Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B

Stříbro (23. 6. 2021)
60 m - Ml. žáci (středa, 23.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň SB 08.64 11.00
2 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice SB 08.71 9.00
3 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek SB 08.83 8.00
60 m - Ml. žáci (středa, 23.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Maik MählerMaik Mähler 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek SB 09.35 4.00
2 41 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.57 3.00
3 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.78 2.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 23.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.14 11.00
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.72 9.00
3 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň SB 08.78 8.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 23.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A SB 08.91 4.00
2 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A SB 09.05 3.00
3 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. SB 09.12 2.00
600 m - Ml. žáci (středa, 23.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 48 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 1:49.00 11.00
2 41 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 1:58.59 9.00
3 21 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:04.79 8.00
600 m - Ml. žákyně (středa, 23.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 29 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice PB 1:50.26 11.00
2 23 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:56.99 9.00
3 39 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A PB 1:58.62 8.00
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (středa, 23.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 13.92 11.00
2 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 13.98 9.00
3 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 14.59 8.00
4 x 60 m - Ml. žáci (středa, 23.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 41 Dubový, Dobeš, Kotál, Sika Dubový, Dobeš, Kotál, Sika TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 35.95 11.00
2 Coufal, Krejčí, Vlasák, Šlajer Coufal, Krejčí, Vlasák, Šlajer TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 37.35 9.00
3 Dlouhý, Bečvář, Müller, Klášterka Dlouhý, Bečvář, Müller, Klášterka TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 40.30 8.00