I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu
Zlín (6. 6. 2021)100 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KovářDavid Kovář | 05 | JAC Brno | 5 | PB 11.16 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.81 | ||||||||||||||
3 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | PB 11.83 | ||||||||||||||
4 | Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 12.02 | ||||||||||||||
5 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 12.24 | ||||||||||||||
6 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.62 | ||||||||||||||
7 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 04 | JAC Brno | 8 | 12.96 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 11.66 | ||||||||||||||
2 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | PB 11.69 | ||||||||||||||
3 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 11.99 | ||||||||||||||
4 | Calvin LucasCalvin Lucas | 05 | AK Kroměříž | 7 | 12.28 | ||||||||||||||
5 | Adam WewiorkaAdam Wewiorka | 04 | Atletika Havířov 1965 | 8 | 12.32 | ||||||||||||||
6 | Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | PB 12.94 | ||||||||||||||
MS | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 11.76 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MičkeJiří Mičke | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 11.76 | ||||||||||||||
2 | Ivan SedlákIvan Sedlák | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | PB 12.11 | ||||||||||||||
3 | Martin VašákMartin Vašák | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 12.39 | ||||||||||||||
4 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | Atletika Havířov 1965 | 3 | 12.63 | ||||||||||||||
5 | Jakub BlablaJakub Blabla | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 12.84 | ||||||||||||||
6 | Kryštof KroupaKryštof Kroupa | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 12.88 | ||||||||||||||
7 | Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | PB 12.88 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 11.35 | ||||||||||||||
2 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | PB 11.46 | ||||||||||||||
3 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 11.89 | ||||||||||||||
4 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 12.00 | ||||||||||||||
5 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | PB 12.30 | ||||||||||||||
6 | Filip PavlíčekFilip Pavlíček | 05 | JAC Brno | 7 | PB 13.02 | ||||||||||||||
MS | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | SB 11.87 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (ne, 6.6.2021 - 13:00) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KovářDavid Kovář | 05 | JAC Brno | 4 | 11.20 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | SB 11.24 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 11.50 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jiří MičkeJiří Mičke | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | SB 11.70 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 11.72 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 11.74 | 5.00 | |||||||||||||
MS | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | SB 11.73 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (ne, 6.6.2021 - 13:00) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | SB 11.69 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | SB 11.73 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | SB 11.84 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 12.17 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 12.23 | ||||||||||||||
MS | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 11.79 | ||||||||||||||
Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 12.55 | ||||||||||||||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 12.73 | ||||||||||||||
3 | Adriana VaškováAdriana Vašková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 13.64 | ||||||||||||||
4 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | PB 13.81 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | SB 14.05 | ||||||||||||||
6 | Natálie HorákováNatálie Horáková | 05 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 3 | 14.74 | ||||||||||||||
7 | Markéta MaškováMarkéta Mašková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 14.95 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška GrzybováEliška Grzybová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 12.78 | ||||||||||||||
2 | Michaela MolnárováMichaela Molnárová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 12.95 | ||||||||||||||
3 | Alice KozákováAlice Kozáková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 13.33 | ||||||||||||||
4 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 13.63 | ||||||||||||||
5 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 3 | PB 13.75 | ||||||||||||||
6 | Daniela KlišíkováDaniela Klišíková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | PB 13.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 12.84 | ||||||||||||||
2 | Lívia HübschováLívia Hübschová | 04 | JAC Brno | 6 | 12.97 | ||||||||||||||
3 | Ema VlachynskáEma Vlachynská | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 1 | PB 13.29 | ||||||||||||||
4 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 4 | SB 13.38 | ||||||||||||||
5 | Ema ŠvachováEma Švachová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 13.78 | ||||||||||||||
6 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 3 | 14.36 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 7 | PB 14.58 | ||||||||||||||
MS | Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 15.40 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tamara BalajováTamara Balajová | 04 | JAC Brno | 6 | 13.12 | ||||||||||||||
2 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | SB 13.13 | ||||||||||||||
3 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 13.30 | ||||||||||||||
4 | Sabina HorákováSabina Horáková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 13.67 | ||||||||||||||
5 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 13.85 | ||||||||||||||
6 | Karolína KnapkováKarolína Knapková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 13.88 | ||||||||||||||
7 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 14.22 | ||||||||||||||
MS | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 12.83 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | SB 12.83 | ||||||||||||||
2 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | SB 12.91 | ||||||||||||||
3 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | PB 12.96 | ||||||||||||||
4 | Karolína BerkováKarolína Berková | 05 | AK Kroměříž | 6 | 13.80 | ||||||||||||||
5 | Nikola HoškováNikola Hošková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 14.38 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna Karolína HolišováMagdaléna Karolína Holišová | 04 | AK Kroměříž | 3 | PB 15.15 | ||||||||||||||
7 | Anežka KlapkováAnežka Klapková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 15.23 | ||||||||||||||
8 | Michaela KravčíkováMichaela Kravčíková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 15.94 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 12.91 | ||||||||||||||
2 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | PB 12.95 | ||||||||||||||
3 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | PB 13.07 | ||||||||||||||
4 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | SB 13.16 | ||||||||||||||
5 | Tereza KočvarováTereza Kočvarová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 14.22 | ||||||||||||||
6 | Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 14.54 | ||||||||||||||
7 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 15.01 | ||||||||||||||
8 | Melánie KunýtováMelánie Kunýtová | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | PB 15.63 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (ne, 6.6.2021 - 12:45) official | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | SB 12.52 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 12.75 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Eliška GrzybováEliška Grzybová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 12.81 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 12.94 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.02 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 8 | 13.05 | 5.00 | |||||||||||||
MS | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | SB 12.60 | ||||||||||||||
Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (ne, 6.6.2021 - 12:45) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MolnárováMichaela Molnárová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | SB 12.87 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | SB 12.94 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 13.01 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Lívia HübschováLívia Hübschová | 04 | JAC Brno | 6 | 13.09 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 22.61 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | SB 23.07 | 9.00 | |||||||||||||
3 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | PB 23.15 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | PB 23.22 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 23.87 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 24.19 | ||||||||||||||
MS | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.21 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | PB 23.89 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 23.90 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | PB 24.10 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | PB 24.14 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Jiří MarčíkJiří Marčík | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | PB 24.75 | ||||||||||||||
6 | Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | PB 24.76 | ||||||||||||||
MS | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 24.52 | ||||||||||||||
David HorčičkaDavid Horčička | 05 | JAC Brno | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BekMatěj Bek | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 24.15 | ||||||||||||||
2 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | PB 24.50 | ||||||||||||||
3 | Adam WewiorkaAdam Wewiorka | 04 | Atletika Havířov 1965 | 8 | PB 24.65 | ||||||||||||||
4 | Dominik ŠvecDominik Švec | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | PB 24.86 | ||||||||||||||
5 | Ivan SedlákIvan Sedlák | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | PB 24.88 | ||||||||||||||
6 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.94 | ||||||||||||||
7 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | PB 25.23 | ||||||||||||||
MS | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 23.73 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří TůmaJiří Tůma | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | PB 24.80 | ||||||||||||||
2 | Adam BrázdilAdam Brázdil | 04 | AK Kroměříž | 3 | PB 24.98 | ||||||||||||||
3 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | PB 25.05 | ||||||||||||||
4 | Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | PB 26.24 | ||||||||||||||
5 | Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 26.51 | ||||||||||||||
6 | Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek | 05 | JAC Brno | 1 | 26.95 | ||||||||||||||
MS | Timothy BresserTimothy Bresser | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | PB 25.46 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 23.91 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 24.36 | ||||||||||||||
3 | Martin VašákMartin Vašák | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 24.36 | ||||||||||||||
4 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | PB 25.37 | ||||||||||||||
5 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 25.50 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | PB 25.61 | ||||||||||||||
7 | Calvin LucasCalvin Lucas | 05 | AK Kroměříž | 6 | 25.86 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 25.88 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | PB 26.09 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Tamara BalajováTamara Balajová | 04 | JAC Brno | 2 | PB 26.11 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | SB 26.14 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | SB 27.09 | ||||||||||||||
MS | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | PB 25.56 | ||||||||||||||
Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rebecca SlezákováRebecca Slezáková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | PB 26.16 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | PB 26.32 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Eliška GrzybováEliška Grzybová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | PB 26.64 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 26.84 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 27.43 | ||||||||||||||
6 | Karolína KnapkováKarolína Knapková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 28.50 | ||||||||||||||
7 | Helena BryšováHelena Bryšová | 05 | JAC Brno | 3 | 28.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VlachynskáEma Vlachynská | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 1 | PB 27.02 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Elen KaspříkováElen Kaspříková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 27.32 | ||||||||||||||
3 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | PB 27.63 | ||||||||||||||
4 | Daniela KlišíkováDaniela Klišíková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | PB 27.95 | ||||||||||||||
MS | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 28.02 | ||||||||||||||
MS | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 28.12 | ||||||||||||||
MS | Julie SamlíkováJulie Samlíková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 28.61 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 27.04 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | Atletika Havířov 1965 | 3 | 27.32 | ||||||||||||||
3 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | PB 27.97 | ||||||||||||||
4 | Ema ŠvachováEma Švachová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | PB 28.49 | ||||||||||||||
5 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 6 | PB 28.52 | ||||||||||||||
6 | Lucie GorčíkováLucie Gorčíková | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | PB 29.32 | ||||||||||||||
7 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 29.45 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice KozákováAlice Kozáková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 27.21 | ||||||||||||||
2 | Nikola HoškováNikola Hošková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 29.46 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | PB 29.97 | ||||||||||||||
4 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 30.16 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna Karolína HolišováMagdaléna Karolína Holišová | 04 | AK Kroměříž | 3 | PB 32.33 | ||||||||||||||
6 | Melánie KunýtováMelánie Kunýtová | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 32.49 | ||||||||||||||
MS | Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | PB 31.29 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 27.65 | ||||||||||||||
2 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 28.63 | ||||||||||||||
3 | Karolína BerkováKarolína Berková | 05 | AK Kroměříž | 4 | 28.86 | ||||||||||||||
4 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 5 | 29.05 | ||||||||||||||
5 | Natálie HorákováNatálie Horáková | 05 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 3 | 29.83 | ||||||||||||||
6 | Aneta TrojkováAneta Trojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 30.89 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 50.23 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 50.61 | 9.00 | |||||||||||||
3 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | PB 51.32 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 52.01 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 53.27 | 3.00 | |||||||||||||
6 | Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | PB 54.14 | 2.00 | |||||||||||||
7 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 55.92 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 4 | PB 51.85 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | PB 52.43 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 53.12 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 55.74 | ||||||||||||||
5 | Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 57.77 | ||||||||||||||
6 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 59.37 | ||||||||||||||
MS | Timothy BresserTimothy Bresser | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 7 | 57.54 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | PB 54.36 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 55.26 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŽákJakub Žák | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | PB 55.50 | ||||||||||||||
4 | Jiří TůmaJiří Tůma | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 58.86 | ||||||||||||||
5 | Jan KadalaJan Kadala | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 65.45 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ŠpéraVáclav Špéra | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 55.05 | ||||||||||||||
2 | Ivan SedlákIvan Sedlák | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 56.68 | ||||||||||||||
3 | Jiří MarčíkJiří Marčík | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 56.73 | ||||||||||||||
4 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 56.95 | ||||||||||||||
5 | Dominik ŠvecDominik Švec | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 58.83 | ||||||||||||||
6 | David HorčičkaDavid Horčička | 05 | JAC Brno | 4 | 59.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | SB 57.33 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 58.42 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Rebecca SlezákováRebecca Slezáková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 59.23 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 64.30 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 65.36 | ||||||||||||||
6 | Karolína LamošováKarolína Lamošová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 66.10 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana VaškováAdriana Vašková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 61.70 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 62.17 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 62.75 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Barbora BuršíkováBarbora Buršíková | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 63.20 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Anežka KlapkováAnežka Klapková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 67.23 | ||||||||||||||
6 | Lucie GorčíkováLucie Gorčíková | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 68.24 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MračkováLucie Mračková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 62.58 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 64.00 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Aneta JurigováAneta Jurigová | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 65.14 | ||||||||||||||
4 | Andrea JelínkováAndrea Jelínková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 67.94 | ||||||||||||||
5 | Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 68.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza HerkováTereza Herková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 70.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 1:58.61 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 9 | PB 1:59.46 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 10 | PB 2:00.07 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Václav ŠpéraVáclav Špéra | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | SB 2:05.01 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | SB 2:09.70 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:10.56 | 5.00 | |||||||||||||
7 | David HoudekDavid Houdek | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | PB 2:10.71 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:12.94 | 2.00 | |||||||||||||
9 | Martin PorubaMartin Poruba | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:15.30 | ||||||||||||||
10 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:15.79 | ||||||||||||||
MS | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 1:58.86 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 2:12.79 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | PB 2:13.06 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | PB 2:13.13 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KohoutTomáš Kohout | 05 | AK Šternberk z.s. | 8 | PB 2:13.14 | ||||||||||||||
5 | Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | PB 2:13.87 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 2:15.95 | ||||||||||||||
7 | Adam FizekAdam Fizek | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | PB 2:16.27 | ||||||||||||||
8 | Jan KostruhJan Kostruh | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 9 | PB 2:16.49 | ||||||||||||||
9 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11 | 2:16.97 | ||||||||||||||
10 | Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 10 | PB 2:18.96 | ||||||||||||||
11 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | PB 2:23.08 | ||||||||||||||
12 | Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek | 05 | JAC Brno | 12 | PB 2:26.80 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 1 | PB 2:19.86 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anna MacharáčkováAnna Macharáčková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | PB 2:21.71 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | PB 2:21.83 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 2:22.01 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Aneta JurigováAneta Jurigová | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:31.77 | 3.00 | |||||||||||||
MS | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | PB 2:21.55 | ||||||||||||||
MS | Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | SB 2:27.23 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | PB 2:26.30 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | PB 2:27.41 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Lucie SabáčkováLucie Sabáčková | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | PB 2:31.74 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 4 | 2:36.99 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Tereza HerkováTereza Herková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 2:40.33 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:45.41 | ||||||||||||||
7 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 5 | 2:49.94 | ||||||||||||||
8 | Eliška AdámkováEliška Adámková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:51.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŽákJakub Žák | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 4:34.68 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 4:35.99 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš BoučekLukáš Bouček | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 4:43.08 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Kryštof KroupaKryštof Kroupa | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 4:53.75 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš BanďouchLukáš Banďouch | 05 | AK Kroměříž | 4 | 5:41.22 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška BímanováEliška Bímanová | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 5:03.15 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Aneta ValováAneta Valová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 9 | PB 5:08.04 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 5:25.60 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 6:07.84 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina ŽídkováKateřina Žídková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | PB 6:07.92 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Eliška HonsováEliška Honsová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 6:23.71 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 6:24.56 | 4.00 | |||||||||||||
MS | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 4:56.29 | ||||||||||||||
MS | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 5:21.15 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeroným PolášekJeroným Polášek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 09:26.79 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Pavel DolákPavel Dolák | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 09:29.42 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jan KoutnýJan Koutný | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 09:47.02 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch JindraVojtěch Jindra | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 10:55.98 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 11:36.17 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Alexandr SíčAlexandr Síč | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 12:06.92 | 5.00 | |||||||||||||
Vratislav SvobodaVratislav Svoboda | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára RetkováKlára Retková | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 12:00.70 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna JežkováKristýna Ježková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 12:27.08 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Ivana KobylkováIvana Kobylková | 04 | JAC Brno | 5 | 12:59.18 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Michaela KravčíkováMichaela Kravčíková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 13:35.45 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | PB 13:40.23 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 14:18.23 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Amálie KusinováAmálie Kusinová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 14:49.21 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | PB 14.54 | 7.50 | |||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 14.79 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 14.81 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | PB 15.03 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | SB 15.31 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Jolana HašováJolana Hašová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | PB 15.41 | 1.00 | |||||||||||||
7 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | PB 15.43 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:15) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rebecca SlezákováRebecca Slezáková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | PB 15.15 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 15.66 | ||||||||||||||
3 | Jana DrásalováJana Drásalová | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 16.85 | ||||||||||||||
4 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | PB 17.09 | ||||||||||||||
5 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 17.65 | ||||||||||||||
6 | Eliška HonsováEliška Honsová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 18.37 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 12:15) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 14.21 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | PB 14.22 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Michaela MolnárováMichaela Molnárová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 14.54 | 7.50 | |||||||||||||
4 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 7 | PB 15.83 | ||||||||||||||
5 | Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 17.69 | ||||||||||||||
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:30) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | PB 15.01 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 15.11 | 9.00 | |||||||||||||
3 | David KovářDavid Kovář | 05 | JAC Brno | 4 | 15.25 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 15.45 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 16.05 | 5.00 | |||||||||||||
Michal NehybaMichal Nehyba | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | DNF | |||||||||||||||
Poznámky:Závodník Marek Bielig obdržel žlutou kartu |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:30) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr BártekPetr Bártek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | PB 15.82 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 16.39 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš GerlaTomáš Gerla | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 16.41 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba | 05 | JAC Brno | 2 | 18.24 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 20.15 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 12:30) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | PB 16.06 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | PB 16.61 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 2 | 17.55 | ||||||||||||||
4 | Jakub DostálekJakub Dostálek | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 18.05 | ||||||||||||||
5 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 18.54 | ||||||||||||||
MS | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 16.41 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KovářDavid Kovář | 05 | JAC Brno | 6 | 41.16 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 41.36 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 7 | PB 42.31 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | PB 42.48 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Petr BártekPetr Bártek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | PB 42.69 | 3.00 | |||||||||||||
6 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 43.90 | 0.50 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 39.48 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | PB 42.61 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 43.90 | 0.50 | |||||||||||||
4 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 44.23 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 41.53 | ||||||||||||||
MS | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | PB 42.79 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal NehybaMichal Nehyba | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | PB 41.84 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 46.04 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 47.86 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HruškaTomáš Hruška | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | PB 48.11 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba | 05 | JAC Brno | 6 | 48.36 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 42.97 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | Atletika Havířov 1965 | 4 | 44.17 | ||||||||||||||
3 | Adam BrázdilAdam Brázdil | 04 | AK Kroměříž | 5 | 46.52 | ||||||||||||||
4 | Calvin LucasCalvin Lucas | 05 | AK Kroměříž | 6 | 50.94 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 44.28 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 46.99 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Jolana HašováJolana Hašová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | PB 47.40 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 51.54 | ||||||||||||||
MS | Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | PB 47.65 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | PB 46.69 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | PB 48.18 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 49.18 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 49.47 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 50.65 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 44.76 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 51.00 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Jana DrásalováJana Drásalová | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 51.16 | ||||||||||||||
4 | Tereza TočíkováTereza Točíková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 52.72 | ||||||||||||||
MS | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 50.37 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš RůžaTomáš Růža | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 6 | 6:23.96 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 6:40.23 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vilém BednaříkVilém Bednařík | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 6:40.24 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Eric TrynkaEric Trynka | 04 | TJ Sokol Opava | 9 | 6:53.30 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Adam JuráňAdam Juráň | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | PB 6:54.36 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jakub ŠkapaJakub Škapa | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 6:56.01 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Ondřej ToufarOndřej Toufar | 04 | Atletika Havířov 1965 | 8 | 6:56.95 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Matyáš KubíkMatyáš Kubík | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 7:09.66 | 3.00 | |||||||||||||
MS | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 6:08.95 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | PB 7:28.88 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 8:10.29 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 8:40.28 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 9:28.69 | 7.00 | |||||||||||||
MS | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 8:41.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lutz, Long, Podveský, Koza Lutz, Long, Podveský, Koza | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 45.39 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Hanáček, Mičke, Pekař, Pavlíček Hanáček, Mičke, Pekař, Pavlíček | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 45.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kupka, Hruška, Neufuss, Tříska Kupka, Hruška, Neufuss, Tříska | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 45.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Sedlář, Vajda, Markivsky, Gerla Sedlář, Vajda, Markivsky, Gerla | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 46.28 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ruiz Pastrana, Petečel, Černý, Charvát Ruiz Pastrana, Petečel, Černý, Charvát | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 47.37 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tanhäuser, Rychlovský, Švec, Kružík Tanhäuser, Rychlovský, Švec, Kružík | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 48.84 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Boďa, Rufer, Sikora, Teslík Boďa, Rufer, Sikora, Teslík | Atletika Poruba z.s. | 7 | 49.36 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hošková, Lorenzová, Molnárová, Teplá Hošková, Lorenzová, Molnárová, Teplá | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 51.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Mašková, Mračková, Horňáková, Sobotková Mašková, Mračková, Horňáková, Sobotková | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 51.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Klišíková, Jurčeková, Novotná, Vlachynská Klišíková, Jurčeková, Novotná, Vlachynská | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 51.60 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Gleňová, Bienieková, Matějková, Vajdová Gleňová, Bienieková, Matějková, Vajdová | Atletika Poruba z.s. | 6 | 54.49 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Boboková, Kravčíková, Ťahanová, Výmolová Boboková, Kravčíková, Ťahanová, Výmolová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 58.90 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bryšová, Drápalová, Balajová, Skácelová Bryšová, Drápalová, Balajová, Skácelová | JAC Brno | 5 | 51.97 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Zacharová, Číhalová, Zelová, Kozáková Zacharová, Číhalová, Zelová, Kozáková | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 52.13 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Brázdilová, Buršíková, Samohýlová, Vondráková Brázdilová, Buršíková, Samohýlová, Vondráková | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 53.19 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Šebková, Jandáková, Matušková, Jánošíková Šebková, Jandáková, Matušková, Jánošíková | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 4 | 53.66 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Točíková, Orlová, Mašková, Janoušková Točíková, Orlová, Mašková, Janoušková | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 54.69 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Halíková, Müllerová, Škrabalová, Zlatníková Halíková, Müllerová, Škrabalová, Zlatníková | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 54.92 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coufal, Brychta, Künstler, Šnobl Coufal, Brychta, Künstler, Šnobl | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 3:38.63 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dolák, Hruška, Pytela, Špéra Dolák, Hruška, Pytela, Špéra | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 3:40.74 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Hanek, Hanek, Martečík, Neugebauer Hanek, Hanek, Martečík, Neugebauer | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 3:43.23 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Wallek, Markivsky, Novosad, Vajda Wallek, Markivsky, Novosad, Vajda | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 3:44.47 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Indra, Babiuch, Poruba, Schneider Indra, Babiuch, Poruba, Schneider | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 3:53.21 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Sedlář, Juráň, Dvorník, Brandtner Sedlář, Juráň, Dvorník, Brandtner | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 3:55.07 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Bouček, Jindra, Kužela, Síč Bouček, Jindra, Kužela, Síč | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 4:15.60 | 4.00 | ||||||||||||||
Poznámky:Štafetě Hodonína (A) a Olomouce byla udělena žlutá karta |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilčková, Výmolová, Ťahanová, Cagašová Vilčková, Výmolová, Ťahanová, Cagašová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 4:10.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vantuchová, Vavrečková, Keberlová, Válková Vantuchová, Vavrečková, Keberlová, Válková | Atletika Poruba z.s. | 5 | 4:12.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Buršíková, Zouharová, Vašková, Jurčeková Buršíková, Zouharová, Vašková, Jurčeková | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 4:23.94 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Bímanová, Jurigová, Machovcová, Retková Bímanová, Jurigová, Machovcová, Retková | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 4:31.54 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Trojková, Gleňová, Šenkeříková, Žídková Trojková, Gleňová, Šenkeříková, Žídková | Atletika Poruba z.s. | 2 | 4:38.63 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Bienieková, Válková, Kusinová, Vajdová Bienieková, Válková, Kusinová, Vajdová | Atletika Poruba z.s. | 8 | 4:46.27 | 5.00 | ||||||||||||||
MS | Alexová, Konečná, Havlíčková, Samlíková Alexová, Konečná, Havlíčková, Samlíková | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 4:14.85 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,51 1,57 1,62 1,67 1,72 1,76 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,97 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 19 | PB 2.00 | - - - - - - xo o o o xo xo xo o xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 1 | PB 1.92 | - - - o o o xo xxo o xxo o xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 17 | PB 1.86 | - - - - o o xo xxo xo xxx | 8.00 | |||||||||||||
4= |
Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 8 | SB 1.80 | - - o o o o xo xxx | 6.50 | |||||||||||||
4= |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 18 | 1.80 | - - - - - o xo xxx | 6.50 | |||||||||||||
6= |
Petr BártekPetr Bártek
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 16 | 1.76 | - - - o o o xxx | 4.50 | |||||||||||||
6= |
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 14 | SB 1.76 | - - o o o o xxx | 4.50 | |||||||||||||
8 |
Marek SikoraMarek Sikora
Atletika Poruba z.s. |
04 | 13 | PB 1.76 | - o o o xo xxo xxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 2 | SB 1.72 | - - xo o xxo xxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Wiliam HřibWiliam Hřib
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 15 | 1.67 | o o xo o xxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Filip PavlíčekFilip Pavlíček
JAC Brno |
05 | 7 | SB 1.67 | o o xo xo xxx | ||||||||||||||
12 |
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 4 | SB 1.62 | - o o xxx | ||||||||||||||
13 |
Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 11 | SB 1.62 | o o xo xxx | ||||||||||||||
14 |
Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 12 | PB 1.62 | o xo xo xxx | ||||||||||||||
15= |
Kryštof KroupaKryštof Kroupa
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 3 | SB 1.57 | o o xxx | ||||||||||||||
15= |
Jiří NutilJiří Nutil
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 6 | SB 1.57 | o o xxx | ||||||||||||||
15= |
Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 9 | PB 1.57 | o o xxx | ||||||||||||||
MS |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 10 | 1.57 | o xxo xxx | ||||||||||||||
Daniel MikulkaDaniel Mikulka
AK Šternberk z.s. |
05 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 9 | SB 1.62 | - o o o o xo xo xxr | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Tereza VondrákováTereza Vondráková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 14 | SB 1.59 | o o o o xxo xo xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 6 | SB 1.56 | o o o xo o xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 15 | 1.51 | o o xxo o xxx | 7.00 | |||||||||||||
5= |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 13 | SB 1.51 | - o o xo xxx | 5.50 | |||||||||||||
5= |
Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 8 | SB 1.51 | - o o xo xxx | 5.50 | |||||||||||||
7 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1 | SB 1.51 | o o xo xo xxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Bára SimperováBára Simperová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 11 | PB 1.51 | o o xxo xo xxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 16 | 1.51 | - o o xxo xxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 12 | SB 1.46 | o o xxo xxx | 1.00 | |||||||||||||
11= |
Sára KubíkováSára Kubíková
Atletický klub Ludvíka Daňk... |
05 | 4 | SB 1.41 | o xxo xxx | ||||||||||||||
11= |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | SB 1.41 | o xxo xxx | ||||||||||||||
13 |
Sabina HorákováSabina Horáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 10 | PB 1.41 | xo xxo xxx | ||||||||||||||
14 |
Tereza HrbáčkováTereza Hrbáčková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 2 | PB 1.36 | o xxx | ||||||||||||||
MS |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 18 | 1.59 | - - o o o xxo xxx | ||||||||||||||
MS |
Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 17 | 1.56 | o o o o xxo xxx | ||||||||||||||
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 3 | NM | - - xxx | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,22 2,42 2,62 2,82 3,02 3,17 3,32 3,47 3,62 3,72 3,82 3,92 4,02 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 8 | PB 4.71 | - - - - - - - - - - - - - - xxo - o - xxo xo | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC Čejkovice |
05 | 9 | 4.52 | - - - - - - - - - - - - - - o - o o xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 7 | 3.62 | - - - - - - - - o - xxx | 8.00 | |||||||||||||
4= |
Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 6 | 3.32 | - - - - - o o xxx | 6.50 | |||||||||||||
4= |
Roman BrandtnerRoman Brandtner
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 1 | SB 3.32 | - o o o o o o xxx | 6.50 | |||||||||||||
6 |
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 2 | SB 3.02 | - - o o o xxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Michal NehybaMichal Nehyba
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 4 | SB 2.62 | o o o xxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 5 | 2.42 | xo o xxx | 3.00 | |||||||||||||
MS |
Marek MalitsMarek Malits
Atletický klub Ludvíka Daňk... |
04 | 3 | PB 3.02 | o o o xo xo xxx | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 7 | 3.48 | - - - - - - o o o o xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 6 | 2.80 | - - o o o xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 2 | PB 2.80 | - - xo o o xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 5 | SB 2.80 | - - o o xo xxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 4 | 2.60 | - o o xo xxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 1 | SB 2.00 | xxo xxx | 5.00 | |||||||||||||
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3 | NM | - xxx | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 19 | PB 6.84 -1.4 m/s | 6.37 -0,10 | 6.42 0,10 | 6.45 -0,70 | 6.45 | 6.84 -1,40 | x | x | 11.00 | |||||||
2 |
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | SB 6.31 -0.6 m/s | x | 6.08 -0,80 | 6.31 -0,60 | 6.31 | 6.21 -1,00 | 6.30 -0,70 | x | 9.00 | |||||||
3 |
Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava |
04 | 17 | 6.27 -0.2 m/s | 6.14 0,70 | 6.15 -1,20 | x | 6.15 | 5.01 -1,50 | 6.27 -0,20 | x | 8.00 | |||||||
4 |
Filip HanáčekFilip Hanáček
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 18 | 6.24 -1.5 m/s | 5.92 -1,20 | 5.97 -1,40 | 6.24 -1,50 | 6.24 | 6.20 -1,50 | - | 6.08 -0,30 | 7.00 | |||||||
5 |
Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 15 | SB 6.24 +2.0 m/s | 6.12 -1,90 | 6.11 -1,20 | 6.00 -1,30 | 6.12 | 6.15 -1,20 | 6.14 1,80 | 6.24 2,00 | 6.00 | |||||||
6 |
Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 2 | PB 6.22 -1.1 m/s | 6.22 -1,10 | 5.54 -1,70 | 5.97 -1,90 | 6.22 | 6.06 -1,40 | x | 6.16 -1,20 | 5.00 | |||||||
7 |
Marek SikoraMarek Sikora
Atletika Poruba z.s. |
04 | 11 | PB 5.95 +1.0 m/s | 5.17 -1,50 | 5.86 -0,40 | 4.45 -1,60 | 5.86 | 5.81 -0,60 | 5.95 1,00 | 5.48 1,20 | 4.00 | |||||||
8 |
Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 16 | 5.89 -0.2 m/s | x | 5.59 -2,50 | 5.84 -1,90 | 5.84 | 5.57 -0,20 | 5.62 0,30 | 5.89 -0,20 | 3.00 | |||||||
9 |
Wiliam HřibWiliam Hřib
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 14 | 5.83 -0.8 m/s | 5.42 -1,30 | 5.26 -1,70 | 5.83 -0,80 | 5.83 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 5 | SB 5.82 -1.3 m/s | x | 5.59 -1,60 | 5.82 -1,30 | 5.82 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. |
04 | 10 | SB 5.78 -1.0 m/s | 5.78 -1,00 | 5.62 -0,90 | 5.41 -1,00 | 5.78 | |||||||||||
12 |
Jiří MičkeJiří Mičke
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 12 | 5.77 -0.4 m/s | x | 5.77 -0,40 | x | 5.77 | |||||||||||
13 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC Brno |
04 | 7 | PB 5.64 -0.8 m/s | 5.18 -0,90 | 5.26 -1,70 | 5.64 -0,80 | 5.64 | |||||||||||
14 |
Adam BrázdilAdam Brázdil
AK Kroměříž |
04 | 1 | PB 5.45 -0.9 m/s | 5.16 -1,50 | 5.45 -0,90 | x | 5.45 | |||||||||||
15 |
Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 8 | SB 5.34 -1.6 m/s | 5.34 -1,60 | 5.13 -2,00 | 5.26 -0,90 | 5.34 | |||||||||||
16 |
Martin VašákMartin Vašák
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 9 | SB 5.08 -1.0 m/s | x | 5.08 -1,00 | 3.78 -2,20 | 5.08 | |||||||||||
17 |
Filip PavlíčekFilip Pavlíček
JAC Brno |
05 | 6 | SB 4.97 -1.1 m/s | 4.97 -1,10 | 4.87 -1,20 | 4.62 -0,90 | 4.97 | |||||||||||
18 |
Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 3 | PB 3.84 -0.7 m/s | x | 3.76 -2,00 | 3.84 -0,70 | 3.84 | |||||||||||
Vít HolubVít Holub
TJ TŽ Třinec |
05 | 13 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 31 | SB 5.76 +1.3 m/s | 5.72 1,60 | 5.59 0,50 | 5.58 0,20 | 5.72 | 5.71 1,90 | 5.76 1,30 | x | 11.00 | |||||||
2 |
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
Atletika Havířov 1965 |
05 | 29 | PB 5.64 +1.9 m/s | x | 5.19 0,10 | 5.15 -1,00 | 5.19 | x | 5.36 2,00 | 5.64 1,90 | 9.00 | |||||||
3 |
Lívia HübschováLívia Hübschová
JAC Brno |
04 | 4 | SB 5.49 +0.8 m/s | x | 5.23 0,20 | 5.34 0,30 | 5.34 | 5.24 0,60 | x | 5.49 0,80 | 8.00 | |||||||
4 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 20 | PB 5.42 +0.8 m/s | 5.06 1,80 | 5.27 0,80 | 5.28 0,20 | 5.28 | 5.18 1,20 | x | 5.42 0,80 | 7.00 | |||||||
5 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 27 | 5.29 +2.4 m/s | 5.20 -1.9 m/s | 5.20 -1,90 | 4.91 0,10 | 5.12 -0,80 | 5.20 | x | x | 5.29 2,40 | 6.00 | ||||||
6 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 26 | SB 5.10 +0.4 m/s | 5.10 0,40 | 5.05 1,20 | 4.79 -0,50 | 5.10 | - | - | - | 5.00 | |||||||
7 |
Klára BrázdilováKlára Brázdilová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 25 | SB 5.08 +0.3 m/s | 4.91 -1,20 | 5.04 1,10 | 5.01 -0,70 | 5.04 | 5.08 0,30 | 5.04 1,00 | 5.06 0,90 | 4.00 | |||||||
8 |
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 9 | SB 5.04 +0.1 m/s | 5.04 0,10 | x | x | 5.04 | 4.90 -0,40 | x | 4.91 0,80 | 3.00 | |||||||
9 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 22 | SB 4.94 -1.5 m/s | 4.80 1,20 | x | 4.94 -1,50 | 4.94 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 18 | SB 4.85 +0.1 m/s | 4.85 0,10 | 4.75 1,30 | 4.84 -1,70 | 4.85 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Julie ČíhalováJulie Číhalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 19 | SB 4.85 +0.6 m/s | 4.76 -0,80 | x | 4.85 0,60 | 4.85 | |||||||||||
12 |
Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 14 | SB 4.81 -0.4 m/s | 4.44 -0,50 | x | 4.81 -0,40 | 4.81 | |||||||||||
13 |
Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 24 | 4.80 -2.2 m/s | x | 4.80 -2,20 | x | 4.80 | |||||||||||
14 |
Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | SB 4.77 +0.5 m/s | x | 4.77 0,50 | x | 4.77 | |||||||||||
15 |
Helena BryšováHelena Bryšová
JAC Brno |
05 | 1 | SB 4.75 -1.7 m/s | x | 4.65 0,50 | 4.75 -1,70 | 4.75 | |||||||||||
16 |
Karolína KnapkováKarolína Knapková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 7 | SB 4.73 +0.1 m/s | x | 4.73 0,10 | 4.54 -0,90 | 4.73 | |||||||||||
17 |
Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 17 | PB 4.72 +1.5 m/s | x | 4.72 1,50 | 4.50 -1,90 | 4.72 | |||||||||||
18 |
Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 12 | PB 4.58 +1.4 m/s | 4.17 0,00 | 4.58 1,40 | 4.53 -0,80 | 4.58 | |||||||||||
19 |
Tereza TočíkováTereza Točíková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 13 | SB 4.48 +1.6 m/s | 4.30 -0,30 | 4.48 1,60 | 4.07 -1,90 | 4.48 | |||||||||||
20 |
Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 6 | PB 4.45 +0.9 m/s | 4.45 0,90 | 4.43 0,10 | 4.43 -1,30 | 4.45 | |||||||||||
21 |
Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 16 | PB 4.44 +1.4 m/s | 3.96 -0,10 | 4.44 1,40 | 4.18 -1,40 | 4.44 | |||||||||||
22 |
Tereza SuráTereza Surá
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 10 | PB 4.35 +1.8 m/s | 4.25 0,60 | 4.35 1,80 | 4.07 -1,40 | 4.35 | |||||||||||
23 |
Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 2 | PB 4.30 +0.7 m/s | 4.22 1,40 | 4.30 0,70 | 4.14 0,20 | 4.30 | |||||||||||
24 |
Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
Atletický klub Ludvíka Daňk... |
05 | 11 | PB 4.25 -2.3 m/s | 3.92 0,50 | 4.24 1,10 | 4.25 -2,30 | 4.25 | |||||||||||
25 |
Leona JandákováLeona Jandáková
Atletický klub Ludvíka Daňk... |
06 | 5 | SB 4.13 -0.3 m/s | 4.13 -0,30 | x | 3.97 0,20 | 4.13 | |||||||||||
MS |
Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 30 | SB 5.50 +0.1 m/s | 5.50 0,10 | 3.80 -2,20 | x | 5.50 | 5.16 0,60 | 5.18 0,30 | 5.42 0,10 | ||||||||
MS |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 28 | SB 5.38 +1.1 m/s | 5.30 -0,90 | 5.22 -0,70 | 5.10 -0,70 | 5.30 | 5.17 1,70 | 5.31 -0,30 | 5.38 1,10 | ||||||||
MS |
Julie SamlíkováJulie Samlíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 21 | 4.85 +2.7 m/s | 4.72 -0.3 m/s | 4.85 2,70 | 4.65 0,60 | 4.72 -0,30 | 4.85 | ||||||||||
MS |
Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 23 | 4.27 -0.3 m/s | 4.27 -0,30 | 4.23 1,00 | 4.20 0,00 | 4.27 | |||||||||||
Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
trojskok - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 5 | PB 14.17 -2.0 m/s | 13.94 1,80 | 14.17 -2,00 | x | 14.17 | 12.03 0,10 | - | - | 11.00 | |||||||
2 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 2 | PB 13.05 +2.0 m/s | 12.49 1,00 | 12.72 -0,80 | 13.05 2,00 | 13.05 | 12.47 0,70 | - | - | 9.00 | |||||||
3 |
Wiliam HřibWiliam Hřib
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 7 | PB 12.95 +1.7 m/s | x | 12.06 0,10 | 12.95 1,70 | 12.95 | 12.56 0,10 | 11.90 0,20 | x | 8.00 | |||||||
4 |
Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava |
04 | 1 | PB 12.57 +2.0 m/s | 11.42 0,80 | 12.06 -1,00 | 12.57 2,00 | 12.57 | 11.39 0,50 | x | - | 7.00 | |||||||
5 |
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3 | PB 12.50 -2.3 m/s | 12.23 1,20 | 12.50 -2,30 | 12.10 2,00 | 12.50 | 12.14 0,90 | 12.32 -0,50 | 12.18 -0,30 | 6.00 | |||||||
6 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC Brno |
04 | 4 | PB 12.09 +2.0 m/s | 11.51 0,80 | 11.81 -1,50 | x | 11.81 | 12.09 2,00 | 11.93 -1,20 | 11.80 0,00 | 5.00 | |||||||
7 |
David DvorníkDavid Dvorník
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 6 | PB 12.05 +0.6 m/s | 11.64 -0,40 | 11.62 -1,00 | 12.05 0,60 | 12.05 | 12.05 1,10 | - | - | 4.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
trojskok - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 12 | 11.66 +0.4 m/s | 11.57 0,50 | 11.47 -0,40 | 11.24 -0,80 | 11.57 | 11.66 0,40 | 11.29 -0,60 | 11.44 1,50 | 11.00 | |||||||
2 |
Klára BrázdilováKlára Brázdilová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 11 | 11.20 +1.1 m/s | x | 09.67 -0,10 | 11.20 1,10 | 11.20 | 11.20 1,20 | 11.10 -0,70 | x | 9.00 | |||||||
3 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 10 | SB 11.00 +1.1 m/s | 10.79 0,60 | 10.73 -0,20 | 10.89 -0,10 | 10.89 | 10.69 0,30 | 10.91 -0,60 | 11.00 1,10 | 8.00 | |||||||
4 |
Lívia HübschováLívia Hübschová
JAC Brno |
04 | 4 | SB 10.72 +1.1 m/s | 10.62 0,10 | 10.60 -1,10 | 10.33 -1,00 | 10.62 | 10.38 -0,90 | 10.72 1,10 | 10.65 1,20 | 7.00 | |||||||
5 |
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 9 | PB 10.63 +0.0 m/s | 10.07 1,00 | 10.08 -0,40 | 10.43 0,60 | 10.43 | 09.94 -0,30 | 10.35 0,30 | 10.63 0,00 | 6.00 | |||||||
6 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 6 | PB 10.38 -0.2 m/s | x | x | 10.38 -0,20 | 10.38 | 10.15 -0,50 | 10.31 -0,40 | 10.22 0,30 | 5.00 | |||||||
7 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 1 | SB 10.34 +0.6 m/s | 09.98 0,10 | x | 10.26 1,00 | 10.26 | 10.00 0,30 | 10.21 0,50 | 10.34 0,60 | 4.00 | |||||||
8 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3 | SB 10.17 +0.7 m/s | 10.17 0,70 | 09.96 -1,10 | 09.96 0,10 | 10.17 | 3.00 | ||||||||||
9 |
Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | PB 10.11 -1.2 m/s | 10.11 -1,20 | 09.95 -1,20 | x | 10.11 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Natálie SkácelováNatálie Skácelová
JAC Brno |
04 | 7 | PB 10.05 +0.1 m/s | 10.05 0,10 | 10.01 0,10 | 09.70 -1,50 | 10.05 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | 10.04 +0.1 m/s | 09.94 1,00 | 09.61 -1,40 | 10.04 0,10 | 10.04 | |||||||||||
12 |
Sára KubíkováSára Kubíková
Atletický klub Ludvíka Daňk... |
05 | 5 | SB 09.70 +0.8 m/s | 09.70 0,80 | 09.41 -0,10 | 09.38 -0,10 | 9.70 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 16 | SB 12.86 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 29 | 11.99 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | SB 11.24 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Michaela PetrošováMichaela Petrošová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 25 | PB 11.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC Brno |
04 | 15 | PB 11.18 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 5 | PB 11.13 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 26 | 11.10 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 10 | PB 10.94 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 27 | 10.86 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 28 | 10.78 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 24 | PB 10.76 | |||||||||||||||
12 |
Adéla NovákováAdéla Nováková
AK Kroměříž |
04 | 11 | PB 10.59 | |||||||||||||||
13 |
Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 23 | 10.39 | |||||||||||||||
14 |
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 14 | PB 10.37 | |||||||||||||||
15 |
Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 8 | SB 10.06 | |||||||||||||||
16 |
Erika KreuzerováErika Kreuzerová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | SB 09.84 | |||||||||||||||
17 |
Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 12 | SB 09.81 | |||||||||||||||
18 |
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 22 | 09.44 | |||||||||||||||
19 |
Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 19 | SB 09.10 | |||||||||||||||
20 |
Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 21 | 09.03 | |||||||||||||||
21 |
Tereza SuráTereza Surá
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 17 | PB 08.91 | |||||||||||||||
22 |
Aneta MiklišováAneta Miklišová
AK Kroměříž |
05 | 9 | PB 08.78 | |||||||||||||||
23 |
Petra KorčákováPetra Korčáková
AK Kroměříž |
04 | 6 | PB 08.48 | |||||||||||||||
24 |
Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 4 | PB 08.16 | |||||||||||||||
25 |
Adéla DekanováAdéla Dekanová
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 3 | SB 07.93 | |||||||||||||||
26 |
Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 18 | PB 07.72 | |||||||||||||||
27 |
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 13 | PB 07.21 | |||||||||||||||
MS |
Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 30 | 15.39 | |||||||||||||||
MS |
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1 | PB 07.93 | |||||||||||||||
MS |
Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 20 | 07.79 | |||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SvozilJan Svozil
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 22 | 17.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Marek SwaczynaMarek Swaczyna
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 18 | PB 13.72 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Marek HrubýMarek Hrubý
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 19 | 13.46 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | PB 13.44 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | PB 13.00 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | PB 12.82 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | PB 12.71 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 9 | PB 11.61 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 17 | 11.23 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 15 | 10.99 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 5 | PB 10.21 | |||||||||||||||
12 |
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
JAC Brno |
04 | 4 | PB 10.17 | |||||||||||||||
13= |
Martin CardaMartin Carda
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 3 | PB 10.15 | |||||||||||||||
13= |
Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s. |
04 | 13 | PB 10.15 | |||||||||||||||
15 |
Jakub BlablaJakub Blabla
Atletika Poruba z.s. |
04 | 12 | PB 09.79 | |||||||||||||||
16 |
Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 14 | 09.62 | |||||||||||||||
17 |
Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 11 | PB 09.16 | |||||||||||||||
18 |
Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 10 | PB 08.85 | |||||||||||||||
19 |
Matyáš CharvátMatyáš Charvát
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 6 | SB 08.37 | |||||||||||||||
MS |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 21 | 17.24 | |||||||||||||||
MS |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 20 | PB 15.97 | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 5 | PB 30.96 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 25 | PB 30.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Liana MelíškováLiana Melíšková
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 9 | PB 29.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 23 | PB 28.23 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Adéla NovákováAdéla Nováková
AK Kroměříž |
04 | 27 | 27.69 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 24 | 27.03 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 11 | PB 26.97 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Lucie JelínkováLucie Jelínková
JAC Brno |
05 | 22 | 26.50 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | SB 26.36 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 20 | SB 25.81 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 14 | SB 24.54 | |||||||||||||||
12 |
Karolína BerkováKarolína Berková
AK Kroměříž |
05 | 21 | 24.27 | |||||||||||||||
13 |
Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 18 | SB 23.87 | |||||||||||||||
14 |
Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 8 | PB 23.22 | |||||||||||||||
15 |
Aneta MiklišováAneta Miklišová
AK Kroměříž |
05 | 17 | PB 21.55 | |||||||||||||||
16 |
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 15 | SB 21.35 | |||||||||||||||
17 |
Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 26 | 21.22 | |||||||||||||||
18 |
Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 3 | PB 21.12 | |||||||||||||||
19 |
Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 13 | PB 20.48 | |||||||||||||||
20 |
Mia HumpolíkováMia Humpolíková
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 4 | SB 20.36 | |||||||||||||||
21 |
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 12 | SB 20.11 | |||||||||||||||
22 |
Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 7 | PB 19.47 | |||||||||||||||
23 |
Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 16 | PB 18.69 | |||||||||||||||
24 |
Petra KorčákováPetra Korčáková
AK Kroměříž |
04 | 6 | SB 14.82 | |||||||||||||||
MS |
Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 28 | 36.02 | |||||||||||||||
MS |
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ Třinec |
05 | 19 | 21.54 | |||||||||||||||
MS |
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1 | PB 16.50 | |||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SvozilJan Svozil
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 25 | PB 55.51 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Marek HrubýMarek Hrubý
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 23 | 47.13 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 12 | PB 42.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 10 | PB 36.86 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | PB 36.34 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Marek SwaczynaMarek Swaczyna
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 21 | PB 36.21 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Petr LiškaPetr Liška
Atletika Havířov 1965 |
04 | 5 | SB 32.59 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 19 | 30.84 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | SB 29.45 | 2.00 | ||||||||||||||
10= |
Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 11 | PB 28.59 | 0.50 | ||||||||||||||
10= |
Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 16 | 28.59 | 0.50 | ||||||||||||||
12 |
Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 18 | 28.47 | |||||||||||||||
13 |
Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 14 | SB 28.20 | |||||||||||||||
14 |
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
JAC Brno |
04 | 17 | 28.13 | |||||||||||||||
15 |
Adam KuželaAdam Kužela
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 3 | PB 27.51 | |||||||||||||||
16 |
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 8 | PB 26.27 | |||||||||||||||
17 |
Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 6 | PB 24.94 | |||||||||||||||
18 |
Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | SB 24.22 | |||||||||||||||
19 |
Jiří Břetislav PomajbíkJiří Břetislav Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 15 | PB 16.00 | |||||||||||||||
MS |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 24 | PB 51.55 | |||||||||||||||
MS |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 22 | 43.72 | |||||||||||||||
MS |
Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec |
05 | 20 | PB 34.47 | |||||||||||||||
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | PB 52.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 20 | PB 52.09 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 19 | PB 50.76 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | PB 49.87 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 18 | PB 42.64 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 15 | 35.80 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 12 | SB 35.21 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 16 | 33.82 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 13 | PB 33.46 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Lucie JelínkováLucie Jelínková
JAC Brno |
05 | 14 | 30.44 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 10 | PB 30.13 | |||||||||||||||
12 |
Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 11 | 29.66 | |||||||||||||||
13 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 9 | PB 28.47 | |||||||||||||||
14 |
Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 4 | SB 26.06 | |||||||||||||||
15 |
Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 8 | PB 25.88 | |||||||||||||||
16 |
Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 6 | PB 23.43 | |||||||||||||||
17 |
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
Atletický klub Ludvíka Daňk... |
04 | 3 | PB 20.09 | |||||||||||||||
MS |
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ Třinec |
05 | 17 | 35.55 | |||||||||||||||
MS |
Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 7 | 24.34 | |||||||||||||||
MS |
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1 | PB 18.93 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj MartinecMatěj Martinec
AC Čejkovice |
04 | 17 | 58.71 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 16 | PB 51.28 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 9 | PB 49.21 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Michal SlabýMichal Slabý
AC Čejkovice |
05 | 15 | 46.66 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | PB 42.39 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3 | PB 41.24 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Michal BačůvkaMichal Bačůvka
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 1 | PB 35.87 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 12 | PB 33.67 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
JAC Brno |
04 | 13 | 33.38 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 7 | SB 28.47 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 4 | PB 27.61 | |||||||||||||||
12 |
Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 8 | PB 27.05 | |||||||||||||||
13 |
Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 11 | PB 26.49 | |||||||||||||||
14 |
Adam KuželaAdam Kužela
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 6 | PB 19.37 | |||||||||||||||
15 |
Mikuláš KozubekMikuláš Kozubek
Atletika Havířov 1965 |
05 | 5 | PB 15.18 | |||||||||||||||
16 |
Jiří Břetislav PomajbíkJiří Břetislav Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 10 | 12.96 | |||||||||||||||
MS |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 18 | PB 65.59 | |||||||||||||||
MS |
Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec |
05 | 14 | 40.74 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 26 | PB 49.04 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Liana MelíškováLiana Melíšková
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 10 | PB 41.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Klára HalíkováKlára Halíková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 23 | SB 36.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 24 | 35.79 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Adéla NovákováAdéla Nováková
AK Kroměříž |
04 | 25 | 35.11 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Erika KreuzerováErika Kreuzerová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 8 | PB 34.87 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 20 | PB 34.15 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 11 | SB 32.61 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Adéla DekanováAdéla Dekanová
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 3 | PB 32.09 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 21 | 31.10 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 6 | SB 31.07 | |||||||||||||||
12 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 22 | 30.53 | |||||||||||||||
13 |
Tereza VondrákováTereza Vondráková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 16 | PB 29.47 | |||||||||||||||
14 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 19 | 28.61 | |||||||||||||||
15 |
Julie ČíhalováJulie Číhalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 2 | SB 27.70 | |||||||||||||||
16 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 9 | SB 25.70 | |||||||||||||||
17 |
Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 18 | 25.32 | |||||||||||||||
18 |
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 12 | SB 24.22 | |||||||||||||||
19 |
Aneta MiklišováAneta Miklišová
AK Kroměříž |
05 | 14 | PB 23.84 | |||||||||||||||
20 |
Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 4 | PB 23.34 | |||||||||||||||
21 |
Vendula HrudováVendula Hrudová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 17 | 21.61 | |||||||||||||||
22 |
Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 15 | 19.52 | |||||||||||||||
23 |
Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 13 | SB 16.98 | |||||||||||||||
24 |
Petra KorčákováPetra Korčáková
AK Kroměříž |
04 | 7 | SB 16.65 | |||||||||||||||
MS |
Vendula KociánováVendula Kociánová
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 5 | SB 32.08 | |||||||||||||||
MS |
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1 | PB 28.48 | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 19 | PB 60.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Roman BrandtnerRoman Brandtner
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 18 | SB 55.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 10 | PB 54.39 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 17 | 44.32 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 16 | PB 44.00 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Vojtěch PončíkVojtěch Pončík
TJ Sokol Opava |
04 | 9 | SB 40.83 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 12 | PB 39.57 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 11 | PB 39.29 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Jakub BlablaJakub Blabla
Atletika Poruba z.s. |
04 | 14 | PB 37.80 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 8 | PB 37.44 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Petr LiškaPetr Liška
Atletika Havířov 1965 |
04 | 4 | SB 37.34 | |||||||||||||||
12 |
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 6 | PB 36.64 | |||||||||||||||
13 |
Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s. |
04 | 13 | SB 34.19 | |||||||||||||||
14 |
Tomáš KohoutTomáš Kohout
AK Šternberk z.s. |
05 | 2 | PB 33.60 | |||||||||||||||
15 |
Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 1 | PB 31.14 | |||||||||||||||
16 |
Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 5 | PB 27.05 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Dorostenci
(ne, 6.6.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KadalaJan Kadala | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | PB 20:44.66 | 11.00 | |||||||||||||
Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Dorostenky
(ne, 6.6.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VýmolováAnna Výmolová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 17:45.42 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 18:20.05 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Tereza MrázkováTereza Mrázková | 04 | Atletika Havířov 1965 | 6 | 18:29.09 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Hana MaštalířováHana Maštalířová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 19:27.11 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Andrea HnátkováAndrea Hnátková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 22:08.08 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |