Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu

Zlín (6. 6. 2021)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 11.16
2 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.81
3 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 11.83
4 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.02
5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.24
6 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.62
7 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 8 12.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.66
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 11.69
3 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.99
4 Calvin LucasCalvin Lucas 05 AK KroměřížAK Kroměříž 7 12.28
5 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 12.32
6 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 12.94
MS Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.76
2 Ivan SedlákIvan Sedlák 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 12.11
3 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 12.39
4 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 12.63
5 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 12.84
6 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.88
7 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 12.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.35
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 11.46
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 11.89
4 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.00
5 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 12.30
6 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 13.02
MS Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 11.87
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 6.6.2021 - 13:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 11.20 11.00
2 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 11.24 9.00
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.50 8.00
4 Jiří MičkeJiří Mičke 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 11.70 7.00
5 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.72 6.00
6 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.74 5.00
MS Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 SB 11.73
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 6.6.2021 - 13:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 11.69 4.00
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 11.73 3.00
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 SB 11.84 2.00
4 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.17 1.00
5 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.23
Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 DNS
MS Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.79
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 12.55
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.73
3 Adriana VaškováAdriana Vašková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 13.64
4 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 13.81
5 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 14.05
6 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 14.74
7 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.78
2 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 12.95
3 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 13.33
4 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.63
5 Julie MatuškováJulie Matušková 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 13.75
6 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 13.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.84
2 Lívia HübschováLívia Hübschová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 12.97
3 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 13.29
4 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 13.38
5 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 13.78
6 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 14.36
7 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 14.58
MS Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tamara BalajováTamara Balajová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 13.12
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 13.13
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 13.30
4 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.67
5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 13.85
6 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 13.88
7 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.22
MS Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 12.83
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 12.91
3 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 12.96
4 Karolína BerkováKarolína Berková 05 AK KroměřížAK Kroměříž 6 13.80
5 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.38
6 Magdaléna Karolína HolišováMagdaléna Karolína Holišová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 15.15
7 Anežka KlapkováAnežka Klapková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 15.23
8 Michaela KravčíkováMichaela Kravčíková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 15.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 6.6.2021 - 11:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 12.91
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 12.95
3 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 13.07
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 SB 13.16
5 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.22
6 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 14.54
7 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 15.01
8 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 15.63
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 6.6.2021 - 12:45) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 12.52 11.00
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.75 9.00
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.81 8.00
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 12.94 7.00
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.02 6.00
6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 8 13.05 5.00
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DQ
MS Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 12.60
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 6.6.2021 - 12:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 12.87 3.00
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 12.94 2.00
3 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.01 1.00
4 Lívia HübschováLívia Hübschová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 13.09
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 22.61 11.00
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 23.07 9.00
3 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 23.15 8.00
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 23.22 7.00
5 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 23.87 6.00
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.19
MS Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.21
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 23.89 5.00
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 23.90 4.00
3 Dominik WallekDominik Wallek 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 24.10 2.00
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 PB 24.14 1.00
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 24.75
6 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 24.76
David HorčičkaDavid Horčička 05 JAC BrnoJAC Brno 1 DNF
MS Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 24.52
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 24.15
2 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 24.50
3 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 PB 24.65
4 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 24.86
5 Ivan SedlákIvan Sedlák 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 PB 24.88
6 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.94
7 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 25.23
MS Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.73
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 PB 24.80
2 Adam BrázdilAdam Brázdil 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 24.98
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 25.05
4 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 26.24
5 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 26.51
6 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 JAC BrnoJAC Brno 1 26.95
MS Timothy BresserTimothy Bresser 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 PB 25.46
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.91 3.00
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 24.36
3 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 24.36
4 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 25.37
5 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.50
6 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 25.61
7 Calvin LucasCalvin Lucas 05 AK KroměřížAK Kroměříž 6 25.86
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 25.88 11.00
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 26.09 9.00
3 Tamara BalajováTamara Balajová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 26.11 8.00
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 26.14 7.00
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 27.09
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNF
MS Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 25.56
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 26.16 6.00
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 26.32 5.00
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 26.64 4.00
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 26.84 3.00
5 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 27.43
6 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 28.50
7 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 28.97
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 27.02 2.00
2 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 27.32
3 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 27.63
4 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 27.95
MS Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.02
MS Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.12
MS Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.61
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 27.04 1.00
2 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 27.32
3 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 27.97
4 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 28.49
5 Julie MatuškováJulie Matušková 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 28.52
6 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 PB 29.32
7 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 29.45
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 27.21
2 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.46
3 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 29.97
4 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 30.16
5 Magdaléna Karolína HolišováMagdaléna Karolína Holišová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 32.33
6 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 32.49
MS Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 31.29
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.65
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 28.63
3 Karolína BerkováKarolína Berková 05 AK KroměřížAK Kroměříž 4 28.86
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 29.05
5 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 29.83
6 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 30.89
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.23 11.00
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 50.61 9.00
3 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 51.32 8.00
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 52.01 6.00
5 Dominik WallekDominik Wallek 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 53.27 3.00
6 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 54.14 2.00
7 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.92
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 PB 51.85 7.00
2 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 52.43 5.00
3 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 53.12 4.00
4 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.74
5 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 57.77
6 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.37
MS Timothy BresserTimothy Bresser 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 57.54
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 54.36 1.00
2 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 55.26
3 Jakub ŽákJakub Žák 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 PB 55.50
4 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 58.86
5 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 65.45
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 55.05
2 Ivan SedlákIvan Sedlák 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 56.68
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 56.73
4 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 56.95
5 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 58.83
6 David HorčičkaDavid Horčička 05 JAC BrnoJAC Brno 4 59.20
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 57.33 11.00
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 58.42 9.00
3 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 59.23 8.00
4 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 64.30 1.00
5 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 65.36
6 Karolína LamošováKarolína Lamošová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 66.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana VaškováAdriana Vašková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 61.70 7.00
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 62.17 6.00
3 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 62.75 4.00
4 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 63.20 3.00
5 Anežka KlapkováAnežka Klapková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 67.23
6 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 68.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MračkováLucie Mračková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 62.58 5.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 64.00 2.00
3 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 65.14
4 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 67.94
5 Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 68.00
6 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 70.53
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 1:58.61 11.00
2 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 PB 1:59.46 9.00
3 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 PB 2:00.07 8.00
4 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 2:05.01 7.00
5 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 SB 2:09.70 6.00
6 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:10.56 5.00
7 David HoudekDavid Houdek 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 2:10.71 4.00
8 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:12.94 2.00
9 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:15.30
10 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:15.79
MS František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 1:58.86
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 2:12.79 3.00
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:13.06 1.00
3 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 2:13.13
4 Tomáš KohoutTomáš Kohout 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 PB 2:13.14
5 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 PB 2:13.87
6 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:15.95
7 Adam FizekAdam Fizek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 2:16.27
8 Jan KostruhJan Kostruh 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 PB 2:16.49
9 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 2:16.97
10 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 PB 2:18.96
11 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 2:23.08
12 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 JAC BrnoJAC Brno 12 PB 2:26.80
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 2:19.86 11.00
2 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 2:21.71 9.00
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 2:21.83 8.00
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:22.01 7.00
5 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:31.77 3.00
MS Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:21.55
MS Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 2:27.23
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:26.30 6.00
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 PB 2:27.41 5.00
3 Lucie SabáčkováLucie Sabáčková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 PB 2:31.74 4.00
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 2:36.99 2.00
5 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:40.33 1.00
6 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:45.41
7 Leona JandákováLeona Jandáková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:49.94
8 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:51.34
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŽákJakub Žák 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 4:34.68 11.00
2 Pavel NovosadPavel Novosad 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 4:35.99 9.00
3 Lukáš BoučekLukáš Bouček 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 4:43.08 8.00
4 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 4:53.75 7.00
5 Lukáš BanďouchLukáš Banďouch 05 AK KroměřížAK Kroměříž 4 5:41.22 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška BímanováEliška Bímanová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 5:03.15 11.00
2 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 PB 5:08.04 9.00
3 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 5:25.60 8.00
4 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 6:07.84 7.00
5 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 6:07.92 6.00
6 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 6:23.71 5.00
7 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 6:24.56 4.00
MS Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 4:56.29
MS Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 5:21.15
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09:26.79 11.00
2 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09:29.42 9.00
3 Jan KoutnýJan Koutný 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09:47.02 8.00
4 Vojtěch JindraVojtěch Jindra 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10:55.98 7.00
5 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11:36.17 6.00
6 Alexandr SíčAlexandr Síč 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12:06.92 5.00
Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 DNF
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára RetkováKlára Retková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12:00.70 11.00
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12:27.08 9.00
3 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 12:59.18 8.00
4 Michaela KravčíkováMichaela Kravčíková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13:35.45 7.00
5 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 13:40.23 6.00
6 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 14:18.23 5.00
7 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 14:49.21 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 14.54 7.50
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 14.79 6.00
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 14.81 5.00
4 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 15.03 4.00
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 SB 15.31 2.00
6 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 15.41 1.00
7 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 15.43
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 15.15 3.00
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 15.66
3 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.85
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 17.09
5 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 17.65
6 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 18.37
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 12:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 14.21 11.00
2 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 14.22 9.00
3 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.54 7.50
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 15.83
5 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 17.69
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 12:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 15.01 11.00
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 15.11 9.00
3 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 15.25 8.00
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.45 7.00
5 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 16.05 5.00
Michal NehybaMichal Nehyba 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNF
Poznámky:
Závodník Marek Bielig obdržel žlutou kartu
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 12:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 15.82 6.00
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 16.39 3.00
3 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 16.41 2.00
4 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 JAC BrnoJAC Brno 2 18.24
5 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 20.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 12:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 16.06 4.00
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 16.61 1.00
3 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 2 17.55
4 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.05
5 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 18.54
MS Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 16.41
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 6 41.16 9.00
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 41.36 8.00
3 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 42.31 6.00
4 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 42.48 5.00
5 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 42.69 3.00
6 Pavel NovosadPavel Novosad 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 43.90 0.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 39.48 11.00
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 42.61 4.00
3 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 43.90 0.50
4 David DvorníkDavid Dvorník 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 44.23
MS Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 41.53
MS Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 42.79
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal NehybaMichal Nehyba 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 41.84 7.00
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 46.04
3 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 47.86
4 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 48.11
5 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 JAC BrnoJAC Brno 6 48.36
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 42.97 2.00
2 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 44.17
3 Adam BrázdilAdam Brázdil 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 46.52
4 Calvin LucasCalvin Lucas 05 AK KroměřížAK Kroměříž 6 50.94
Celkem 4 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 44.28 11.00
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 46.99 7.00
3 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 47.40 6.00
4 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 51.54
MS Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 47.65
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 46.69 8.00
2 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 48.18 5.00
3 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 49.18 4.00
4 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 49.47 3.00
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 50.65 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 44.76 9.00
2 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 51.00 1.00
3 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 51.16
4 Tereza TočíkováTereza Točíková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 52.72
MS Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.37
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek (0.84) - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 6:23.96 11.00
2 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 6:40.23 9.00
3 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 6:40.24 8.00
4 Eric TrynkaEric Trynka 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 6:53.30 7.00
5 Adam JuráňAdam Juráň 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 6:54.36 6.00
6 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 6:56.01 5.00
7 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 6:56.95 4.00
8 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 7:09.66 3.00
MS Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 6:08.95
Celkem 9 závodníků

2000 m překážek (0.76) - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 7:28.88 11.00
2 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 8:10.29 9.00
3 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 8:40.28 8.00
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 9:28.69 7.00
MS Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 8:41.57
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lutz, Long, Podveský, Koza Lutz, Long, Podveský, Koza SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 45.39 11.00
2 Hanáček, Mičke, Pekař, Pavlíček Hanáček, Mičke, Pekař, Pavlíček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 45.40 9.00
3 Kupka, Hruška, Neufuss, Tříska Kupka, Hruška, Neufuss, Tříska Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 45.90 8.00
4 Sedlář, Vajda, Markivsky, Gerla Sedlář, Vajda, Markivsky, Gerla TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 46.28 7.00
5 Ruiz Pastrana, Petečel, Černý, Charvát Ruiz Pastrana, Petečel, Černý, Charvát Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 47.37 6.00
6 Tanhäuser, Rychlovský, Švec, Kružík Tanhäuser, Rychlovský, Švec, Kružík Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 48.84 5.00
7 Boďa, Rufer, Sikora, Teslík Boďa, Rufer, Sikora, Teslík Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 49.36 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hošková, Lorenzová, Molnárová, Teplá Hošková, Lorenzová, Molnárová, Teplá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 51.14 11.00
2 Mašková, Mračková, Horňáková, Sobotková Mašková, Mračková, Horňáková, Sobotková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 51.44 9.00
3 Klišíková, Jurčeková, Novotná, Vlachynská Klišíková, Jurčeková, Novotná, Vlachynská AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 51.60 8.00
4 Gleňová, Bienieková, Matějková, Vajdová Gleňová, Bienieková, Matějková, Vajdová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 54.49 3.00
5 Boboková, Kravčíková, Ťahanová, Výmolová Boboková, Kravčíková, Ťahanová, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 58.90
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bryšová, Drápalová, Balajová, Skácelová Bryšová, Drápalová, Balajová, Skácelová JAC BrnoJAC Brno 5 51.97 7.00
2 Zacharová, Číhalová, Zelová, Kozáková Zacharová, Číhalová, Zelová, Kozáková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 52.13 6.00
3 Brázdilová, Buršíková, Samohýlová, Vondráková Brázdilová, Buršíková, Samohýlová, Vondráková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 53.19 5.00
4 Šebková, Jandáková, Matušková, Jánošíková Šebková, Jandáková, Matušková, Jánošíková Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 53.66 4.00
5 Točíková, Orlová, Mašková, Janoušková Točíková, Orlová, Mašková, Janoušková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 54.69 2.00
6 Halíková, Müllerová, Škrabalová, Zlatníková Halíková, Müllerová, Škrabalová, Zlatníková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 54.92 1.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufal, Brychta, Künstler, Šnobl Coufal, Brychta, Künstler, Šnobl Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:38.63 11.00
2 Dolák, Hruška, Pytela, Špéra Dolák, Hruška, Pytela, Špéra Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 3:40.74 9.00
3 Hanek, Hanek, Martečík, Neugebauer Hanek, Hanek, Martečík, Neugebauer AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:43.23 8.00
4 Wallek, Markivsky, Novosad, Vajda Wallek, Markivsky, Novosad, Vajda TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:44.47 7.00
5 Indra, Babiuch, Poruba, Schneider Indra, Babiuch, Poruba, Schneider SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:53.21 6.00
6 Sedlář, Juráň, Dvorník, Brandtner Sedlář, Juráň, Dvorník, Brandtner TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:55.07 5.00
7 Bouček, Jindra, Kužela, Síč Bouček, Jindra, Kužela, Síč Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 4:15.60 4.00
Poznámky:
Štafetě Hodonína (A) a Olomouce byla udělena žlutá karta
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilčková, Výmolová, Ťahanová, Cagašová Vilčková, Výmolová, Ťahanová, Cagašová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:10.20 11.00
2 Vantuchová, Vavrečková, Keberlová, Válková Vantuchová, Vavrečková, Keberlová, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:12.34 9.00
3 Buršíková, Zouharová, Vašková, Jurčeková Buršíková, Zouharová, Vašková, Jurčeková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 4:23.94 8.00
4 Bímanová, Jurigová, Machovcová, Retková Bímanová, Jurigová, Machovcová, Retková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 4:31.54 7.00
5 Trojková, Gleňová, Šenkeříková, Žídková Trojková, Gleňová, Šenkeříková, Žídková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 4:38.63 6.00
6 Bienieková, Válková, Kusinová, Vajdová Bienieková, Válková, Kusinová, Vajdová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 4:46.27 5.00
MS Alexová, Konečná, Havlíčková, Samlíková Alexová, Konečná, Havlíčková, Samlíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 4:14.85
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,57 1,62 1,67 1,72 1,76 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,97 Body
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 19 PB 2.00 - - - - - - xo o o o xo xo xo o xxx 11.00
2 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 PB 1.92 - - - o o o xo xxo o xxo o xxx 9.00
3 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 PB 1.86 - - - - o o xo xxo xo xxx 8.00
4= Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 8 SB 1.80 - - o o o o xo xxx 6.50
4= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 18 1.80 - - - - - o xo xxx 6.50
6= Petr BártekPetr Bártek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 16 1.76 - - - o o o xxx 4.50
6= Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 14 SB 1.76 - - o o o o xxx 4.50
8 Marek SikoraMarek Sikora
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 PB 1.76 - o o o xo xxo xxx 3.00
9 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 2 SB 1.72 - - xo o xxo xxx 2.00
10 Wiliam HřibWiliam Hřib
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 15 1.67 o o xo o xxx 1.00
11 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
JAC BrnoJAC Brno
05 7 SB 1.67 o o xo xo xxx
12 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4 SB 1.62 - o o xxx
13 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 SB 1.62 o o xo xxx
14 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 12 PB 1.62 o xo xo xxx
15= Kryštof KroupaKryštof Kroupa
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3 SB 1.57 o o xxx
15= Jiří NutilJiří Nutil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 6 SB 1.57 o o xxx
15= Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 9 PB 1.57 o o xxx
Daniel MikulkaDaniel Mikulka
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 5 NM
MS Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 1.57 o xxo xxx
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 9 SB 1.62 - o o o o xo xo xxr 11.00
2 Tereza VondrákováTereza Vondráková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 14 SB 1.59 o o o o xxo xo xxx 9.00
3 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 6 SB 1.56 o o o xo o xxx 8.00
4 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15 1.51 o o xxo o xxx 7.00
5= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 13 SB 1.51 - o o xo xxx 5.50
5= Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 8 SB 1.51 - o o xo xxx 5.50
7 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 SB 1.51 o o xo xo xxx 4.00
8 Bára SimperováBára Simperová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 PB 1.51 o o xxo xo xxx 3.00
9 Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 16 1.51 - o o xxo xxx 2.00
10 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 SB 1.46 o o xxo xxx 1.00
11= Sára KubíkováSára Kubíková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
05 4 SB 1.41 o xxo xxx
11= Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 SB 1.41 o xxo xxx
13 Sabina HorákováSabina Horáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 PB 1.41 xo xxo xxx
14 Tereza HrbáčkováTereza Hrbáčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 2 PB 1.36 o xxx
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 NM - - xxx
MS Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 18 1.59 - - o o o xxo xxx
MS Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 17 1.56 o o o o xxo xxx
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,22 2,42 2,62 2,82 3,02 3,17 3,32 3,47 3,62 3,72 3,82 3,92 4,02 Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 8 PB 4.71 - - - - - - - - - - - - - - xxo - o - xxo xo 11.00
2 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 9 4.52 - - - - - - - - - - - - - - o - o o xxx 9.00
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 7 3.62 - - - - - - - - o - xxx 8.00
4= Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 6 3.32 - - - - - o o xxx 6.50
4= Roman BrandtnerRoman Brandtner
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1 SB 3.32 - o o o o o o xxx 6.50
6 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 2 SB 3.02 - - o o o xxx 5.00
7 Michal NehybaMichal Nehyba
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4 SB 2.62 o o o xxx 4.00
8 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5 2.42 xo o xxx 3.00
MS Marek MalitsMarek Malits
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
04 3 PB 3.02 o o o xo xo xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 7 3.48 - - - - - - o o o o xxx 11.00
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 6 2.80 - - o o o xxx 9.00
3 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 2 PB 2.80 - - xo o o xxx 8.00
4 Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5 SB 2.80 - - o o xo xxx 7.00
5 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4 2.60 - o o xo xxx 6.00
6 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 1 SB 2.00 xxo xxx 5.00
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 NM - xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 19 PB 6.84 -1.4 m/s 6.37  -0,10 6.42  0,10 6.45  -0,70 6.45 6.84  -1,40 x x 11.00
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 SB 6.31 -0.6 m/s x 6.08  -0,80 6.31  -0,60 6.31 6.21  -1,00 6.30  -0,70 x 9.00
3 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 17 6.27 -0.2 m/s 6.14  0,70 6.15  -1,20 x 6.15 5.01  -1,50 6.27  -0,20 x 8.00
4 Filip HanáčekFilip Hanáček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 18 6.24 -1.5 m/s 5.92  -1,20 5.97  -1,40 6.24  -1,50 6.24 6.20  -1,50 - 6.08  -0,30 7.00
5 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 15 SB 6.24 +2.0 m/s 6.12  -1,90 6.11  -1,20 6.00  -1,30 6.12 6.15  -1,20 6.14  1,80 6.24  2,00 6.00
6 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 2 PB 6.22 -1.1 m/s 6.22  -1,10 5.54  -1,70 5.97  -1,90 6.22 6.06  -1,40 x 6.16  -1,20 5.00
7 Marek SikoraMarek Sikora
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 11 PB 5.95 +1.0 m/s 5.17  -1,50 5.86  -0,40 4.45  -1,60 5.86 5.81  -0,60 5.95  1,00 5.48  1,20 4.00
8 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 16 5.89 -0.2 m/s x 5.59  -2,50 5.84  -1,90 5.84 5.57  -0,20 5.62  0,30 5.89  -0,20 3.00
9 Wiliam HřibWiliam Hřib
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 14 5.83 -0.8 m/s 5.42  -1,30 5.26  -1,70 5.83  -0,80 5.83 2.00
10 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5 SB 5.82 -1.3 m/s x 5.59  -1,60 5.82  -1,30 5.82 1.00
11 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10 SB 5.78 -1.0 m/s 5.78  -1,00 5.62  -0,90 5.41  -1,00 5.78
12 Jiří MičkeJiří Mičke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 12 5.77 -0.4 m/s x 5.77  -0,40 x 5.77
13 Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC BrnoJAC Brno
04 7 PB 5.64 -0.8 m/s 5.18  -0,90 5.26  -1,70 5.64  -0,80 5.64
14 Adam BrázdilAdam Brázdil
AK KroměřížAK Kroměříž
04 1 PB 5.45 -0.9 m/s 5.16  -1,50 5.45  -0,90 x 5.45
15 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 8 SB 5.34 -1.6 m/s 5.34  -1,60 5.13  -2,00 5.26  -0,90 5.34
16 Martin VašákMartin Vašák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 9 SB 5.08 -1.0 m/s x 5.08  -1,00 3.78  -2,20 5.08
17 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
JAC BrnoJAC Brno
05 6 SB 4.97 -1.1 m/s 4.97  -1,10 4.87  -1,20 4.62  -0,90 4.97
18 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3 PB 3.84 -0.7 m/s x 3.76  -2,00 3.84  -0,70 3.84
Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 13 NM x x x -
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 31 SB 5.76 +1.3 m/s 5.72  1,60 5.59  0,50 5.58  0,20 5.72 5.71  1,90 5.76  1,30 x 11.00
2 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
05 29 PB 5.64 +1.9 m/s x 5.19  0,10 5.15  -1,00 5.19 x 5.36  2,00 5.64  1,90 9.00
3 Lívia HübschováLívia Hübschová
JAC BrnoJAC Brno
04 4 SB 5.49 +0.8 m/s x 5.23  0,20 5.34  0,30 5.34 5.24  0,60 x 5.49  0,80 8.00
4 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 20 PB 5.42 +0.8 m/s 5.06  1,80 5.27  0,80 5.28  0,20 5.28 5.18  1,20 x 5.42  0,80 7.00
5 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 27 5.29 +2.4 m/s 5.20 -1.9 m/s 5.20  -1,90 4.91  0,10 5.12  -0,80 5.20 x x 5.29  2,40 6.00
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 26 SB 5.10 +0.4 m/s 5.10  0,40 5.05  1,20 4.79  -0,50 5.10 - - - 5.00
7 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 25 SB 5.08 +0.3 m/s 4.91  -1,20 5.04  1,10 5.01  -0,70 5.04 5.08  0,30 5.04  1,00 5.06  0,90 4.00
8 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 9 SB 5.04 +0.1 m/s 5.04  0,10 x x 5.04 4.90  -0,40 x 4.91  0,80 3.00
9 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 22 SB 4.94 -1.5 m/s 4.80  1,20 x 4.94  -1,50 4.94 2.00
10 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 SB 4.85 +0.1 m/s 4.85  0,10 4.75  1,30 4.84  -1,70 4.85 1.00
11 Julie ČíhalováJulie Číhalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 19 SB 4.85 +0.6 m/s 4.76  -0,80 x 4.85  0,60 4.85
12 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 14 SB 4.81 -0.4 m/s 4.44  -0,50 x 4.81  -0,40 4.81
13 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 24 4.80 -2.2 m/s x 4.80  -2,20 x 4.80
14 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 SB 4.77 +0.5 m/s x 4.77  0,50 x 4.77
15 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 1 SB 4.75 -1.7 m/s x 4.65  0,50 4.75  -1,70 4.75
16 Karolína KnapkováKarolína Knapková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 7 SB 4.73 +0.1 m/s x 4.73  0,10 4.54  -0,90 4.73
17 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 17 PB 4.72 +1.5 m/s x 4.72  1,50 4.50  -1,90 4.72
18 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 12 PB 4.58 +1.4 m/s 4.17  0,00 4.58  1,40 4.53  -0,80 4.58
19 Tereza TočíkováTereza Točíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 13 SB 4.48 +1.6 m/s 4.30  -0,30 4.48  1,60 4.07  -1,90 4.48
20 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 6 PB 4.45 +0.9 m/s 4.45  0,90 4.43  0,10 4.43  -1,30 4.45
21 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 16 PB 4.44 +1.4 m/s 3.96  -0,10 4.44  1,40 4.18  -1,40 4.44
22 Tereza SuráTereza Surá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 10 PB 4.35 +1.8 m/s 4.25  0,60 4.35  1,80 4.07  -1,40 4.35
23 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 2 PB 4.30 +0.7 m/s 4.22  1,40 4.30  0,70 4.14  0,20 4.30
24 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
05 11 PB 4.25 -2.3 m/s 3.92  0,50 4.24  1,10 4.25  -2,30 4.25
25 Leona JandákováLeona Jandáková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
06 5 SB 4.13 -0.3 m/s 4.13  -0,30 x 3.97  0,20 4.13
Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 NM x x x -
MS Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 30 SB 5.50 +0.1 m/s 5.50  0,10 3.80  -2,20 x 5.50 5.16  0,60 5.18  0,30 5.42  0,10
MS Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 28 SB 5.38 +1.1 m/s 5.30  -0,90 5.22  -0,70 5.10  -0,70 5.30 5.17  1,70 5.31  -0,30 5.38  1,10
MS Julie SamlíkováJulie Samlíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 21 4.85 +2.7 m/s 4.72 -0.3 m/s 4.85  2,70 4.65  0,60 4.72  -0,30 4.85
MS Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 23 4.27 -0.3 m/s 4.27  -0,30 4.23  1,00 4.20  0,00 4.27
Celkem 30 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 5 PB 14.17 -2.0 m/s 13.94  1,80 14.17  -2,00 x 14.17 12.03  0,10 - - 11.00
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 2 PB 13.05 +2.0 m/s 12.49  1,00 12.72  -0,80 13.05  2,00 13.05 12.47  0,70 - - 9.00
3 Wiliam HřibWiliam Hřib
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 7 PB 12.95 +1.7 m/s x 12.06  0,10 12.95  1,70 12.95 12.56  0,10 11.90  0,20 x 8.00
4 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1 PB 12.57 +2.0 m/s 11.42  0,80 12.06  -1,00 12.57  2,00 12.57 11.39  0,50 x - 7.00
5 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 PB 12.50 -2.3 m/s 12.23  1,20 12.50  -2,30 12.10  2,00 12.50 12.14  0,90 12.32  -0,50 12.18  -0,30 6.00
6 Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC BrnoJAC Brno
04 4 PB 12.09 +2.0 m/s 11.51  0,80 11.81  -1,50 x 11.81 12.09  2,00 11.93  -1,20 11.80  0,00 5.00
7 David DvorníkDavid Dvorník
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 6 PB 12.05 +0.6 m/s 11.64  -0,40 11.62  -1,00 12.05  0,60 12.05 12.05  1,10 - - 4.00
Celkem 7 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 12 11.66 +0.4 m/s 11.57  0,50 11.47  -0,40 11.24  -0,80 11.57 11.66  0,40 11.29  -0,60 11.44  1,50 11.00
2 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 11 11.20 +1.1 m/s x 09.67  -0,10 11.20  1,10 11.20 11.20  1,20 11.10  -0,70 x 9.00
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 10 SB 11.00 +1.1 m/s 10.79  0,60 10.73  -0,20 10.89  -0,10 10.89 10.69  0,30 10.91  -0,60 11.00  1,10 8.00
4 Lívia HübschováLívia Hübschová
JAC BrnoJAC Brno
04 4 SB 10.72 +1.1 m/s 10.62  0,10 10.60  -1,10 10.33  -1,00 10.62 10.38  -0,90 10.72  1,10 10.65  1,20 7.00
5 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 9 PB 10.63 +0.0 m/s 10.07  1,00 10.08  -0,40 10.43  0,60 10.43 09.94  -0,30 10.35  0,30 10.63  0,00 6.00
6 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 6 PB 10.38 -0.2 m/s x x 10.38  -0,20 10.38 10.15  -0,50 10.31  -0,40 10.22  0,30 5.00
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 1 SB 10.34 +0.6 m/s 09.98  0,10 x 10.26  1,00 10.26 10.00  0,30 10.21  0,50 10.34  0,60 4.00
8 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 SB 10.17 +0.7 m/s 10.17  0,70 09.96  -1,10 09.96  0,10 10.17 3.00
9 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 PB 10.11 -1.2 m/s 10.11  -1,20 09.95  -1,20 x 10.11 2.00
10 Natálie SkácelováNatálie Skácelová
JAC BrnoJAC Brno
04 7 PB 10.05 +0.1 m/s 10.05  0,10 10.01  0,10 09.70  -1,50 10.05 1.00
11 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 10.04 +0.1 m/s 09.94  1,00 09.61  -1,40 10.04  0,10 10.04
12 Sára KubíkováSára Kubíková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
05 5 SB 09.70 +0.8 m/s 09.70  0,80 09.41  -0,10 09.38  -0,10 9.70
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 16 SB 12.86 11.00
2 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 29 11.99 9.00
3 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 SB 11.24 8.00
4 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 25 PB 11.22 7.00
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 15 PB 11.18 6.00
6 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 5 PB 11.13 5.00
7 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 26 11.10 4.00
8 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 10 PB 10.94 3.00
9 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 27 10.86 2.00
10 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 28 10.78 1.00
11 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 24 PB 10.76
12 Adéla NovákováAdéla Nováková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 11 PB 10.59
13 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 23 10.39
14 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 14 PB 10.37
15 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 8 SB 10.06
16 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 SB 09.84
17 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 12 SB 09.81
18 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 22 09.44
19 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 19 SB 09.10
20 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 21 09.03
21 Tereza SuráTereza Surá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 17 PB 08.91
22 Aneta MiklišováAneta Miklišová
AK KroměřížAK Kroměříž
05 9 PB 08.78
23 Petra KorčákováPetra Korčáková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 6 PB 08.48
24 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4 PB 08.16
25 Adéla DekanováAdéla Dekanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 3 SB 07.93
26 Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18 PB 07.72
27 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 13 PB 07.21
MS Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 30 15.39
MS Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1 PB 07.93
MS Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 20 07.79
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SvozilJan Svozil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 22 17.97 11.00
2 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 18 PB 13.72 9.00
3 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 19 13.46 8.00
4 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 PB 13.44 7.00
5 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 PB 13.00 6.00
6 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 PB 12.82 5.00
7 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 PB 12.71 4.00
8 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 9 PB 11.61 3.00
9 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 17 11.23 2.00
10 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 15 10.99 1.00
11 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 5 PB 10.21
12 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
JAC BrnoJAC Brno
04 4 PB 10.17
13= Martin CardaMartin Carda
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3 PB 10.15
13= Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 PB 10.15
15 Jakub BlablaJakub Blabla
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 12 PB 09.79
16 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 14 09.62
17 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 11 PB 09.16
18 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 10 PB 08.85
19 Matyáš CharvátMatyáš Charvát
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 SB 08.37
MS Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 21 17.24
MS Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 20 PB 15.97
Celkem 21 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 5 PB 30.96 11.00
2 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 25 PB 30.68 9.00
3 Liana MelíškováLiana Melíšková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 9 PB 29.31 8.00
4 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 23 PB 28.23 7.00
5 Adéla NovákováAdéla Nováková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 27 27.69 6.00
6 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 24 27.03 5.00
7 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 11 PB 26.97 4.00
8 Lucie JelínkováLucie Jelínková
JAC BrnoJAC Brno
05 22 26.50 3.00
9 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 SB 26.36 2.00
10 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 20 SB 25.81 1.00
11 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 SB 24.54
12 Karolína BerkováKarolína Berková
AK KroměřížAK Kroměříž
05 21 24.27
13 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 18 SB 23.87
14 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 8 PB 23.22
15 Aneta MiklišováAneta Miklišová
AK KroměřížAK Kroměříž
05 17 PB 21.55
16 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 15 SB 21.35
17 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 26 21.22
18 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 PB 21.12
19 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 13 PB 20.48
20 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 4 SB 20.36
21 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12 SB 20.11
22 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 7 PB 19.47
23 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 16 PB 18.69
24 Petra KorčákováPetra Korčáková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 6 SB 14.82
MS Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 28 36.02
MS Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 19 21.54
MS Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1 PB 16.50
Celkem 27 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SvozilJan Svozil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 25 PB 55.51 11.00
2 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 23 47.13 9.00
3 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 PB 42.69 8.00
4 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10 PB 36.86 7.00
5 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 PB 36.34 6.00
6 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 21 PB 36.21 5.00
7 Petr LiškaPetr Liška
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
04 5 SB 32.59 4.00
8 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 19 30.84 3.00
9 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 SB 29.45 2.00
10= Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 11 PB 28.59 0.50
10= Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 16 28.59 0.50
12 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 18 28.47
13 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 14 SB 28.20
14 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
JAC BrnoJAC Brno
04 17 28.13
15 Adam KuželaAdam Kužela
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3 PB 27.51
16 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 8 PB 26.27
17 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 PB 24.94
18 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4 SB 24.22
19 Jiří Břetislav PomajbíkJiří Břetislav Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 15 PB 16.00
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 9 NM
MS Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 24 PB 51.55
MS Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 22 43.72
MS Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 20 PB 34.47
Celkem 23 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 PB 52.75 11.00
2 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 20 PB 52.09 9.00
3 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 19 PB 50.76 8.00
4 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 PB 49.87 7.00
5 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 18 PB 42.64 6.00
6 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 15 35.80 5.00
7 Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 12 SB 35.21 4.00
8 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 16 33.82 3.00
9 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 13 PB 33.46 2.00
10 Lucie JelínkováLucie Jelínková
JAC BrnoJAC Brno
05 14 30.44 1.00
11 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 10 PB 30.13
12 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 11 29.66
13 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 9 PB 28.47
14 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4 SB 26.06
15 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 8 PB 25.88
16 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 6 PB 23.43
17 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
04 3 PB 20.09
MS Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 17 35.55
MS Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 7 24.34
MS Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1 PB 18.93
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 17 58.71 11.00
2 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 16 PB 51.28 9.00
3 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 PB 49.21 8.00
4 Michal SlabýMichal Slabý
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 15 46.66 7.00
5 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 PB 42.39 6.00
6 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 PB 41.24 5.00
7 Michal BačůvkaMichal Bačůvka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1 PB 35.87 4.00
8 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 12 PB 33.67 3.00
9 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
JAC BrnoJAC Brno
04 13 33.38 2.00
10 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 7 SB 28.47 1.00
11 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4 PB 27.61
12 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 8 PB 27.05
13 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 11 PB 26.49
14 Adam KuželaAdam Kužela
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 6 PB 19.37
15 Mikuláš KozubekMikuláš Kozubek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
05 5 PB 15.18
16 Jiří Břetislav PomajbíkJiří Břetislav Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 10 12.96
MS Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 18 PB 65.59
MS Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 40.74
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 6.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 26 PB 49.04 11.00
2 Liana MelíškováLiana Melíšková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 10 PB 41.94 9.00
3 Klára HalíkováKlára Halíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 23 SB 36.90 8.00
4 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 24 35.79 7.00
5 Adéla NovákováAdéla Nováková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 25 35.11 6.00
6 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 PB 34.87 5.00
7 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 20 PB 34.15 4.00
8 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 11 SB 32.61 3.00
9 Adéla DekanováAdéla Dekanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 3 PB 32.09 2.00
10 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 21 31.10 1.00
11 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 6 SB 31.07
12 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 22 30.53
13 Tereza VondrákováTereza Vondráková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 16 PB 29.47
14 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 19 28.61
15 Julie ČíhalováJulie Číhalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 SB 27.70
16 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 SB 25.70
17 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 18 25.32
18 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 12 SB 24.22
19 Aneta MiklišováAneta Miklišová
AK KroměřížAK Kroměříž
05 14 PB 23.84
20