Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B

Stříbro (23. 6. 2021)

600 m - Ml. žáci

(st, 23.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 1:49.00 11.00
2 41 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 1:58.59 9.00
3 21 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 2:04.79 8.00
4 45 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 SB 2:14.87 7.00
5 32 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 SB 2:17.70 6.00
6 46 David ŠlajerDavid Šlajer 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 2:18.16 5.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(st, 23.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 1:50.26 11.00
2 23 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 1:56.99 9.00
3 39 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 10 PB 1:58.62 8.00
4 37 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12 PB 1:59.83 7.00
5 38 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:02.92 6.00
6 26 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 2:04.91 5.00
7 18 Zuzana PecharováZuzana Pecharová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 2:04.99 4.00
8 30 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9 2:12.08 3.00
9 31 Nikol ŠedivcováNikol Šedivcová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 11 PB 2:16.70 2.00
10 49 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 PB 2:19.01 1.00
11 33 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 13 PB 2:42.03
12 24 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 2:51.11
MS 28 Huong Gianc NguyenHuong Gianc Nguyen 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 2:24.56
Celkem 13 závodníků