Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost

Praha - Eden (18. 6. 2021)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 18:35) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.52
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 10.84
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.84
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.91
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.00
6 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.10
7 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.62
Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 18:35) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.57
2 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.62
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.67
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.82
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.84
6 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.93
David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 NM
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 18:35) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.86
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.04
3 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 12.07
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.13
5 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.23
6 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 12.38
Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 18:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 11.68
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.90
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 11.98
4 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 12.05
5 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 4 12.36
6 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 12.78
Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 18.6.2021 - 18:35) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 12.19
2 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.25
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 12.48
4 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.13
5 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 13.96
Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 18.6.2021 - 18:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.25
2 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.57
3 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.63
4 Marek NovotnýMarek Novotný 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.81
5 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.87
6 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 13.08
7 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.35
8 Filip PinkasFilip Pinkas 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.94
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.52
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 10.84
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.84
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.91
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.00
6 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.10
7 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.57
8 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.62
8 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.62
10 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.67
11 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 11.68
12 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.82
13 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.84
14 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.86
15 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.90
16 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.93
17 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 11.98
18 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.04
19 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 12.05
20 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 12.07
21 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.13
22 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 12.19
23 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.23
24 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.25
24 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.25
26 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 4 12.36
27 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 12.38
28 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 12.48
29 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.57
30 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.63
31 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 12.78
32 Marek NovotnýMarek Novotný 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.81
33 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.87
34 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 13.08
35 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.13
36 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.35
37 Filip PinkasFilip Pinkas 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.94
38 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 13.96
39 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 NM
Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 12.19
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.38
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 12.43
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.43
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.70
6 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 12.96
7 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.03
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 18:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.19
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 13.30
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.49
4 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.69
5 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.70
6 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.83
7 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 8 13.88
8 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.94
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 18:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.98
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.23
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.23
4 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.64
5 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 SB 13.65
6 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.81
7 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.37
Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 18:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 13.55
2 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 13.69
3 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 14.08
4 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.25
5 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.40
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.63
7 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.87
8 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 15.45
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 18.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika FlorováMonika Florová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 13.94
2 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.97
3 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.22
4 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.60
5 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.98
Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 18.6.2021 - 18:20) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.71
2 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.82
3 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.52
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.31
Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 18.6.2021 - 18:20) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.33
2 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.57
3 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.67
4 Anna KolářováAnna Kolářová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.68
Klára KlečkováKlára Klečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 12.19
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.38
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 12.43
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.43
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.70
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.71
7 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 12.96
8 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.98
9 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.03
10 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.19
11 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.23
11 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.23
13 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 13.30
14 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.49
15 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 13.55
16 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.64
17 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 SB 13.65
18 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.69
18 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 13.69
20 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.70
21 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.81
22 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.82
23 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.83
24 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 8 13.88
25 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.94
25 Monika FlorováMonika Florová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 13.94
27 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.97
28 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 14.08
29 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.22
30 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.25
31 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.33
32 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.37
33 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.40
34 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.52
35 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.57
36 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.60
37 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.63
38 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.67
39 Anna KolářováAnna Kolářová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.68
40 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.87
41 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.31
42 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 15.45
43 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.98
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 DNS
Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Klára KlečkováKlára Klečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 21.57
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 21.69
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 22.18
4 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.34
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.49
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.10
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 22.28
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.71
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.93
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.23
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.31
6 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 23.74
7 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 26.56
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.91
2 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.03
3 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.07
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.51
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.18
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.49
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 23.74
4 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 23.84
5 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.93
6 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 23.95
Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 23.69
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 23.80
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.94
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 24.28
5 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.33
6 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.49
7 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 25.33
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 23.91
2 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 24.95
3 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.18
4 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.25
5 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.61
6 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 26.21
Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.59
2 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.57
3 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.73
4 Filip PinkasFilip Pinkas 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.25
Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 21.57
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 21.69
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 22.18
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 22.28
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.34
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.49
7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.71
8 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.91
9 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.93
10 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.10
11 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.18
12 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.23
13 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.31
14 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.49
15 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 23.69
16 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 23.74
16 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 23.74
18 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 23.80
19 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 23.84
20 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 23.91
21 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.93
22 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.94
23 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 23.95
24 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.03
25 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.07
26 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 24.28
27 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.33
28 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.49
29 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.51
30 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.59
31 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 24.95
32 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.18
33 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.25
34 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 25.33
35 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.57
36 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.61
37 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.73
38 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 26.21
39 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 26.56
40 Filip PinkasFilip Pinkas 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.25
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS
Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 19:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.17
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 25.32
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.54
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 25.54
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 25.89
6 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 26.07
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 19:40) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 26.26
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 26.84
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.09
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 27.19
5 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.95
6 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 28.14
7 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.76
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 19:40) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 27.32
2 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 27.75
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.22
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 28.38
5 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 28.91
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.95
Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 19:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 28.07
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.11
3 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 29.20
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 30.24
5 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 30.57
6 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 30.91
Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.17
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 25.32
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.54
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 25.54
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 25.89
6 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 26.07
7 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 26.26
8 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 26.84
9 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.09
10 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 27.19
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 27.32
12 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 27.75
13 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.95
14 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 28.07
15 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 28.14
16 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.22
17 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 28.38
18 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.76
19 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 28.91
20 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.95
21 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.11
22 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 29.20
23 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 30.24
24 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 30.57
25 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 30.91
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 8 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 49.13
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.28
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 49.66
4 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 50.21
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 51.18
6 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 SB 51.23
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 50.50
2 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 52.51
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 52.70
4 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 52.89
5 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 53.07
6 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 SB 53.40
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 49.92
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.83
3 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 52.99
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.42
5 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 54.80
6 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 55.48
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 53.75
2 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 55.97
3 Marek NovotnýMarek Novotný 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.03
4 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 60.46
5 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 7 61.84
6 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 66.60
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 49.13
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.28
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 49.66
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 49.92
5 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 50.21
6 Bořek PeštaBořek Pešta 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 50.50
7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 51.18
8 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 SB 51.23
9 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.83
10 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 52.51
11 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 52.70
12 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 52.89
13 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 52.99
14 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 53.07
15 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 SB 53.40
16 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.42
17 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 53.75
18 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 54.80
19 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 55.48
20 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 55.97
21 Marek NovotnýMarek Novotný 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.03
22 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 60.46
23 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 7 61.84
24 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 66.60
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 57.84
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 58.08
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.99
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 59.81
5 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 60.13
6 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 63.42
Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 60.48
2 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 62.37
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 64.62
4 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 64.95
5 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 SB 67.12
6 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 67.48
Klára KlečkováKlára Klečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 57.08
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 63.81
3 Anna KolářováAnna Kolářová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 67.64
4 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 68.14
5 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 68.72
6 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 69.90
Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 57.08
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 57.84
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 58.08
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.99
5 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 59.81
6 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 60.13
7 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 60.48
8 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 62.37
9 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 63.42
10 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 63.81
11 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 64.62
12 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 64.95
13 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 SB 67.12
14 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 67.48
15 Anna KolářováAnna Kolářová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 67.64
16 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 68.14
17 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 68.72
18 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 69.90
Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Klára KlečkováKlára Klečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 1:55.90
2 3 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:00.23
3 6 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:02.58
4 2 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 2:07.87
5 1 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:13.11
6 8 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 2:13.77
7 7 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:17.18
4 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 2:33.46
2 8 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:37.88
3 6 Eva MusilováEva Musilová 99 ASK DěčínASK Děčín 6 2:43.67
4 7 Adriana PechováAdriana Pechová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:46.80
5 1 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:51.47
3 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 DNS
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
5 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 SB 3:57.88
2 3 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 4:00.79
3 2 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 2 4:04.69
4 8 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 SB 4:07.06
5 6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 SB 4:07.71
6 5 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:08.73
7 7 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 4:11.30
8 16 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 4:13.97
9 197 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10 4:19.20
10 347 Matyáš BrejlaMatyáš Brejla 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 PB 4:22.09
11 630 Matěj NovýMatěj Nový 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19 PB 4:29.95
12 192 Adam RychteckýAdam Rychtecký 05 ASK DěčínASK Děčín 16 4:42.75
13 158 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 15 4:53.91
14 182 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 PB 4:54.89
103 Lukáš AdamLukáš Adam 07 ASK DěčínASK Děčín 18 DNS
4 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
184 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 17 DNS
633 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 DNS
214 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 11 DNS
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:36.08
2 5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:45.47
3 113 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 SB 4:45.52
4 1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:47.95
5 6 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 4:58.64
6 95 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 9 PB 5:06.16
7 2 Tereza KinkorováTereza Kinkorová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 5:08.91
8 3 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 5:12.69
9 236 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 5:47.47
7 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 DNS
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 17:35) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.31
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.63
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.79
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.53
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 17:35) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 14.50
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 15.09
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.30
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.93
Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 17:35) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.53
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.83
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.09
Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.31
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 14.50
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.63
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.79
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 15.09
6 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.30
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.53
7 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.53
9 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.83
10 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.93
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.09
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNS

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 15.39
2 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 16.01
3 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.51
4 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.98
5 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 17.05
Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 15.81
2 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 16.51
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.00
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 17.07
5 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 17.69
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 15.39
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 15.81
3 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 16.01
4 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.51
4 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 16.51
6 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.98
7 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.00
8 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 17.05
9 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 17.07
10 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 17.69
Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 18:05) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 14.79
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 15.11
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 15.36
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.49
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.82
6 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 18:05) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.24
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 15.83
3 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 16.09
4 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 16.31
5 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 16.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.24
2 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 14.79
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 15.11
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 15.36
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.49
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.82
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 15.83
8 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.91
9 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 16.09
10 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 16.31
11 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 16.63

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 17:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 16.13
2 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.19
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.51
4 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.93
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.67
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 53.04
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.42
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 55.95
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 55.98
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 56.04
3 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 59.92
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.67
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 53.04
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.42
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 55.95
5 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 55.98
6 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 56.04
7 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 59.92

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 60.71
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 SB 61.69
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 62.05
4 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 62.54
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 63.84
Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 62.74
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 64.57
3 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 67.26
4 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 68.88
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 73.17
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 60.71
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 SB 61.69
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 62.05
4 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 62.54
5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 62.74
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 63.84
7 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 64.57
8 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 67.26
9 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 68.88
10 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 73.17
Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF