22.65 4.00
5 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 22.68 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 22.18 7.00
2 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 22.19 6.00
3 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 23.19 2.00
4 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.15
5 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 24.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.63 5.00
2 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 23.76 1.00
3 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 24.10
4 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 26.37
5 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 27.60
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 17:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 23.83
2 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 25.63
3 Jakub ŠromJakub Šrom 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 26.53
4 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 26.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.33 11.00
2 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 21.51 9.00
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 21.94 8.00
4 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 22.18 7.00
5 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 22.19 6.00
6 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.63 5.00
7 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 22.65 4.00
8 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 22.68 3.00
9 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 23.19 2.00
10 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 23.76 1.00
11 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 23.83
12 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 24.10
13 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.15
14 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 24.27
15 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 25.63
16 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 26.37
17 Jakub ŠromJakub Šrom 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 26.53
18 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 26.74
19 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 27.60

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 21.04 11.00
2 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 22.15 7.00
3 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.42 4.00
4 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 22.43 3.00
5 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 PB 22.78 1.50
11 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 21.63 9.00
2 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 22.37 5.00
3 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 23.06
4 27 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 23.44
5 24 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 23.47
6 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 23.96
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 22.82
2 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 23.66
3 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 23.98
4 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 24.26
5 Anna HolmanováAnna Holmanová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.85
Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.91 8.00
2 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 22.20 6.00
3 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.78 1.50
4 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 23.92
5 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 23.94
6 Gabriela FleglováGabriela Fleglová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 24.59
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 22.87
2 19 Kristýna KřížováKristýna Křížová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 24.21
3 Lenka VencováLenka Vencová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 24.43
4 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 25.96
5 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 26.29
Zuzana DrozdíkováZuzana Drozdíková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 23.87
2 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 24.61
3 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.25
4 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 26.57
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 10.6.2021 - 17:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 26.48
2 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 27.09
3 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 27.69
Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 21.04 11.00
2 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 21.63 9.00
3 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.91 8.00
4 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 22.15 7.00
5 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 22.20 6.00
6 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 22.37 5.00
7 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.42 4.00
8 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 22.43 3.00
9 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 PB 22.78 1.50
9 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.78 1.50
11 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 22.82
12 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 22.87
13 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 23.06
14 27 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 23.44
15 24 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 23.47
16 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 23.66
17 23 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 23.87
18 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 23.92
19 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 23.94
20 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 23.96
21 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 23.98
22 19 Kristýna KřížováKristýna Křížová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 24.21
23 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 24.26
24 Lenka VencováLenka Vencová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 24.43
25 Gabriela FleglováGabriela Fleglová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 24.59
26 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 24.61
27 Anna HolmanováAnna Holmanová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.85
28 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 25.96
29 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.25
30 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 26.29
31 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 26.48
32 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 26.57
33 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 27.09
34 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 27.69
11 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 DNS
Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 DNS
Zuzana DrozdíkováZuzana Drozdíková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 DNS
Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 47.42 11.00
2 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 53.03 7.00
3 Matěj RenskýMatěj Renský 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 54.63 6.00
4 Jakub ŠromJakub Šrom 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 61.63 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 48.27 9.00
2 Miroslav BlažekMiroslav Blažek 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 48.55 8.00
3 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 54.90 5.00
4 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 66.46 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 47.42 11.00
2 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 48.27 9.00
3 Miroslav BlažekMiroslav Blažek 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 48.55 8.00
4 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 53.03 7.00
5 Matěj RenskýMatěj Renský 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 54.63 6.00
6 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 54.90 5.00
7 Jakub ŠromJakub Šrom 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 61.63 4.00
8 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 66.46 3.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 47.72 11.00
2 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 48.16 9.00
3 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 48.80 7.00
4 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 49.38 6.00
5 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 50.61 3.00
6 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 51.39 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 51.59 1.00
2 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 53.31
3 Nela SvatoňováNela Svatoňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 53.64
4 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 54.40
5 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 54.47
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 49.72 5.00
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 50.10 4.00
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 54.16
4 Markéta BedrošováMarkéta Bedrošová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 59.95
5 Anna HamáčkováAnna Hamáčková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 60.74
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 55.70
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 48.17 8.00
2 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 52.62
3 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 53.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 47.72 11.00
2 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 48.16 9.00
3 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 48.17 8.00
4 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 48.80 7.00
5 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 49.38 6.00
6 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 49.72 5.00
7 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 50.10 4.00
8 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 50.61 3.00
9 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 51.39 2.00
10 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 51.59 1.00
11 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 52.62
12 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 53.26
13 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 53.31
14 Nela SvatoňováNela Svatoňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 53.64
15 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 54.16
16 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 54.40
17 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 54.47
18 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 55.70
19 Markéta BedrošováMarkéta Bedrošová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 59.95
20 Anna HamáčkováAnna Hamáčková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 60.74

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 10.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 2:19.79 11.00
2 1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:28.91 9.00
3 4 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 2:37.54 8.00
4 3 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 PB 2:38.30 7.00
5 13 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 13 2:42.80 6.00
6 2 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:49.85 5.00
7 5 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 SB 2:51.09 4.00
8 7 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 2:53.55 3.00
9 6 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 2:55.96 2.00
10 16 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 16 2:58.08 1.00
11 14 Šimon MachačkaŠimon Machačka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 2:58.46
12 8 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 PB 2:59.47
13 12 Kristian CarrilloKristian Carrillo 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 3:15.18
14 10 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 3:27.97
MS 9 Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 9 2:32.76
MS 11 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 11 PB 2:35.89
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 2:36.28 11.00
2 8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 2:38.66 9.00
3 2 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 2:39.84 8.00
4 4 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 2:42.20 7.00
5 3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 2:42.33 6.00
6 12 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12 PB 2:45.44 3.00
7 5 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 2:46.71 1.00
8 11 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11 PB 2:49.19
9 6 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 2:49.42
10 7 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 PB 2:50.18
11 9 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 9 PB 2:55.70
12 10 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 10 3:07.82
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 2:44.16 5.00
2 23 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:44.85 4.00
3 16 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 2:51.73
4 13 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 2:55.95
5 20 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 2:57.02
6 18 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 2:58.22
7 21 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 9 PB 2:59.04
8 14 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 2:59.10
9 17 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 2:59.55
10 22 Adéla RenskáAdéla Renská 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 PB 3:00.67
24 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 12 NM
19 Kristýna KřížováKristýna Křížová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:46.47 2.00
2 33 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 2:50.00
3 25 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:51.18
4 28 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:54.10
5 31 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 2:59.31
6 30 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:59.63
7 27 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 3:08.94
8 34 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10 3:10.06
9 26 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 3:12.94
10 32 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 3:14.27
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 2:36.28 11.00
2 8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 2:38.66 9.00
3 2 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 2:39.84 8.00
4 4 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 2:42.20 7.00
5 3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 2:42.33 6.00
6 15 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 2:44.16 5.00
7 23 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:44.85 4.00
8 12 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12 PB 2:45.44 3.00
9 29 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:46.47 2.00
10 5 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 2:46.71 1.00
11 11 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11 PB 2:49.19
12 6 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 2:49.42
13 33 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 2:50.00
14 7 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 PB 2:50.18
15 25 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:51.18
16 16 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 2:51.73
17 28 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:54.10
18 9 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 9 PB 2:55.70
19 13 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 2:55.95
20 20 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 2:57.02
21 18 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 2:58.22
22 21 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 9 PB 2:59.04
23 14 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 2:59.10
24 31 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 2:59.31
25 17 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 2:59.55
26 30 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:59.63
27 22 Adéla RenskáAdéla Renská 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 PB 3:00.67
28 10 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 10 3:07.82
29 27 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 3:08.94
30 34 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10 3:10.06
31 26 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 3:12.94
32 32 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 3:14.27
33 24 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 12 NM
19 Kristýna KřížováKristýna Křížová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 DNS

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 15:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 10.51 11.00
2 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 11.76 9.00
3 8 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 12.71 8.00
4 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 13.55 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 15:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 13.39 7.00
2 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 13.40 6.00
3 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 13.79 4.00
4 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 14.26 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 10.51 11.00
2 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 11.76 9.00
3 8 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 12.71 8.00
4 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 13.39 7.00
5 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 13.40 6.00
6 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 13.55 5.00
7 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 13.79 4.00
8 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 14.26 3.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 SB 11.02 11.00
2 2 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 11.30 9.00
3 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 12.19 6.00
4 Ella SuchardováElla Suchardová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 12.24 5.00
5 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.86 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 11.59 8.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 12.66 3.00
3 34 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 12.98 1.00
4 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 SB 13.10
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.01 7.00
2 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 12.45 4.00
3 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 13.25
4 20 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 13.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 SB 11.02 11.00
2 2 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 11.30 9.00
3 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 11.59 8.00
4 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.01 7.00
5 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 12.19 6.00
6 Ella SuchardováElla Suchardová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 12.24 5.00
7 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 12.45 4.00
8 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 12.66 3.00
9 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.86 2.00
10 34 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 12.98 1.00
11 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 SB 13.10
12 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 13.25
13 20 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 13.28

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulc, Bílek, Lánský, Rybáček Šulc, Bílek, Lánský, Rybáček Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 34.51 11.00
2 Havelka, Prášek, Hlaváček, Bednařík Havelka, Prášek, Hlaváček, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.33 9.00
3 Hnik, Fajstauer, Svatý, Knittel Hnik, Fajstauer, Svatý, Knittel TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 36.15 7.00
4 Kubec, Rydlo, Barva, Jirman Kubec, Rydlo, Barva, Jirman SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 36.28 5.00
5 Lukáš, Palan, Holan, Erban Lukáš, Palan, Holan, Erban TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 36.30 4.00
Krejčík, Metelka, Vosátka, Kulička Krejčík, Metelka, Vosátka, Kulička TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blažek, Nagy, Bém, Zolman Blažek, Nagy, Bém, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 35.52 8.00
2 Pospíšil, Boukal, Klapka, Došek Pospíšil, Boukal, Klapka, Došek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 36.21 6.00
3 Erlebach, Skandera, Koudelka, Šimek Erlebach, Skandera, Koudelka, Šimek SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 38.48 1.00
4 Černý, Weisser, Rous, Drozdík Černý, Weisser, Rous, Drozdík Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 39.53
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek, Mikulecký, Walter, Kastner Marek, Mikulecký, Walter, Kastner TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 36.44 3.00
2 Zimla, Paar, Krejčí, Faltus Zimla, Paar, Krejčí, Faltus SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 37.26 2.00
3 Vancl, Učený, Šrom, Kulakov Vancl, Učený, Šrom, Kulakov SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 39.44
4 10 Řehák, Carrillo, Machačka, Petrů Řehák, Carrillo, Machačka, Petrů TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 42.13
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulc, Bílek, Lánský, Rybáček Šulc, Bílek, Lánský, Rybáček Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 34.51 11.00
2 Havelka, Prášek, Hlaváček, Bednařík Havelka, Prášek, Hlaváček, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.33 9.00
3 Blažek, Nagy, Bém, Zolman Blažek, Nagy, Bém, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 35.52 8.00
4 Hnik, Fajstauer, Svatý, Knittel Hnik, Fajstauer, Svatý, Knittel TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 36.15 7.00
5 Pospíšil, Boukal, Klapka, Došek Pospíšil, Boukal, Klapka, Došek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 36.21 6.00
6 Kubec, Rydlo, Barva, Jirman Kubec, Rydlo, Barva, Jirman SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 36.28 5.00
7 Lukáš, Palan, Holan, Erban Lukáš, Palan, Holan, Erban TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 36.30 4.00
8 Marek, Mikulecký, Walter, Kastner Marek, Mikulecký, Walter, Kastner TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 36.44 3.00
9 Zimla, Paar, Krejčí, Faltus Zimla, Paar, Krejčí, Faltus SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 37.26 2.00
10 Erlebach, Skandera, Koudelka, Šimek Erlebach, Skandera, Koudelka, Šimek SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 38.48 1.00
11 Vancl, Učený, Šrom, Kulakov Vancl, Učený, Šrom, Kulakov SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 39.44
12 Černý, Weisser, Rous, Drozdík Černý, Weisser, Rous, Drozdík Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 39.53
13 10 Řehák, Carrillo, Machačka, Petrů Řehák, Carrillo, Machačka, Petrů TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 42.13
Krejčík, Metelka, Vosátka, Kulička Krejčík, Metelka, Vosátka, Kulička TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Suchá, Štveráková, Hocke Nováková, Suchá, Štveráková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 34.43 11.00
2 18 Jelenová, Krmašová, Vejsová, Křoustková Jelenová, Krmašová, Vejsová, Křoustková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 34.72 9.00
3 Hlaváčová, Šišková, Pospíšilová, Tomášová Hlaváčová, Šišková, Pospíšilová, Tomášová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 34.80 8.00
4 Horkelová, Hrochová, Prokopová, Brumlichová Horkelová, Hrochová, Prokopová, Brumlichová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 35.10 7.00
5 Jeníková, Patschová, Konrádová, Trejbalová Jeníková, Patschová, Konrádová, Trejbalová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 35.45 5.00
6 8 Dvořáková, Frejvaldová, Březovská, Stolinová Dvořáková, Frejvaldová, Březovská, Stolinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 35.53 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černovská, Vomáčková, Vaňátková, Záhorská Černovská, Vomáčková, Vaňátková, Záhorská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.26 6.00
2 Lukášová, Vondroušová, Rozinková, Síbrová Lukášová, Vondroušová, Rozinková, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 36.08 2.00
3 Pazderková, Štefáčková, Růžičková, Glosová Pazderková, Štefáčková, Růžičková, Glosová TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 36.46 1.00
4 5 Cupáková, Koudelková, Lepltová, Machytková Cupáková, Koudelková, Lepltová, Machytková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 37.26
5 12 Zahrádková, Henychová, Bajerová, Kloutvorová Zahrádková, Henychová, Bajerová, Kloutvorová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 37.40
6 Čechová, Mičánková, Novotná, Rudolfová Čechová, Mičánková, Novotná, Rudolfová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 38.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Velínská, Zemanová, Pospíšilová, Moníková Velínská, Zemanová, Pospíšilová, Moníková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 36.79
2 Dusová, Filipová, Pilátová, Vaňková Dusová, Filipová, Pilátová, Vaňková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 37.38
3 Kopecká, Skálová, Skálová, Svatoňová Kopecká, Skálová, Skálová, Svatoňová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 38.07
4 29 Plecháčová, Suchardová, Matěásková, Lukešová Plecháčová, Suchardová, Matěásková, Lukešová TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 39.00
5 Špačková, Holanová, Schreiberová, Lašová Špačková, Holanová, Schreiberová, Lašová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 39.49
6 Škodová, Plíštilová, Erbanová, Rydlová Škodová, Plíštilová, Erbanová, Rydlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 40.96
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paarová, Petráčková, Wiesnerova, Jirásková Paarová, Petráčková, Wiesnerova, Jirásková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 36.82
2 Kábrtová, Macháňová, Dvořáková, Pourová Kábrtová, Macháňová, Dvořáková, Pourová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 36.84
3 Škopová, Škopová, Šanovcová, Odlová Škopová, Škopová, Šanovcová, Odlová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 41.02
4 Hanušová, Honců, Kynčlová, Česáková Hanušová, Honců, Kynčlová, Česáková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 42.83
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 10.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svobodová, Zavadilová, Zeiplová, Špliňová Svobodová, Zavadilová, Zeiplová, Špliňová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.80 3.00
2 Vinklářová, Horáčková, Šírová, Holmanová Vinklářová, Horáčková, Šírová, Holmanová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 36.89
3 25 Binterová, Doležalová, Pleskotová, Čermáková Binterová, Doležalová, Pleskotová, Čermáková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 37.33
4 30 Prokopová, Dostálová, Bednářová, Bedrošová Prokopová, Dostálová, Bednářová, Bedrošová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 41.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Suchá, Štveráková, Hocke Nováková, Suchá, Štveráková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 34.43 11.00
2 18 Jelenová, Krmašová, Vejsová, Křoustková Jelenová, Krmašová, Vejsová, Křoustková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 34.72 9.00
3 Hlaváčová, Šišková, Pospíšilová, Tomášová Hlaváčová, Šišková, Pospíšilová, Tomášová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 34.80 8.00
4 Horkelová, Hrochová, Prokopová, Brumlichová Horkelová, Hrochová, Prokopová, Brumlichová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 35.10 7.00
5 Černovská, Vomáčková, Vaňátková, Záhorská Černovská, Vomáčková, Vaňátková, Záhorská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.26 6.00
6 Jeníková, Patschová, Konrádová, Trejbalová Jeníková, Patschová, Konrádová, Trejbalová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 35.45 5.00
7 8 Dvořáková, Frejvaldová, Březovská, Stolinová Dvořáková, Frejvaldová, Březovská, Stolinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 35.53 4.00
8 Svobodová, Zavadilová, Zeiplová, Špliňová Svobodová, Zavadilová, Zeiplová, Špliňová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.80 3.00
9 Lukášová, Vondroušová, Rozinková, Síbrová Lukášová, Vondroušová, Rozinková, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 36.08 2.00
10 Pazderková, Štefáčková, Růžičková, Glosová Pazderková, Štefáčková, Růžičková, Glosová TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 36.46 1.00
11 34 Velínská, Zemanová, Pospíšilová, Moníková Velínská, Zemanová, Pospíšilová, Moníková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 36.79
12 Paarová, Petráčková, Wiesnerova, Jirásková Paarová, Petráčková, Wiesnerova, Jirásková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 36.82
13 Kábrtová, Macháňová, Dvořáková, Pourová Kábrtová, Macháňová, Dvořáková, Pourová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 36.84
14 Vinklářová, Horáčková, Šírová, Holmanová Vinklářová, Horáčková, Šírová, Holmanová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 36.89
15 5 Cupáková, Koudelková, Lepltová, Machytková Cupáková, Koudelková, Lepltová, Machytková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 37.26
16 25 Binterová, Doležalová, Pleskotová, Čermáková Binterová, Doležalová, Pleskotová, Čermáková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 37.33
17 Dusová, Filipová, Pilátová, Vaňková Dusová, Filipová, Pilátová, Vaňková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 37.38
18 12 Zahrádková, Henychová, Bajerová, Kloutvorová Zahrádková, Henychová, Bajerová, Kloutvorová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 37.40
19 Kopecká, Skálová, Skálová, Svatoňová Kopecká, Skálová, Skálová, Svatoňová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 38.07
20 Čechová, Mičánková, Novotná, Rudolfová Čechová, Mičánková, Novotná, Rudolfová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 38.22
21 29 Plecháčová, Suchardová, Matěásková, Lukešová Plecháčová, Suchardová, Matěásková, Lukešová TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 39.00
22 Špačková, Holanová, Schreiberová, Lašová Špačková, Holanová, Schreiberová, Lašová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 39.49
23 Škodová, Plíštilová, Erbanová, Rydlová Škodová, Plíštilová, Erbanová, Rydlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 40.96
24 Škopová, Škopová, Šanovcová, Odlová Škopová, Škopová, Šanovcová, Odlová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 41.02
25 30 Prokopová, Dostálová, Bednářová, Bedrošová Prokopová, Dostálová, Bednářová, Bedrošová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 41.72
26 Hanušová, Honců, Kynčlová, Česáková Hanušová, Honců, Kynčlová, Česáková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 42.83

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 10.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 PB 1.34 11.00
2 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 PB 1.34 9.00
3 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 PB 1.25 8.00
4 7 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 PB 1.20 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 10.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Andrea ŠiškováAndrea Šišková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 12 PB 1.34 o o o o xo o o xxx 11.00
2= 14 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 8 PB 1.28 o o o o o xxx 8.50
2= 3 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 15 1.28 - o o o o xxx 8.50
4= Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 10 PB 1.28 o o o o xo xxx 6.50
4= Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 PB 1.28 o o o o xo x 6.50
6 Nela KřoustkováNela Křoustková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 6 PB 1.28 xo o o o xo xxx 5.00
7 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2 PB 1.28 o o o o xxo xx 4.00
8 Nela SvatoňováNela Svatoňová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 11 PB 1.25 o o o o xxx 3.00
9 Anna HolmanováAnna Holmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5 PB 1.25 o o xo xo xxx 2.00
10 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 7 PB 1.20 o o o xxx 1.00
11 31 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 9 PB 1.20 o o xo xxx
12= Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4 SB 1.15 o o xxx
12= Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3 SB 1.15 o o xxx
14 Aine PourováAine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 14 1.10 xo xxx
Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 13 DNS
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 10.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 19 PB 4.77 +0.0 m/s 4.59  0,00 4.77  0,00 x 4.77 x 4.59  0,00 x 11.00
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 30 PB 4.45 -0.9 m/s x x 4.45  -0,90 4.45 4.45  0,00 2.47  0,00 4.21  -0,40 9.00
3 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 8 PB 4.41 +0.1 m/s x 4.41  0,10 3.95  0,10 4.41 3.79  0,10 4.23  0,30 3.97  0,00 8.00
4 Pavel KrejčíkPavel Krejčík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 5 PB 4.38 +0.0 m/s x x 4.13  0,40 4.13 x x 4.38  0,00 7.00
5 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 29 SB 4.34 +0.0 m/s 4.20  0,00 4.24  0,00 4.34  0,00 4.34 4.18  0,00 3.58  0,00 4.22  0,00 6.00
6 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 10 PB 4.32 +0.0 m/s 3.83  0,00 4.19  0,00 4.12  0,00 4.19 x 4.16  0,00 4.32  0,00 5.00
7 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 15 PB 4.25 +0.1 m/s 3.99  0,00 4.02  0,30 3.83  0,00 4.02 4.09  0,00 3.77  0,90 4.25  0,10 4.00
8 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 21 PB 3.88 +1.5 m/s 3.62  0,00 3.88  1,50 x 3.88 3.71  0,00 3.74  0,00 3.69  0,00 3.00
9 5 Michal ŠimekMichal Šimek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 22 PB 3.83 +1.2 m/s 2.77  0,10 3.83  1,20 3.78  0,00 3.83 2.00
10 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 2 PB 3.81 +0.5 m/s 3.65  0,00 3.71  0,00 3.81  0,50 3.81 1.00
11 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 11 SB 3.81 -0.5 m/s 3.66  0,00 x 3.81  -0,50 3.81
12 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 28 3.79 +0.3 m/s 3.79  0,30 3.66  0,00 3.78  0,00 3.79
13 Tomáš KnittelTomáš Knittel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 4 PB 3.77 +0.0 m/s 3.64  0,00 x 3.77  0,00 3.77
14 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 27 PB 3.75 +0.0 m/s 3.70  0,00 3.75  0,00 3.00  -0,20 3.75
15 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 25 3.72 +0.3 m/s 3.56  0,00 3.72  0,30 3.72  0,00 3.72
16 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 17 PB 3.72 +0.0 m/s x 3.56  1,40 3.72  0,00 3.72
17 Michal JanečekMichal Janeček
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 12 PB 3.61 +0.0 m/s 3.58  0,00 3.61  0,00 3.46  0,00 3.61
18 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 18 PB 3.61 +0.9 m/s 3.58  0,00 3.61  0,90 x 3.61
19 Václav BoukalVáclav Boukal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 9 PB 3.57 +0.0 m/s 3.44  0,00 3.57  0,00 3.26  0,00 3.57
20 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 6 SB 3.53 +0.7 m/s 3.53  0,70 3.43  0,40 3.30  0,00 3.53
21 Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 23 PB 3.51 +0.0 m/s 3.51  0,00 3.33  0,20 x 3.51
22 6 David KrálíkDavid Králík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 14 PB 3.39 +0.0 m/s 2.95  0,00 3.39  0,00 3.31  0,00 3.39
23 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 7 SB 3.35 +0.1 m/s x 3.35  0,10 3.22  0,20 3.35
24 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 26 3.34 +0.3 m/s 3.34  0,30 x 3.09  0,00 3.34
25 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 24 3.31 +1.3 m/s 3.31  1,30 x 3.16  0,00 3.31
26 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 20 SB 3.20 +0.0 m/s 3.14  0,00 3.05  0,90 3.20  0,00 3.20
27 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 13 PB 3.07 +0.0 m/s 3.07  0,00 2.90  1,20 2.87  0,00 3.07
28 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 1 PB 2.86 +0.0 m/s x 2.82  0,00 2.86  0,00 2.86
29 14 Šimon MachačkaŠimon Machačka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 16 PB 2.81 +0.0 m/s 2.66  0,00 2.81  0,00 x 2.81
MS 9 Adam HulíkAdam Hulík
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 3 PB 4.53 +0.0 m/s 4.24  0,00 4.00  0,00 4.33  0,00 4.33 4.40  0,00 x 4.53  0,00
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 10.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 13 PB 4.61 +0.5 m/s - 11.00
2 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 20 SB 4.55 +0.9 m/s - 9.00
3 Šárka LepltováŠárka Lepltová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 2 SB 4.24 +0.0 m/s - 8.00
4 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 32 PB 4.21 +0.2 m/s - 7.00
5 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 26 PB 4.09 +1.6 m/s - 6.00
6 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 27 PB 4.04 -0.7 m/s - 5.00
7 8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 10 PB 4.00 +0.7 m/s - 4.00
8 Barbora PatschováBarbora Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 29 3.99 +0.4 m/s - 3.00
9 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 28 3.96 +0.5 m/s - 2.00
10 Nela VaňátkováNela Vaňátková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 23 PB 3.90 +0.8 m/s - 1.00
11 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 33 3.89 +0.3 m/s -
12 18 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 30 3.86 +0.1 m/s -
13 16 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 4 PB 3.85 +0.0 m/s -
14 Nela KřoustkováNela Křoustková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 31 3.79 +0.1 m/s -
15 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 6 PB 3.78 +0.0 m/s -
16 15 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3 PB 3.63 +0.0 m/s -
17 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 16 PB 3.59 +0.3 m/s -
18= Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 8 PB 3.58 +0.0 m/s -
18= 33 Barbora TrenzováBarbora Trenzová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 22 PB 3.58 +0.0 m/s -
20= Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 15 SB 3.49 +0.0 m/s -
20= Andrea TomášováAndrea Tomášová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 21 PB 3.49 +0.3 m/s -
22 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 14 SB 3.44 +0.0 m/s -
23 Adéla RozinkováAdéla Rozinková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 5 PB 3.39 +0.7 m/s -
24 Lenka VencováLenka Vencová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 24 SB 3.28 +1.0 m/s -
25 Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 25 3.27 +1.3 m/s -
26 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 12 SB 3.21 +0.0 m/s -
27 28 Lucie OdlováLucie Odlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 17 PB 3.20 +0.5 m/s -
28 Thea DoležalováThea Doležalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 1 PB 3.09 +0.0 m/s -
29 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 7 PB 2.99 -0.2 m/s -
30 32 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 19 PB 2.65 +0.5 m/s -
31 Tereza HanušováTereza Hanušová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 11 PB 2.59 -0.5 m/s -
32 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 9 PB 2.54 -0.2 m/s -
Klára PastuszkováKlára Pastuszková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 18 DNS -
Celkem 33 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 10.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ella SuchardováElla Suchardová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 9 PB 09.45 09.28 08.58 09.33 9.33 09.45 08.84 07.70 11.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 16 PB 09.37 08.81 08.64 08.87 8.87 08.60 09.37 09.36 9.00
3 7 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 PB 08.92 08.25 08.90 08.78 8.90 08.04 08.55 08.92 8.00
4 Dominika MalinováDominika Malinová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 6 PB 08.50 07.05 07.91 08.40 8.40 07.11 07.87 08.50 7.00
5 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 15 PB 08.23 07.81 07.83 07.28 7.83 08.23 x 08.03 6.00
6 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 14 PB 07.86 06.96 07.77 07.86 7.86 07.56 07.11 07.61 5.00
7 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4 SB 07.77 06.98 06.87 07.50 7.50 07.18 07.07 07.77 4.00
8 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 8 PB 07.67 07.67 07.41 07.40 7.67 07.16 07.38 06.83 3.00
9 Ema KoudelkováEma Koudelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 13 PB 07.42 06.74 07.27 07.42 7.42 2.00
10 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 11 PB 07.35 06.65 06.58 07.35 7.35 1.00
11 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 PB 07.22 07.22 07.10 05.94 7.22
12 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 2 PB 06.98 06.46 06.98 05.80 6.98
13 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 7 PB 06.74 06.74 06.60 06.12 6.74
14 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5 SB 06.54 05.90 05.50 06.54 6.54
15 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1 PB 06.47 06.22 06.47 x 6.47
16 Klára SýkorováKlára Sýkorová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 10 PB 04.31 03.70 04.31 x 4.31
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 10.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 PB 09.10 08.33 08.78 09.10 9.10 09.04 09.04 08.60 11.00
2 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 1 PB 08.77 08.00 08.35 08.59 8.59 08.04 08.77 08.64 9.00
3 Matyáš Josef MikuleckýMatyáš Josef Mikulecký
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 4 PB 08.77 08.09 08.37 07.68 8.37 07.75 08.19 08.77 8.00
4 Damián RousDamián Rous
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 5 PB 07.33 07.33 06.98 06.00 7.33 06.60 06.48 06.41 7.00
5 Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 6 PB 05.86 04.45 04.67 05.63 5.63 05.70 05.86 05.31 6.00
6 Filip VanclFilip Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 7 PB 05.58 x 04.90 05.38 5.38 05.21 05.58 05.37 5.00
Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 SB DNS -
Poznámky / pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Kubec Filip SK Nové Město n. M. 2. Fajstauer Michal, TJ Jilemnice 3. Mikulecký Matyáš Josef, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 10.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 20 PB 60.74 11.00
2 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 19 PB 56.86 9.00
3 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 24 PB 53.26 8.00
4 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 7 PB 50.04 7.00
5 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 6 PB 48.31 6.00
6 Pavel KrejčíkPavel Krejčík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 5 PB 47.53 5.00
7 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 27 PB 45.44 4.00
8 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 23 PB 44.99 3.00
9 4 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 35 PB 42.63 2.00
10 Jan KorbelářJan Korbelář
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 4 PB 41.42 1.00
11 Matyáš Josef MikuleckýMatyáš Josef Mikulecký
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 26 PB 41.03
12 Richard KolářRichard Kolář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 22 PB 39.20
13 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 16 PB 38.92
14 Štěpán DědečekŠtěpán Dědeček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 17 PB 38.50
15 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 25 PB 36.98
16 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 12 SB 36.63
17 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 3 SB 35.46
18 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 15 PB 35.42
19 13 František KoudelkaFrantišek Koudelka
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 36 34.90
20 2 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 11 PB 34.75
21 3 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 18 PB 33.99
22 Miroslav BlažekMiroslav Blažek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 33.69
23 Filip VanclFilip Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 34 33.61
24 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 32 SB 33.06
25 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 13 PB 33.03
26 Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 30 PB 31.94
27 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 33 31.90
28 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 21 PB 31.72
29 Matyáš SkanderaMatyáš Skandera
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 10 PB 31.25
30 Matěj RenskýMatěj Renský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 28 SB 30.49
31 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 8 PB 29.82
32 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 2 PB 29.67
33 12 Kristian CarrilloKristian Carrillo
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 14 PB 27.87
34 Damián RousDamián Rous
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 29 PB 26.01
35 10 Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 9 PB 24.30
36 Pavel UčenýPavel Učený
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 31 21.19
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 10.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 16 PB 48.97 11.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 12 PB 47.92 9.00
3 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 PB 40.01 8.00
4 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 23 SB 39.41 7.00
5 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 10 SB 38.61 6.00
6 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 5 PB 35.24 5.00
7 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 6 PB 35.18 4.00
8 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 15 SB 33.14 3.00
9 Dominika MalinováDominika Malinová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 19 PB 33.12 2.00
10 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 29 PB 32.41 1.00
11 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 26 SB 32.27
12 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 18 PB 31.83
13 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 28 PB 31.63
14 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 7 PB 31.49
15 17 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 8 SB 31.32
16 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11 PB 31.24
17 Klára PazderkováKlára Pazderková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 3 PB 29.92
18 29 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 22 PB 29.70
19 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 25 PB 28.08
20 5 Johana CupákováJohana Cupáková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 32 26.03
21 4 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 2 PB 25.86
22 Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 31 25.34
23 12 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 27 SB 25.07
24 6 Natálie LukešováNatálie Lukešová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 30 SB 24.98
25 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 24 PB 22.96
26 Anna HamáčkováAnna Hamáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 13 SB 22.03
27 Šárka LepltováŠárka Lepltová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 17 PB 20.59
28 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 21 SB 19.73
29 Tereza HanušováTereza Hanušová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 14 PB 19.32
30 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 9 PB 18.92
Klára PastuszkováKlára Pastuszková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 20 DNS
Zuzana DrozdíkováZuzana Drozdíková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 1 DNS
Celkem 32 závodníků