Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha - Přátelství (9. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.73 11.00
2 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 07.85 9.00
3 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 08.03 8.00
4 Jeroným PerlíkJeroným Perlík 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.09 7.00
5 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.15 6.00
6 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 08.18 4.00
7 Václav MarekVáclav Marek 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 08.34
8 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 08.51
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.30 1.00
2 488 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 08.33
3 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.44
4 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 08.47
5 255 Lukáš GrulichLukáš Grulich 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.70
6 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 08.76
7 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.08
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 08.17 5.00
2 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.69
3 Jiří HoráčekJiří Horáček 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.97
4 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.18
5 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 09.24
6 Luboš NovotnýLuboš Novotný 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 09.37
7 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.86
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.20 3.00
2 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 08.28 2.00
3 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 08.77
4 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.05
5 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.32
6 Issac MullerIssac Muller 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 09.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.73 11.00
2 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 07.85 9.00
3 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 08.03 8.00
4 Jeroným PerlíkJeroným Perlík 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.09 7.00
5 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.15 6.00
6 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 08.17 5.00
7 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 08.18 4.00
8 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.20 3.00
9 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 08.28 2.00
10 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.30 1.00
11 488 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 08.33
12 Václav MarekVáclav Marek 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 08.34
13 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.44
14 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 08.47
15 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 08.51
16 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.69
17 255 Lukáš GrulichLukáš Grulich 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.70
18 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 08.76
19 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 08.77
20 Jiří HoráčekJiří Horáček 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.97
21 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.05
22 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.08
23 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.18
24 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 09.24
25 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.32
26 Luboš NovotnýLuboš Novotný 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 09.37
27 Issac MullerIssac Muller 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 09.45
28 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.86

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 07.72 11.00
2 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 08.05 9.00
3 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 08.42 7.00
4 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 08.49 6.00
5 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 SB 08.49 5.00
6 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 08.66 4.00
7 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 08.67 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 490 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.01
2 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.05
3 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.05
4 Klára ViktorováKlára Viktorová 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.08
5 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.12
6 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.22
7 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.24
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 08.31 8.00
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.06
3 Magdalena MezerováMagdalena Mezerová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.13
4 Natálie KloudováNatálie Kloudová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 09.30
5 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.54
6 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.82
7 Ester DolanskáEster Dolanská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.86
Poznámky:
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.99 1.00
2 Veronika StudenáVeronika Studená 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 09.04
3 261 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.05
4 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.05
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 9.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.89 2.00
MS Julie PánkováJulie Pánková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.02
3 Klára BejdákováKlára Bejdáková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.40
4 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 07.72 11.00
2 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 08.05 9.00
3 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 08.31 8.00
4 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 08.42 7.00
5 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 08.49 6.00
5 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 SB 08.49 5.00
7 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 08.66 4.00
8 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 08.67 3.00
9 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.89 2.00
10 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.99 1.00
11 490 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.01
12 Julie PánkováJulie Pánková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.02
13 Veronika StudenáVeronika Studená 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 09.04
14 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.05
14 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.05
14 261 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.05
14 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.05
18 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.06
19 Klára ViktorováKlára Viktorová 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.08
20 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.12
21 Magdalena MezerováMagdalena Mezerová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.13
22 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.22
23 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.24
24 Natálie KloudováNatálie Kloudová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 09.30
25 Klára BejdákováKlára Bejdáková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.40
26 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.54
27 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.82
28 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.83
29 Ester DolanskáEster Dolanská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.86

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 18.26 11.00
2 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 18.53 9.00
3 Sebastian DominikSebastian Dominik 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 18.92 6.00
4 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 19.25 3.00
5 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 19.75
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 18:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 19.12 4.00
2 Jan HyškaJan Hyška 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 19.42 2.00
3 239 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.24
4 Petr VáverkaPetr Váverka 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 23.07
Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 18:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 19.89
2 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 20.28
3 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 20.59
4 250 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 21.75
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 18:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 18.57 7.00
2 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 20.69
3 Jiří HoráčekJiří Horáček 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.70
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 9.6.2021 - 18:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 18.54 8.00
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 19.03 5.00
3 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 19.46 1.00
4 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 20.12
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 18.26 11.00
2 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 18.53 9.00
3 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 18.54 8.00
4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 18.57 7.00
5 Sebastian DominikSebastian Dominik 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 18.92 6.00
6 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 19.03 5.00
7 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 19.12 4.00
8 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 19.25 3.00
9 Jan HyškaJan Hyška 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 19.42 2.00
10 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 19.46 1.00
11 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 19.75
12 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 19.89
13 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 20.12
14 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 20.28
15 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 20.59
16 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 20.69
17 Jiří HoráčekJiří Horáček 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.70
18 250 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 21.75
19 239 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.24
20 Petr VáverkaPetr Váverka 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 23.07
Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 18:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.29 4.00
2 Barbora SojákováBarbora Sojáková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.31 3.00
3 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 21.87
4 Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 22.07
5 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 22.49
6 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 22.78
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 18:40) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 20.11 11.00
2 494 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 20.70 8.00
3 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 20.98 6.00
4 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 21.04 5.00
5 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.17
6 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.44
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 18:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 20.92 7.00
2 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.55
MS Julie PánkováJulie Pánková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.03
4 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.39
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 18:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 22.11
2 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 22.26
3 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.00
4 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 25.44
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 9.6.2021 - 18:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.56 9.00
2 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.47 2.00
3 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 21.48 1.00
4 Magdalena MezerováMagdalena Mezerová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.36
5 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 20.11 11.00
2 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.56 9.00
3 494 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 20.70 8.00
4 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 20.92 7.00
5 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 20.98 6.00
6 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 21.04 5.00
7 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.29 4.00
8 Barbora SojákováBarbora Sojáková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.31 3.00
9 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.47 2.00
10 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 21.48 1.00
11 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.55
12 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 21.87
13 Julie PánkováJulie Pánková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.03
14 Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 22.07
15 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 22.11
16 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.17
17 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 22.26
18 Magdalena MezerováMagdalena Mezerová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.36
19 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.39
20 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 22.49
21 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.57
22 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 22.78
23 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.00
24 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.44
25 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 25.44

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 39.21 11.00
2 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 41.45 7.00
3 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 41.66 5.00
4 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 41.81 4.00
5 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 44.01
6 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 44.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 41.19 8.00
2 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 41.52 6.00
3 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 43.39 2.00
4 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 46.37
5 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 47.93
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HyškaJan Hyška 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 40.75 9.00
2 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 42.91 3.00
3 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 43.80 1.00
4 Kryštof KlímaKryštof Klíma 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 44.18
5 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 46.68
6 Vojtěch MacuraVojtěch Macura 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 47.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 39.21 11.00
2 Jan HyškaJan Hyška 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 40.75 9.00
3 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 41.19 8.00
4 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 41.45 7.00
5 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 41.52 6.00
6 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 41.66 5.00
7 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 41.81 4.00
8 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 42.91 3.00
9 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 43.39 2.00
10 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 43.80 1.00
11 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 44.01
12 Kryštof KlímaKryštof Klíma 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 44.18
13 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 44.64
14 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 46.37
15 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 46.68
16 Vojtěch MacuraVojtěch Macura 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 47.43
17 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 47.93

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 45.76 7.00
2 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 46.82 5.00
3 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 46.95 4.00
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 48.75 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 43.33 11.00
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 45.18 8.00
3 Stella KollárStella Kollár 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 47.71 3.00
4 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 49.36
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 45.00 9.00
2 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 46.12 6.00
3 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 47.84 2.00
4 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 52.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 43.33 11.00
2 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 45.00 9.00
3 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 45.18 8.00
4 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 45.76 7.00
5 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 46.12 6.00
6 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 46.82 5.00
7 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 46.95 4.00
8 Stella KollárStella Kollár 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 47.71 3.00
9 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 47.84 2.00
10 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 48.75 1.00
11 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 49.36
12 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 52.22

1500 m - Žáci

(st, 9.6.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 250 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 4:37.59 11.00
2 486 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 4:59.99 9.00
3 488 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 5:01.05 8.00
4 47 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 5:08.00 7.00
5 291 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 5:11.86 6.00
6 248 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 5:14.25 5.00
7 220 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 5:14.61 4.00
8 239 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 5:17.25 3.00
9 289 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 5:30.28 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně

(st, 9.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 494 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 5:33.84 11.00
2 261 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 5:39.84 9.00
3 256 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 5:46.20 8.00
4 489 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 5:46.31 7.00
5 493 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 5:46.34 6.00
6 268 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 9 5:46.40 5.00
7 491 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 5:53.55 4.00
8 492 Ela NohejlováEla Nohejlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 6:35.63 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 14.99 11.00
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 15.40 9.00
3 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 16.19 7.00
4 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 16.38 6.00
5 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 16.41 5.00
6 47 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 17.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 16.04 8.00
2 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.66 1.00
3 Marek ToulMarek Toul 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 19.32
4 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 19.77
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 16.72 4.00
2 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 17.06 3.00
3 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 18.78
4 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 19.16
5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.24
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš FaktorMatouš Faktor 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 17.41 2.00
2 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 19.02
Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 14.99 11.00
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 15.40 9.00
3 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 16.04 8.00
4 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 16.19 7.00
5 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 16.38 6.00
6 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 16.41 5.00
7 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 16.72 4.00
8 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 17.06 3.00
9 Matouš FaktorMatouš Faktor 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 17.41 2.00
10 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.66 1.00
11 47 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 17.93
12 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 18.78
13 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 19.02
14 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 19.16
15 Marek ToulMarek Toul 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 19.32
16 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 19.77
17 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.24
Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNF

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.97 11.00
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 15.84 9.00
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.04 8.00
4 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 16.33 6.00
5 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 16.69 5.00
6 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.53 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 18.11
2 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 18.33
3 493 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.48
4 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 18.63
5 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 19.12
6 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 33.18
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 16.11 7.00
2 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 17.33 4.00
3 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 17.49 3.00
4 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 17.73 1.00
5 Kristina HamplKristina Hampl 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 18.93
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 19.26
2 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 19.65
3 Karolína HeroldováKarolína Heroldová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 21.12
4 492 Ela NohejlováEla Nohejlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.32
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.97 11.00
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 15.84 9.00
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.04 8.00
4 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 16.11 7.00
5 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 16.33 6.00
6 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 16.69 5.00
7 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 17.33 4.00
8 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 17.49 3.00
9 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.53 2.00
10 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 17.73 1.00
11 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 18.11
12 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 18.33
13 493 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.48
14 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 18.63
15 Kristina HamplKristina Hampl 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 18.93
16 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 19.12
17 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 19.26
18 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 19.65
19 Karolína HeroldováKarolína Heroldová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 21.12
20 492 Ela NohejlováEla Nohejlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.32
21 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 33.18

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Toupal, Koptík, Hochman, Matoušek Toupal, Koptík, Hochman, Matoušek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 29.41 11.00
2 Kobera, Blatný, Sniegoň, Burian Kobera, Blatný, Sniegoň, Burian SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 30.00 9.00
3 Hyška, Červený, Konopík, Gregor Hyška, Červený, Konopík, Gregor ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 31.15 8.00
4 Dominik, Hořejší, Votava, Adam Dominik, Hořejší, Votava, Adam TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 31.42 7.00
5 Hladůvka, Forejt, Znojil, Marek Hladůvka, Forejt, Znojil, Marek AC Praha 1890AC Praha 1890 2 33.57
Friedl, Shon, Fišer, Parikh Friedl, Shon, Fišer, Parikh A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poděbradský, Veselý, Jirák, Hamerník Poděbradský, Veselý, Jirák, Hamerník SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 32.05 6.00
2 Solar, Veselý, Turek, Hodač Solar, Veselý, Turek, Hodač Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 32.14 4.00
Pavinger, Pořízek, Pokorný, O´ Keeffe Pavinger, Pořízek, Pokorný, O´ Keeffe SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 DNF
Ureš, Klíma, Hanzal, Benek Ureš, Klíma, Hanzal, Benek A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DQ
Kolínský, Dvořák, Solský, Mastný Kolínský, Dvořák, Solský, Mastný SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Kuntoš, Zitko, Kheil Novák, Kuntoš, Zitko, Kheil SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 32.08 5.00
2 Horáček, Špína, Čejda, Vyskočil Horáček, Špína, Čejda, Vyskočil Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 32.44 3.00
3 Havlice, Urbánek, Váverka, Faktor Havlice, Urbánek, Váverka, Faktor TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 32.87 2.00
4 Hejhal, Břenda, Grulich, Kavan Hejhal, Břenda, Grulich, Kavan ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 32.89 1.00
5 Podlipný, Novotný, Hypš, Kouřímský Podlipný, Novotný, Hypš, Kouřímský SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 34.96
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Toupal, Koptík, Hochman, Matoušek Toupal, Koptík, Hochman, Matoušek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 29.41 11.00
2 Kobera, Blatný, Sniegoň, Burian Kobera, Blatný, Sniegoň, Burian SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 30.00 9.00
3 Hyška, Červený, Konopík, Gregor Hyška, Červený, Konopík, Gregor ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 31.15 8.00
4 Dominik, Hořejší, Votava, Adam Dominik, Hořejší, Votava, Adam TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 31.42 7.00
5 Poděbradský, Veselý, Jirák, Hamerník Poděbradský, Veselý, Jirák, Hamerník SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 32.05 6.00
6 Novák, Kuntoš, Zitko, Kheil Novák, Kuntoš, Zitko, Kheil SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 32.08 5.00
7 Solar, Veselý, Turek, Hodač Solar, Veselý, Turek, Hodač Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 32.14 4.00
8 Horáček, Špína, Čejda, Vyskočil Horáček, Špína, Čejda, Vyskočil Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 32.44 3.00
9 Havlice, Urbánek, Váverka, Faktor Havlice, Urbánek, Váverka, Faktor TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 32.87 2.00
10 Hejhal, Břenda, Grulich, Kavan Hejhal, Břenda, Grulich, Kavan ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 32.89 1.00
11 Hladůvka, Forejt, Znojil, Marek Hladůvka, Forejt, Znojil, Marek AC Praha 1890AC Praha 1890 2 33.57
12 Podlipný, Novotný, Hypš, Kouřímský Podlipný, Novotný, Hypš, Kouřímský SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 34.96
Friedl, Shon, Fišer, Parikh Friedl, Shon, Fišer, Parikh A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DQ
Pavinger, Pořízek, Pokorný, O´ Keeffe Pavinger, Pořízek, Pokorný, O´ Keeffe SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 DNF
Ureš, Klíma, Hanzal, Benek Ureš, Klíma, Hanzal, Benek A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DQ
Kolínský, Dvořák, Solský, Mastný Kolínský, Dvořák, Solský, Mastný SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krutilová, Hliňáková, Jaroušková, Táborská Krutilová, Hliňáková, Jaroušková, Táborská SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 30.00 11.00
2 Hoffmannová, Daněčková, Veselková, Švábíková Hoffmannová, Daněčková, Veselková, Švábíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 30.58 9.00
3 Čápová, Rosecká, Málková, Vaňková Čápová, Rosecká, Málková, Vaňková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 32.03 8.00
4 Růžičková, Veselá, Valíčková, Šamšová Růžičková, Veselá, Valíčková, Šamšová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 32.57 6.00
5 Bartáková, Rezková, Studená, Wolfová Bartáková, Rezková, Studená, Wolfová AC Praha 1890AC Praha 1890 3 34.04 1.00
6 Eremiášová, Kollár, Miňovská, Šimáčková Eremiášová, Kollár, Miňovská, Šimáčková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 34.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bulderbergsová, Hronová, Kramosilová, Neuvirtová Bulderbergsová, Hronová, Kramosilová, Neuvirtová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 32.50 7.00
2 Procházková, Sojáková, Petrová, Sklenaříková Procházková, Sojáková, Petrová, Sklenaříková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 33.27 4.00
3 Novotná, Tunová, Brabačová, Mádlová Novotná, Tunová, Brabačová, Mádlová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 35.30
4 Heroldová, Dolanská, Dvořáková, Prahlová Heroldová, Dolanská, Dvořáková, Prahlová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 45.78
494 Marková, Havlová, Hampl, Filípková Marková, Havlová, Hampl, Filípková ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNF
Mráčková, Jaroušková, Perlíková, Míčková Mráčková, Jaroušková, Perlíková, Míčková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínková, Štěpánová, Bláhová, Novotná Jelínková, Štěpánová, Bláhová, Novotná SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 33.23 5.00
2 Kohoutková, Šarapatková, Nosková, Šimková Kohoutková, Šarapatková, Nosková, Šimková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 33.48 3.00
3 Sojková, Frühaufová, Petschová, Antušková Sojková, Frühaufová, Petschová, Antušková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 33.90 2.00
MS Poláková, Jebavá, Mezerová, Fantová Poláková, Jebavá, Mezerová, Fantová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 34.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krutilová, Hliňáková, Jaroušková, Táborská Krutilová, Hliňáková, Jaroušková, Táborská SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 30.00 11.00
2 Hoffmannová, Daněčková, Veselková, Švábíková Hoffmannová, Daněčková, Veselková, Švábíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 30.58 9.00
3 Čápová, Rosecká, Málková, Vaňková Čápová, Rosecká, Málková, Vaňková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 32.03 8.00
4 Bulderbergsová, Hronová, Kramosilová, Neuvirtová Bulderbergsová, Hronová, Kramosilová, Neuvirtová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 32.50 7.00
5 Růžičková, Veselá, Valíčková, Šamšová Růžičková, Veselá, Valíčková, Šamšová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 32.57 6.00
6 Jelínková, Štěpánová, Bláhová, Novotná Jelínková, Štěpánová, Bláhová, Novotná SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 33.23 5.00
7 Procházková, Sojáková, Petrová, Sklenaříková Procházková, Sojáková, Petrová, Sklenaříková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 33.27 4.00
8 Kohoutková, Šarapatková, Nosková, Šimková Kohoutková, Šarapatková, Nosková, Šimková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 33.48 3.00
9 Sojková, Frühaufová, Petschová, Antušková Sojková, Frühaufová, Petschová, Antušková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 33.90 2.00
10 Bartáková, Rezková, Studená, Wolfová Bartáková, Rezková, Studená, Wolfová AC Praha 1890AC Praha 1890 3 34.04 1.00
11 Poláková, Jebavá, Mezerová, Fantová Poláková, Jebavá, Mezerová, Fantová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 34.40
12 Eremiášová, Kollár, Miňovská, Šimáčková Eremiášová, Kollár, Miňovská, Šimáčková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 34.43
13 Novotná, Tunová, Brabačová, Mádlová Novotná, Tunová, Brabačová, Mádlová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 35.30
14 Heroldová, Dolanská, Dvořáková, Prahlová Heroldová, Dolanská, Dvořáková, Prahlová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 45.78
494 Marková, Havlová, Hampl, Filípková Marková, Havlová, Hampl, Filípková ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNF
Mráčková, Jaroušková, Perlíková, Míčková Mráčková, Jaroušková, Perlíková, Míčková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 DQ

skok vysoký - Žáci

(st, 9.6.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 14 1.63 - - - - - o o o o o xxx 11.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 13 1.60 - - - - - o o o xxo xxx 9.00
3 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 4 1.57 - - - o o o o o xxx 8.00
4 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 3 1.54 - o o o o o o xxx 7.00
5= Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 1 1.51 - - - o o xxo xxx 5.50
5= Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 8 1.51 - o o o o xxo xxx 5.50
7= Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 10 1.46 - - - o o xxx 3.50
7= Josef KolářJosef Kolář
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 12 1.46 - o o o o xxx 3.50
9 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 9 1.46 - o o o xo xxx 2.00
10 Vojtěch KavanVojtěch Kavan
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 5 1.46 - xo o o xo xxx 1.00
11= Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 11 1.46 - o o xo xxo xxx
11= Václav MarekVáclav Marek
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 6 1.46 - o o xo xxo xxx
13 Jeroným PerlíkJeroným Perlík
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 7 1.36 o o o xxx
14 Sebastian DominikSebastian Dominik
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 2 1.36 o o xo xxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 9.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 14 1.58 - - - - - o - o o o o xxx 11.00
2 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 12 1.45 xo o o o xo o xo xo xxx 9.00
3 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 10 1.42 - o o o o o o xxx 8.00
4 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 13 1.42 - - - xo - o xo xxx 7.00
5 Stella KollárStella Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 2 1.42 - o o o o xxo xxo xxx 6.00
6 Barbora SojákováBarbora Sojáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 5 1.42 o o o xxo xo xxo xxo xxx 5.00
7 Lola BláhováLola Bláhová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 11 1.36 - o - o o xxx 4.00
8 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 3 1.36 - o o o xo xxx 3.00
9 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 4 1.28 o o o xxx 2.00
10= Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 9 1.28 - o xo xxx 0.50
10= Kristina HamplKristina Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 1 1.28 - o xo xxx 0.50
12 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 6 1.28 o o xxo xxx
13 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 7 1.28 xo o xxo xxx
14 Anna ZemánkováAnna Zemánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 8 1.18 o xx
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 9.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 21 5.88 +0.5 m/s 11.00
2 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 20 5.59 +1.1 m/s 9.00
3 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 19 5.44 +2.4 m/s 8.00
4 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 2 5.31 +1.7 m/s 7.00
5 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 18 5.18 +2.6 m/s 6.00
6 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 16 5.09 +1.7 m/s 5.00
7 Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 4 5.03 +1.1 m/s 4.00
8 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 17 4.90 +0.8 m/s 3.00
9 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 14 4.87 +1.8 m/s 2.00
10 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 7 4.67 +1.7 m/s 1.00
11 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 13 4.64 +1.3 m/s
12 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 15 4.57 +1.8 m/s
13 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 1 4.50 +0.9 m/s
14 Kryštof KlímaKryštof Klíma
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 11 4.44 +1.4 m/s
15 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 5 4.40 +2.1 m/s
16 Jan ŠvadlenaJan Švadlena
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 6 4.36 +1.8 m/s
17 Marek ToulMarek Toul
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3 4.12 +2.1 m/s
18 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 10 4.08 +1.4 m/s
19 Jonáš ČervenýJonáš Červený
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 12 4.01 +1.6 m/s
20 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 8 3.99 +1.1 m/s
21 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 9 3.91 +2.6 m/s
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 9.6.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 29 5.42 +1.3 m/s - 11.00
2 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 28 5.28 +0.5 m/s - 9.00
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 23 5.00 +0.6 m/s - 8.00
4 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 7 4.94 +0.1 m/s - 7.00
5 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 27 4.91 +1.1 m/s - 6.00
6 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 21 4.84 +1.3 m/s - 5.00
7 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 25 4.80 +1.1 m/s - 4.00
8 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 24 4.80 +1.3 m/s - 3.00
9 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 26 4.69 +0.9 m/s - 2.00
10 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 6 4.56 +0.5 m/s - 1.00
11 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 22 4.49 +0.9 m/s -
12 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 20 4.47 +0.6 m/s -
13 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 4 4.46 +0.9 m/s -
14 Veronika StudenáVeronika Studená
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 5 4.43 +1.8 m/s -
15 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 19 4.42 +1.1 m/s -
16 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 16 4.31 +1.1 m/s -
17 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 18 4.27 +0.0 m/s -
18= Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 17 4.13 +0.5 m/s -
18= Věra MelováVěra Melová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 12 4.13 +1.5 m/s -
20 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 11 3.91 +1.3 m/s -
21 Nikola NovotnáNikola Novotná
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 2 3.90 +0.9 m/s -
22 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 13 3.87 +0.8 m/s -
23 Hana PilařováHana Pilařová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 3 3.81 +1.1 m/s -
24 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 1 3.74 +1.6 m/s -
25 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 14 3.73 +0.6 m/s -
26 Anna ZemánkováAnna Zemánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 15 3.72 +0.0 m/s -
27 Anna BrabačováAnna Brabačová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 9 3.52 +0.7 m/s -
28 Klára ViktorováKlára Viktorová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 8 3.38 +1.0 m/s -
Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 10 NM -
Celkem 29 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 9.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 27 10.06 11.00
2 Klára VlasákováKlára Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 25 09.29 9.00
3 Tereza MíčkováTereza Míčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 26 09.13 8.00
4 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 15 09.01 7.00
5 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 09.00 6.00
6 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 24 08.73 5.00
7 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 14 08.56 4.00
8 Karolína HeroldováKarolína Heroldová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 20 08.21 3.00
9 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 12 08.16 2.00
10 Věra MelováVěra Melová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 23 07.91 1.00
11 Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 11 07.89
12 Eliška HrbkováEliška Hrbková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3 07.72
13 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 6 07.54
14 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 4 07.45
15 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 22 07.04
16 256 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 9 06.97
17 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 21 06.79
18 Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 7 06.64
19 Ema JankovskáEma Jankovská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 18 06.57
20 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 17 06.42
21 Anna BlažkováAnna Blažková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 1 06.11
22 489 Gabriela KáškováGabriela Kášková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 19 05.59
MS Kateřina KareisováKateřina Kareisová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 5 05.47
24 Karolína SvobodováKarolína Svobodová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 16 05.25
Kateřina PantoflíčkováKateřina Pantoflíčková
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 10 NM
Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 13 NM
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 9.6.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 21 12.84 11.00
2 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 20 11.75 9.00
3 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 18 11.03 8.00
4 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 19 10.74 7.00
5 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 7 10.58 6.00
6 Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 09.23 5.00
7 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 17 08.57 4.00
8 Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 11 08.42 3.00
9 Filip ForejtFilip Forejt
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 16 08.20 2.00
10 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 10 08.17 1.00
11 Marek NovotnýMarek Novotný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 14 08.17
12 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 15 08.14
13 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 13 07.93
14 Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 5 07.26
15 Petr VáverkaPetr Váverka
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 12 06.61
16 Patrik BenekPatrik Benek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 1 06.59
17 Jan GorgoňJan Gorgoň
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 4 06.54
18 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 6 06.43
19 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 2 06.33
20 David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 9 06.18
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 9.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 18 33.33 x - x 11.00
2 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 19 29.45 - x x 9.00
3 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3 26.48 - 8.00
4 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 6 25.93 x - x 7.00
5 Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 17 22.65 - 6.00
6 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 15 21.76 - x x x 5.00
7 Natálie HronováNatálie Hronová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 13 19.28 - x 4.00
8 Tereza GawthropeTereza Gawthrope
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 2 18.96 x x - x 3.00
9 Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 16 17.35 - 2.00
10 Ester DolanskáEster Dolanská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 15.68 - 1.00
11 Ema JankovskáEma Jankovská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 5 15.52 x -
12 Klára VlasákováKlára Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 9 14.69 x -
13 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 13.85 x -
14 Eliška HrbkováEliška Hrbková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 4 13.22 x x -
15 Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 8 11.30 x x -
16 Anna BlažkováAnna Blažková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 11 11.08 -
MS Kateřina KareisováKateřina Kareisová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 10 10.37 x -
Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 14 NM -
Kateřina PantoflíčkováKateřina Pantoflíčková
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 7 NM -
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 9.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 21 44.77 11.00
2 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 41.13 9.00
3 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 20 39.56 8.00
4 Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 18 31.12 7.00
5 Patrik BenekPatrik Benek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 19 30.63 6.00
6 Daniel NovákDaniel Novák
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 16 29.86 5.00
7 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 28.71 4.00
8 Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 15 27.81 3.00
9 Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 13 27.22 2.00
10 David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 6 27.16 1.00
11 Marek NovotnýMarek Novotný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 14 27.05
12 Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 10 22.90
13 Filip ForejtFilip Forejt
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 3 22.70
14 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 17 22.23
15 Luboš NovotnýLuboš Novotný
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 7 21.63
16 289 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 8 19.52
17 Matouš FaktorMatouš Faktor
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 2 19.15
18 Marek SolskýMarek Solský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 9 18.06
19 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 5 16.26
Vojtěch MacuraVojtěch Macura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 12 NM
Celkem 20 závodníků