Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje

Olomouc (2. 6. 2021)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 8 PB 57.65 57.65 57.65 11.00
2 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 14 PB 54.96 54.96 54.96 9.00
3 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 28 PB 45.21 45.21 45.21 8.00
4 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
09 15 PB 44.98 44.98 44.98 7.00
5 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 29 43.85 43.85 43.85 6.00
6 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 3 PB 43.82 43.82 43.82 5.00
7 Jindřich BezděkJindřich Bezděk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 26 PB 41.70 41.70 41.70 4.00
8 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 22 PB 39.50 39.50 39.50 3.00
9 Jan KyselýJan Kyselý
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 10 SB 39.26 39.26 39.26 2.00
10 Alex FialaAlex Fiala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 21 PB 39.15 39.15 39.15 1.00
11 Tomáš MolnarTomáš Molnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 23 SB 37.37 37.37 37.37
12 Nick DvořákNick Dvořák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 6 PB 37.30 37.30 37.30
13 Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 17 SB 36.14 36.14 36.14
14 Tomáš WeberTomáš Weber
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 18 PB 36.10 36.10 36.10
15 Viktor ČejkaViktor Čejka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 1 PB 35.22 35.22 35.22
16 Kamil PurKamil Pur
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 16 PB 35.05 35.05 35.05
17 Jakub KordekJakub Kordek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 2 PB 34.00 34.00 34.00
18 Petr GerlaPetr Gerla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 7 PB 32.72 32.72 32.72
19 Prokop DudaProkop Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 24 31.97 31.97 31.97
20 Ondřej NovákOndřej Novák
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 13 SB 29.68 29.68 29.68
21 Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 27 29.45 29.45 29.45
22 Šimon BajcarŠimon Bajcar
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 25 28.30 28.30 28.30
23 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal
TJ UničovTJ Uničov
08 5 PB 28.29 28.29 28.29
24 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 19 25.97 25.97 25.97
25 Adam KolářAdam Kolář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 9 PB 25.69 25.69 25.69
26 Filip LandsfeldFilip Landsfeld
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 4 PB 24.22 24.22 24.22
27 Jakub NavrátilJakub Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 20 22.90 22.90 22.90
28 Jan LiškaJan Liška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 11 PB 22.22 22.22 22.22
29 Vít NemravaVít Nemrava
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 12 PB 22.10 22.10 22.10
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KrňováAnna Krňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 14 PB 42.80 - 11.00
2 Natálie StrakováNatálie Straková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
09 32 PB 42.59 - 9.00
3 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
08 30 PB 39.92 - 8.00
4 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 19 PB 37.90 - 7.00
5 Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 6 SB 36.53 - 6.00
6 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 18 PB 35.28 - 5.00
7 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 17 PB 34.19 - 4.00
8 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 31 33.46 - 3.00
9 Hana DoubravováHana Doubravová
TJ UničovTJ Uničov
09 1 PB 33.35 - 2.00
10 Zuzana TicháZuzana Tichá
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
09 5 PB 31.58 - 1.00
11 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 29 31.02 -
12 Amálie KlevetováAmálie Klevetová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 12 SB 30.84 -
13 Klára HrubáKlára Hrubá
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 9 SB 30.66 -
14 Tereza MacháčkováTereza Macháčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 16 SB 30.65 -
15 Karolína HwozdeckáKarolína Hwozdecká
TJ UničovTJ Uničov
08 10 PB 30.53 -
16 Hana FrnkováHana Frnková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 8 PB 29.39 -
17 Karin KlicperováKarin Klicperová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
09 21 SB 28.84 -
18 Tereza KeprtováTereza Keprtová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 11 SB 28.49 -
19 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 13 PB 28.47 -
20 Hana ŽákováHana Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 20 PB 28.03 -
21 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 15 SB 27.54 -
22 Natálie KoláčkováNatálie Koláčková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
08 3 PB 27.27 -
23 Magdaléna KuglerováMagdaléna Kuglerová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 28 25.86 -
24 Lucie ChuraváLucie Churavá
TJ UničovTJ Uničov
09 2 PB 25.84 -
25 Vanessa KašpárkováVanessa Kašpárková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 26 PB 23.87 -
26 Nicol ZehnálkováNicol Zehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 25 PB 23.71 -
27 Natali KlouparováNatali Klouparová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 27 21.30 -
28 Anna SkopalováAnna Skopalová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 4 PB 20.38 -
29 Julie HrabovskáJulie Hrabovská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 23 PB 19.64 -
30 Lucie HolišováLucie Holišová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 24 19.42 -
31 Karolína PánkováKarolína Pánková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
08 22 PB 17.46 -
32 Valérie FigurováValérie Figurová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 7 PB 13.28 -
Celkem 32 závodníků