Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva

Jihlava (17. 6. 2021)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 35.17 11.00
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 36.55 9.00
3 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 42.98 8.00
4 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 43.72 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 44.21 6.00
2 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 46.81 5.00
3 Vojtěch BoháčekVojtěch Boháček 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 48.04 4.00
4 Ondřej VlasákOndřej Vlasák 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 49.33 3.00
5 Ondřej MarekOndřej Marek 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 72.22 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 35.17 11.00
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 36.55 9.00
3 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 42.98 8.00
4 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 43.72 7.00
5 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 44.21 6.00
6 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 46.81 5.00
7 Vojtěch BoháčekVojtěch Boháček 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 48.04 4.00
8 Ondřej VlasákOndřej Vlasák 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 49.33 3.00
9 Ondřej MarekOndřej Marek 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 72.22 2.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 43.25 9.00
2 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 PB 44.15 8.00
3 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 44.64 7.00
4 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 45.18 6.00
5 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 45.20 5.00
Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 42.94 11.00
2 Marta JurkováMarta Jurková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 46.99 3.00
3 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 48.47
4 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 51.44
Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 46.79 4.00
2 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 47.66 2.00
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 51.23
4 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 52.68
Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNS
Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 47.67 1.00
2 Mia ŠpačkováMia Špačková 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 51.17
3 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 52.67
4 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 55.48
Adéla KřížováAdéla Křížová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 42.94 11.00
2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 43.25 9.00
3 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 PB 44.15 8.00
4 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 44.64 7.00
5 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 45.18 6.00
6 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 45.20 5.00
7 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 46.79 4.00
8 Marta JurkováMarta Jurková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 46.99 3.00
9 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 47.66 2.00
10 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 47.67 1.00
11 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 48.47
12 Mia ŠpačkováMia Špačková 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 51.17
13 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 51.23
14 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 51.44
15 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 52.67
16 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 52.68
17 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 55.48
Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS
Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNS
Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 DNS
Adéla KřížováAdéla Křížová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS