Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody

Neratovice (6. 6. 2021)

60 m - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 10:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1304 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.38
2 1306 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.40
3 1301 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.67
4 1305 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.92
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 10:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1203 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.17
2 1210 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.25
3 1201 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.67
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 10:55) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1207 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.98
2 1202 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.03
3 1206 Marek BroklMarek Brokl 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.81
1209 Matyáš PreclíkMatyáš Preclík 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1203 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.17
2 1210 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.25
3 1201 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.67
4 1207 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.98
5 1202 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.03
6 1206 Marek BroklMarek Brokl 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.81
1209 Matyáš PreclíkMatyáš Preclík 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DQ

60 m - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1309 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.29
2 1402 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.39
3 1403 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.53
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 10:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1307 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.00
2 1312 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.06
3 1313 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.23
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 10:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1212 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.79
2 1220 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.26
3 1218 Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.84
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1215 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.46
2 Popelková LuciePopelková Lucie 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.79
3 1216 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.89
4 1213 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.15
5 1222 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.27
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1215 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.46
2 1212 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.79
2 Popelková LuciePopelková Lucie 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.79
4 1216 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.89
5 1213 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.15
6 1220 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.26
7 1222 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.27
8 1218 Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.84

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 6.6.2021 - 11:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1006 Štěpán DrozdaŠtěpán Drozda 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 12.32
2 1008 Jiří HošekJiří Hošek 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.37
3 1004 Vojtěch StehlíkVojtěch Stehlík 16 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 15.74
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(ne, 6.6.2021 - 11:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1103 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.89
2 1104 Matěj NedbalMatěj Nedbal 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.94
3 1101 Petr StruskaPetr Struska 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.96
4 1102 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.42
5 1105 Jirka BérešJirka Béreš 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.33
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1027 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.31
2 1014 Anne KučerováAnne Kučerová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.65
3 Julie KorbelováJulie Korbelová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.09
4 1002 Tereza OrtováTereza Ortová 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.14
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1013 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.34
2 1011 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 10.79
3 1010 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.90
4 1012 Anna HoffmannováAnna Hoffmannová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.43
5 1026 Vanesa DunkováVanesa Dunková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.56
6 1001 Natálie PávkováNatálie Pávková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.01
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1013 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.34
2 1011 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 10.79
3 1010 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.90
4 1027 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.31
5 1012 Anna HoffmannováAnna Hoffmannová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.43
6 1026 Vanesa DunkováVanesa Dunková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.56
7 1014 Anne KučerováAnne Kučerová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.65
8 1001 Natálie PávkováNatálie Pávková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.01
9 Julie KorbelováJulie Korbelová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.09
10 1002 Tereza OrtováTereza Ortová 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.14

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1122 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.02
2 1121 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.18
3 1117 Bára KřemenákováBára Křemenáková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.18
4 1120 Lenka HoškováLenka Hošková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.30
5 1119 Rozárie StruskováRozárie Strusková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 11.16
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1110 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.17
2 1116 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.88
3 1111 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.27
4 1115 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 10.33
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 11:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1107 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.17
2 1106 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.64
3 1108 Eva HoškováEva Hošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.65
4 1124 Lílian JodasováLílian Jodasová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 11.16
5 1113 Eliška DobsováEliška Dobsová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.37
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1114 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.98
2 1125 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.04
3 1123 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.15
4 1124 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.47
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1114 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.98
2 1122 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.02
3 1125 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.04
4 1123 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.15
5 1110 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.17
5 1107 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.17
7 1121 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.18
8 1106 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.64
9 1116 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.88
10 1117 Bára KřemenákováBára Křemenáková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.18
11 1111 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.27
12 1120 Lenka HoškováLenka Hošková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.30
13 1115 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 10.33
14 1124 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.47
15 1108 Eva HoškováEva Hošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.65
16 1119 Rozárie StruskováRozárie Strusková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 11.16
16 1124 Lílian JodasováLílian Jodasová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 11.16
18 1113 Eliška DobsováEliška Dobsová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.37

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1210 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 19.69
2 1304 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.91
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1303 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 19.80
2 1306 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.72
3 1301 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.11
4 1305 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.27
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1210 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 19.69
2 1303 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 19.80
3 1306 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.72
4 1304 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.91
5 1301 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.11
6 1305 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.27

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1203 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 19.88
2 1201 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.16
3 1208 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.21
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1207 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.95
2 1206 Marek BroklMarek Brokl 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 25.34
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 12:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1202 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.41
2 1209 Matyáš PreclíkMatyáš Preclík 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.81
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1203 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 19.88
2 1201 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.16
3 1207 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.95
4 1208 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.21
5 1202 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.41
6 1209 Matyáš PreclíkMatyáš Preclík 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.81
7 1206 Marek BroklMarek Brokl 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 25.34

150 m - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 13:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1309 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 20.11
2 1402 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.48
3 1403 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.30
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1307 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.35
Celkem 1 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1312 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.91
2 1313 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.32
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1312 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.91
2 1313 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.32
3 1307 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.35

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1222 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 22.45
2 1220 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 22.62
3 1218 Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.70
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1215 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.43
2 1217 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.47
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1212 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.80
2 1216 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.10
3 1213 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.87
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1221 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 21.24
2 1223 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 21.26
3 1211 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1215 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.43
2 1221 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 21.24
3 1223 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 21.26
4 1217 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.47
5 1212 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.80
6 1216 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.10
7 1222 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 22.45
8 1220 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 22.62
9 1213 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.87
10 1211 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.15
11 1218 Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.70

150 m - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 6.6.2021 - 12:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1008 Jiří HošekJiří Hošek 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 30.81
2 1006 Štěpán DrozdaŠtěpán Drozda 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 31.41
3 1004 Vojtěch StehlíkVojtěch Stehlík 16 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 43.96
Celkem 3 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1104 Matěj NedbalMatěj Nedbal 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.31
2 1101 Petr StruskaPetr Struska 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.87
3 1105 Jirka BérešJirka Béreš 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.05
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1103 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.55
2 1102 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.22
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1103 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.55
2 1104 Matěj NedbalMatěj Nedbal 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.31
3 1101 Petr StruskaPetr Struska 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.87
4 1102 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.22
5 1105 Jirka BérešJirka Béreš 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.05

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1010 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 27.90
2 1002 Tereza OrtováTereza Ortová 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 31.27
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1011 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 27.89
2 1026 Vanesa DunkováVanesa Dunková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 30.08
3 1001 Natálie PávkováNatálie Pávková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 30.18
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 12:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1013 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.22
2 1027 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 28.19
3 1012 Anna HoffmannováAnna Hoffmannová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 28.45
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1014 Anne KučerováAnne Kučerová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.43
2 Julie KorbelováJulie Korbelová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 30.24
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1013 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.22
2 1011 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 27.89
3 1010 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 27.90
4 1027 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 28.19
5 1012 Anna HoffmannováAnna Hoffmannová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 28.45
6 1014 Anne KučerováAnne Kučerová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.43
7 1026 Vanesa DunkováVanesa Dunková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 30.08
8 1001 Natálie PávkováNatálie Pávková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 30.18
9 Julie KorbelováJulie Korbelová 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 30.24
10 1002 Tereza OrtováTereza Ortová 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 31.27

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1122 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 21.80
2 1121 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 22.87
3 1117 Bára KřemenákováBára Křemenáková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.71
4 1120 Lenka HoškováLenka Hošková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.18
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1123 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 22.25
2 1116 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.38
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1114 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.11
2 1110 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.40
3 1115 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.44
4 1111 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.78
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 12:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1107 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.68
2 1106 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.13
3 1124 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 26.30
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 6.6.2021 - 12:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1108 Eva HoškováEva Hošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.98
2 1124 Lílian JodasováLílian Jodasová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 29.04
3 1113 Eliška DobsováEliška Dobsová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.29
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 6.6.2021 - 12:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1125 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.88
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1122 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 21.80
2 1114 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.11
3 1123 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 22.25
4 1110 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.40
5 1107 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.68
6 1121 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 22.87
7 1125 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.88
8 1106 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.13
9 1116 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.38
10 1117 Bára KřemenákováBára Křemenáková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.71
11 1115 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.44
12 1111 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.78
13 1120 Lenka HoškováLenka Hošková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.18
14 1124 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 26.30
15 1108 Eva HoškováEva Hošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.98
16 1124 Lílian JodasováLílian Jodasová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 29.04
17 1113 Eliška DobsováEliška Dobsová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.29

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 6.6.2021 - 10:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1210 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.04
2 1208 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.31
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(ne, 6.6.2021 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1223 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.21
2 1221 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 11.15
3 1214 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.01
4 1217 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.27
5 1211 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.68
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1303 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 16.38
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1= 1303 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 2 1.45
1= 1304 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1 1.45
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 1309 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1 1.50
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 1212 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1 1.30
2 1211 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 2 1.10
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1306 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 2 4.67 +0.2 m/s
2 1305 Václav HartmanVáclav Hartman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1 4.29 +0.2 m/s
3 1301 Šimon SojkaŠimon Sojka
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3 4.25 +0.9 m/s
1302 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4 DNS
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1210 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 8 5.30 +0.0 m/s
2 1203 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3 5.01 +0.3 m/s
3 1207 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 10 4.27 +0.1 m/s
4 1202 Timon HošekTimon Hošek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 2 4.06 +0.0 m/s
5 1201 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 9 3.76 +0.0 m/s
6 1209 Matyáš PreclíkMatyáš Preclík
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 6 3.75 +0.0 m/s
7 1208 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4 3.74 -0.2 m/s
8 1206 Marek BroklMarek Brokl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1 3.41 +0.0 m/s
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1403 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1 4.69 +0.8 m/s
2 1402 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3 4.40 +0.0 m/s
3 1404 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 2 4.32 +0.0 m/s
1401 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4 DNS
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1307 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1 4.39 +0.0 m/s
2 1313 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 6 4.01 +1.0 m/s
3 1312 Alice ZambojováAlice Zambojová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5 3.78 +0.9 m/s
1308 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3 DNS
1310 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 2 DNS
1311 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4 DNS
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1221 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10 5.13 +0.2 m/s
2 1215 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 7 4.63 +0.4 m/s
3 1220 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 9 4.34 +1.3 m/s
4 1214 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 6 4.28 +0.0 m/s
5 1217 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3 4.18 +0.1 m/s
6 1216 Alice TrédlováAlice Trédlová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 5 4.10 +0.2 m/s
7 1222 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 8 4.01 -1.0 m/s
8 1213 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4 3.82 +0.6 m/s
9 1218 Darina BíláDarina Bílá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1 3.47 +0.0 m/s
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 6.6.2021 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1006 Štěpán DrozdaŠtěpán Drozda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 1 2.53 2.46 2.53 2.47 2.53
2 1008 Jiří HošekJiří Hošek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 2 2.44 2.39 2.43 2.44 2.44
3 1004 Vojtěch StehlíkVojtěch Stehlík
TJ NeratoviceTJ Neratovice
16 3 1.80 1.64 1.80 1.35 1.80
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 6.6.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1103 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 4 4.16 4.16 4.02 3.98 4.16
2 1104 Matěj NedbalMatěj Nedbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 2 4.13 4.13 4.00 3.87 4.13
3 1101 Petr StruskaPetr Struska
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 3 3.60 3.37 3.60 3.56 3.60
4 1102 Dušan ZambojDušan Zamboj
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 5 3.24 3.07 3.22 3.24 3.24
5 1105 Jirka BérešJirka Béreš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 1 2.92 2.92 2.66 2.75 2.92
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 6.6.2021 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1013 Sabina HorákováSabina Horáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 3 3.15 3.12 3.14 3.15 3.15
2 1011 Amálie KučerováAmálie Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 5 2.87 2.80 2.75 2.87 2.87
3 1010 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 10 2.76 2.76 2.57 2.67 2.76
4 1002 Tereza OrtováTereza Ortová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
15 7 2.70 2.54 2.46 2.70 2.70
5 1012 Anna HoffmannováAnna Hoffmannová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 2 2.67 2.59 2.67 2.67
6 1014 Anne KučerováAnne Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 6 2.55 2.15 2.55 2.45 2.55
7 1001 Natálie PávkováNatálie Pávková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 8 2.46 2.46 2.20 1.96 2.46
8 1027 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 4 2.32 2.26 2.26 2.32 2.32
9 1026 Vanesa DunkováVanesa Dunková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 1 2.27 2.00 2.27 2.03 2.27
10 Julie KorbelováJulie Korbelová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 12 2.20 2.20 2.13 1.95 2.20
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 6.6.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1123 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 21 4.45 4.36 4.45 4.44 4.45
2 1122 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 11 4.36 x 4.25 4.36 4.36
3 1110 Nela KocourkováNela Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 20 4.20 4.05 4.20 4.12 4.20
4 1125 Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 12 4.15 x 4.09 4.15 4.15
5 1106 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 9 4.06 4.06 3.74 3.95 4.06
6 1114 Elen ŠporkováElen Šporková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 18 4.05 3.93 3.75 4.05 4.05
7 1107 Evelína SamkováEvelína Samková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 13 3.78 3.78 3.59 3.72 3.78
8 1115 Hana KrátkáHana Krátká
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 7 3.75 3.75 3.50 3.52 3.75
9 1121 Rozálie BlažkováRozálie Blažková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 19 3.62 3.57 3.57 3.62 3.62
10 1116 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 1 3.58 3.58 3.34 3.35 3.58
11 1124 Alice LudvíkováAlice Ludvíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 10 3.40 3.40 x 2.83 3.40
12 1117 Bára KřemenákováBára Křemenáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 8 3.22 2.97 3.22 3.05 3.22
13 1120 Lenka HoškováLenka Hošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 4 3.20 3.00 3.20 3.20 3.20
14 1108 Eva HoškováEva Hošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 3 3.18 3.04 3.13 3.18 3.18
15 1111 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 17 3.14 3.13 3.00 3.14 3.14
16 1119 Rozárie StruskováRozárie Strusková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 15 3.06 2.70 3.06 2.95 3.06
17 1124 Lílian JodasováLílian Jodasová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 6 3.03 2.41 3.03 2.65 3.03
18 1113 Eliška DobsováEliška Dobsová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 2 2.77 2.46 2.42 2.77 2.77
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 6.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1213 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3 08.67 08.52 08.16 08.67 8.67
2 1214 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4 08.12 08.12 07.82 07.49 8.12
3 1211 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 5 06.96 05.73 06.48 06.96 6.96
4 1215 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 6 06.42
5 1218 Darina BíláDarina Bílá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1 06.06 06.06 05.56 05.93 6.06
6 1212 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 2 05.56 04.51 04.77 05.56 5.56
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 6.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1203 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3 10.10 09.97 09.92 10.10 10.10
2 1206 Marek BroklMarek Brokl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1 06.15 05.64 05.95 06.15 6.15
3 1202 Timon HošekTimon Hošek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 2 05.38 05.20 04.99 05.38 5.38
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1404 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1 08.94 08.94 08.38 08.46 8.94
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1312 Alice ZambojováAlice Zambojová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1 05.71 05.19 05.01 05.71 5.71
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1306 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 2 07.62 06.89 07.14 07.62 7.62
2 1305 Václav HartmanVáclav Hartman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1 05.13 04.11 04.38 05.13 5.13
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 6.6.2021 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1217 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 2 21.94
2 1216 Alice TrédlováAlice Trédlová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3 12.93
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 6.6.2021 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1201 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 5 33.67
2 1208 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1 18.77
3 1209 Matyáš PreclíkMatyáš Preclík
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3 17.86
4 1207 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 6 15.80
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1403 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1 22.68
2 1402 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 2 19.56
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1313 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 6 16.32
2 1307 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1 16.11
3 1309 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 2 15.03
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1304 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1 32.97
2 1303 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 2 25.25
3 1301 Šimon SojkaŠimon Sojka
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3 19.26
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 6.6.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1006 Štěpán DrozdaŠtěpán Drozda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 1 13.50
2 1008 Jiří HošekJiří Hošek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 2 10.90
3 1004 Vojtěch StehlíkVojtěch Stehlík
TJ NeratoviceTJ Neratovice
16 3 05.00
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 6.6.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1010 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 10 19.00
2 1011 Amálie KučerováAmálie Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 5 18.20
3 1013 Sabina HorákováSabina Horáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 3 16.50
4 1012 Anna HoffmannováAnna Hoffmannová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 2 15.25
5 1027 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 4 13.50
6 1026 Vanesa DunkováVanesa Dunková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 1 11.75
7 Julie KorbelováJulie Korbelová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 12 11.25
8 1001 Natálie PávkováNatálie Pávková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 8 11.00
9 1014 Anne KučerováAnne Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 6 10.50
10 1002 Tereza OrtováTereza Ortová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
15 7 08.90
Celkem 10 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(ne, 6.6.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1104 Matěj NedbalMatěj Nedbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 2 38.13
2 1103 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 4 28.52
3 1101 Petr StruskaPetr Struska
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 3 25.15
4 1102 Dušan ZambojDušan Zamboj
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 5 21.85
5 1105 Jirka BérešJirka Béreš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 1 19.00
Celkem 5 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(ne, 6.6.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1110 Nela KocourkováNela Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 7 35.54
2 1125 Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 12 32.10
3 1124 Alice LudvíkováAlice Ludvíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 20 29.50
4 1107 Evelína SamkováEvelína Samková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 13 25.88
5 1115 Hana KrátkáHana Krátká
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 8 22.87
6 1114 Elen ŠporkováElen Šporková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 18 22.14
7 1106 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 10 18.30
8 1119 Rozárie StruskováRozárie Strusková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 15 18.13
9 1116 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 1 17.93
10 1111 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 17 17.87
11 1120 Lenka HoškováLenka Hošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 4 17.37
12 1113 Eliška DobsováEliška Dobsová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 2 14.59
13 1117 Bára KřemenákováBára Křemenáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 9 12.91
14 1124 Lílian JodasováLílian Jodasová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 6 12.82
15 1108 Eva HoškováEva Hošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 3 08.86
Celkem 15 závodníků