Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD přípravek

Pardubice (2. 6. 2021)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.42 218.00
2 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.31 79.00
3 Václav BeranVáclav Beran 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.31 79.00
4 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.37 72.00
5 Jakub ČernýJakub Černý 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 8 10.84 27.00
6 Lukáš BajerLukáš Bajer 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.14 9.00
7 Sebastian AngelovSebastian Angelov 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 11.21 6.00
8 Štěpán BlažekŠtěpán Blažek 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 11.29 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DostálMichal Dostál 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.90 135.00
2 Marek HořínekMarek Hořínek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.15 99.00
3 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.56 51.00
4 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.57 50.00
5 Marek DrahošMarek Drahoš 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.11 10.00
6 Edvard HorskýEdvard Horský 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 7 11.20 6.00
7 Šimon DyntarŠimon Dyntar 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 11.73 0.00
8 Jan DostálJan Dostál 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.97 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.03 298.00
2 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.73 163.00
3 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.03 116.00
4 David KácovskýDavid Kácovský 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.06 112.00
5 Lukáš JavůrekLukáš Javůrek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.49 59.00
6 Mikoláš KakrdaMikoláš Kakrda 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.57 50.00
7 Radek JarýRadek Jarý 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.36 1.00
8 Adam JarošAdam Jaroš 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.62 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 2.6.2021 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.81 149.00
2 Matěj KubalákMatěj Kubalák 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.22 90.00
3 David KozaDavid Koza 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 5 10.42 66.00
4 Daniel KrčálDaniel Krčál 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.50 58.00
5 Lukáš KoryntaLukáš Korynta 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.53 54.00
6 Šimon KrálŠimon Král 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.70 38.00
7 Martin KoblicMartin Koblic 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.85 26.00
8 Jakub KosinaJakub Kosina 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.85 26.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 2.6.2021 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.49 205.00
2 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.86 142.00
3 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.32 78.00
4 Filip LočárekFilip Ločárek 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.77 32.00
5 Daniel LočárekDaniel Ločárek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.79 31.00
6 Filip MilataFilip Milata 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.80 30.00
7 Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 12.22 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 2.6.2021 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.57 190.00
2 Dominik RálišDominik Ráliš 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.14 101.00
3 Matyáš PýchaMatyáš Pýcha 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 7 10.56 51.00
4 Antonín PtáčekAntonín Ptáček 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.72 37.00
5 Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.76 33.00
6 Michael PatzeltMichael Patzelt 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.92 21.00
7 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 11.00 16.00
8 Šimon OuhrabkaŠimon Ouhrabka 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.42 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 2.6.2021 - 15:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.98 123.00
2 Ondřej SopoligaOndřej Sopoliga 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 8 10.34 75.00
3 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.51 56.00
4 Marek ScheidelMarek Scheidel 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.59 48.00
5 Matyáš ShejbalMatyáš Shejbal 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.66 42.00
6 Filip RichterFilip Richter 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.28 3.00
7 Vít SmetanaVít Smetana 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.28 3.00
8 Denis RambousekDenis Rambousek 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 11.41 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 2.6.2021 - 15:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.81 149.00
2 Sebastian SvobodaSebastian Svoboda 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.35 74.00
3 Daniel ŠpačekDaniel Špaček 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 8 10.40 68.00
4 Ondřej SoučekOndřej Souček 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.40 68.00
5 Dušan SvobodaDušan Svoboda 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.11 10.00
6 Jan ŠoustekJan Šoustek 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.15 8.00
7 Jakub ŠmejcJakub Šmejc 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 6 11.55 0.00
8 Marek ŠkodaMarek Škoda 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.58 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 2.6.2021 - 15:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.07 110.00
2 Václav VáňaVáclav Váňa 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.11 105.00
3 Daniel ŠrajerDaniel Šrajer 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.29 81.00
4 Samuel UrbánekSamuel Urbánek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.33 77.00
5 Samuel ŠpráchalSamuel Špráchal 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 1 10.41 67.00
6 Jan VáňaJan Váňa 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.00 16.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 2.6.2021 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŽáčekMatěj Žáček 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.35 74.00
2 Vilém VosáhloVilém Vosáhlo 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 2 10.61 46.00
3 Vojta VojtěchVojta Vojtěch 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 11.48 0.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.03 298.00
2 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.42 218.00
3 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.49 205.00
4 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.57 190.00
5 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.73 163.00
6 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.81 149.00
6 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.81 149.00
8 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.86 142.00
9 Michal DostálMichal Dostál 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.90 135.00
10 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.98 123.00
11 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.03 116.00
12 David KácovskýDavid Kácovský 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.06 112.00
13 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.07 110.00
14 Václav VáňaVáclav Váňa 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.11 105.00
15 Dominik RálišDominik Ráliš 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.14 101.00
16 Marek HořínekMarek Hořínek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.15 99.00
17 Matěj KubalákMatěj Kubalák 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.22 90.00
18 Daniel ŠrajerDaniel Šrajer 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.29 81.00
19 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.31 79.00
19 Václav BeranVáclav Beran 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.31 79.00
21 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.32 78.00
22 Samuel UrbánekSamuel Urbánek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.33 77.00
23 Ondřej SopoligaOndřej Sopoliga 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 8 10.34 75.00
24 Sebastian SvobodaSebastian Svoboda 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.35 74.00
24 Matěj ŽáčekMatěj Žáček 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.35 74.00
26 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.37 72.00
27 Daniel ŠpačekDaniel Špaček 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 8 10.40 68.00
27 Ondřej SoučekOndřej Souček 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.40 68.00
29 Samuel ŠpráchalSamuel Špráchal 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 1 10.41 67.00
30 David KozaDavid Koza 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 5 10.42 66.00
31 Lukáš JavůrekLukáš Javůrek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.49 59.00
32 Daniel KrčálDaniel Krčál 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.50 58.00
33 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.51 56.00
34 Lukáš KoryntaLukáš Korynta 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.53 54.00
35 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.56 51.00
35 Matyáš PýchaMatyáš Pýcha 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 7 10.56 51.00
37 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.57 50.00
37 Mikoláš KakrdaMikoláš Kakrda 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.57 50.00
39 Marek ScheidelMarek Scheidel 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.59 48.00
40 Vilém VosáhloVilém Vosáhlo 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 2 10.61 46.00
41 Matyáš ShejbalMatyáš Shejbal 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.66 42.00
42 Šimon KrálŠimon Král 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.70 38.00
43 Antonín PtáčekAntonín Ptáček 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.72 37.00
44 Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.76 33.00
45 Filip LočárekFilip Ločárek 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.77 32.00
46 Daniel LočárekDaniel Ločárek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.79 31.00
47 Filip MilataFilip Milata 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.80 30.00
48 Jakub ČernýJakub Černý 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 8 10.84 27.00
49 Martin KoblicMartin Koblic 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.85 26.00
49 Jakub KosinaJakub Kosina 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.85 26.00
51 Michael PatzeltMichael Patzelt 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.92 21.00
52 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 11.00 16.00
52 Jan VáňaJan Váňa 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.00 16.00
54 Marek DrahošMarek Drahoš 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.11 10.00
54 Dušan SvobodaDušan Svoboda 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.11 10.00
56 Lukáš BajerLukáš Bajer 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.14 9.00
57 Jan ŠoustekJan Šoustek 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.15 8.00
58 Edvard HorskýEdvard Horský 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 7 11.20 6.00
59 Sebastian AngelovSebastian Angelov 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 11.21 6.00
60 Filip RichterFilip Richter 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.28 3.00
60 Vít SmetanaVít Smetana 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.28 3.00
62 Štěpán BlažekŠtěpán Blažek 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 11.29 3.00
63 Radek JarýRadek Jarý 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.36 1.00
64 Denis RambousekDenis Rambousek 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 11.41 0.00
65 Šimon OuhrabkaŠimon Ouhrabka 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.42 0.00
66 Vojta VojtěchVojta Vojtěch 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 11.48 0.00
67 Jakub ŠmejcJakub Šmejc 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 6 11.55 0.00
68 Marek ŠkodaMarek Škoda 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.58 0.00
69 Šimon DyntarŠimon Dyntar 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 11.73 0.00
70 Jan DostálJan Dostál 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.97 0.00
71 Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 12.22 0.00
72 Adam JarošAdam Jaroš 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.62 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 15:05) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.96 344.00
2 Anna ČvančarováAnna Čvančarová 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.57 229.00
3 Ellen BurdováEllen Burdová 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.72 204.00
4 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.89 178.00
5 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 11 AC PardubiceAC Pardubice 1 10.98 164.00
6 Valerie ČapskáValerie Čapská 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 11.28 122.00
7 Michaela BrandejskáMichaela Brandejská 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 12.39 18.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 15:05) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.29 280.00
2 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.31 276.00
3 Sofie GaločíkováSofie Galočíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.21 132.00
4 Tina Marie GulifordTina Marie Guliford 12 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.46 100.00
6 Ludmila DoležalováLudmila Doležalová 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 13.08 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 15:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.20 516.00
2 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.25 504.00
3 Adéla KolářováAdéla Kolářová 11 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.83 371.00
4 Mia KluckáMia Klucká 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.57 229.00
5 Anežka KoletováAnežka Koletová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.82 188.00
6 Valerie KošťálováValerie Košťálová 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 8 10.99 163.00
7 Nela JánošíkováNela Jánošíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.09 148.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 2.6.2021 - 15:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada KotíkováLada Kotíková 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 1 10.34 270.00
2 Adéla MacurováAdéla Macurová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.50 242.00
3 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová 11 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.81 190.00
4 Alice MacurováAlice Macurová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.95 168.00
5 Anděla KrupkováAnděla Krupková 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.15 140.00
6 Kristýna KudelováKristýna Kudelová 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.21 132.00
7 Viktorie KotováViktorie Kotová 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.34 115.00
8 Kateřina LehkáKateřina Lehká 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 11.59 85.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 2.6.2021 - 15:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.39 470.00
2 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.45 456.00
3 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.23 291.00
4 Bára MalenovskáBára Malenovská 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.38 263.00
5 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.64 218.00
6 Ella PánkováElla Pánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.73 203.00
7 Emma MoravcováEmma Moravcová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.80 192.00
8 Karolína MalinováKarolína Malinová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.10 38.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 2.6.2021 - 15:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.80 378.00
2 Nikola StehlíkováNikola Stehlíková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.62 221.00
3 Karolína SládkováKarolína Sládková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.69 209.00
4 Elen PíšováElen Píšová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.76 198.00
5 Nela StloukalováNela Stloukalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.95 168.00
6 Alžběta PanuškováAlžběta Panušková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 11.00 161.00
7 Klára SůrováKlára Sůrová 12 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.63 81.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 2.6.2021 - 15:05) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada ŠvárováLada Švárová 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.79 380.00
2 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.87 363.00
3 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.42 256.00
4 Veronika ŠírováVeronika Šírová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.79 193.00
5 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.21 132.00
6 Daniela TihelkováDaniela Tihelková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.24 128.00
7 Gabriela ŠevcůGabriela Ševců 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.28 25.00
8 Aneta ŠevcůAneta Ševců 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.95 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 2.6.2021 - 15:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.17 523.00
2 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.63 415.00
3 Natálie VeseláNatálie Veselá 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.98 340.00
4 Magdalena ZobačováMagdalena Zobačová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.56 231.00
5 Tereza TicháTereza Tichá 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 11.41 106.00
6 Nela VančurováNela Vančurová 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.69 75.00
7 Viktorie TicháViktorie Tichá 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.99 46.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.17 523.00
2 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.20 516.00
3 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.25 504.00
4 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.39 470.00
5 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.45 456.00
6 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.63 415.00
7 Lada ŠvárováLada Švárová 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.79 380.00
8 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.80 378.00
9 Adéla KolářováAdéla Kolářová 11 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.83 371.00
10 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.87 363.00
11 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.96 344.00
12 Natálie VeseláNatálie Veselá 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.98 340.00
13 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.23 291.00
14 Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.29 280.00
15 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.31 276.00
16 Lada KotíkováLada Kotíková 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 1 10.34 270.00
17 Bára MalenovskáBára Malenovská 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.38 263.00
18 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.42 256.00
19 Adéla MacurováAdéla Macurová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.50 242.00
20 Magdalena ZobačováMagdalena Zobačová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.56 231.00
21 Anna ČvančarováAnna Čvančarová 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.57 229.00
21 Mia KluckáMia Klucká 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.57 229.00
23 Nikola StehlíkováNikola Stehlíková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.62 221.00
24 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.64 218.00
25 Karolína SládkováKarolína Sládková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.69 209.00
26 Ellen BurdováEllen Burdová 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.72 204.00
27 Ella PánkováElla Pánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.73 203.00
28 Elen PíšováElen Píšová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.76 198.00
29 Veronika ŠírováVeronika Šírová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.79 193.00
30 Emma MoravcováEmma Moravcová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.80 192.00
31 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová 11 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.81 190.00
32 Anežka KoletováAnežka Koletová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.82 188.00
33 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.89 178.00
34 Alice MacurováAlice Macurová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.95 168.00
34 Nela StloukalováNela Stloukalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.95 168.00
36 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 11 AC PardubiceAC Pardubice 1 10.98 164.00
37 Valerie KošťálováValerie Košťálová 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 8 10.99 163.00
38 Alžběta PanuškováAlžběta Panušková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 11.00 161.00
39 Nela JánošíkováNela Jánošíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.09 148.00
40 Anděla KrupkováAnděla Krupková 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.15 140.00
41 Sofie GaločíkováSofie Galočíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.21 132.00
41 Kristýna KudelováKristýna Kudelová 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.21 132.00
41 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.21 132.00
44 Daniela TihelkováDaniela Tihelková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.24 128.00
45 Valerie ČapskáValerie Čapská 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 11.28 122.00
46 Viktorie KotováViktorie Kotová 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.34 115.00
47 Tereza TicháTereza Tichá 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 11.41 106.00
48 Tina Marie GulifordTina Marie Guliford 12 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.46 100.00
49 Kateřina LehkáKateřina Lehká 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 11.59 85.00
50 Klára SůrováKlára Sůrová 12 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.63 81.00
51 Nela VančurováNela Vančurová 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.69 75.00
52 Viktorie TicháViktorie Tichá 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.99 46.00
53 Karolína MalinováKarolína Malinová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.10 38.00
54 Gabriela ŠevcůGabriela Ševců 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.28 25.00
55 Michaela BrandejskáMichaela Brandejská 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 12.39 18.00
56 Aneta ŠevcůAneta Ševců 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.95 0.00
57 Ludmila DoležalováLudmila Doležalová 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 13.08 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 15:08) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DrahovzalováTereza Drahovzalová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.54
2 Nella BarešováNella Barešová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.87
3 Markéta BrožkováMarkéta Brožková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.24
4 Leona BártováLeona Bártová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.25
5 Valerie JanečkováValerie Janečková 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.27
6 Amálie BedrníčkováAmálie Bedrníčková 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.27
7 Chovancová Kristýna Chovancová Kristýna 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.60
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 18:02) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julián Jan LechnýřJulián Jan Lechnýř 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:44.80
2 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:48.37
3 Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda 14 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:54.47
Celkem 3 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 1:58.08 537.00
2 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 1:58.67 528.00
3 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:07.80 400.00
4 Michal DostálMichal Dostál 10 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:09.54 377.00
5 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:09.92 372.00
6 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24 2:12.93 335.00
7 Mikoláš KakrdaMikoláš Kakrda 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23 2:14.52 316.00
8 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:14.73 314.00
9 David KácovskýDavid Kácovský 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22 2:14.83 312.00
10 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:18.82 267.00
11 Jakub ČernýJakub Černý 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 8 2:24.02 213.00
12 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:25.76 197.00
13 Marek DrahošMarek Drahoš 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 2:27.10 184.00
14 Martin KoblicMartin Koblic 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 2:28.39 173.00
15 Lukáš JavůrekLukáš Javůrek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:33.16 133.00
16 Marek HořínekMarek Hořínek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 2:34.55 122.00
17 Václav BeranVáclav Beran 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:35.96 111.00
18 Štěpán BlažekŠtěpán Blažek 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:36.76 106.00
19 Lukáš BajerLukáš Bajer 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:37.44 101.00
20 Jan DostálJan Dostál 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:46.25 49.00
21 Šimon DyntarŠimon Dyntar 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 2:48.75 37.00
22 Radek JarýRadek Jarý 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:51.72 25.00
23 Adam JarošAdam Jaroš 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:52.67 22.00
24 Edvard HorskýEdvard Horský 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 15 2:55.38 14.00
25 Sebastian AngelovSebastian Angelov 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:55.50 13.00
Celkem 25 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:00.97 495.00
2 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 20 2:01.66 485.00
3 Matěj KubalákMatěj Kubalák 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:12.63 339.00
4 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 14 2:13.25 331.00
5 Matyáš PýchaMatyáš Pýcha 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 22 2:16.34 295.00
6 Dominik RálišDominik Ráliš 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23 2:20.95 245.00
7 Daniel KrčálDaniel Krčál 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:25.13 203.00
8 Lukáš KoryntaLukáš Korynta 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:26.57 189.00
9 Daniel LočárekDaniel Ločárek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:28.38 173.00
10 Jakub KosinaJakub Kosina 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:29.85 160.00
11 Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:30.23 157.00
12 Šimon KrálŠimon Král 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:31.98 142.00
13 Antonín PtáčekAntonín Ptáček 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21 2:32.14 141.00
14 Filip MilataFilip Milata 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:32.38 139.00
15 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:32.80 135.00
16 Filip LočárekFilip Ločárek 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 2:35.29 116.00
17 David KozaDavid Koza 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 4 2:35.35 116.00
18 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:42.28 70.00
19 Šimon OuhrabkaŠimon Ouhrabka 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:48.49 38.00
20 Filip RichterFilip Richter 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 25 2:48.54 38.00
21 Denis RambousekDenis Rambousek 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 24 2:50.10 31.00
22 Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:51.51 26.00
Michael PatzeltMichael Patzelt 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 DNS
Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 DNS
Celkem 24 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ScheidelMarek Scheidel 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:10.34 367.00
2 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:15.14 309.00
3 Sebastian SvobodaSebastian Svoboda 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:16.45 294.00
4 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:17.92 277.00
5 Matyáš ShejbalMatyáš Shejbal 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:20.54 249.00
6 Jan ŠoustekJan Šoustek 11 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:22.30 231.00
7 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:24.12 212.00
8 Ondřej SopoligaOndřej Sopoliga 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 6 2:25.23 202.00
9 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:26.85 186.00
10 Daniel ŠrajerDaniel Šrajer 12 AC PardubiceAC Pardubice 16 2:27.40 181.00
11 Ondřej SoučekOndřej Souček 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:27.96 176.00
12 Jan VáňaJan Váňa 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:29.22 165.00
13 Samuel ŠpráchalSamuel Špráchal 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 15 2:30.15 157.00
14 Daniel ŠpačekDaniel Špaček 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 14 2:34.41 123.00
15 Dušan SvobodaDušan Svoboda 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:34.98 119.00
16 Matěj ŽáčekMatěj Žáček 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 2:35.79 113.00
17 Vilém VosáhloVilém Vosáhlo 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 22 2:37.32 102.00
18 Vojta VojtěchVojta Vojtěch 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:39.08 90.00
19 Václav VáňaVáclav Váňa 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:41.13 77.00
20 Samuel UrbánekSamuel Urbánek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 18 2:49.85 32.00
21 Marek ŠkodaMarek Škoda 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:57.76 8.00
22 Jakub ŠmejcJakub Šmejc 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 12 2:59.98 4.00
23 Vít SmetanaVít Smetana 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 3:01.58 2.00
Celkem 23 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 1:58.08 537.00
2 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 1:58.67 528.00
3 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:00.97 495.00
4 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 20 2:01.66 485.00
5 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:07.80 400.00
6 Michal DostálMichal Dostál 10 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:09.54 377.00
7 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:09.92 372.00
8 Marek ScheidelMarek Scheidel 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:10.34 367.00
9 Matěj KubalákMatěj Kubalák 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:12.63 339.00
10 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24 2:12.93 335.00
11 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 14 2:13.25 331.00
12 Mikoláš KakrdaMikoláš Kakrda 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23 2:14.52 316.00
13 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:14.73 314.00
14 David KácovskýDavid Kácovský 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22 2:14.83 312.00
15 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:15.14 309.00
16 Matyáš PýchaMatyáš Pýcha 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 22 2:16.34 295.00
17 Sebastian SvobodaSebastian Svoboda 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:16.45 294.00
18 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:17.92 277.00
19 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:18.82 267.00
20 Matyáš ShejbalMatyáš Shejbal 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:20.54 249.00
21 Dominik RálišDominik Ráliš 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23 2:20.95 245.00
22 Jan ŠoustekJan Šoustek 11 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:22.30 231.00
23 Jakub ČernýJakub Černý 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 8 2:24.02 213.00
24 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:24.12 212.00
25 Daniel KrčálDaniel Krčál 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:25.13 203.00
26 Ondřej SopoligaOndřej Sopoliga 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 6 2:25.23 202.00
27 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:25.76 197.00
28 Lukáš KoryntaLukáš Korynta 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:26.57 189.00
29 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:26.85 186.00
30 Marek DrahošMarek Drahoš 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 2:27.10 184.00
31 Daniel ŠrajerDaniel Šrajer 12 AC PardubiceAC Pardubice 16 2:27.40 181.00
32 Ondřej SoučekOndřej Souček 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:27.96 176.00
33 Daniel LočárekDaniel Ločárek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:28.38 173.00
34 Martin KoblicMartin Koblic 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 2:28.39 173.00
35 Jan VáňaJan Váňa 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:29.22 165.00
36 Jakub KosinaJakub Kosina 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:29.85 160.00
37 Samuel ŠpráchalSamuel Špráchal 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 15 2:30.15 157.00
38 Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:30.23 157.00
39 Šimon KrálŠimon Král 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:31.98 142.00
40 Antonín PtáčekAntonín Ptáček 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21 2:32.14 141.00
41 Filip MilataFilip Milata 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:32.38 139.00
42 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:32.80 135.00
43 Lukáš JavůrekLukáš Javůrek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:33.16 133.00
44 Daniel ŠpačekDaniel Špaček 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 14 2:34.41 123.00
45 Marek HořínekMarek Hořínek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 2:34.55 122.00
46 Dušan SvobodaDušan Svoboda 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:34.98 119.00
47 Filip LočárekFilip Ločárek 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 2:35.29 116.00
48 David KozaDavid Koza 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 4 2:35.35 116.00
49 Matěj ŽáčekMatěj Žáček 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 2:35.79 113.00
50 Václav BeranVáclav Beran 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:35.96 111.00
51 Štěpán BlažekŠtěpán Blažek 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:36.76 106.00
52 Vilém VosáhloVilém Vosáhlo 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 22 2:37.32 102.00
53 Lukáš BajerLukáš Bajer 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:37.44 101.00
54 Vojta VojtěchVojta Vojtěch 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:39.08 90.00
55 Václav VáňaVáclav Váňa 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:41.13 77.00
56 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:42.28 70.00
57 Jan DostálJan Dostál 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:46.25 49.00
58 Šimon OuhrabkaŠimon Ouhrabka 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:48.49 38.00
59 Filip RichterFilip Richter 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 25 2:48.54 38.00
60 Šimon DyntarŠimon Dyntar 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 2:48.75 37.00
61 Samuel UrbánekSamuel Urbánek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 18 2:49.85 32.00
62 Denis RambousekDenis Rambousek 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 24 2:50.10 31.00
63 Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:51.51 26.00
64 Radek JarýRadek Jarý 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:51.72 25.00
65 Adam JarošAdam Jaroš 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:52.67 22.00
66 Edvard HorskýEdvard Horský 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 15 2:55.38 14.00
67 Sebastian AngelovSebastian Angelov 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:55.50 13.00
68 Marek ŠkodaMarek Škoda 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:57.76 8.00
69 Jakub ŠmejcJakub Šmejc 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 12 2:59.98 4.00
70 Vít SmetanaVít Smetana 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 3:01.58 2.00
Michael PatzeltMichael Patzelt 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 DNS
Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 18 2:09.24 381.00
2 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 2:11.09 358.00
3 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:14.09 321.00
4 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 17 2:16.31 295.00
5 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:18.35 272.00
6 Anna ČvančarováAnna Čvančarová 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:18.93 266.00
7 Valerie ČapskáValerie Čapská 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:22.08 233.00
8 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 11 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:22.18 232.00
9 Ellen BurdováEllen Burdová 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:22.57 228.00
10 Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:24.05 213.00
11 Adéla KolářováAdéla Kolářová 11 AC PardubiceAC Pardubice 22 2:24.62 208.00
12 Mia KluckáMia Klucká 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:28.75 169.00
13 Sofie GaločíkováSofie Galočíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:32.10 141.00
14 Tina Marie GulifordTina Marie Guliford 12 AC PardubiceAC Pardubice 14 2:39.96 84.00
15 Nela JánošíkováNela Jánošíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:41.22 76.00
17 Michaela BrandejskáMichaela Brandejská 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 3:03.19 0.00
18 Ludmila DoležalováLudmila Doležalová 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 3:06.53 0.00
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 21 2:13.30 331.00
2 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 14 2:13.67 326.00
3 Viktorie KotováViktorie Kotová 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:16.84 289.00
4 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 16 2:18.74 268.00
5 Bára MalenovskáBára Malenovská 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:20.07 254.00
6 Karolína SládkováKarolína Sládková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 22 2:20.61 248.00
7 Adéla MacurováAdéla Macurová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:22.55 228.00
8 Emma MoravcováEmma Moravcová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:23.42 219.00
9 Alice MacurováAlice Macurová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:24.20 212.00
10 Anděla KrupkováAnděla Krupková 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:24.72 207.00
11 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:25.86 196.00
12 Anežka KoletováAnežka Koletová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:30.00 159.00
13 Karolína MalinováKarolína Malinová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:32.50 138.00
14 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 10 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:35.93 112.00
15 Lada KotíkováLada Kotíková 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 3 2:37.20 103.00
16 Kristýna KudelováKristýna Kudelová 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:41.96 72.00
17 Elen PíšováElen Píšová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:43.12 65.00
18 Valerie KošťálováValerie Košťálová 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 2 2:44.12 60.00
19 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová 11 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:44.82 56.00
20 Ella PánkováElla Pánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:46.76 46.00
21 Alžběta PanuškováAlžběta Panušková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:49.35 35.00
22 Kateřina LehkáKateřina Lehká 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:54.95 15.00
Celkem 22 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:10.05 371.00
2 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:15.40 306.00
3 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:15.88 300.00
4 Lada ŠvárováLada Švárová 10 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:17.68 280.00
5 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:17.87 278.00
6 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:17.96 277.00
7 Magdalena ZobačováMagdalena Zobačová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:24.22 211.00
8 Nela StloukalováNela Stloukalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:25.24 202.00
9 Veronika ŠírováVeronika Šírová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 2:27.00 185.00
10 Natálie VeseláNatálie Veselá 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 2:29.23 165.00
11 Klára SůrováKlára Sůrová 12 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:34.06 126.00
12 Daniela TihelkováDaniela Tihelková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:37.18 103.00
13 Tereza TicháTereza Tichá 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:40.49 81.00
14 Nikola StehlíkováNikola Stehlíková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:41.92 72.00
15 Aneta ŠevcůAneta Ševců 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:44.09 60.00
16 Gabriela ŠevcůGabriela Ševců 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:44.09 60.00
17 Viktorie TicháViktorie Tichá 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:45.50 52.00
18 Nela VančurováNela Vančurová 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 3:03.61 0.00
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 18 2:09.24 381.00
2 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:10.05 371.00
3 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 2:11.09 358.00
4 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 21 2:13.30 331.00
5 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 14 2:13.67 326.00
6 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:14.09 321.00
7 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:15.40 306.00
8 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:15.88 300.00
9 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 17 2:16.31 295.00
10 Viktorie KotováViktorie Kotová 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:16.84 289.00
11 Lada ŠvárováLada Švárová 10 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:17.68 280.00
12 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:17.87 278.00
13 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:17.96 277.00
14 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:18.35 272.00
15 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 16 2:18.74 268.00
16 Anna ČvančarováAnna Čvančarová 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:18.93 266.00
17 Bára MalenovskáBára Malenovská 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:20.07 254.00
18 Karolína SládkováKarolína Sládková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 22 2:20.61 248.00
19 Valerie ČapskáValerie Čapská 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:22.08 233.00
20 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 11 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:22.18 232.00
21 Adéla MacurováAdéla Macurová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:22.55 228.00
22 Ellen BurdováEllen Burdová 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:22.57 228.00
23 Emma MoravcováEmma Moravcová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:23.42 219.00
24 Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:24.05 213.00
25 Alice MacurováAlice Macurová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:24.20 212.00
26 Magdalena ZobačováMagdalena Zobačová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:24.22 211.00
27 Adéla KolářováAdéla Kolářová 11 AC PardubiceAC Pardubice 22 2:24.62 208.00
28 Anděla KrupkováAnděla Krupková 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:24.72 207.00
29 Nela StloukalováNela Stloukalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:25.24 202.00
30 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:25.86 196.00
31 Veronika ŠírováVeronika Šírová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 2:27.00 185.00
32 Mia KluckáMia Klucká 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:28.75 169.00
33 Natálie VeseláNatálie Veselá 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 2:29.23 165.00
34 Anežka KoletováAnežka Koletová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:30.00 159.00
35 Sofie GaločíkováSofie Galočíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:32.10 141.00
36 Karolína MalinováKarolína Malinová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:32.50 138.00
37 Klára SůrováKlára Sůrová 12 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:34.06 126.00
38 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 10 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:35.93 112.00
39 Daniela TihelkováDaniela Tihelková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:37.18 103.00
40 Lada KotíkováLada Kotíková 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 3 2:37.20 103.00
41 Tina Marie GulifordTina Marie Guliford 12 AC PardubiceAC Pardubice 14 2:39.96 84.00
42 Tereza TicháTereza Tichá 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:40.49 81.00
43 Nela JánošíkováNela Jánošíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:41.22 76.00
44 Nikola StehlíkováNikola Stehlíková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:41.92 72.00
45 Kristýna KudelováKristýna Kudelová 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:41.96 72.00
46 Elen PíšováElen Píšová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:43.12 65.00
47 Aneta ŠevcůAneta Ševců 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:44.09 60.00
47 Gabriela ŠevcůGabriela Ševců 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:44.09 60.00
49 Valerie KošťálováValerie Košťálová 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 2 2:44.12 60.00
50 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová 11 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:44.82 56.00
51 Viktorie TicháViktorie Tichá 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:45.50 52.00
52 Ella PánkováElla Pánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:46.76 46.00
53 Alžběta PanuškováAlžběta Panušková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:49.35 35.00
54 Kateřina LehkáKateřina Lehká 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:54.95 15.00
55 Michaela BrandejskáMichaela Brandejská 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 3:03.19 0.00
56 Nela VančurováNela Vančurová 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 3:03.61 0.00
57 Ludmila DoležalováLudmila Doležalová 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 3:06.53 0.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 2.6.2021 - 18:07) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nella BarešováNella Barešová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:22.90
2 Tereza DrahovzalováTereza Drahovzalová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:44.39
3 Valerie JanečkováValerie Janečková 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:45.23
4 Leona BártováLeona Bártová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:45.39
5 Amálie BedrníčkováAmálie Bedrníčková 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:50.46
6 Chovancová Kristýna Chovancová Kristýna 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:57.08
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon JirekŠimon Jirek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 21 PB 4.52 294.00
2 Sebastian PourSebastian Pour
AC PardubiceAC Pardubice
11 45 PB 3.82 177.00
3 Lukáš KuthLukáš Kuth
AC PardubiceAC Pardubice
10 33 PB 3.72 162.00
4 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 24 PB 3.71 161.00
5 Martin ŠtědrýMartin Štědrý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 67 PB 3.67 155.00
6= Tobiáš PithartTobiáš Pithart
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 44 PB 3.60 145.00
6= Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC PardubiceAC Pardubice
10 54 PB 3.60 145.00
8= Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 26 PB 3.54 136.00
8= Matěj KubalákMatěj Kubalák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 32 PB 3.54 136.00
10 Michal DostálMichal Dostál
AC PardubiceAC Pardubice
10 10 PB 3.52 133.00
11 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC PardubiceAC Pardubice
10 3 PB 3.50 130.00
12= Ondřej SopoligaOndřej Sopoliga
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
12 56 PB 3.48 127.00
12= Andrej BubeníkAndrej Bubeník
AC PardubiceAC Pardubice
11 7 PB 3.48 127.00
14 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 6 PB 3.44 122.00
15 Marek HořínekMarek Hořínek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 16 PB 3.42 119.00
16 Lukáš JavůrekLukáš Javůrek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 20 PB 3.41 118.00
17 Vilém VosáhloVilém Vosáhlo
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
10 72 PB 3.38 114.00
18 Jakub ČernýJakub Černý
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
10 8 PB 3.37 112.00
19 Václav VáňaVáclav Váňa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 70 PB 3.35 110.00
20 Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 17 PB 3.34 108.00
21 Adam ŠedaAdam Šeda
AC PardubiceAC Pardubice
10 60 PB 3.32 106.00
22 Václav BeranVáclav Beran
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 4 PB 3.30 103.00
23 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 51 PB 3.28 100.00
24 Lukáš KoryntaLukáš Korynta
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 27 PB 3.24 95.00
25 Filip MilataFilip Milata
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 38 PB 3.22 93.00
26 Jakub ElichJakub Elich
AC PardubiceAC Pardubice
13 13 PB 3.20 90.00
27 Daniel ŠrajerDaniel Šrajer
AC PardubiceAC Pardubice
12 66 PB 3.17 86.00
28 Samuel ŠpráchalSamuel Špráchal
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
11 65 PB 3.15 84.00
29= Tomáš MišákTomáš Mišák
AC PardubiceAC Pardubice
11 39 PB 3.14 83.00
29= Šimon KrálŠimon Král
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 30 PB 3.14 83.00
31 Daniel ŠpačekDaniel Špaček
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
10 64 PB 3.12 80.00
32 Jakub KosinaJakub Kosina
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 28 PB 3.08 75.00
33 Mikoláš KakrdaMikoláš Kakrda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 23 PB 3.07 74.00
34 Lukáš BajerLukáš Bajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 2 PB 3.03 69.00
35 Marek ScheidelMarek Scheidel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 53 PB 3.01 67.00
36 Matyáš ShejbalMatyáš Shejbal
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 52 PB 3.00 66.00
37= Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 14 PB 2.99 65.00
37= David KácovskýDavid Kácovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 22 PB 2.99 65.00
39 Filip RichterFilip Richter
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 50 PB 2.98 63.00
40 Edvard HorskýEdvard Horský
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
11 15 PB 2.96 61.00
41 David KozaDavid Koza
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
11 29 PB 2.95 60.00
42 Matěj ŽáčekMatěj Žáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 75 PB 2.94 59.00
43 Jan VáňaJan Váňa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 69 PB 2.89 53.00
44 Martin KoblicMartin Koblic
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 25 PB 2.87 51.00
45 Šimon OuhrabkaŠimon Ouhrabka
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 42 PB 2.86 50.00
46= Dominik RálišDominik Ráliš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 48 PB 2.85 49.00
46= Denis RambousekDenis Rambousek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
13 49 PB 2.85 49.00
48 Marek DrahošMarek Drahoš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
13 11 PB 2.83 47.00
49 Daniel KrčálDaniel Krčál
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
13 31 PB 2.82 46.00
50 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 37 PB 2.81 45.00
51 Vít SmetanaVít Smetana
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 55 PB 2.80 44.00
52 Matyáš PýchaMatyáš Pýcha
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
10 47 PB 2.71 35.00
53 Radek JarýRadek Jarý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 19 PB 2.66 30.00
54 Sebastian AngelovSebastian Angelov
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 1 PB 2.64 28.00
55= Antonín PtáčekAntonín Ptáček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 46 PB 2.56 21.00
55= Vojta VojtěchVojta Vojtěch
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 71 PB 2.56 21.00
57 Daniel LočárekDaniel Ločárek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 34 PB 2.54 20.00
58= Filip LočárekFilip Ločárek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 35 PB 2.50 16.00
58= Jan ŠoustekJan Šoustek
AC PardubiceAC Pardubice
11 63 PB 2.50 16.00
60 Marek ŠkodaMarek Škoda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 61 PB 2.49 16.00
61 Štěpán BlažekŠtěpán Blažek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 5 PB 2.37 7.00
62 Jakub ŠmejcJakub Šmejc
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
11 62 PB 2.28 2.00
63 Šimon DyntarŠimon Dyntar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 12 PB 2.27 2.00
64 Jan DostálJan Dostál
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 9 PB 2.23 0.00
65 Adam JarošAdam Jaroš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 18 PB 2.21 0.00
66 Patrik MorochovičPatrik Morochovič
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 40 PB 1.96 0.00
Samuel UrbánekSamuel Urbánek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 68 DNS
Sebastian SvobodaSebastian Svoboda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 59 DNS
Michael PatzeltMichael Patzelt
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 43 DNS
Ondřej SoučekOndřej Souček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 57 DNS
Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 41 DNS
Dušan SvobodaDušan Svoboda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 58 DNS
Celkem 72 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 63 PB 3.85 274.00
2 Lada ŠvárováLada Švárová
AC PardubiceAC Pardubice
10 54 PB 3.75 252.00
3 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková
AC PardubiceAC Pardubice
10 38 PB 3.48 196.00
4= Sofie RohlíkováSofie Rohlíková
AC PardubiceAC Pardubice
13 43 PB 3.47 194.00
4= Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
10 18 PB 3.47 194.00
6= Tereza MacháčkováTereza Macháčková
AC PardubiceAC Pardubice
10 33 PB 3.37 174.00
6= Helena CulkováHelena Culková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 5 PB 3.37 174.00
8= Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 49 PB 3.30 161.00
8= Nikol VítkováNikol Vítková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 61 PB 3.30 161.00
10 Amálie TesařováAmálie Tesařová
AC PardubiceAC Pardubice
10 55 PB 3.28 157.00
11 Alžběta MalochováAlžběta Malochová
AC PardubiceAC Pardubice
11 36 PB 3.26 153.00
12 Ella PánkováElla Pánková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 40 PB 3.25 151.00
13 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová
AC PardubiceAC Pardubice
11 30 PB 3.13 130.00
14 Magdalena ZobačováMagdalena Zobačová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 64 PB 3.11 126.00
15 Eliška CholtováEliška Choltová
AC PardubiceAC Pardubice
10 17 PB 3.07 119.00
16 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2 PB 3.06 117.00
17= Klára SůrováKlára Sůrová
AC PardubiceAC Pardubice
12 48 PB 3.05 116.00
17= Nela StloukalováNela Stloukalová
AC PardubiceAC Pardubice
12 47 PB 3.05 116.00
19 Elen PíšováElen Píšová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 42 PB 2.99 105.00
20 Natálie VeseláNatálie Veselá
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 60 PB 2.98 104.00
21 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 15 PB 2.96 100.00
22= Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 53 PB 2.95 99.00
22= Emma MoravcováEmma Moravcová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 37 PB 2.95 99.00
24= Valerie KošťálováValerie Košťálová
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
10 24 PB 2.95 99.00
24= Anna ČvančarováAnna Čvančarová
AC PardubiceAC Pardubice
10 8 PB 2.95 99.00
26= Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 39 PB 2.94 97.00
26= Sofie GaločíkováSofie Galočíková
AC PardubiceAC Pardubice
12 13 PB 2.94 97.00
29 Alžběta PanuškováAlžběta Panušková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 41 PB 2.90 91.00
30 Bára MalenovskáBára Malenovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 34 PB 2.87 86.00
31 Anděla KrupkováAnděla Krupková
AC PardubiceAC Pardubice
10 27 PB 2.83 80.00
32 Nikola StehlíkováNikola Stehlíková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 46 PB 2.81 76.00
33= Veronika ŠírováVeronika Šírová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 52 PB 2.80 75.00
33= Gabriela ŠevcůGabriela Ševců
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 51 PB 2.80 75.00
35 Valerie ČapskáValerie Čapská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 6 PB 2.76 69.00
36 Tina Marie GulifordTina Marie Guliford
AC PardubiceAC Pardubice
12 14 PB 2.75 67.00
37 Viktorie KotováViktorie Kotová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 26 PB 2.74 66.00
38 Mia KluckáMia Klucká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 20 PB 2.73 65.00
39= Anežka KoletováAnežka Koletová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 23 PB 2.72 63.00
39= Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová
AC PardubiceAC Pardubice
12 11 PB 2.72 63.00
41 Lada KotíkováLada Kotíková
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
12 25 PB 2.71 62.00
42 Denisa AndrlováDenisa Andrlová
AC PardubiceAC Pardubice
11 1 PB 2.69 59.00
43= Ellen BurdováEllen Burdová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
13 4 PB 2.63 50.00
43= Alice MacurováAlice Macurová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 32 PB 2.63 50.00
45 Kristýna KudelováKristýna Kudelová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 28 PB 2.60 46.00
46 Adéla MacurováAdéla Macurová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 31 PB 2.57 43.00
47 Aneta ŠevcůAneta Ševců
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 50 PB 2.45 28.00
48 Karolína MalinováKarolína Malinová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 35 PB 2.44 27.00
49 Daniela TihelkováDaniela Tihelková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 56 PB 2.39 21.00
50 Markéta BrožkováMarkéta Brožková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 PB 2.36 18.00
51 Michaela BrandejskáMichaela Brandejská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 3 PB 2.27 10.00
52 Kateřina LehkáKateřina Lehká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 29 PB 2.25 8.00
53 Nela JánošíkováNela Jánošíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 19 PB 1.99 0.00
54 Ludmila DoležalováLudmila Doležalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
13 10 PB 1.95 0.00
Tereza TicháTereza Tichá
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 57 NM
Viktorie TicháViktorie Tichá
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 58 NM
Karolína SládkováKarolína Sládková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 44 NM
Nela VančurováNela Vančurová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 59 NM
Adéla KolářováAdéla Kolářová
AC PardubiceAC Pardubice
11 22 NM
Celkem 58 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 2.6.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 26 PB 36.42 195.00
2 Václav VáňaVáclav Váňa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 70 PB 33.48 171.00
3 Lukáš KuthLukáš Kuth
AC PardubiceAC Pardubice
10 33 PB 32.46 163.00
4 Michal DostálMichal Dostál
AC PardubiceAC Pardubice
10 10 PB 32.33 162.00
5 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC PardubiceAC Pardubice
10 3 PB 31.88 158.00
6 Šimon OuhrabkaŠimon Ouhrabka
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 42 PB 29.39 139.00
7 Vojta VojtěchVojta Vojtěch
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 71 PB 29.25 137.00
8 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 14 PB 28.58 132.00
9 Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 41 PB 28.02 128.00
10 Václav BeranVáclav Beran
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 4 PB 27.90 127.00
11 Lukáš KoryntaLukáš Korynta
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 27 PB 27.79 126.00
12 Dominik RálišDominik Ráliš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 48 PB 27.35 123.00
13 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC PardubiceAC Pardubice
10 54 PB 27.00 120.00
14 Adam JarošAdam Jaroš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 18 PB 26.97 120.00
15 Tobiáš PithartTobiáš Pithart
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 44 PB 26.69 117.00
16 Denis RambousekDenis Rambousek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
13 49 PB 26.39 115.00
17 Jakub KosinaJakub Kosina
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 28 PB 26.20 114.00
18 Jakub ŠmejcJakub Šmejc
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
11 62 PB 26.08 113.00
19 Sebastian PourSebastian Pour
AC PardubiceAC Pardubice
11 45 PB 26.00 112.00
20 Vilém VosáhloVilém Vosáhlo
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
10 72 PB 25.70 110.00
21= David KácovskýDavid Kácovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 22 PB 25.60 109.00
21= Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 24 PB 25.60 109.00
23 Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 17 PB 25.53 108.00
24 Jakub ČernýJakub Černý
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
10 8 PB 25.39 107.00
25 Adam ŠedaAdam Šeda
AC PardubiceAC Pardubice
10 60 PB 25.32 107.00
26 Šimon JirekŠimon Jirek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 21 PB 25.10 105.00
27 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 37 PB 25.01 104.00
28 Daniel ŠrajerDaniel Šrajer
AC PardubiceAC Pardubice
12 66 PB 24.95 104.00
29 Šimon KrálŠimon Král
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 30 PB 24.48 100.00
30 Matěj KubalákMatěj Kubalák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 32 PB 23.96 96.00
31 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 51 PB 23.78 95.00
32 Andrej BubeníkAndrej Bubeník
AC PardubiceAC Pardubice
11 7 PB 23.70 94.00
33 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 6 PB 23.45 92.00
34 Filip RichterFilip Richter
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 50 PB 23.41 92.00
35 Ondřej SopoligaOndřej Sopoliga
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
12 56 PB 23.13 90.00
36 Martin ŠtědrýMartin Štědrý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 67 PB 22.99 89.00
37 Radek JarýRadek Jarý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 19 PB 22.90 88.00
38 Tomáš MišákTomáš Mišák
AC PardubiceAC Pardubice
11 39 PB 22.44 85.00
39 Sebastian SvobodaSebastian Svoboda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 59 PB 22.41 85.00
40 Ondřej SoučekOndřej Souček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 57 PB 22.37 84.00
41 David KozaDavid Koza
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
11 29 PB 22.06 82.00
42 Matěj ŽáčekMatěj Žáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 75 PB 21.68 79.00
43 Marek HořínekMarek Hořínek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 16 PB 21.40 77.00
44 Edvard HorskýEdvard Horský
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
11 15 PB 20.70 72.00
45 Samuel ŠpráchalSamuel Špráchal
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
11 65 PB 20.48 70.00
46 Daniel LočárekDaniel Ločárek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 34 PB 20.08 67.00
47 Michael PatzeltMichael Patzelt
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 43 PB 19.57 63.00
48 Daniel ŠpačekDaniel Špaček
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
10 64 PB 19.31 62.00
49 Marek ŠkodaMarek Škoda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 61 PB 18.81 58.00
50 Lukáš JavůrekLukáš Javůrek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 20 PB 18.64 57.00
51 Vít SmetanaVít Smetana
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 55 PB 18.63 57.00
52= Daniel KrčálDaniel Krčál
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
13 31 PB 18.50 56.00
52= Martin KoblicMartin Koblic
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 25 PB 18.50 56.00
54 Filip MilataFilip Milata
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 38 PB 17.79 50.00
55 Antonín PtáčekAntonín Ptáček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 46 PB 17.41 48.00
56 Matyáš ShejbalMatyáš Shejbal
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 52 PB 16.14 39.00
57 Filip LočárekFilip Ločárek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 35 PB 15.65 35.00
58 Matyáš PýchaMatyáš Pýcha
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
10 47 PB 15.40 34.00
59 Jan ŠoustekJan Šoustek
AC PardubiceAC Pardubice
11 63 PB 15.16 32.00
60 Samuel UrbánekSamuel Urbánek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 68 PB 15.04 31.00
61 Dušan SvobodaDušan Svoboda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 58 PB 14.99 31.00
62 Sebastian AngelovSebastian Angelov
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 1 PB 14.96 31.00
63 Lukáš BajerLukáš Bajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 2 PB 14.85 30.00
64 Jan VáňaJan Váňa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 69 PB 14.38 27.00
65 Štěpán BlažekŠtěpán Blažek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 5 PB 14.31 26.00
66 Marek ScheidelMarek Scheidel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 53 PB 12.36 13.00
67 Jan DostálJan Dostál
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 9 PB 11.98 11.00
68 Mikoláš KakrdaMikoláš Kakrda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 23 PB 11.74 9.00
69 Marek DrahošMarek Drahoš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
13 11 PB 10.14 0.00
70 Šimon DyntarŠimon Dyntar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 12 PB 10.00 0.00
71 Patrik MorochovičPatrik Morochovič
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 40 PB 08.39 0.00
72 Jakub ElichJakub Elich
AC PardubiceAC Pardubice
13 13 PB 07.01 0.00
Celkem 72 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2 PB 32.04 259.00
2 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 63 PB 30.79 244.00
3 Lada ŠvárováLada Švárová
AC PardubiceAC Pardubice
10 54 PB 26.57 195.00
4 Helena CulkováHelena Culková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 5 PB 26.15 190.00
5 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 49 PB 26.00 188.00
6 Amálie TesařováAmálie Tesařová
AC PardubiceAC Pardubice
10 55 PB 25.15 179.00
7 Eliška CholtováEliška Choltová
AC PardubiceAC Pardubice
10 17 PB 24.48 171.00
8 Valerie KošťálováValerie Košťálová
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
10 24 PB 24.47 171.00
9 Tereza MacháčkováTereza Macháčková
AC PardubiceAC Pardubice
10 33 PB 24.45 171.00
10 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová
AC PardubiceAC Pardubice
11 30 PB 23.33 158.00
11 Anežka KoletováAnežka Koletová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 23 PB 22.40 147.00
12 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 39 PB 21.95 142.00
13 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 15 PB 21.35 135.00
14 Alžběta MalochováAlžběta Malochová
AC PardubiceAC Pardubice
11 36 PB 21.31 135.00
15 Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
10 18 PB 20.07 121.00
16 Markéta BrožkováMarkéta Brožková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 PB 19.48 115.00
17 Adéla KolářováAdéla Kolářová
AC PardubiceAC Pardubice
11 22 PB 19.41 114.00
18 Veronika ŠírováVeronika Šírová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 52 PB 19.11 111.00
19 Klára SůrováKlára Sůrová
AC PardubiceAC Pardubice
12 48 PB 19.07 110.00
20 Tereza TicháTereza Tichá
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 57 PB 18.38 103.00
21= Valerie ČapskáValerie Čapská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 6 PB 18.37 102.00
21= Nikol VítkováNikol Vítková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 61 PB 18.37 102.00
23 Nikola StehlíkováNikola Stehlíková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 46 PB 18.34 102.00
24 Magdalena ZobačováMagdalena Zobačová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 64 PB 18.30 102.00
25 Mia KluckáMia Klucká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 20 PB 18.15 100.00
26 Anna ČvančarováAnna Čvančarová
AC PardubiceAC Pardubice
10 8 PB 17.75 96.00
27 Kateřina LehkáKateřina Lehká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 29 PB 17.64 95.00
28 Sofie GaločíkováSofie Galočíková
AC PardubiceAC Pardubice
12 13 PB 17.40 92.00
29 Lada KotíkováLada Kotíková
Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho...
12 25 PB 17.19 90.00
30 Ella PánkováElla Pánková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 40 PB 17.07 88.00
31 Anděla KrupkováAnděla Krupková
AC PardubiceAC Pardubice
10 27 PB 16.90 87.00
32 Nela JánošíkováNela Jánošíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 19 PB 16.25 80.00
33 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková
AC PardubiceAC Pardubice
10 38 PB 16.23 79.00
34 Emma MoravcováEmma Moravcová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 37 PB 15.80 75.00
35 Ellen BurdováEllen Burdová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
13 4 PB 15.75 74.00
36 Karolína SládkováKarolína Sládková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 44 PB 15.57 72.00
37 Viktorie KotováViktorie Kotová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 26 PB 14.90 65.00
38 Alžběta PanuškováAlžběta Panušková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 41 PB 14.76 64.00
39 Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová
AC PardubiceAC Pardubice
12 11 PB 13.90 55.00
40 Natálie VeseláNatálie Veselá
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 60 PB 13.86 54.00
41 Denisa AndrlováDenisa Andrlová
AC PardubiceAC Pardubice
11 1 PB 13.61 52.00
42 Tina Marie GulifordTina Marie Guliford
AC PardubiceAC Pardubice
12 14 PB 13.54 51.00
43 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 53 PB 13.41 50.00
44 Bára MalenovskáBára Malenovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 34 PB 13.29 49.00
45 Nela StloukalováNela Stloukalová
AC PardubiceAC Pardubice
12 47 PB 13.28 49.00
46 Nela VančurováNela Vančurová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 59 PB 11.87 34.00
47 Elen PíšováElen Píšová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 42 PB 11.84 34.00
48 Alice MacurováAlice Macurová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 32 PB 11.79 34.00
49 Kristýna KudelováKristýna Kudelová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 28 PB 11.58 31.00
50 Daniela TihelkováDaniela Tihelková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 56 PB 11.28 29.00
51 Viktorie TicháViktorie Tichá
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 58 PB 10.97 26.00
52 Gabriela ŠevcůGabriela Ševců
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 51 PB 10.82 24.00
53 Ludmila DoležalováLudmila Doležalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
13 10 PB 10.18 18.00
54 Michaela BrandejskáMichaela Brandejská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
12 3 PB 08.34 2.00
55 Adéla MacurováAdéla Macurová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 31 PB 08.20 1.00
56 Aneta ŠevcůAneta Ševců
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 50 PB 07.90 0.00
57 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková
AC PardubiceAC Pardubice
13 43 PB 07.55 0.00
58 Karolína MalinováKarolína Malinová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 35 PB 07.10 0.00
Celkem 58 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 1034
2 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 1025
3 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1011
4 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 0964
5 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0916
6 Michal DostálMichal Dostál 10 AC PardubiceAC Pardubice 0807
7 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0721
8 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 0700
9 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 0671
10 Matěj KubalákMatěj Kubalák 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0661
11 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0658
12 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 0641
13 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0631
14 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0615
15 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 0600
16 David KácovskýDavid Kácovský 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0598
17 Dominik RálišDominik Ráliš 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0518
18 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0515
19 Marek ScheidelMarek Scheidel 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0495
20 Ondřej SopoligaOndřej Sopoliga 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0494
21 Lukáš KoryntaLukáš Korynta 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0464
22 Václav VáňaVáclav Váňa 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0463
23 Jakub ČernýJakub Černý 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0459
24 Daniel ŠrajerDaniel Šrajer 12 AC PardubiceAC Pardubice 0452
25 Mikoláš KakrdaMikoláš Kakrda 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0449
26 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0437
27 Václav BeranVáclav Beran 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0420
28 Marek HořínekMarek Hořínek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0417
29 Matyáš PýchaMatyáš Pýcha 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0415
30 Matyáš ShejbalMatyáš Shejbal 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0396
31 Samuel ŠpráchalSamuel Špráchal 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0378
32 Jakub KosinaJakub Kosina 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0375
33 Vilém VosáhloVilém Vosáhlo 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0372
34 Lukáš JavůrekLukáš Javůrek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0367
35 Šimon KrálŠimon Král 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0363
36 Daniel KrčálDaniel Krčál 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0363
37 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0348
38 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 0337
39 Daniel ŠpačekDaniel Špaček 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0333
40 Matěj ŽáčekMatěj Žáček 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0325
41 David KozaDavid Koza 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0324
42 Filip MilataFilip Milata 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0312
43 Martin KoblicMartin Koblic 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0306
44 Daniel LočárekDaniel Ločárek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0291
45 Jan ŠoustekJan Šoustek 11 AC PardubiceAC Pardubice 0287
46 Jan VáňaJan Váňa 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0261
47 Vojta VojtěchVojta Vojtěch 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0248
48 Antonín PtáčekAntonín Ptáček 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0247
49 Marek DrahošMarek Drahoš 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0241
50 Šimon OuhrabkaŠimon Ouhrabka 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0227
51 Lukáš BajerLukáš Bajer 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0209
52 Filip LočárekFilip Ločárek 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0199
53 Filip RichterFilip Richter 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0196
54 Denis RambousekDenis Rambousek 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0195
55 Edvard HorskýEdvard Horský 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0153
56 Radek JarýRadek Jarý 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0144
57= Štěpán BlažekŠtěpán Blažek 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0142
57= Adam JarošAdam Jaroš 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0142
59 Jakub ŠmejcJakub Šmejc 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0119
60 Vít SmetanaVít Smetana 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0106
61 Marek ŠkodaMarek Škoda 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0082
62 Sebastian AngelovSebastian Angelov 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0078
63 Jan DostálJan Dostál 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0060
64 Šimon DyntarŠimon Dyntar 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0039
65 Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0026
Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNF
Dušan SvobodaDušan Svoboda 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Michael PatzeltMichael Patzelt 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Sebastian SvobodaSebastian Svoboda 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNF
Samuel UrbánekSamuel Urbánek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNF
Ondřej SoučekOndřej Souček 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNF
Celkem 72 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1341
2 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 1212
3 Lada ŠvárováLada Švárová 10 AC PardubiceAC Pardubice 1107
4 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 1089
5 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1029
6 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1018
7 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 1013
8 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 0963
9 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0955
10 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 10 AC PardubiceAC Pardubice 0913
11 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 0903
12 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0869
13 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 0832
14 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0826
15 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0726
16 Adéla KolářováAdéla Kolářová 11 AC PardubiceAC Pardubice 0693
17 Anna ČvančarováAnna Čvančarová 10 AC PardubiceAC Pardubice 0690
18 Magdalena ZobačováMagdalena Zobačová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0670
19 Natálie VeseláNatálie Veselá 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0663
20 Bára MalenovskáBára Malenovská 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0652
21 Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 0611
22 Emma MoravcováEmma Moravcová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0585
23 Veronika ŠírováVeronika Šírová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0564
24 Mia KluckáMia Klucká 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0563
25 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0559
26 Anežka KoletováAnežka Koletová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0557
27 Ellen BurdováEllen Burdová 13 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0556
28= Nela StloukalováNela Stloukalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 0535
28= Viktorie KotováViktorie Kotová 12 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0535
30 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová 11 AC PardubiceAC Pardubice 0534
31 Karolína SládkováKarolína Sládková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0529
32 Valerie ČapskáValerie Čapská 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka