Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD a J mladšího žactva

Trutnov (2. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 08.42 11.00
2 34 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 08.52 9.00
3 56 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 08.57 8.00
4 31 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.26 6.00
5 47 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.56 4.00
6 51 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.77 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.03 7.00
2 3 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 09.34 5.00
3 64 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 09.90
4 48 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.16
5 12 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 10.23
6 50 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.20
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.62 3.00
2 68 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.72 2.00
3 66 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.83
4 18 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.89
5 69 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 09.94
6 25 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 08.42 11.00
2 34 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 08.52 9.00
3 56 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 08.57 8.00
4 37 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.03 7.00
5 31 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.26 6.00
6 3 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 09.34 5.00
7 47 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.56 4.00
8 1 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.62 3.00
9 68 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.72 2.00
10 51 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.77 1.00
11 66 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.83
12 18 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.89
13 64 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 09.90
14 69 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 09.94
15 48 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.16
16 12 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 10.23
17 50 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.20
18 25 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.51

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.04 9.00
2 171 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 09.10 8.00
3 119 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.12 7.00
4 150 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 09.14 6.00
5 90 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.21 5.00
6 131 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.27 2.00
7 121 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.35
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.24 3.00
2 113 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 09.30 1.00
3 137 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.50
4 163 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.53
5 147 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.65
6 154 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.74
7 160 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 09.88
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 145 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.66
2 165 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 PB 09.86
3 72 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 09.99
4 78 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 10.01
5 159 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.16
6 156 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.22
7 124 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.91
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.23 4.00
2 126 Karolína HamáčkováKarolína Hamáčková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.79
3 130 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 10.00
4 74 Anna MolavcováAnna Molavcová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 10.47
5 186 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 10.70
6 183 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 10.71
7 158 Adéla RenskáAdéla Renská 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.98
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.48
2 132 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.74
3 133 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 10.01
4 178 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.12
5 135 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.32
6 181 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 10.59
7 101 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 11.15
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 08.88 11.00
2 114 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 PB 09.46
3 77 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.63
4 95 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 09.67
5 99 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 09.72
6 185 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 08.88 11.00
2 118 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.04 9.00
3 171 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 09.10 8.00
4 119 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.12 7.00
5 150 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 09.14 6.00
6 90 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.21 5.00
7 164 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.23 4.00
8 142 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.24 3.00
9 131 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.27 2.00
10 113 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 09.30 1.00
11 121 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.35
12 114 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 PB 09.46
13 161 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.48
14 137 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.50
15 163 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.53
16 77 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.63
17 147 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.65
18 145 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.66
19 95 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 09.67
20 99 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 09.72
21 154 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.74
21 132 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.74
23 126 Karolína HamáčkováKarolína Hamáčková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.79
24 165 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 PB 09.86
25 160 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 09.88
26 72 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 09.99
27 130 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 10.00
28 78 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 10.01
28 133 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 10.01
30 178 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.12
31 159 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.16
32 156 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.22
33 135 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.32
34 74 Anna MolavcováAnna Molavcová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 10.47
35 181 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 10.59
36 185 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.69
37 186 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 10.70
38 183 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 10.71
39 124 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.91
40 158 Adéla RenskáAdéla Renská 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.98
41 101 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 11.15

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 17:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 20.46 11.00
2 55 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 21.64 9.00
3 17 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 21.93 8.00
4 7 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 22.03 7.00
5 47 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 24.24 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 22.52 5.00
2 16 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 22.77 4.00
3 66 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 24.45
4 24 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 24.77
5 64 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 25.01
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 22.30 6.00
2 6 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 23.83 3.00
3 17 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 24.41 1.00
4 48 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.93
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 20.46 11.00
2 55 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 21.64 9.00
3 17 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 21.93 8.00
4 7 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 22.03 7.00
5 19 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 22.30 6.00
6 40 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 22.52 5.00
7 16 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 22.77 4.00
8 6 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 23.83 3.00
9 47 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 24.24 2.00
10 17 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 24.41 1.00
11 66 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 24.45
12 24 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 24.77
13 48 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.93
14 64 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 25.01

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 21.25 11.00
2 120 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 21.48 9.00
3 167 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 21.66 7.00
4 169 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 21.77 6.00
5 118 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 22.21 4.00
6 146 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 22.49 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 21.50 8.00
2 116 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 22.93
3 90 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 23.27
4 117 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 23.58
5 173 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 23.78
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 17:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 23.00
2 114 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 23.12
3 105 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 23.22
4 84 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 24.17
5 143 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 24.52
6 93 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 24.89
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Anna HolmanováAnna Holmanová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 24.56
2 179 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 24.80
3 159 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 25.07
4 183 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 27.09
5 186 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 27.30
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 2.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 22.16 5.00
2 103 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 22.46 3.00
3 130 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 24.78
4 94 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 25.79
5 124 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 27.94
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 2.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 23.30
2 104 Dominika MalinováDominika Malinová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 24.05
3 174 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 24.31
4 178 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 25.57
5 185 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 26.64
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 2.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 24.35
2 86 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 24.44
3 140 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 25.50
4 82 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 25.88
5 92 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 29.78
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 2.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 22.86 1.00
2 91 Nela SvatoňováNela Svatoňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 24.10
3 83 Noemi KoďousováNoemi Koďousová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 24.87
4 78 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 25.89
5 180 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 26.44
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 21.25 11.00
2 120 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 21.48 9.00
3 115 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 21.50 8.00
4 167 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 21.66 7.00
5 169 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 21.77 6.00
6 110 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 22.16 5.00
7 118 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 22.21 4.00
8 103 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 22.46 3.00
9 146 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 22.49 2.00
10 108 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 22.86 1.00
11 116 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 22.93
12 113 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 23.00
13 114 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 23.12
14 105 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 23.22
15 90 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 23.27
16 172 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 23.30
17 117 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 23.58
18 173 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 23.78
19 104 Dominika MalinováDominika Malinová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 24.05
20 91 Nela SvatoňováNela Svatoňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 24.10
21 84 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 24.17
22 174 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 24.31
23 85 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 24.35
24 86 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 24.44
25 143 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 24.52
26 138 Anna HolmanováAnna Holmanová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 24.56
27 130 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 24.78
28 179 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 24.80
29 83 Noemi KoďousováNoemi Koďousová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 24.87
30 93 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 24.89
31 159 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 25.07
32 140 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 25.50
33 178 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 25.57
34 94 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 25.79
35 82 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 25.88
36 78 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 25.89
37 180 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 26.44
38 185 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 26.64
39 183 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 27.09
40 186 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 27.30
41 124 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 27.94
42 92 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 29.78

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 41.76 11.00
2 56 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 46.12 9.00
3 49 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 47.77 8.00
4 30 Miroslav BlažekMiroslav Blažek 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 49.95 5.00
5 45 Matěj RenskýMatěj Renský 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 53.60 2.00
6 12 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 56.97 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 13 Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 44.63
2 34 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 48.44 7.00
3 29 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 49.07 6.00
4 61 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 50.77 4.00
5 21 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.39 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 41.76 11.00
2 13 Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 44.63
3 56 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 46.12 9.00
4 49 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 47.77 8.00
5 34 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 48.44 7.00
6 29 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 49.07 6.00
7 30 Miroslav BlažekMiroslav Blažek 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 49.95 5.00
8 61 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 50.77 4.00
9 21 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.39 3.00
10 45 Matěj RenskýMatěj Renský 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 53.60 2.00
11 12 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 56.97 1.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 46.43 9.00
2 120 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 48.00 7.00
3 167 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 48.55 6.00
4 173 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 49.10 4.00
5 169 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 49.67 3.00
6 110 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 49.80 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 47.51 8.00
2 154 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 51.84
3 182 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 53.25
4 160 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 55.01
5 93 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 56.10
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 46.09 11.00
2 106 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 49.08 5.00
3 119 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 49.94 1.00
4 123 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 53.74
5 133 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 54.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 46.09 11.00
2 97 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 46.43 9.00
3 109 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 47.51 8.00
4 120 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 48.00 7.00
5 167 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 48.55 6.00
6 106 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 49.08 5.00
7 173 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 49.10 4.00
8 169 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 49.67 3.00
9 110 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 49.80 2.00
10 119 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 49.94 1.00
11 154 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 51.84
12 182 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 53.25
13 123 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 53.74
14 133 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 54.07
15 160 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 55.01
16 93 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 56.10

800 m - Ml. žáci

(čt, 2.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 14 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 14 PB 2:32.74
2 8 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 PB 2:32.97 11.00
3 18 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18 2:44.11 9.00
4 15 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 15 2:46.67 8.00
5 10 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:49.01 7.00
6 17 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 17 2:49.94 6.00
7 4 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 2:49.95 5.00
8 62 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 62 2:50.56 4.00
9 6 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 2:50.75 3.00
10 19 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 19 2:52.17 2.00
11 7 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 2:55.84 1.00
12 5 Šimon MachačkaŠimon Machačka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 2:56.23
13 9 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9 2:57.10
14 3 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 SB 3:00.55
15 16 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 16 3:02.52
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(čt, 2.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 176 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:37.59 11.00
2 184 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 10 PB 2:41.89 9.00
3 141 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 2:43.35 8.00
4 88 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:46.58 7.00
5 79 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:47.65 6.00
6 139 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 PB 2:48.40 5.00
7 143 Pavlína SalabováPavlína Salabová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 2:49.03 4.00
8 179 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 13 2:49.04 3.00
9 166 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 2:49.93 2.00
10 153 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 2:51.06 1.00
11 75 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:52.62
12 158 Adéla RenskáAdéla Renská 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 2:59.58
13 107 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 12 2:59.91
Celkem 13 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(čt, 2.9.2021 - 15:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 12.45 11.00
2 38 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 12.68 9.00
3 43 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 12.76 8.00
4 44 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.82 7.00
5 63 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 7 12.87 6.00
6 40 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 12.88 5.00
7 23 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.01 4.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 10.56 11.00
2 136 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 10.74 9.00
3 155 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.24 6.00
4 109 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 11.59 5.00
5 152 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.06 1.00
6 151 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.42
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Ella SuchardováElla Suchardová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 11.77 4.00
2 123 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 12.32
3 132 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 12.54
4 157 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 12.69
5 99 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 12.79
6 107 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 13.41
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 15:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 10.85 8.00
2 127 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 11.05 7.00
3 125 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.96 3.00
4 106 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 11.96 2.00
5 116 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 13.09
6 105 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 13.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 10.56 11.00
2 136 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 10.74 9.00
3 97 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 10.85 8.00
4 127 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 11.05 7.00
5 155 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.24 6.00
6 109 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 11.59 5.00
7 144 Ella SuchardováElla Suchardová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 11.77 4.00
8 125 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.96 3.00
8 106 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 11.96 2.00
10 152 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.06 1.00
11 123 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 12.32
12 151 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.42
13 132 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 12.54
14 157 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 12.69
15 99 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 12.79
16 116 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 13.09
17 107 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 13.41
18 105 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 13.89

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 2.9.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Šulc, Bičiště, Lánský, Rybáček Šulc, Bičiště, Lánský, Rybáček Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 33.21 11.00
2 36 Hnik, Fajstauer, Svatý, Knittel Hnik, Fajstauer, Svatý, Knittel TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 34.39 9.00
3 53 Bednařík, Havelka, Hlaváček, Prášek Bednařík, Havelka, Hlaváček, Prášek TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 34.79 8.00
4 24 Pospíšil, Marek, Klapka, Kulička Pospíšil, Marek, Klapka, Kulička TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 36.71 5.00
5 43 Kubec, Rydlo, Barva, Jirman Kubec, Rydlo, Barva, Jirman SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 38.36 2.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 2.9.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Bém, Blažek, Nagy, Zolman Bém, Blažek, Nagy, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 35.06 7.00
2 18 Schmidt, Mikulecký, Kastner, Došek Schmidt, Mikulecký, Kastner, Došek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 36.53 6.00
3 49 Zimla, Paar, Špatenka, Faltus Zimla, Paar, Špatenka, Faltus SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 37.54 4.00
4 12 Zilvar, Stejskal, Smola, Janeček Zilvar, Stejskal, Smola, Janeček SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 38.17 3.00
5 64 Erlebach, Šimek, Vancl, Koudelka Erlebach, Šimek, Vancl, Koudelka SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 38.52 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Suchá, Dvořáková, Štveráková, Hocke Suchá, Dvořáková, Štveráková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 33.71 11.00
2 97 Černovská, Krmašová, Vejsová, Zavadilová Černovská, Krmašová, Vejsová, Zavadilová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.27 9.00
3 79 Dvořáková, Kumprechtová, Stolinová, Frejvaldová Dvořáková, Kumprechtová, Stolinová, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 35.29 7.00
4 176 Trejbalová, Čermáková, Jeníková, Konrádová Trejbalová, Čermáková, Jeníková, Konrádová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.45 6.00
5 142 Pospíšilová, Hlaváčová, Šišková, Tomášová Pospíšilová, Hlaváčová, Šišková, Tomášová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 36.13 5.00
6 106 Moníková, Novotná, Picková, Zemanová Moníková, Novotná, Picková, Zemanová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 37.19
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Horkelová, Prokopová, Hrochová, Brumlichová Horkelová, Prokopová, Hrochová, Brumlichová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 36.40 2.00
2 172 Patschová, Černá, Sadílková, Pleskotová Patschová, Černá, Sadílková, Pleskotová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 37.11 1.00
3 163 Grusová, Tomášková, Holanová, Erbenová Grusová, Tomášková, Holanová, Erbenová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 37.33
4 179 Cupáková, Honců, Koudelková, Machytková Cupáková, Honců, Koudelková, Machytková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 40.22
5 75 Zahrádková, Bajerová, Zedníková, Kloutvorová Zahrádková, Bajerová, Zedníková, Kloutvorová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 43.96
103 Křoustková, Perun, Vomáčková, Záhorská Křoustková, Perun, Vomáčková, Záhorská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Pourová, Novotná, Macháňová, Netalová Pourová, Novotná, Macháňová, Netalová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 36.39 3.00
2 154 Paarová, Škodová, Jirásková, Petráčková Paarová, Škodová, Jirásková, Petráčková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 37.61
3 98 Dvořáková, Klížová, Mičánková, Trenzová Dvořáková, Klížová, Mičánková, Trenzová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 38.22
4 88 Skálová, Odlová, Hlávková, Koďousová Skálová, Odlová, Hlávková, Koďousová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 38.53
5 144 Suchardová, Salabová, Plecháčová, Lukešová Suchardová, Salabová, Plecháčová, Lukešová TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 38.70
6 177 Astalošová, Brůnová, Hanušová, Kynčlová Astalošová, Brůnová, Hanušová, Kynčlová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 41.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Jelenová, Svobodová, Vaňátková, Vaňková Jelenová, Svobodová, Vaňátková, Vaňková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.79 8.00
2 104 Malinová, Pastuszková, Špliňová, Filipová Malinová, Pastuszková, Špliňová, Filipová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 36.35 4.00
3 140 Matěásková, Šírová, Vencová, Vinklářová Matěásková, Šírová, Vencová, Vinklářová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 38.25
4 135 Sýkorová, Nováková, Prokopová, Hamáčková Sýkorová, Nováková, Prokopová, Hamáčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 38.25
5 78 Drašnarová, Šanovcová, Škopová, Březovská Drašnarová, Šanovcová, Škopová, Březovská SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 40.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Suchá, Dvořáková, Štveráková, Hocke Suchá, Dvořáková, Štveráková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 33.71 11.00
2 97 Černovská, Krmašová, Vejsová, Zavadilová Černovská, Krmašová, Vejsová, Zavadilová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.27 9.00
3 100 Jelenová, Svobodová, Vaňátková, Vaňková Jelenová, Svobodová, Vaňátková, Vaňková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.79 8.00
4 79 Dvořáková, Kumprechtová, Stolinová, Frejvaldová Dvořáková, Kumprechtová, Stolinová, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 35.29 7.00
5 176 Trejbalová, Čermáková, Jeníková, Konrádová Trejbalová, Čermáková, Jeníková, Konrádová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.45 6.00
6 142 Pospíšilová, Hlaváčová, Šišková, Tomášová Pospíšilová, Hlaváčová, Šišková, Tomášová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 36.13 5.00
7 104 Malinová, Pastuszková, Špliňová, Filipová Malinová, Pastuszková, Špliňová, Filipová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 36.35 4.00
8 132 Pourová, Novotná, Macháňová, Netalová Pourová, Novotná, Macháňová, Netalová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 36.39 3.00
9 151 Horkelová, Prokopová, Hrochová, Brumlichová Horkelová, Prokopová, Hrochová, Brumlichová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 36.40 2.00
10 172 Patschová, Černá, Sadílková, Pleskotová Patschová, Černá, Sadílková, Pleskotová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 37.11 1.00
11 106 Moníková, Novotná, Picková, Zemanová Moníková, Novotná, Picková, Zemanová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 37.19
12 163 Grusová, Tomášková, Holanová, Erbenová Grusová, Tomášková, Holanová, Erbenová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 37.33
13 154 Paarová, Škodová, Jirásková, Petráčková Paarová, Škodová, Jirásková, Petráčková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 37.61
14 98 Dvořáková, Klížová, Mičánková, Trenzová Dvořáková, Klížová, Mičánková, Trenzová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 38.22
15 140 Matěásková, Šírová, Vencová, Vinklářová Matěásková, Šírová, Vencová, Vinklářová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 38.25
15 135 Sýkorová, Nováková, Prokopová, Hamáčková Sýkorová, Nováková, Prokopová, Hamáčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 38.25
17 88 Skálová, Odlová, Hlávková, Koďousová Skálová, Odlová, Hlávková, Koďousová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 38.53
18 144 Suchardová, Salabová, Plecháčová, Lukešová Suchardová, Salabová, Plecháčová, Lukešová TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 38.70
19 78 Drašnarová, Šanovcová, Škopová, Březovská Drašnarová, Šanovcová, Škopová, Březovská SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 40.13
20 179 Cupáková, Honců, Koudelková, Machytková Cupáková, Honců, Koudelková, Machytková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 40.22
21 177 Astalošová, Brůnová, Hanušová, Kynčlová Astalošová, Brůnová, Hanušová, Kynčlová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 41.45
22 75 Zahrádková, Bajerová, Zedníková, Kloutvorová Zahrádková, Bajerová, Zedníková, Kloutvorová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 43.96
103 Křoustková, Perun, Vomáčková, Záhorská Křoustková, Perun, Vomáčková, Záhorská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 2.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,19 1,23 1,27 1,29 1,31 1,33 1,35 1,37 Body
1 36 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 6 PB 1.43 11.00
2 4 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 4 PB 1.41 9.00
3 10 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 PB 1.35 8.00
4 62 Michal ŠimekMichal Šimek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 1 SB 1.31 7.00
5 32 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 5 1.23 6.00
16 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2 NM
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 2.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,24 1,28 1,31 1,33 1,36 1,39 1,41 1,43 Body
1 170 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 13 PB 1.57 11.00
2 140 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 8 PB 1.36 9.00
3 127 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 11 PB 1.36 8.00
4 91 Nela SvatoňováNela Svatoňová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 6 PB 1.33 7.00
5 146 Andrea ŠiškováAndrea Šišková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 10 1.33 6.00
6 89 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 9 PB 1.33 5.00
7 73 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 12 1.28 4.00
8 103 Nela KřoustkováNela Křoustková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 7 1.20 3.00
9 129 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 1.20 2.00
10= 138 Anna HolmanováAnna Holmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5 1.15 0.50
10= 88 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 4 PB 1.15 0.50
12 98 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3 PB 1.15
134 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2 NM
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 2.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 22 PB 4.55 +0.4 m/s 11.00
2 29 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 4 PB 4.22 +0.3 m/s 9.00
3 3 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 21 4.13 -0.2 m/s 8.00
4 8 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 20 4.11 -0.8 m/s 7.00
5 63 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 19 PB 4.04 -0.5 m/s 6.00
6 37 Tomáš KnittelTomáš Knittel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 2 PB 3.99 +0.1 m/s 5.00
7 49 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 17 PB 3.96 -1.0 m/s 4.00
8 23 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 13 PB 3.88 -0.3 m/s 3.00
9 61 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 3 PB 3.86 +0.3 m/s 2.00
10 16 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 1 PB 3.86 -1.3 m/s 1.00
11 15 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 16 SB 3.84 +0.6 m/s
12 30 Miroslav BlažekMiroslav Blažek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 5 SB 3.84 -0.4 m/s
13 18 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 7 PB 3.78 -0.2 m/s
14 55 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 18 3.77 +0.9 m/s
15 32 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 15 PB 3.64 -0.5 m/s
16 59 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 8 PB 3.53 -0.5 m/s
17 17 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 12 PB 3.52 +0.3 m/s
18 7 David KrálíkDavid Králík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 14 PB 3.43 -0.4 m/s
19 10 Václav SmolaVáclav Smola
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 11 PB 3.22 +0.2 m/s
20 8 Michal ČernýMichal Černý
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 6 PB 3.08 +0.3 m/s
21 18 Matěj SchmidtMatěj Schmidt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 10 SB 2.76 +0.5 m/s
22 25 Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 9 PB 2.65 -0.9 m/s
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 2.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 31 SB 4.75 +0.0 m/s 11.00
2 136 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 30 4.45 -0.5 m/s 9.00
3 171 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 28 4.19 -0.2 m/s 8.00
4 164 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 2 PB 4.19 -0.6 m/s 7.00
5 172 Barbora PatschováBarbora Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 25 PB 4.14 -0.2 m/s 6.00
6 125 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 22 PB 4.05 +0.3 m/s 5.00
7 100 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 26 3.97 +0.0 m/s 4.00
8 151 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 29 3.94 -0.9 m/s 3.00
9 121 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 23 3.84 +0.2 m/s 2.00
10 142 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 24 3.84 +0.3 m/s 1.00
11 108 Klára PastuszkováKlára Pastuszková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 8 PB 3.76 -0.3 m/s
12 157 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 21 3.74 -1.3 m/s
13 85 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 19 PB 3.74 +0.2 m/s
14 161 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4 PB 3.73 -1.0 m/s
15 150 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 27 3.70 -0.3 m/s
16 76 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 10 SB 3.57 -0.2 m/s
17 84 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 15 PB 3.55 +0.5 m/s
18 115 Barbora TrenzováBarbora Trenzová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 18 3.46 -0.3 m/s
19 75 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 9 PB 3.45 -0.2 m/s
20 174 Natálie SadílkováNatálie Sadílková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 16 3.44 -0.1 m/s
21 147 Andrea TomášováAndrea Tomášová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 17 3.41 -0.1 m/s
22 126 Karolína HamáčkováKarolína Hamáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 SB 3.28 -0.4 m/s
23 148 Lenka VencováLenka Vencová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 13 PB 3.28 +0.4 m/s
24 70 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 SB 3.22 +0.3 m/s
25 137 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 20 3.15 -0.2 m/s
26 72 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 12 3.11 +0.8 m/s
27 82 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 6 PB 3.04 +0.3 m/s
28 71 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 11 2.89 -0.3 m/s
29 101 Michaela KlížováMichaela Klížová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 7 PB 2.84 +0.2 m/s
134 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 3 NM
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 2.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 131 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 17 08.71 11.00
2 104 Dominika MalinováDominika Malinová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 16 PB 08.64 9.00
3 74 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 8 PB 08.45 8.00
4 144 Ella SuchardováElla Suchardová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 18 08.41 7.00
5 162 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 SB 08.16 6.00
6 128 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 13 07.69 5.00
7 182 Ema KoudelkováEma Koudelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 11 PB 07.52 4.00
8 129 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 07.45 3.00
9 149 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 10 PB 07.43 2.00
10 177 Aneta AstalošováAneta Astalošová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 15 07.32 1.00
11 80 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 2 PB 07.32
12 156 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 14 06.82
13 86 Lucie OdlováLucie Odlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 4 PB 06.00
14 168 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 9 05.64
15 94 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 6 PB 05.57
16 135 Klára SýkorováKlára Sýkorová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 7 PB 05.31
17 92 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 5 PB 05.24
100 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3 NM
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 2.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 8 PB 09.80 11.00
2 35 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 6 PB 09.57 9.00
3 22 Matyáš Josef MikuleckýMatyáš Josef Mikulecký
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 7 09.19 8.00
4 19 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 1 PB 08.05 7.00
5 44 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 4 PB 07.46 6.00
6 62 Damián RousDamián Rous
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 5 06.52 5.00
7 69 Filip VanclFilip Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 2 PB 06.32 4.00
60 Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 3 NM
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 2.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 21 PB 61.72 11.00
2 36 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 23 PB 61.21 9.00
3 35 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 22 PB 57.07 8.00
MS 13 Adam HulíkAdam Hulík
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 5 PB 51.67
5 22 Matyáš Josef MikuleckýMatyáš Josef Mikulecký
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 16 PB 47.48 7.00
6 38 Jan KorbelářJan Korbelář
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 3 PB 46.62 6.00
7 59 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 19 PB 45.72 5.00
8 19 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 18 PB 45.16 4.00
9 24 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 20 42.57 3.00
10 6 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 8 SB 40.45 2.00
11 31 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 15 39.34 1.00
12 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 1 PB 39.09
13 51 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 PB 38.65
14 7 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 14 37.02
15 9 František KoudelkaFrantišek Koudelka
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 17 36.82
16 21 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 13 36.62
17 3 Adam CiznerAdam Cizner
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 11 32.42
18 1 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 10 31.90
19 50 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 2 PB 30.75
20 45 Matěj RenskýMatěj Renský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 9 29.71
21 5 Šimon MachačkaŠimon Machačka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 6 PB 26.50
22 68 Pavel UčenýPavel Učený
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 4 PB 22.23
23 10 Václav SmolaVáclav Smola
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 7 PB 21.75
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 2.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 24 52.17 11.00
2 81 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 23 46.45 9.00
3 163 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 6 SB 45.53 8.00
4 79 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 5 PB 38.90 7.00
5 117 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 22 PB 36.50 6.00
6 177 Aneta AstalošováAneta Astalošová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 1 PB 35.21 5.00
7 184 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 12 SB 31.38 4.00
8 77 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 19 31.19 3.00
9 70 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 2 PB 31.10 2.00
10 162 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 18 29.39 1.00
11 98 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 4 PB 28.90
12 128 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 21 28.60
13 71 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 20 28.00
14 141 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 16 27.98
15 149 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 15 27.86
16 95 Barbora BartošováBarbora Bartošová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 3 SB 27.70
17 165 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 7 PB 27.34
18 181 Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 13 PB 26.91
19 76 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 9 SB 26.16
20 83 Noemi KoďousováNoemi Koďousová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 14 25.71
21 139 Natálie LukešováNatálie Lukešová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 11 24.46
22 180 Tereza HanušováTereza Hanušová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 17 23.03
23 145 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 10 21.26
24 148 Lenka VencováLenka Vencová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 8 SB 16.66
Celkem 24 závodníků