Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu

Zlín (6. 6. 2021)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 22.61 11.00
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 23.07 9.00
3 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 23.15 8.00
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 23.22 7.00
5 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 23.87 6.00
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.19
MS Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.21
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 23.89 5.00
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 23.90 4.00
3 Dominik WallekDominik Wallek 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 24.10 2.00
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 PB 24.14 1.00
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 24.75
6 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 24.76
David HorčičkaDavid Horčička 05 JAC BrnoJAC Brno 1 DNF
MS Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 24.52
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 24.15
2 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 24.50
3 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 PB 24.65
4 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 24.86
5 Ivan SedlákIvan Sedlák 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 PB 24.88
6 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.94
7 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 25.23
MS Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.73
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 PB 24.80
2 Adam BrázdilAdam Brázdil 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 24.98
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 25.05
4 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 26.24
5 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 26.51
6 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 JAC BrnoJAC Brno 1 26.95
MS Timothy BresserTimothy Bresser 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 PB 25.46
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 6.6.2021 - 15:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.91 3.00
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 24.36
3 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 24.36
4 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 25.37
5 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.50
6 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 25.61
7 Calvin LucasCalvin Lucas 05 AK KroměřížAK Kroměříž 6 25.86
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 22.61 11.00
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 23.07 9.00
3 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 23.15 8.00
4 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.21
5 Petr SedlářPetr Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 23.22 7.00
6 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.73
7 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 23.87 6.00
8 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 23.89 5.00
9 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 23.90 4.00
10 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.91 3.00
11 Dominik WallekDominik Wallek 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 24.10 2.00
12 Šimon PekařŠimon Pekař 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 PB 24.14 1.00
13 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 24.15
14 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.19
15 Jakub ToužínJakub Toužín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 24.36
15 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 24.36
17 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 24.50
18 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 24.52
19 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 PB 24.65
20 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 24.75
21 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 24.76
22 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 PB 24.80
23 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 24.86
24 Ivan SedlákIvan Sedlák 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 PB 24.88
25 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.94
26 Adam BrázdilAdam Brázdil 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 24.98
27 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 25.05
28 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 25.23
29 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 25.37
30 Timothy BresserTimothy Bresser 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 PB 25.46
31 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.50
32 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 25.61
33 Calvin LucasCalvin Lucas 05 AK KroměřížAK Kroměříž 6 25.86
34 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 26.24
35 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 26.51
36 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 JAC BrnoJAC Brno 1 26.95
David HorčičkaDavid Horčička 05 JAC BrnoJAC Brno 1 DNF

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 25.88 11.00
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 26.09 9.00
3 Tamara BalajováTamara Balajová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 26.11 8.00
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 26.14 7.00
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 27.09
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNF
MS Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 25.56
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 26.16 6.00
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 26.32 5.00
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 26.64 4.00
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 26.84 3.00
5 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 27.43
6 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 28.50
7 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 28.97
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 27.02 2.00
2 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 27.32
3 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 27.63
4 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 27.95
MS Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.02
MS Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.12
MS Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.61
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 27.04 1.00
2 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 27.32
3 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 27.97
4 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 28.49
5 Julie MatuškováJulie Matušková 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 28.52
6 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 PB 29.32
7 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 29.45
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 27.21
2 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.46
3 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 29.97
4 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 30.16
5 Magdaléna Karolína HolišováMagdaléna Karolína Holišová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 32.33
6 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 32.49
MS Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 31.29
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 6.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.65
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 28.63
3 Karolína BerkováKarolína Berková 05 AK KroměřížAK Kroměříž 4 28.86
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 29.05
5 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 29.83
6 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 30.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 25.56
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 25.88 11.00
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 26.09 9.00
4 Tamara BalajováTamara Balajová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 26.11 8.00
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 26.14 7.00
6 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 26.16 6.00
7 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 26.32 5.00
8 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 26.64 4.00
9 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 26.84 3.00
10 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 27.02 2.00
11 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 27.04 1.00
12 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 27.09
13 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 27.21
14 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 27.32
14 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 27.32
16 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 27.43
17 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 27.63
18 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.65
19 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 27.95
20 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 27.97
21 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.02
22 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.12
23 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 28.49
24 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 28.50
25 Julie MatuškováJulie Matušková 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 28.52
26 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.61
27 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 28.63
28 Karolína BerkováKarolína Berková 05 AK KroměřížAK Kroměříž 4 28.86
29 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 28.97
30 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 29.05
31 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 PB 29.32
32 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 29.45
33 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.46
34 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 29.83
35 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 29.97
36 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 30.16
37 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 30.89
38 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 31.29
39 Magdaléna Karolína HolišováMagdaléna Karolína Holišová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 32.33
40 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 32.49
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNF