Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezioddílový minimítik v technických disciplínách Radotín vs Stodůlky

Praha - Vokovice (29. 5. 2021)

60 m - Muži

(so, 29.5.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.5
2= David KolářDavid Kolář 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 08.2
2= Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.2
2= Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 08.2
5 Pascal KoutnýPascal Koutný 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 09.2
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 29.5.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 08.6
2 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 08.7
3 Stella PoulováStella Poulová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 08.9
4 Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.1
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.5.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.4
2 Stela PopelíkováStela Popelíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.5
3 Kristýna KrištofováKristýna Krištofová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.6
4 Hana PekárkováHana Pekárková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.4
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 08.6
2 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 08.7
3 Stella PoulováStella Poulová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 08.9
4 Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.1
5 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.4
6 Stela PopelíkováStela Popelíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.5
7 Kristýna KrištofováKristýna Krištofová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.6
8 Hana PekárkováHana Pekárková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.4