Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD staršího žactva, skupina C

Praha - Vokovice (16. 6. 2021)

skok daleký - Žáci

(st, 16.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 15 5.15 -0.5 m/s 11.00
2 Filip ToningerFilip Toninger
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 9 PB 4.80 -3.3 m/s 9.00
3 60 Ondřej KůrkaOndřej Kůrka
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 13 PB 4.78 -0.7 m/s 8.00
4 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 6 PB 4.78 +0.3 m/s 7.00
5 David KolářDavid Kolář
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 10 PB 4.75 +0.0 m/s 6.00
6 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 12 PB 4.59 -1.0 m/s 5.00
7 Miroslav KlimešMiroslav Klimeš
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 11 PB 4.53 +0.0 m/s 4.00
8 68 Nikola SkripnikNikola Skripnik
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 1 PB 4.25 +0.1 m/s 3.00
9 Eda VlčekEda Vlček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 7 PB 4.11 -0.7 m/s 2.00
10 82 Vítězslav ZátkaVítězslav Zátka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4 PB 3.70 -1.7 m/s 1.00
11 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 5 SB 3.48 -1.0 m/s
Lukáš KlapalLukáš Klapal
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3 NM
Bruno KubíkBruno Kubík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 8 NM
Martin KlapalMartin Klapal
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 2 NM
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 16.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana MikulášováHana Mikulášová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 26 4.84 -0.3 m/s 11.00
2 Anna ČervenkováAnna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 2 PB 4.78 -0.9 m/s 9.00
3 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 25 PB 4.78 +0.1 m/s 8.00
4 Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 19 PB 4.69 +0.4 m/s 7.00
5 54 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 24 SB 4.68 -0.8 m/s 6.00
6 Anna JenčkováAnna Jenčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 21 PB 4.65 +0.0 m/s 5.00
7 Gaja RybkováGaja Rybková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 23 4.49 +0.2 m/s 4.00
8 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 18 PB 4.43 -0.9 m/s 3.00
9 Josefína FymanováJosefína Fymanová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 20 PB 4.31 -0.6 m/s 2.00
10 Marie MalečkováMarie Malečková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 7 PB 4.17 -1.1 m/s 1.00
11 Dina RybkováDina Rybková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 15 PB 4.17 -1.2 m/s
12 Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 12 PB 4.09 +0.5 m/s
13 Julie PejcharováJulie Pejcharová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 17 4.08 -0.6 m/s
14 Jolana KalousováJolana Kalousová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 14 SB 4.05 +0.0 m/s
15 Stella PoulováStella Poulová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 8 PB 4.01 +1.2 m/s
16 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 6 SB 3.94 +0.4 m/s
17 Nicol BasileNicol Basile
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 1 PB 3.93 +0.4 m/s
18 Kateřina LánskáKateřina Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 4 PB 3.93 -0.4 m/s
19 Dominika DudováDominika Dudová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 3 PB 3.87 +1.4 m/s
20 Lucie BělouškováLucie Běloušková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 16 3.82 +0.0 m/s
21 Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 11 3.69 +0.0 m/s
22 Aneta VojcováAneta Vojcová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 10 3.48 -0.6 m/s
23 Lucie SellnerováLucie Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 9 PB 3.35 +0.0 m/s
24 94 Valerie LiškováValerie Lišková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 5 SB 3.15 -0.7 m/s
Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 22 NM
Celkem 25 závodníků