3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B
Stříbro (23. 6. 2021)4 x 60 m - Ml. žáci
(st, 23.6.2021 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Dubový, Dobeš, Kotál, Sika Dubový, Dobeš, Kotál, Sika | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 35.95 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Coufal, Krejčí, Vlasák, Šlajer Coufal, Krejčí, Vlasák, Šlajer | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 37.35 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dlouhý, Bečvář, Müller, Klášterka Dlouhý, Bečvář, Müller, Klášterka | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 40.30 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 45 | Uzlík, Wohlmuth, Petrovický, Lokaj Uzlík, Wohlmuth, Petrovický, Lokaj | AC Falcon Rokycany z.s. | 4 | 42.98 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Bucha, Honzík, Kajer, Sassmann Bucha, Honzík, Kajer, Sassmann | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 45.07 | 6.00 | ||||||||||||||
Hošek, Hošek, Bednář, Bezucha Hošek, Hošek, Bednář, Bezucha | AKM Viktoria Plzeň | 2 | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Viktoria Plzeň - DQ - předávka mimo předávací území |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 23.6.2021 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubecová, Kozáková, Křepelová, Kubecová Kubecová, Kozáková, Křepelová, Kubecová | MÍLAŘI Domažlice | 5 | 34.03 | 11.00 | ||||||||||||||
MS | Pleskotová, Králová, Soukupová, Korelusová Pleskotová, Králová, Soukupová, Korelusová | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 34.93 | |||||||||||||||
3 | 39 | Strejcová, Machalek, Homolková, Čermáková Strejcová, Machalek, Homolková, Čermáková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 6 | 35.49 | 9.00 | |||||||||||||
4 | 38 | Kořínková, Matulková, Nováková, Záhořová Kořínková, Matulková, Nováková, Záhořová | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 36.89 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Šobáňová, Celundová, Burianová, Rybařová Šobáňová, Celundová, Burianová, Rybařová | AC Falcon Rokycany z.s. | 2 | 44.98 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cimbolincová, Kobanová, Šimsová, Provalilová Cimbolincová, Kobanová, Šimsová, Provalilová | MÍLAŘI Domažlice | 4 | 36.61 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Kučerová, Pechová, Knapová, Cristancho Kučerová, Pechová, Knapová, Cristancho | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 3 | 38.43 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Gondeková, Křížková, Šůchová, Kloudová Gondeková, Křížková, Šůchová, Kloudová | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 38.76 | 4.00 | ||||||||||||||
MS | 24 | Rejzková, Brichcínová, Nguyen, Ottová Rejzková, Brichcínová, Nguyen, Ottová | AC Falcon Rokycany z.s. | 2 | 41.14 | ||||||||||||||
5 | Löwyová, Hovorková, Váchalová, Záhoříková Löwyová, Hovorková, Váchalová, Záhoříková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B | 6 | 49.40 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Homolková, Elgrová, Beranová, Schweinerová Homolková, Elgrová, Beranová, Schweinerová | MÍLAŘI Domažlice | 5 | 37.58 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Keszeliová, Sedláčková, Sulimová, Vargová Keszeliová, Sedláčková, Sulimová, Vargová | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 40.73 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Hniličková, Janáčková, Osuská, Pecharová Hniličková, Janáčková, Osuská, Pecharová | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 41.22 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubecová, Kozáková, Křepelová, Kubecová Kubecová, Kozáková, Křepelová, Kubecová | MÍLAŘI Domažlice | 5 | 34.03 | 11.00 | ||||
2 | Pleskotová, Králová, Soukupová, Korelusová Pleskotová, Králová, Soukupová, Korelusová | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 34.93 | |||||
3 | 39 | Strejcová, Machalek, Homolková, Čermáková Strejcová, Machalek, Homolková, Čermáková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 6 | 35.49 | 9.00 | |||
4 | Cimbolincová, Kobanová, Šimsová, Provalilová Cimbolincová, Kobanová, Šimsová, Provalilová | MÍLAŘI Domažlice | 4 | 36.61 | 8.00 | ||||
5 | 38 | Kořínková, Matulková, Nováková, Záhořová Kořínková, Matulková, Nováková, Záhořová | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 36.89 | 7.00 | |||
6 | Homolková, Elgrová, Beranová, Schweinerová Homolková, Elgrová, Beranová, Schweinerová | MÍLAŘI Domažlice | 5 | 37.58 | 6.00 | ||||
7 | Kučerová, Pechová, Knapová, Cristancho Kučerová, Pechová, Knapová, Cristancho | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A | 3 | 38.43 | 5.00 | ||||
8 | Gondeková, Křížková, Šůchová, Kloudová Gondeková, Křížková, Šůchová, Kloudová | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 38.76 | 4.00 | ||||
9 | Keszeliová, Sedláčková, Sulimová, Vargová Keszeliová, Sedláčková, Sulimová, Vargová | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 40.73 | 3.00 | ||||
10 | 24 | Rejzková, Brichcínová, Nguyen, Ottová Rejzková, Brichcínová, Nguyen, Ottová | AC Falcon Rokycany z.s. | 2 | 41.14 | ||||
11 | Hniličková, Janáčková, Osuská, Pecharová Hniličková, Janáčková, Osuská, Pecharová | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 41.22 | 2.00 | ||||
12 | Šobáňová, Celundová, Burianová, Rybařová Šobáňová, Celundová, Burianová, Rybařová | AC Falcon Rokycany z.s. | 2 | 44.98 | 1.00 | ||||
13 | Löwyová, Hovorková, Váchalová, Záhoříková Löwyová, Hovorková, Váchalová, Záhoříková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B | 6 | 49.40 |