Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva

Jihlava (17. 6. 2021)

skok daleký - Žáci

(čt, 17.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 15 5.82 -1.5 m/s 5.74  -2,10 5.82  -1,50 x 5.82 5.73  -1,80 x x 11.00
2 Prokop RůžičkaProkop Růžička
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 8 PB 4.97 -0.5 m/s 4.44  -1,10 4.58  -1,50 4.69  -2,00 4.69 4.61  -3,30 4.97  -0,50 4.82  -1,40 9.00
3 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 14 PB 4.88 -1.0 m/s 4.79  -0,30 4.69  -2,20 4.61  -0,40 4.79 4.60  -0,80 4.88  -1,00 4.42  -1,40 8.00
4 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 PB 4.82 -0.7 m/s 4.67  -3,50 4.60  -3,00 4.65  -2,60 4.67 4.82  -0,70 4.63  -1,60 4.28  -2,80 7.00
5 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 PB 4.70 -1.0 m/s 4.66  -1,60 4.70  -1,00 4.46  -3,20 4.70 4.53  -1,30 x 4.36  -1,40 6.00
6 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 PB 4.70 -2.3 m/s 4.62  -1,30 4.64  -2,20 x 4.64 4.70  -2,30 4.58  -1,20 4.58  -0,90 5.00
7 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 12 PB 4.38 -1.1 m/s 4.24  -1,20 4.20  -1,80 3.93  -0,90 4.24 3.65  -1,80 4.38  -1,10 4.32  -3,00 4.00
8 Vojtěch ČápVojtěch Čáp
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 1 PB 4.30 -1.1 m/s 4.30  -1,10 3.93  -0,30 4.15  -2,10 4.30 3.81  -3,20 3.97  -0,80 4.07  -0,70 3.00
9 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 11 PB 4.15 -0.8 m/s 4.15  -0,80 4.15  -2,00 4.13  -2,10 4.15 2.00
10 Matěj DivišMatěj Diviš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 2 PB 3.75 -0.8 m/s x 3.75  -0,80 x 3.75 1.00
11 Ondřej MarekOndřej Marek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 6 PB 2.65 +1.4 m/s 2.65  1,40 x x 2.65
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4 DNS
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 17.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 37 PB 5.10 +0.0 m/s 5.10  0,00 4.94  -1,00 4.76  1,20 5.10 x x x 11.00
2 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 35 PB 5.04 +0.0 m/s 4.72  1,00 - 4.70  -0,90 4.72 4.96  -0,60 5.04  0,00 4.83  -3,40 9.00
3 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 36 PB 4.82 -1.3 m/s 4.36  0,00 4.54  0,00 4.79  -0,40 4.79 3.85  0,80 x 4.82  -1,30 8.00
4 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 34 PB 4.70 +0.5 m/s 4.54  0,50 4.39  -0,80 4.55  -2,10 4.55 4.70  0,50 4.65  0,40 4.54  -2,30 7.00
5 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 18 PB 4.66 -1.2 m/s 4.54  -1,40 4.39  0,00 x 4.54 4.46  0,00 4.60  0,00 4.66  -1,20 6.00
6 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 28 PB 4.65 -0.3 m/s 4.36  2,10 4.42  -0,70 4.47  0,40 4.47 4.44  0,00 4.52  0,00 4.65  -0,30 5.00
7 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 32 SB 4.58 +1.3 m/s 4.58  1,30 4.41  -1,30 2.56  -0,90 4.58 4.55  -0,90 4.36  0,00 - 4.00
8 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 30 PB 4.49 -0.3 m/s 4.38  0,90 4.21  -0,50 4.49  -0,30 4.49 3.00
9 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 33 4.45 -1.3 m/s 4.29  0,60 4.39  -1,60 4.45  -1,30 4.45 4.42  -0,70 - - 2.00
10 Jolana HradováJolana Hradová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 7 PB 4.43 -0.7 m/s x 4.31  -0,70 4.43  -0,70 4.43 1.00
11 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 16 PB 4.40 -2.1 m/s 4.40  -2,10 4.21  0,00 4.20  -0,60 4.40
12 Marta JurkováMarta Jurková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 29 PB 4.39 -2.2 m/s 4.39  -2,20 4.31  1,70 4.28  1,90 4.39
13 Amélie EndrlováAmélie Endrlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 5 PB 4.38 -1.5 m/s 4.38  -1,50 3.93  0,00 - 4.38
14 Karolína ChrástováKarolína Chrástová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 10 PB 4.35 -0.5 m/s 4.35  -0,50 4.28  0,50 4.31  0,80 4.35
15 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 9 PB 4.34 -1.5 m/s 4.34  -1,50 4.00  0,00 4.04  -1,70 4.34
16 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 27 SB 4.32 -2.7 m/s 4.18  -1,80 4.32  -2,70 x 4.32
17 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 25 PB 4.21 +0.0 m/s 4.09  -1,80 4.21  0,00 - 4.21
18 Anita PaclíkováAnita Paclíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 15 PB 4.15 -1.3 m/s 4.15  -1,30 x 4.05  -1,80 4.15
19 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 31 4.13 +0.0 m/s x 4.13  0,00 3.94  -1,80 4.13
20 Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 19 PB 4.04 -1.6 m/s 3.96  0,40 3.95  -1,30 4.04  -1,60 4.04
21 Vendulka MolákováVendulka Moláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 SB 3.99 +1.0 m/s 3.85  -1,00 3.99  1,00 3.82  -2,00 3.99
22 Adéla KřížováAdéla Křížová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 24 PB 3.99 +0.8 m/s 3.68  -0,50 3.99  0,80 3.78  -2,10 3.99
23 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 22 PB 3.94 -1.7 m/s 3.94  -1,70 x 3.68  -0,50 3.94
24 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 2 SB 3.94 +1.3 m/s x x 3.94  1,30 3.94
25 Linda DoležalováLinda Doležalová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 4 PB 3.90 -0.6 m/s 3.90  -0,60 3.64  -1,70 3.53  0,90 3.90
26 Adéla KarasováAdéla Karasová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 11 PB 3.87 +0.4 m/s x 3.87  0,40 - 3.87
27 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 20 PB 3.83 +0.0 m/s 3.83  0,00 x 3.53  -1,50 3.83
28 Alžběta KarlováAlžběta Karlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 12 SB 3.83 +0.4 m/s x 3.83  0,40 - 3.83
29 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 21 3.80 +2.8 m/s 3.60 +0.0 m/s 3.60  0,00 3.80  2,80 3.40  -3,00 3.80
30 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 23 PB 3.77 -0.5 m/s 3.47  -3,40 3.60  -1,30 3.77  -0,50 3.77
31 Lada BřezkováLada Březková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 SB 3.59 -2.0 m/s 2.94  -0,30 3.59  -2,00 x 3.59
32 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 8 PB 3.23 -3.3 m/s 3.23  -3,30 3.08  3,30 3.04  -1,10 3.23
33 Daniela KubešováDaniela Kubešová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 13 PB 2.71 -1.6 m/s 2.68  -0,90 2.67  1,40 2.71  -1,60 2.71
Nikola SzkanderováNikola Szkanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 17 DNS
Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 6 DNS
Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 1 DNS
Nikola ŠtorkováNikola Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 26 NM x x x -
Celkem 37 závodníků