KPJ nejmladší žactvo
Česká Lípa (19. 9. 2021)50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.62 | 130.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš VrzáňMatyáš Vrzáň | 10 | AC Turnov, z. s. | 5 | 08.77 | 105.00 | |||||||||||||
3 | Vítek PospíšilVítek Pospíšil | 10 | AC Turnov, z. s. | 1 | 08.91 | 85.00 | |||||||||||||
4 | Šimon TunŠimon Tun | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 08.99 | 74.00 | |||||||||||||
5 | Jan ŠilberskýJan Šilberský | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 09.17 | 51.00 | |||||||||||||
6 | Jakub ZiklJakub Zikl | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.22 | 46.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip RegnerFilip Regner | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 08.49 | 153.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej PokornýOndřej Pokorný | 12 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.97 | 76.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš ChmelařTomáš Chmelař | 12 | AC Česká Lípa | 1 | 08.99 | 74.00 | |||||||||||||
4 | Šimon ZuzánekŠimon Zuzánek | 11 | AC Turnov, z. s. | 6 | 09.05 | 66.00 | |||||||||||||
5 | Matěj ŠiftaMatěj Šifta | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.12 | 57.00 | |||||||||||||
6 | David RáčekDavid Ráček | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.64 | 11.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.11 | 230.00 | |||||||||||||
2 | Martin KelíšekMartin Kelíšek | 10 | AC Turnov, z. s. | 1 | 08.12 | 227.00 | |||||||||||||
3 | Filip KneiflFilip Kneifl | 10 | AC Česká Lípa | 2 | 08.64 | 126.00 | |||||||||||||
4 | Rostislav SynekRostislav Synek | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 08.71 | 115.00 | |||||||||||||
5 | Dalibor Jan PřevrátilDalibor Jan Převrátil | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 09.19 | 49.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek NajmanMarek Najman | 12 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 07.99 | 257.00 | |||||||||||||
2 | Matěj BlažekMatěj Blažek | 11 | AC Česká Lípa | 1 | 08.29 | 192.00 | |||||||||||||
3 | Daniel GrofDaniel Grof | 12 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.43 | 164.00 | |||||||||||||
4 | Matouš MüllerMatouš Müller | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 08.77 | 105.00 | |||||||||||||
5 | Dominik MatěchaDominik Matěcha | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.93 | 82.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HudíkOndřej Hudík | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 07.97 | 261.00 | |||||||||||||
2 | Filip DrdaFilip Drda | 10 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.04 | 245.00 | |||||||||||||
3 | Jakub MariniJakub Marini | 11 | AC Rumburk, z.s. | 6 | 08.10 | 232.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš JanderaTomáš Jandera | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.13 | 225.00 | |||||||||||||
5 | Jakub BlažekJakub Blažek | 11 | AC Česká Lípa | 1 | 08.41 | 168.00 | |||||||||||||
6 | Martin MarešMartin Mareš | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 08.55 | 142.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teodor BěličTeodor Bělič | 11 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 08.19 | 212.00 | |||||||||||||
2 | Tadeáš NeumannTadeáš Neumann | 10 | AC Česká Lípa | 6 | 08.59 | 135.00 | |||||||||||||
3 | Richard HasoňRichard Hasoň | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 08.82 | 98.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš KobrTomáš Kobr | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.12 | 57.00 | |||||||||||||
5 | Vít CihlářVít Cihlář | 11 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09.83 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Jakub CharvátJakub Charvát | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 10.14 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HájekŠtěpán Hájek | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 07.97 | 261.00 | |||||||||||||
2 | Jan BařinkaJan Bařinka | 12 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.31 | 188.00 | |||||||||||||
3 | Benjamin GänselBenjamin Gänsel | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 08.44 | 162.00 | |||||||||||||
4 | Valdemar BěličValdemar Bělič | 13 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 08.74 | 110.00 | |||||||||||||
5 | Jáchym BártaJáchym Bárta | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.31 | 37.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HudíkOndřej Hudík | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 07.97 | 261.00 | |||
1 | Štěpán HájekŠtěpán Hájek | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 07.97 | 261.00 | |||
3 | Marek NajmanMarek Najman | 12 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 07.99 | 257.00 | |||
4 | Filip DrdaFilip Drda | 10 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.04 | 245.00 | |||
5 | Jakub MariniJakub Marini | 11 | AC Rumburk, z.s. | 6 | 08.10 | 232.00 | |||
6 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.11 | 230.00 | |||
7 | Martin KelíšekMartin Kelíšek | 10 | AC Turnov, z. s. | 1 | 08.12 | 227.00 | |||
8 | Tomáš JanderaTomáš Jandera | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.13 | 225.00 | |||
9 | Teodor BěličTeodor Bělič | 11 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 08.19 | 212.00 | |||
10 | Matěj BlažekMatěj Blažek | 11 | AC Česká Lípa | 1 | 08.29 | 192.00 | |||
11 | Jan BařinkaJan Bařinka | 12 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.31 | 188.00 | |||
12 | Jakub BlažekJakub Blažek | 11 | AC Česká Lípa | 1 | 08.41 | 168.00 | |||
13 | Daniel GrofDaniel Grof | 12 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.43 | 164.00 | |||
14 | Benjamin GänselBenjamin Gänsel | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 08.44 | 162.00 | |||
15 | Filip RegnerFilip Regner | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 08.49 | 153.00 | |||
16 | Martin MarešMartin Mareš | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 08.55 | 142.00 | |||
17 | Tadeáš NeumannTadeáš Neumann | 10 | AC Česká Lípa | 6 | 08.59 | 135.00 | |||
18 | Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.62 | 130.00 | |||
19 | Filip KneiflFilip Kneifl | 10 | AC Česká Lípa | 2 | 08.64 | 126.00 | |||
20 | Rostislav SynekRostislav Synek | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 08.71 | 115.00 | |||
21 | Valdemar BěličValdemar Bělič | 13 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 08.74 | 110.00 | |||
22 | Matyáš VrzáňMatyáš Vrzáň | 10 | AC Turnov, z. s. | 5 | 08.77 | 105.00 | |||
22 | Matouš MüllerMatouš Müller | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 08.77 | 105.00 | |||
24 | Richard HasoňRichard Hasoň | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 08.82 | 98.00 | |||
25 | Vítek PospíšilVítek Pospíšil | 10 | AC Turnov, z. s. | 1 | 08.91 | 85.00 | |||
26 | Dominik MatěchaDominik Matěcha | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.93 | 82.00 | |||
27 | Ondřej PokornýOndřej Pokorný | 12 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.97 | 76.00 | |||
28 | Šimon TunŠimon Tun | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 08.99 | 74.00 | |||
28 | Tomáš ChmelařTomáš Chmelař | 12 | AC Česká Lípa | 1 | 08.99 | 74.00 | |||
30 | Šimon ZuzánekŠimon Zuzánek | 11 | AC Turnov, z. s. | 6 | 09.05 | 66.00 | |||
31 | Matěj ŠiftaMatěj Šifta | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.12 | 57.00 | |||
31 | Tomáš KobrTomáš Kobr | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.12 | 57.00 | |||
33 | Jan ŠilberskýJan Šilberský | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 09.17 | 51.00 | |||
34 | Dalibor Jan PřevrátilDalibor Jan Převrátil | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 09.19 | 49.00 | |||
35 | Jakub ZiklJakub Zikl | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.22 | 46.00 | |||
36 | Jáchym BártaJáchym Bárta | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.31 | 37.00 | |||
37 | David RáčekDavid Ráček | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.64 | 11.00 | |||
38 | Vít CihlářVít Cihlář | 11 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09.83 | 2.00 | |||
39 | Jakub CharvátJakub Charvát | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 10.14 | 0.00 |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (ne, 19.9.2021 - 10:45) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanesa BrejchováVanesa Brejchová | 10 | AC Česká Lípa | 1 | 08.54 | 339.00 | |||||||||||||
2 | Elen SůvováElen Sůvová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.21 | 191.00 | |||||||||||||
3 | Silvie UhnaváSilvie Uhnavá | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.30 | 174.00 | |||||||||||||
4 | Barbora RysováBarbora Rysová | 11 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.44 | 149.00 | |||||||||||||
5 | Petra SuchánkováPetra Suchánková | 11 | AC Česká Lípa | 4 | 09.68 | 110.00 | |||||||||||||
6 | Eliška NovákováEliška Nováková | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.83 | 88.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 19.9.2021 - 10:45) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KaškováKateřina Kašková | 10 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 08.47 | 357.00 | |||||||||||||
2 | Nela AndrlováNela Andrlová | 11 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 08.72 | 296.00 | |||||||||||||
3 | Linda VobrováLinda Vobrová | 10 | AC Česká Lípa | 6 | 08.73 | 293.00 | |||||||||||||
4 | Ema NovákováEma Nováková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.23 | 187.00 | |||||||||||||
5 | Nicole KučerováNicole Kučerová | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 09.46 | 145.00 | |||||||||||||
6 | Jana BalcarováJana Balcarová | 10 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09.60 | 122.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 19.9.2021 - 10:45) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JahodováAdéla Jahodová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 07.81 | 544.00 | |||||||||||||
2 | Stella MarečkováStella Marečková | 10 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 07.84 | 534.00 | |||||||||||||
3 | Anna BubeníkováAnna Bubeníková | 10 | AC Turnov, z. s. | 1 | 08.98 | 237.00 | |||||||||||||
4= | Tereza OlivováTereza Olivová | 11 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.26 | 181.00 | |||||||||||||
4= | Evelína MachováEvelína Machová | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 09.26 | 181.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 19.9.2021 - 10:45) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká | 10 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 08.20 | 429.00 | |||||||||||||
2 | Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 08.21 | 426.00 | |||||||||||||
3 | Tereza SochorováTereza Sochorová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.70 | 300.00 | |||||||||||||
4 | Tereza MajtánováTereza Majtánová | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 08.82 | 273.00 | |||||||||||||
5 | Viktorie KřížkováViktorie Křížková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.11 | 210.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina MajarováKateřina Majarová | 10 | AC Česká Lípa | 2 | 09.22 | 189.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 19.9.2021 - 10:45) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva MazánkováEva Mazánková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 08.21 | 426.00 | |||||||||||||
2 | Tereza TrojanováTereza Trojanová | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 08.53 | 342.00 | |||||||||||||
3 | Michaela JehličkováMichaela Jehličková | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.89 | 257.00 | |||||||||||||
4 | Anna PažoutováAnna Pažoutová | 11 | AC Turnov, z. s. | 5 | 08.93 | 248.00 | |||||||||||||
5 | Anna ChvojkováAnna Chvojková | 11 | AC Česká Lípa | 2 | 09.55 | 130.00 | |||||||||||||
6 | Anna FaltusováAnna Faltusová | 10 | AC Česká Lípa | 1 | 10.44 | 23.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 19.9.2021 - 10:45) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva TrollerováEva Trollerová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.34 | 391.00 | |||||||||||||
2 | Zuzana NekutováZuzana Nekutová | 12 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.90 | 255.00 | |||||||||||||
3 | Vendula VítkováVendula Vítková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 6 | 08.98 | 237.00 | |||||||||||||
4 | Eliška KapounováEliška Kapounová | 11 | AC Česká Lípa | 1 | 09.51 | 137.00 | |||||||||||||
5 | Lucie Barbora MaláLucie Barbora Malá | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.56 | 15.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JahodováAdéla Jahodová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 07.81 | 544.00 | |||
2 | Stella MarečkováStella Marečková | 10 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 07.84 | 534.00 | |||
3 | Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká | 10 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 08.20 | 429.00 | |||
4 | Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 08.21 | 426.00 | |||
4 | Eva MazánkováEva Mazánková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 08.21 | 426.00 | |||
6 | Eva TrollerováEva Trollerová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.34 | 391.00 | |||
7 | Kateřina KaškováKateřina Kašková | 10 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 08.47 | 357.00 | |||
8 | Tereza TrojanováTereza Trojanová | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 08.53 | 342.00 | |||
9 | Vanesa BrejchováVanesa Brejchová | 10 | AC Česká Lípa | 1 | 08.54 | 339.00 | |||
10 | Tereza SochorováTereza Sochorová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.70 | 300.00 | |||
11 | Nela AndrlováNela Andrlová | 11 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 08.72 | 296.00 | |||
12 | Linda VobrováLinda Vobrová | 10 | AC Česká Lípa | 6 | 08.73 | 293.00 | |||
13 | Tereza MajtánováTereza Majtánová | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 08.82 | 273.00 | |||
14 | Michaela JehličkováMichaela Jehličková | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.89 | 257.00 | |||
15 | Zuzana NekutováZuzana Nekutová | 12 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.90 | 255.00 | |||
16 | Anna PažoutováAnna Pažoutová | 11 | AC Turnov, z. s. | 5 | 08.93 | 248.00 | |||
17 | Anna BubeníkováAnna Bubeníková | 10 | AC Turnov, z. s. | 1 | 08.98 | 237.00 | |||
17 | Vendula VítkováVendula Vítková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 6 | 08.98 | 237.00 | |||
19 | Viktorie KřížkováViktorie Křížková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.11 | 210.00 | |||
20 | Elen SůvováElen Sůvová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.21 | 191.00 | |||
21 | Kateřina MajarováKateřina Majarová | 10 | AC Česká Lípa | 2 | 09.22 | 189.00 | |||
22 | Ema NovákováEma Nováková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.23 | 187.00 | |||
23 | Tereza OlivováTereza Olivová | 11 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.26 | 181.00 | |||
23 | Evelína MachováEvelína Machová | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 09.26 | 181.00 | |||
25 | Silvie UhnaváSilvie Uhnavá | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.30 | 174.00 | |||
26 | Barbora RysováBarbora Rysová | 11 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.44 | 149.00 | |||
27 | Nicole KučerováNicole Kučerová | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 09.46 | 145.00 | |||
28 | Eliška KapounováEliška Kapounová | 11 | AC Česká Lípa | 1 | 09.51 | 137.00 | |||
29 | Anna ChvojkováAnna Chvojková | 11 | AC Česká Lípa | 2 | 09.55 | 130.00 | |||
30 | Jana BalcarováJana Balcarová | 10 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09.60 | 122.00 | |||
31 | Petra SuchánkováPetra Suchánková | 11 | AC Česká Lípa | 4 | 09.68 | 110.00 | |||
32 | Eliška NovákováEliška Nováková | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.83 | 88.00 | |||
33 | Anna FaltusováAnna Faltusová | 10 | AC Česká Lípa | 1 | 10.44 | 23.00 | |||
34 | Lucie Barbora MaláLucie Barbora Malá | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.56 | 15.00 |