Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo PPD staršího žactva, sk. B

Praha - Eden (17. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 17:45) official Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 07.68 11.00
2 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 07.88 9.00
3 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.25 7.00
4 5 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.27 6.00
5 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.37 4.00
6 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 08.38 2.00
7 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.46
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 17:45) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 PB 08.13 8.00
2 Jan HolýJan Holý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.37 4.00
3 3 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.44 1.00
4 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 08.48
5 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.61
6 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 17:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 08.37 4.00
2 2 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 PB 08.45
3 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.73
4 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 08.81
5 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 08.88
6 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 17:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 08.93
2 Matěj KanclířMatěj Kanclíř 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 PB 09.06
3 6 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 09.14
4 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.30
5 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 PB 09.33
6 6 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.12
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 17.6.2021 - 17:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 PB 09.02
2 Vojtěch FábryVojtěch Fábry 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.39
3 Marek HradecMarek Hradec 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.40
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 09.73
5 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 10.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 07.68 11.00
2 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 07.88 9.00
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 PB 08.13 8.00
4 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.25 7.00
5 5 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.27 6.00
6 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.37 4.00
6 Jan HolýJan Holý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.37 4.00
6 1 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 08.37 4.00
9 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 08.38 2.00
10 3 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.44 1.00
11 2 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 PB 08.45
12 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.46
13 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 08.48
14 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.61
15 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.73
16 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 08.81
17 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 08.88
18 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 08.93
19 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.94
20 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 PB 09.02
21 Matěj KanclířMatěj Kanclíř 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 PB 09.06
22 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 09.13
23 6 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 09.14
24 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.30
25 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 PB 09.33
26 Vojtěch FábryVojtěch Fábry 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.39
27 Marek HradecMarek Hradec 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.40
28 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 09.73
29 6 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.12
30 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 10.41

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 PB 08.16 11.00
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.20 9.00
3 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.51 7.00
4 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.57 6.00
5 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.63 3.50
6 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 PB 08.64 2.00
7 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.72
8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.16
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.62 5.00
2 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 PB 08.63 3.50
3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.67 1.00
4 Aneta KrejdlováAneta Krejdlová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 08.70
5 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.79
6 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 SB 08.84
7 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.91
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VysušilováNina Vysušilová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 PB 09.31
2 4 Markéta KubínováMarkéta Kubínová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 09.48
MS Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 09.57
4 Sofie BucháčkováSofie Bucháčková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.63
5 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 09.68
6 Karolína ŽižkováKarolína Žižková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 PB 09.74
7 Zuzana LauberováZuzana Lauberová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.85
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 08.72
2 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 PB 08.77
3 Anna KadeřábkováAnna Kadeřábková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 08.91
4 Julie VršeckáJulie Vršecká 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 SB 08.95
5 Silvie KoděrováSilvie Koděrová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.96
6 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.30
7 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 09.30
8 Adéla KovářováAdéla Kovářová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 SB 09.34
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 08.46 8.00
2 7 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.87
3 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.30
4 Sophie KlenotováSophie Klenotová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.33
5 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 PB 09.43
6 Kateřina ČernáKateřina Černá 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.52
MS Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 09.54
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.23
2 Klára PolákováKlára Poláková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.48
3 Claudia MüllerováClaudia Müllerová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 10.08
4 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 PB 10.71
5 2 Michaela GajdováMichaela Gajdová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 10.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 PB 08.16 11.00
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.20 9.00
3 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 08.46 8.00
4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.51 7.00
5 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.57 6.00
6 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.62 5.00
7 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.63 3.50
7 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 PB 08.63 3.50
9 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 PB 08.64 2.00
10 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.67 1.00
11 Aneta KrejdlováAneta Krejdlová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 08.70
12 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.72
12 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 08.72
14 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 PB 08.77
15 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.79
16 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 SB 08.84
17 7 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.87
18 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.91
18 Anna KadeřábkováAnna Kadeřábková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 08.91
20 Julie VršeckáJulie Vršecká 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 SB 08.95
21 Silvie KoděrováSilvie Koděrová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.96
22 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.16
23 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.23
24 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.30
24 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 09.30
24 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.30
27 Nina VysušilováNina Vysušilová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 PB 09.31
28 Sophie KlenotováSophie Klenotová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.33
29 Adéla KovářováAdéla Kovářová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 SB 09.34
30 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 PB 09.43
31 4 Markéta KubínováMarkéta Kubínová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 09.48
31 Klára PolákováKlára Poláková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.48
33 Kateřina ČernáKateřina Černá 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.52
34 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 09.54
35 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 09.57
36 Sofie BucháčkováSofie Bucháčková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.63
37 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 09.68
38 Karolína ŽižkováKarolína Žižková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 PB 09.74
39 Zuzana LauberováZuzana Lauberová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.85
40 Claudia MüllerováClaudia Müllerová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 10.08
41 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 PB 10.71
42 2 Michaela GajdováMichaela Gajdová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 10.78