Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje

Olomouc (2. 6. 2021)

skok daleký - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 27 4.90 -1.3 m/s 4.90  -1,30 4.80  -3,00 x 4.90 x  -1,00 11.00
2 Šimon KubínŠimon Kubín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 25 PB 4.39 -0.6 m/s 4.36  -0,40 4.15  -1,90 4.39  -0,60 4.39 4.37  -0,80 9.00
3 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 22 PB 4.30 +0.5 m/s 4.30  0,50 4.08  -2,00 4.07  -1,40 4.30 3.93  -1,00 8.00
4 Jan KyselýJan Kyselý
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 24 4.15 -1.5 m/s 4.06  -0,30 3.94  -1,20 3.86  -1,30 4.06 4.15  -1,50 7.00
5 Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 26 4.11 -1.5 m/s 3.95  -1,30 3.89  -2,50 4.01  0,50 4.01 4.11  -1,50 6.00
6 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 23 4.09 -2.4 m/s 4.09  -2,40 3.68  0,00 3.89  1,70 4.09 3.82  -0,10 5.00
7 Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 21 PB 4.07 -1.8 m/s x  -1,70 3.77  -0,90 3.91  0,00 3.91 4.07  -1,80 4.00
8 Sebastian VacíkSebastian Vacík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 18 PB 3.95 -0.4 m/s 3.95  -0,40 3.57  -1,40 3.85  0,80 3.95 3.85  -1,60 3.00
9 Šimon BajcarŠimon Bajcar
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 17 PB 3.90 -0.5 m/s 2.40  -0,40 3.90  -0,50 3.85  0,50 3.90 3.56  -1,30 2.00
10 Björn Cristopher KramerBjörn Cristopher Kramer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 5 PB 3.87 -1.9 m/s x  -1,10 3.53  0,20 3.87  -1,90 3.87 3.49  -1,80 1.00
11 Bohumil CoufalBohumil Coufal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 14 PB 3.83 -1.0 m/s 3.83  -1,00 3.68  0,10 3.32  -0,60 3.83 3.55  -1,70
12 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 19 PB 3.82 -1.0 m/s 3.45  -1,30 3.63  0,10 3.16  -1,80 3.63 3.82  -1,00
13 Zdeněk PospíšilZdeněk Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 16 PB 3.63 -0.7 m/s x  -0,70 3.46  -0,50 3.49  0,00 3.49 3.63  -0,70
14 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 2 PB 3.61 -1.2 m/s 3.61  -1,20 3.53  -1,00 3.34  -0,20 3.61 3.23  0,70
15 Alex FialaAlex Fiala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 15 PB 3.54 -0.5 m/s 3.54  -0,50 x  -1,00 3.34 3.54 3.35  0,50
16 Prokop DudaProkop Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 20 3.53 +0.6 m/s x  -0,30 3.53  0,60 3.51  -0,60 3.53 3.35  -0,60
17 Jakub KordekJakub Kordek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 1 PB 3.48 -0.1 m/s 3.25  -0,80 3.48  -0,10 3.03  -0,30 3.48 3.35  0,50
18 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 6 PB 3.37 -1.7 m/s 3.37  -1,70 3.28  -0,30 x  -0,40 3.37 3.05  -0,50
19 Viktor OttaViktor Otta
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 7 PB 3.12 -0.8 m/s 3.07  -0,80 3.05  -0,20 3.12  -0,80 3.12 2.71  -1,30
20 Jakub NavrátilJakub Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 12 PB 3.12 -1.1 m/s 3.12  -1,10 2.93  0,60 x  -1,00 3.12 3.05  -1,60
21 Tomáš WeberTomáš Weber
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 9 PB 3.08 -1.4 m/s x  -1,90 2.87  -1,70 2.93  -0,40 2.93 3.08  -1,40
22 Vít KorcinaVít Korcina
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 11 PB 3.07 -0.3 m/s x  -0,70 3.07  -0,30 3.03  -0,50 3.07 2.88  -1,90
23 Jiří KalvodaJiří Kalvoda
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 4 PB 2.94 +0.8 m/s 2.57  -1,00 x  -0,10 2.86  -0,50 2.86 2.94  0,80
24 Vojtěch VymlátilVojtěch Vymlátil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 8 PB 2.94 -0.7 m/s x  -1,90 2.94  -0,70 x  -1,10 2.94 2.65  -0,90
25 Petr GerlaPetr Gerla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 3 PB 2.91 -0.4 m/s 2.80  -0,90 2.71  1,10 2.68  -0,30 2.80 2.91  -0,40
26 Adam KolářAdam Kolář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 13 2.57 -1.4 m/s x  -1,50 x  1,40 2.57  -1,40 2.57 x  -1,60
27 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 10 PB 2.56 -0.9 m/s x  -1,00 2.35  -1,50 2.56  -0,90 2.56 2.46  -2,00
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
09 41 PB 4.52 +0.6 m/s 4.10  0,20 4.39  0,80 4.36  0,70 4.39 4.52  0,60 11.00
2 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 40 SB 4.45 +0.4 m/s 4.25  0,20 4.45  0,40 4.30  0,10 4.45 4.45  0,60 9.00
3 Sára KohoutkováSára Kohoutková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 29 PB 4.38 +0.7 m/s 4.23  0,50 4.38  0,70 x 4.38 4.07  0,00 8.00
4 Veronika ŠípováVeronika Šípová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 31 PB 4.31 +0.0 m/s 4.31  0,00 4.17  -0,20 4.11  0,10 4.31 4.16  0,00 7.00
5 Denisa NovákováDenisa Nováková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
09 39 PB 4.25 +0.8 m/s 4.05  0,50 4.25  0,80 x 4.25 x 6.00
6 Tereza ŠotolováTereza Šotolová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 37 4.12 +0.4 m/s 3.99  0,20 4.12  0,40 4.03  0,10 4.12 4.11  0,20 5.00
7 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
08 38 4.12 +0.4 m/s 3.73  0,70 4.02  0,50 4.11  0,40 4.11 4.12  0,40 4.00
8 Hana SkokanováHana Skokanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 33 PB 4.01 +0.2 m/s 3.99  0,50 4.01  0,20 4.01  0,00 4.01 3.01  0,30 3.00
9 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 27 PB 3.95 +0.1 m/s 3.72  0,60 3.83  0,40 3.95  0,10 3.95 3.59  0,00 2.00
10 Hana FrnkováHana Frnková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 23 PB 3.90 +0.7 m/s 3.61  0,30 3.90  0,70 x 3.90 3.87  -0,20 1.00
11 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 32 PB 3.89 +0.5 m/s 3.89  0,50 3.86  0,30 x 3.89 3.86  0,70
12 Tereza MnichováTereza Mnichová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 PB 3.87 +0.8 m/s 3.82  0,60 x 3.80  0,50 3.82 3.87  0,80
13 Nela MenšíkováNela Menšíková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
08 35 3.85 +0.5 m/s 3.85  0,50 3.64  0,10 3.83  -0,10 3.85 3.51  0,00
14 Klára BarešováKlára Barešová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
08 34 3.82 +0.0 m/s 3.78  0,80 3.81  0,40 3.81  0,70 3.81 3.82  0,00
15 Zuzana WlasákováZuzana Wlasáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 26 PB 3.82 +0.2 m/s x 3.66  -0,50 3.82  0,20 3.82 x
16 Magdalena VályováMagdalena Vályová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 14 PB 3.79 +0.4 m/s 3.78  0,50 3.78  0,60 3.79  0,40 3.79 3.52  -0,10
17 Sofie KouřilováSofie Kouřilová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
08 36 3.77 +0.4 m/s 3.32  0,20 x 3.77  0,40 3.77 x
18 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 12 PB 3.75 +0.7 m/s x 3.75  0,70 - 3.75 -
19 Nela PávkováNela Pávková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 22 PB 3.71 +0.9 m/s 3.71  0,90 3.70  0,20 x 3.71 3.40  -0,20
20 Sára PelantováSára Pelantová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 2 PB 3.71 +1.0 m/s 3.71  1,00 3.67  0,90 3.40  -0,20 3.71 3.61  -0,40
21 Natálie StrakováNatálie Straková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
09 30 3.67 +0.2 m/s 3.67  0,20 3.37  0,40 x 3.67 3.65  0,30
22 Anna FoltinováAnna Foltinová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
08 7 PB 3.67 +0.3 m/s - x 3.67  0,30 3.67 x
23 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 9 PB 3.66 +1.0 m/s 3.66  1,00 x x 3.66 x
24 Nina BerkováNina Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 28 3.61 +0.3 m/s 3.61  0,30 3.51  0,10 x 3.61 3.40  -0,10
25 Michaela PálkováMichaela Pálková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 24 PB 3.53 +0.7 m/s 3.24  0,50 3.53  0,70 3.53  0,30 3.53 3.50  0,20
26 Natali KlouparováNatali Klouparová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 20 PB 3.49 +1.0 m/s x 3.49  1,00 3.26  0,90 3.49 3.12  0,40
27 Nicol ZehnálkováNicol Zehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 18 PB 3.45 -0.1 m/s x 3.45  -0,10 3.11  0,10 3.45 3.39  0,30
28 Anna SkopalováAnna Skopalová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 3 PB 3.42 +0.3 m/s 3.42  0,30 x 3.26  0,10 3.42 3.26  -0,10
29 Petra GabčanováPetra Gabčanová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 25 3.41 +0.2 m/s 3.30  -0,20 3.36  0,40 3.36  -0,10 3.36 3.41  0,20
30 Justýna BízováJustýna Bízová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 5 PB 3.38 +1.3 m/s 3.38  1,30 3.03  1,10 3.02  0,70 3.38 3.32  0,20
31 Sára NovákováSára Nováková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 21 3.34 +0.6 m/s 3.19  0,50 3.34  0,60 2.87  0,10 3.34 3.32  0,20
32 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 15 PB 3.33 +0.2 m/s 3.33  0,20 3.27  0,20 3.29  0,40 3.33 2.76  -0,20
33 Magdaléna KuglerováMagdaléna Kuglerová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 19 3.31 +0.2 m/s 3.17  0,80 x 3.18  0,60 3.18 3.31  0,20
34 Marie ŠkráškováMarie Škrášková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 4 PB 3.14 +0.8 m/s 3.14  0,80 3.11  0,20 2.76  -0,60 3.14 2.94  0,50
35 Vanessa KašpárkováVanessa Kašpárková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 13 PB 3.12 +0.1 m/s x 2.91  0,60 2.90  0,40 2.91 3.12  0,10
36 Terezie KonečnáTerezie Konečná
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 1 PB 2.96 +0.9 m/s x 2.95  1,10 2.96  0,90 2.96 2.69  -0,40
37 Lucie HolišováLucie Holišová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 16 2.91 -0.1 m/s 2.91  -0,10 2.75  -0,30 2.83  0,40 2.91 x
38 Klára PsíkováKlára Psíková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
09 11 PB 2.83 +0.0 m/s 2.68  0,20 x 2.83  0,00 2.83 2.75  0,30
39 Valérie FigurováValérie Figurová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 6 PB 2.45 +0.2 m/s 2.36  -0,10 2.45  0,20 2.39  0,40 2.45 2.26  -0,20
Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 10 NM x x x - x
Celkem 40 závodníků