Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost

Praha - Eden (18. 6. 2021)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 21.57
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 21.69
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 22.18
4 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.34
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.49
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.10
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 22.28
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.71
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.93
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.23
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.31
6 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 23.74
7 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 26.56
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.91
2 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.03
3 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.07
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.51
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.18
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.49
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 23.74
4 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 23.84
5 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.93
6 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 23.95
Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 23.69
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 23.80
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.94
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 24.28
5 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.33
6 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.49
7 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 25.33
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 23.91
2 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 24.95
3 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.18
4 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.25
5 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.61
6 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 26.21
Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 18.6.2021 - 19:55) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.59
2 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.57
3 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.73
4 Filip PinkasFilip Pinkas 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.25
Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 21.57
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 21.69
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 22.18
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 22.28
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.34
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.49
7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.71
8 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.91
9 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.93
10 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.10
11 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.18
12 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.23
13 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.31
14 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.49
15 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 23.69
16 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 23.74
16 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 23.74
18 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 23.80
19 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 23.84
20 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 23.91
21 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.93
22 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.94
23 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 23.95
24 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.03
25 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.07
26 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 24.28
27 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.33
28 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.49
29 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.51
30 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.59
31 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 24.95
32 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.18
33 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.25
34 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 25.33
35 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.57
36 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.61
37 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.73
38 Šimon HorákŠimon Horák 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 26.21
39 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 26.56
40 Filip PinkasFilip Pinkas 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.25
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS
Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 18.6.2021 - 19:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.17
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 25.32
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.54
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 25.54
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 25.89
6 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 26.07
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 18.6.2021 - 19:40) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 26.26
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 26.84
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.09
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 27.19
5 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.95
6 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 28.14
7 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.76
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 18.6.2021 - 19:40) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 27.32
2 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 27.75
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.22
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 28.38
5 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 28.91
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.95
Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 18.6.2021 - 19:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 28.07
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.11
3 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 29.20
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 30.24
5 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 30.57
6 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 30.91
Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.17
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 25.32
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.54
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 25.54
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 25.89
6 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 26.07
7 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 26.26
8 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 26.84
9 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.09
10 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 27.19
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 27.32
12 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 27.75
13 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.95
14 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 28.07
15 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 28.14
16 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.22
17 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 28.38
18 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.76
19 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 28.91
20 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.95
21 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.11
22 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 29.20
23 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 30.24
24 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 30.57
25 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 30.91
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 8 DNS