Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B

Stříbro (23. 6. 2021)

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 23.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,02 1,07 1,12 1,17 1,22 1,25 Body
1 Maik MählerMaik Mähler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 7 PB 1.22 o o o o xo xxx 11.00
2 Václav BouberleVáclav Bouberle
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 6 PB 1.17 o o o o xxx 9.00
3 21 Kryštof KotálKryštof Kotál
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 PB 1.17 o o o xo xxx 8.00
4 45 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 5 PB 1.12 o o o xxx 7.00
5= 48 Leonard MastnýLeonard Mastný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3 PB 1.12 o o xxo xxx 5.50
5= 32 Matyáš LokajMatyáš Lokaj
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 2 PB 1.12 o o xxo xxx 5.50
7 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 4 PB 1.12 o xxo xxo xxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 23.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,02 1,07 1,12 1,17 1,22 1,27 1,30 1,33 1,36 1,40 1,43 Body
1 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 1 PB 1.40 o o o o o o xo o o o x- 11.00
2 Nicol BoudováNicol Boudová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 12 PB 1.33 o o o xxo o o xo xo xxx 9.00
3 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 2 PB 1.27 o o o o o o xxx 8.00
4 Barbora PechováBarbora Pechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 5 PB 1.27 o o o xo o xo xxx 7.00
5 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 13 PB 1.22 o o o o o xxx 6.00
6 Ema BártíkováEma Bártíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 10 PB 1.22 o o o o xo xxx 5.00
7 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 11 PB 1.17 o o o o xxx 4.00
8 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 4 PB 1.17 o o xo xxo xxx 3.00
9 Eliška KnapováEliška Knapová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 7 PB 1.12 o o o xxx 2.00
10 23 Anežka KřížkováAnežka Křížková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 3 SB 1.07 o o xxx 1.00
37 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 9 DNS
Elizabet MaxaElizabet Maxa
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
08 14 DNS
Sofie SoukupováSofie Soukupová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 8 DNS
Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 6 NM xxx
Celkem 14 závodníků