1. kolo MPD staršího žactva, skupina A
Praha - Přátelství (9. 6. 2021)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:45) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 07.73 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe | 06 | SK Jeseniova A | 7 | 07.85 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Daniel KoberaDaniel Kobera | 06 | SK Jeseniova A | 5 | 08.03 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jeroným PerlíkJeroným Perlík | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 08.09 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Otakar HochmanOtakar Hochman | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 08.15 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 1 | 08.18 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Václav MarekVáclav Marek | 07 | AC Praha 1890 | 3 | 08.34 | ||||||||||||||
8 | Matyáš DvořákMatyáš Dvořák | 07 | SK Jeseniova B | 2 | 08.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:45) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 08.30 | 1.00 | |||||||||||||
2 | 488 | Adam KheilAdam Kheil | 06 | SK Jeseniova A | 5 | 08.33 | |||||||||||||
3 | Josef UrešJosef Ureš | 06 | A. C. Sparta Praha | 8 | 08.44 | ||||||||||||||
4 | Jaromír HejhalJaromír Hejhal | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 08.47 | ||||||||||||||
5 | 255 | Lukáš GrulichLukáš Grulich | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 08.70 | |||||||||||||
6 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 08.76 | ||||||||||||||
7 | Václav MastnýVáclav Mastný | 07 | SK Jeseniova B | 2 | 09.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:45) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KavanVojtěch Kavan | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 7 | 08.17 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Václav VondřejcVáclav Vondřejc | 07 | A. C. Sparta Praha | 6 | 08.69 | ||||||||||||||
3 | Jiří HoráčekJiří Horáček | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 08.97 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KolínskýLukáš Kolínský | 07 | SK Jeseniova B | 5 | 09.18 | ||||||||||||||
5 | Marek SolskýMarek Solský | 07 | SK Jeseniova B | 3 | 09.24 | ||||||||||||||
6 | Luboš NovotnýLuboš Novotný | 07 | AC Praha 1890 | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
7 | Matěj ČejdaMatěj Čejda | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 09.86 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:45) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KuntošJiří Kuntoš | 07 | SK Jeseniova A | 4 | 08.20 | 3.00 | |||||||||||||
2 | David SniegoňDavid Sniegoň | 07 | SK Jeseniova A | 2 | 08.28 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Vít LorencVít Lorenc | 06 | SK Jeseniova B | 6 | 08.77 | ||||||||||||||
4 | Daniel NovákDaniel Novák | 07 | SK Jeseniova A | 3 | 09.05 | ||||||||||||||
5 | Jan GorgoňJan Gorgoň | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 09.32 | ||||||||||||||
6 | Issac MullerIssac Muller | 07 | AC Praha 1890 | 1 | 09.45 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 07.73 | 11.00 | |||
2 | Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe | 06 | SK Jeseniova A | 7 | 07.85 | 9.00 | |||
3 | Daniel KoberaDaniel Kobera | 06 | SK Jeseniova A | 5 | 08.03 | 8.00 | |||
4 | Jeroným PerlíkJeroným Perlík | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 08.09 | 7.00 | |||
5 | Otakar HochmanOtakar Hochman | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 08.15 | 6.00 | |||
6 | Vojtěch KavanVojtěch Kavan | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 7 | 08.17 | 5.00 | |||
7 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 1 | 08.18 | 4.00 | |||
8 | Jiří KuntošJiří Kuntoš | 07 | SK Jeseniova A | 4 | 08.20 | 3.00 | |||
9 | David SniegoňDavid Sniegoň | 07 | SK Jeseniova A | 2 | 08.28 | 2.00 | |||
10 | Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 08.30 | 1.00 | |||
11 | 488 | Adam KheilAdam Kheil | 06 | SK Jeseniova A | 5 | 08.33 | |||
12 | Václav MarekVáclav Marek | 07 | AC Praha 1890 | 3 | 08.34 | ||||
13 | Josef UrešJosef Ureš | 06 | A. C. Sparta Praha | 8 | 08.44 | ||||
14 | Jaromír HejhalJaromír Hejhal | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 08.47 | ||||
15 | Matyáš DvořákMatyáš Dvořák | 07 | SK Jeseniova B | 2 | 08.51 | ||||
16 | Václav VondřejcVáclav Vondřejc | 07 | A. C. Sparta Praha | 6 | 08.69 | ||||
17 | 255 | Lukáš GrulichLukáš Grulich | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 08.70 | |||
18 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 08.76 | ||||
19 | Vít LorencVít Lorenc | 06 | SK Jeseniova B | 6 | 08.77 | ||||
20 | Jiří HoráčekJiří Horáček | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 08.97 | ||||
21 | Daniel NovákDaniel Novák | 07 | SK Jeseniova A | 3 | 09.05 | ||||
22 | Václav MastnýVáclav Mastný | 07 | SK Jeseniova B | 2 | 09.08 | ||||
23 | Lukáš KolínskýLukáš Kolínský | 07 | SK Jeseniova B | 5 | 09.18 | ||||
24 | Marek SolskýMarek Solský | 07 | SK Jeseniova B | 3 | 09.24 | ||||
25 | Jan GorgoňJan Gorgoň | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 09.32 | ||||
26 | Luboš NovotnýLuboš Novotný | 07 | AC Praha 1890 | 2 | 09.37 | ||||
27 | Issac MullerIssac Muller | 07 | AC Praha 1890 | 1 | 09.45 | ||||
28 | Matěj ČejdaMatěj Čejda | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 09.86 |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:30) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova A | 5 | PB 07.72 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Helena VaňkováHelena Vaňková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | PB 08.05 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Karolína MráčkováKarolína Mráčková | 07 | SK Jeseniova A | 4 | PB 08.42 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | PB 08.49 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | SB 08.49 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Amelie JarouškováAmelie Jaroušková | 06 | SK Jeseniova A | 6 | PB 08.66 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková | 06 | SK Jeseniova A | 7 | 08.67 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 490 | Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 09.01 | |||||||||||||
2 | Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.05 | ||||||||||||||
3 | Karolína PončákováKarolína Pončáková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 09.05 | ||||||||||||||
4 | Klára ViktorováKlára Viktorová | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 8 | 09.08 | ||||||||||||||
5 | Anna BrabačováAnna Brabačová | 07 | SK Jeseniova B | 5 | 09.12 | ||||||||||||||
6 | Lucie EremiášováLucie Eremiášová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 09.22 | ||||||||||||||
7 | Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová | 07 | SK Jeseniova B | 4 | 09.24 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:30) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana WolfováZuzana Wolfová | 07 | AC Praha 1890 | 2 | 08.31 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Petra JelínkováPetra Jelínková | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 09.06 | ||||||||||||||
3 | Magdalena MezerováMagdalena Mezerová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 09.13 | ||||||||||||||
4 | Natálie KloudováNatálie Kloudová | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 09.30 | ||||||||||||||
5 | Evelína FantováEvelína Fantová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.54 | ||||||||||||||
6 | Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová | 07 | SK Jeseniova B | 5 | 09.82 | ||||||||||||||
7 | Ester DolanskáEster Dolanská | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 09.86 | ||||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:30) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 08.99 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Veronika StudenáVeronika Studená | 07 | AC Praha 1890 | 5 | 09.04 | ||||||||||||||
3 | 261 | Tereza ŠimkováTereza Šimková | 07 | SK Jeseniova A | 4 | 09.05 | |||||||||||||
4 | Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 09.05 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (st, 9.6.2021 - 17:30) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna PetrováAnna Petrová | 07 | A. C. Sparta Praha | 6 | 08.89 | 2.00 | |||||||||||||
MS | Julie PánkováJulie Pánková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.02 | ||||||||||||||
3 | Klára BejdákováKlára Bejdáková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 09.40 | ||||||||||||||
4 | Karolína SvobodováKarolína Svobodová | 07 | SK Jeseniova B | 5 | 09.83 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova A | 5 | PB 07.72 | 11.00 | |||
2 | Helena VaňkováHelena Vaňková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | PB 08.05 | 9.00 | |||
3 | Zuzana WolfováZuzana Wolfová | 07 | AC Praha 1890 | 2 | 08.31 | 8.00 | |||
4 | Karolína MráčkováKarolína Mráčková | 07 | SK Jeseniova A | 4 | PB 08.42 | 7.00 | |||
5 | Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | PB 08.49 | 6.00 | |||
5 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | SB 08.49 | 5.00 | |||
7 | Amelie JarouškováAmelie Jaroušková | 06 | SK Jeseniova A | 6 | PB 08.66 | 4.00 | |||
8 | Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková | 06 | SK Jeseniova A | 7 | 08.67 | 3.00 | |||
9 | Anna PetrováAnna Petrová | 07 | A. C. Sparta Praha | 6 | 08.89 | 2.00 | |||
10 | Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 08.99 | 1.00 | |||
11 | 490 | Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 09.01 | |||
12 | Julie PánkováJulie Pánková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.02 | ||||
13 | Veronika StudenáVeronika Studená | 07 | AC Praha 1890 | 5 | 09.04 | ||||
14 | Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.05 | ||||
14 | Karolína PončákováKarolína Pončáková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 09.05 | ||||
14 | 261 | Tereza ŠimkováTereza Šimková | 07 | SK Jeseniova A | 4 | 09.05 | |||
14 | Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 09.05 | ||||
18 | Petra JelínkováPetra Jelínková | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 09.06 | ||||
19 | Klára ViktorováKlára Viktorová | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 8 | 09.08 | ||||
20 | Anna BrabačováAnna Brabačová | 07 | SK Jeseniova B | 5 | 09.12 | ||||
21 | Magdalena MezerováMagdalena Mezerová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 09.13 | ||||
22 | Lucie EremiášováLucie Eremiášová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 09.22 | ||||
23 | Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová | 07 | SK Jeseniova B | 4 | 09.24 | ||||
24 | Natálie KloudováNatálie Kloudová | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 09.30 | ||||
25 | Klára BejdákováKlára Bejdáková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 09.40 | ||||
26 | Evelína FantováEvelína Fantová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.54 | ||||
27 | Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová | 07 | SK Jeseniova B | 5 | 09.82 | ||||
28 | Karolína SvobodováKarolína Svobodová | 07 | SK Jeseniova B | 5 | 09.83 | ||||
29 | Ester DolanskáEster Dolanská | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 09.86 |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 9.6.2021 - 18:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | 18.26 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Martin GregorMartin Gregor | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 18.53 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Sebastian DominikSebastian Dominik | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 18.92 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Bartoloměj AdamBartoloměj Adam | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 19.25 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Jan JirákJan Jirák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 19.75 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 18:50) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe | 06 | SK Jeseniova A | 1 | 19.12 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Jan HyškaJan Hyška | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 19.42 | 2.00 | |||||||||||||
3 | 239 | Marek SedláčekMarek Sedláček | 07 | A. C. Sparta Praha | 3 | 22.24 | |||||||||||||
4 | Petr VáverkaPetr Váverka | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 23.07 | ||||||||||||||
Matěj ČejdaMatěj Čejda | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 18:50) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZitkoJan Zitko | 07 | SK Jeseniova A | 1 | 19.89 | ||||||||||||||
2 | Daniel KoberaDaniel Kobera | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 20.28 | ||||||||||||||
3 | Matyáš DvořákMatyáš Dvořák | 07 | SK Jeseniova B | 3 | 20.59 | ||||||||||||||
4 | 250 | Matěj ProcházkaMatěj Procházka | 07 | SK Jeseniova A | 2 | 21.75 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 18:50) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 3 | 18.57 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Eduard KuklaEduard Kukla | 07 | SK Jeseniova B | 2 | 20.69 | ||||||||||||||
3 | Jiří HoráčekJiří Horáček | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 21.70 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 05 (st, 9.6.2021 - 18:50) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PořízekJan Pořízek | 06 | SK Jeseniova A | 5 | 18.54 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Jakub PavingerJakub Pavinger | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 19.03 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Alexandr PokornýAlexandr Pokorný | 06 | SK Jeseniova A | 2 | 19.46 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 20.12 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | 18.26 | 11.00 | |||
2 | Martin GregorMartin Gregor | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 18.53 | 9.00 | |||
3 | Jan PořízekJan Pořízek | 06 | SK Jeseniova A | 5 | 18.54 | 8.00 | |||
4 | Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 3 | 18.57 | 7.00 | |||
5 | Sebastian DominikSebastian Dominik | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 18.92 | 6.00 | |||
6 | Jakub PavingerJakub Pavinger | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 19.03 | 5.00 | |||
7 | Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe | 06 | SK Jeseniova A | 1 | 19.12 | 4.00 | |||
8 | Bartoloměj AdamBartoloměj Adam | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 19.25 | 3.00 | |||
9 | Jan HyškaJan Hyška | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 19.42 | 2.00 | |||
10 | Alexandr PokornýAlexandr Pokorný | 06 | SK Jeseniova A | 2 | 19.46 | 1.00 | |||
11 | Jan JirákJan Jirák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 19.75 | ||||
12 | Jan ZitkoJan Zitko | 07 | SK Jeseniova A | 1 | 19.89 | ||||
13 | Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 20.12 | ||||
14 | Daniel KoberaDaniel Kobera | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 20.28 | ||||
15 | Matyáš DvořákMatyáš Dvořák | 07 | SK Jeseniova B | 3 | 20.59 | ||||
16 | Eduard KuklaEduard Kukla | 07 | SK Jeseniova B | 2 | 20.69 | ||||
17 | Jiří HoráčekJiří Horáček | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 21.70 | ||||
18 | 250 | Matěj ProcházkaMatěj Procházka | 07 | SK Jeseniova A | 2 | 21.75 | |||
19 | 239 | Marek SedláčekMarek Sedláček | 07 | A. C. Sparta Praha | 3 | 22.24 | |||
20 | Petr VáverkaPetr Váverka | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 23.07 | ||||
Matěj ČejdaMatěj Čejda | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DQ |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 9.6.2021 - 18:40) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 21.29 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Barbora SojákováBarbora Sojáková | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | 21.31 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 21.87 | ||||||||||||||
4 | Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 22.07 | ||||||||||||||
5 | Nela ČeškováNela Češková | 07 | A. C. Sparta Praha | 4 | 22.49 | ||||||||||||||
6 | Julie PolákováJulie Poláková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 22.78 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 18:40) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole KrutilováNicole Krutilová | 07 | SK Jeseniova A | 5 | 20.11 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 494 | Anna MarkováAnna Marková | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 20.70 | 8.00 | ||||||||||||
3 | Kateřina FilípkováKateřina Filípková | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 20.98 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Ella RoseckáElla Rosecká | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 21.04 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 22.17 | ||||||||||||||
6 | Evelína FantováEvelína Fantová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 23.44 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 18:40) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lola BláhováLola Bláhová | 07 | SK Jeseniova A | 3 | 20.92 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková | 07 | SK Jeseniova A | 5 | 21.55 | ||||||||||||||
MS | Julie PánkováJulie Pánková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 22.03 | ||||||||||||||
4 | Karolína PončákováKarolína Pončáková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 22.39 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 18:40) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ChadimováKarolína Chadimová | 07 | SK Jeseniova A | 4 | 22.11 | ||||||||||||||
2 | Taťána RezkováTaťána Rezková | 06 | AC Praha 1890 | 5 | 22.26 | ||||||||||||||
3 | Hana PilařováHana Pilařová | 07 | A. C. Sparta Praha | 2 | 23.00 | ||||||||||||||
4 | Žaneta BartákováŽaneta Bartáková | 06 | AC Praha 1890 | 3 | 25.44 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (st, 9.6.2021 - 18:40) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková | 06 | SK Jeseniova | 3 | 20.56 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Anna PetrováAnna Petrová | 07 | A. C. Sparta Praha | 1 | 21.47 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Sára PerlíkováSára Perlíková | 07 | SK Jeseniova | 5 | 21.48 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Magdalena MezerováMagdalena Mezerová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 22.36 | ||||||||||||||
5 | Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 22.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole KrutilováNicole Krutilová | 07 | SK Jeseniova A | 5 | 20.11 | 11.00 | |||
2 | Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková | 06 | SK Jeseniova | 3 | 20.56 | 9.00 | |||
3 | 494 | Anna MarkováAnna Marková | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 20.70 | 8.00 | ||
4 | Lola BláhováLola Bláhová | 07 | SK Jeseniova A | 3 | 20.92 | 7.00 | |||
5 | Kateřina FilípkováKateřina Filípková | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 20.98 | 6.00 | |||
6 | Ella RoseckáElla Rosecká | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 21.04 | 5.00 | |||
7 | Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 21.29 | 4.00 | |||
8 | Barbora SojákováBarbora Sojáková | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | 21.31 | 3.00 | |||
9 | Anna PetrováAnna Petrová | 07 | A. C. Sparta Praha | 1 | 21.47 | 2.00 | |||
10 | Sára PerlíkováSára Perlíková | 07 | SK Jeseniova | 5 | 21.48 | 1.00 | |||
11 | Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková | 07 | SK Jeseniova A | 5 | 21.55 | ||||
12 | Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 21.87 | ||||
13 | Julie PánkováJulie Pánková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 22.03 | ||||
14 | Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 22.07 | ||||
15 | Karolína ChadimováKarolína Chadimová | 07 | SK Jeseniova A | 4 | 22.11 | ||||
16 | Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 22.17 | ||||
17 | Taťána RezkováTaťána Rezková | 06 | AC Praha 1890 | 5 | 22.26 | ||||
18 | Magdalena MezerováMagdalena Mezerová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 22.36 | ||||
19 | Karolína PončákováKarolína Pončáková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 22.39 | ||||
20 | Nela ČeškováNela Češková | 07 | A. C. Sparta Praha | 4 | 22.49 | ||||
21 | Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 22.57 | ||||
22 | Julie PolákováJulie Poláková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 22.78 | ||||
23 | Hana PilařováHana Pilařová | 07 | A. C. Sparta Praha | 2 | 23.00 | ||||
24 | Evelína FantováEvelína Fantová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 23.44 | ||||
25 | Žaneta BartákováŽaneta Bartáková | 06 | AC Praha 1890 | 3 | 25.44 |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 9.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin GregorMartin Gregor | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 39.21 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jáchym HořejšíJáchym Hořejší | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 41.45 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Otakar HochmanOtakar Hochman | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 41.66 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 41.81 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Jonáš ČervenýJonáš Červený | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 44.01 | ||||||||||||||
6 | Robin VeselýRobin Veselý | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 44.64 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JirákJan Jirák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 41.19 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | SK Jeseniova | 3 | 41.52 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 5 | 43.39 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Radim VotavaRadim Votava | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 46.37 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil | 06 | AC Praha 1890 | 1 | 47.93 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HyškaJan Hyška | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 40.75 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Jan ZitkoJan Zitko | 07 | SK Jeseniova A | 7 | 42.91 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Jaromír HejhalJaromír Hejhal | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 43.80 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Kryštof KlímaKryštof Klíma | 07 | A. C. Sparta Praha | 4 | 44.18 | ||||||||||||||
5 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | SK Jeseniova A | 6 | 46.68 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch MacuraVojtěch Macura | 07 | A. C. Sparta Praha | 5 | 47.43 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin GregorMartin Gregor | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 39.21 | 11.00 | |||
2 | Jan HyškaJan Hyška | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 40.75 | 9.00 | |||
3 | Jan JirákJan Jirák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 41.19 | 8.00 | |||
4 | Jáchym HořejšíJáchym Hořejší | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 41.45 | 7.00 | |||
5 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | SK Jeseniova | 3 | 41.52 | 6.00 | |||
6 | Otakar HochmanOtakar Hochman | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 41.66 | 5.00 | |||
7 | Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 41.81 | 4.00 | |||
8 | Jan ZitkoJan Zitko | 07 | SK Jeseniova A | 7 | 42.91 | 3.00 | |||
9 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 5 | 43.39 | 2.00 | |||
10 | Jaromír HejhalJaromír Hejhal | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 43.80 | 1.00 | |||
11 | Jonáš ČervenýJonáš Červený | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 44.01 | ||||
12 | Kryštof KlímaKryštof Klíma | 07 | A. C. Sparta Praha | 4 | 44.18 | ||||
13 | Robin VeselýRobin Veselý | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 44.64 | ||||
14 | Radim VotavaRadim Votava | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 46.37 | ||||
15 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | SK Jeseniova A | 6 | 46.68 | ||||
16 | Vojtěch MacuraVojtěch Macura | 07 | A. C. Sparta Praha | 5 | 47.43 | ||||
17 | Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil | 06 | AC Praha 1890 | 1 | 47.93 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 9.6.2021 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amelie JarouškováAmelie Jaroušková | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 45.76 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina ČápováKateřina Čápová | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 46.82 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Taťána RezkováTaťána Rezková | 06 | AC Praha 1890 | 5 | 46.95 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 48.75 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta JarouškováAneta Jaroušková | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 43.33 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tereza MíčkováTereza Míčková | 07 | SK Jeseniova A | 2 | 45.18 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Stella KollárStella Kollár | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 47.71 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna PetschováKristýna Petschová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 49.36 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | 45.00 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková | 07 | SK Jeseniova A | 2 | 46.12 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Stella SklenaříkováStella Sklenaříková | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 47.84 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 52.22 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta JarouškováAneta Jaroušková | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 43.33 | 11.00 | |||
2 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | 45.00 | 9.00 | |||
3 | Tereza MíčkováTereza Míčková | 07 | SK Jeseniova A | 2 | 45.18 | 8.00 | |||
4 | Amelie JarouškováAmelie Jaroušková | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 45.76 | 7.00 | |||
5 | Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková | 07 | SK Jeseniova A | 2 | 46.12 | 6.00 | |||
6 | Kateřina ČápováKateřina Čápová | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 46.82 | 5.00 | |||
7 | Taťána RezkováTaťána Rezková | 06 | AC Praha 1890 | 5 | 46.95 | 4.00 | |||
8 | Stella KollárStella Kollár | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 47.71 | 3.00 | |||
9 | Stella SklenaříkováStella Sklenaříková | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 47.84 | 2.00 | |||
10 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 48.75 | 1.00 | |||
11 | Kristýna PetschováKristýna Petschová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 49.36 | ||||
12 | Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 52.22 |
1500 m - Žáci
(st, 9.6.2021 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 250 | Matěj ProcházkaMatěj Procházka | 07 | SK Jeseniova A | 5 | 4:37.59 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 486 | Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 4:59.99 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 488 | Adam KheilAdam Kheil | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 5:01.05 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 47 | Mathias ShonMathias Shon | 06 | A. C. Sparta Praha | 8 | 5:08.00 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 291 | Filip SlabýFilip Slabý | 07 | A. C. Sparta Praha | 9 | 5:11.86 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 248 | Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček | 06 | AC Praha 1890 | 6 | 5:14.25 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 220 | Václav VyskočilVáclav Vyskočil | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 12 | 5:14.61 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 239 | Marek SedláčekMarek Sedláček | 07 | A. C. Sparta Praha | 7 | 5:17.25 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 289 | Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10 | 5:30.28 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žákyně
(st, 9.6.2021 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 494 | Anna MarkováAnna Marková | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 5:33.84 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 261 | Tereza ŠimkováTereza Šimková | 07 | SK Jeseniova A | 8 | 5:39.84 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 256 | Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 5:46.20 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 489 | Gabriela KáškováGabriela Kášková | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 5:46.31 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 493 | Klára AntuškováKlára Antušková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 5:46.34 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 268 | Sára ŠtěpánováSára Štěpánová | 07 | SK Jeseniova A | 9 | 5:46.40 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 491 | Gabriela NovotnáGabriela Novotná | 06 | SK Jeseniova A | 6 | 5:53.55 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 492 | Ela NohejlováEla Nohejlová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 6:35.63 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:15) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PavingerJakub Pavinger | 06 | SK Jeseniova A | 5 | 14.99 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš FišerMatyáš Fišer | 07 | A. C. Sparta Praha | 4 | 15.40 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Josef KolářJosef Kolář | 06 | SK Jeseniova A | 7 | 16.19 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Jan PořízekJan Pořízek | 06 | SK Jeseniova A | 6 | 16.38 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 16.41 | 5.00 | |||||||||||||
6 | 47 | Mathias ShonMathias Shon | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 17.93 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:15) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoloměj AdamBartoloměj Adam | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 16.04 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Filip HanzalFilip Hanzal | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 17.66 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Marek ToulMarek Toul | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 19.32 | ||||||||||||||
4 | Radim VotavaRadim Votava | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 19.77 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:15) official | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VeselýVojtěch Veselý | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 16.72 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 17.06 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Vítek ŠťastnýVítek Šťastný | 07 | SK Jeseniova B | 5 | 18.78 | ||||||||||||||
4 | Václav VondřejcVáclav Vondřejc | 07 | A. C. Sparta Praha | 6 | 19.16 | ||||||||||||||
5 | Andrej ČislákAndrej Čislák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 20.24 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:15) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš FaktorMatouš Faktor | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 17.41 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger | 07 | AC Praha 1890 | 4 | 19.02 | ||||||||||||||
Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PavingerJakub Pavinger | 06 | SK Jeseniova A | 5 | 14.99 | 11.00 | |||
2 | Matyáš FišerMatyáš Fišer | 07 | A. C. Sparta Praha | 4 | 15.40 | 9.00 | |||
3 | Bartoloměj AdamBartoloměj Adam | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 16.04 | 8.00 | |||
4 | Josef KolářJosef Kolář | 06 | SK Jeseniova A | 7 | 16.19 | 7.00 | |||
5 | Jan PořízekJan Pořízek | 06 | SK Jeseniova A | 6 | 16.38 | 6.00 | |||
6 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 16.41 | 5.00 | |||
7 | Vojtěch VeselýVojtěch Veselý | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 16.72 | 4.00 | |||
8 | Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 17.06 | 3.00 | |||
9 | Matouš FaktorMatouš Faktor | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 17.41 | 2.00 | |||
10 | Filip HanzalFilip Hanzal | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 17.66 | 1.00 | |||
11 | 47 | Mathias ShonMathias Shon | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 17.93 | |||
12 | Vítek ŠťastnýVítek Šťastný | 07 | SK Jeseniova B | 5 | 18.78 | ||||
13 | Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger | 07 | AC Praha 1890 | 4 | 19.02 | ||||
14 | Václav VondřejcVáclav Vondřejc | 07 | A. C. Sparta Praha | 6 | 19.16 | ||||
15 | Marek ToulMarek Toul | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 19.32 | ||||
16 | Radim VotavaRadim Votava | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 19.77 | ||||
17 | Andrej ČislákAndrej Čislák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 20.24 | ||||
Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 6 | DNF |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 14.97 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Aneta JarouškováAneta Jaroušková | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 15.84 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 16.04 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Julie MálkováJulie Málková | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 16.33 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 16.69 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková | 07 | A. C. Sparta Praha | 5 | 17.53 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:00) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana ŠmehilováJohana Šmehilová | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 18.11 | ||||||||||||||
2 | Julie PolákováJulie Poláková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 18.33 | ||||||||||||||
3 | 493 | Klára AntuškováKlára Antušková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 18.48 | |||||||||||||
4 | Kateřina ČápováKateřina Čápová | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 18.63 | ||||||||||||||
5 | Nela ČeškováNela Češková | 07 | A. C. Sparta Praha | 6 | 19.12 | ||||||||||||||
6 | Petra JelínkováPetra Jelínková | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 33.18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 16.11 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Zuzana WolfováZuzana Wolfová | 07 | AC Praha 1890 | 3 | 17.33 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 17.49 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Karin HavlováKarin Havlová | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 17.73 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Kristina HamplKristina Hampl | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 18.93 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:00) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola NovotnáNikola Novotná | 07 | SK Jeseniova B | 3 | 19.26 | ||||||||||||||
2 | Natálie HronováNatálie Hronová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 19.65 | ||||||||||||||
3 | Karolína HeroldováKarolína Heroldová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 21.12 | ||||||||||||||
4 | 492 | Ela NohejlováEla Nohejlová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 24.32 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 14.97 | 11.00 | |||
2 | Aneta JarouškováAneta Jaroušková | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 15.84 | 9.00 | |||
3 | Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 16.04 | 8.00 | |||
4 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 16.11 | 7.00 | |||
5 | Julie MálkováJulie Málková | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 16.33 | 6.00 | |||
6 | Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 16.69 | 5.00 | |||
7 | Zuzana WolfováZuzana Wolfová | 07 | AC Praha 1890 | 3 | 17.33 | 4.00 | |||
8 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 17.49 | 3.00 | |||
9 | Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková | 07 | A. C. Sparta Praha | 5 | 17.53 | 2.00 | |||
10 | Karin HavlováKarin Havlová | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 17.73 | 1.00 | |||
11 | Johana ŠmehilováJohana Šmehilová | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 18.11 | ||||
12 | Julie PolákováJulie Poláková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 18.33 | ||||
13 | 493 | Klára AntuškováKlára Antušková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 18.48 | |||
14 | Kateřina ČápováKateřina Čápová | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 18.63 | ||||
15 | Kristina HamplKristina Hampl | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 18.93 | ||||
16 | Nela ČeškováNela Češková | 07 | A. C. Sparta Praha | 6 | 19.12 | ||||
17 | Nikola NovotnáNikola Novotná | 07 | SK Jeseniova B | 3 | 19.26 | ||||
18 | Natálie HronováNatálie Hronová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 19.65 | ||||
19 | Karolína HeroldováKarolína Heroldová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 21.12 | ||||
20 | 492 | Ela NohejlováEla Nohejlová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 24.32 | |||
21 | Petra JelínkováPetra Jelínková | 06 | SK Jeseniova A | 3 | 33.18 |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 9.6.2021 - 19:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toupal, Koptík, Hochman, Matoušek Toupal, Koptík, Hochman, Matoušek | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 29.41 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kobera, Blatný, Sniegoň, Burian Kobera, Blatný, Sniegoň, Burian | SK Jeseniova A | 1 | 30.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Hyška, Červený, Konopík, Gregor Hyška, Červený, Konopík, Gregor | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 31.15 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik, Hořejší, Votava, Adam Dominik, Hořejší, Votava, Adam | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 31.42 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Hladůvka, Forejt, Znojil, Marek Hladůvka, Forejt, Znojil, Marek | AC Praha 1890 | 2 | 33.57 | |||||||||||||||
Friedl, Shon, Fišer, Parikh Friedl, Shon, Fišer, Parikh | A. C. Sparta Praha | 4 | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 19:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poděbradský, Veselý, Jirák, Hamerník Poděbradský, Veselý, Jirák, Hamerník | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 32.05 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Solar, Veselý, Turek, Hodač Solar, Veselý, Turek, Hodač | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 32.14 | 4.00 | ||||||||||||||
Pavinger, Pořízek, Pokorný, O´ Keeffe Pavinger, Pořízek, Pokorný, O´ Keeffe | SK Jeseniova A | 4 | DNF | ||||||||||||||||
Ureš, Klíma, Hanzal, Benek Ureš, Klíma, Hanzal, Benek | A. C. Sparta Praha | 1 | DQ | ||||||||||||||||
Kolínský, Dvořák, Solský, Mastný Kolínský, Dvořák, Solský, Mastný | SK Jeseniova B | 3 | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 19:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novák, Kuntoš, Zitko, Kheil Novák, Kuntoš, Zitko, Kheil | SK Jeseniova A | 5 | 32.08 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Horáček, Špína, Čejda, Vyskočil Horáček, Špína, Čejda, Vyskočil | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 32.44 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Havlice, Urbánek, Váverka, Faktor Havlice, Urbánek, Váverka, Faktor | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 32.87 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Hejhal, Břenda, Grulich, Kavan Hejhal, Břenda, Grulich, Kavan | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 32.89 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Podlipný, Novotný, Hypš, Kouřímský Podlipný, Novotný, Hypš, Kouřímský | SK Jeseniova A | 1 | 34.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toupal, Koptík, Hochman, Matoušek Toupal, Koptík, Hochman, Matoušek | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 29.41 | 11.00 | ||||
2 | Kobera, Blatný, Sniegoň, Burian Kobera, Blatný, Sniegoň, Burian | SK Jeseniova A | 1 | 30.00 | 9.00 | ||||
3 | Hyška, Červený, Konopík, Gregor Hyška, Červený, Konopík, Gregor | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 31.15 | 8.00 | ||||
4 | Dominik, Hořejší, Votava, Adam Dominik, Hořejší, Votava, Adam | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 31.42 | 7.00 | ||||
5 | Poděbradský, Veselý, Jirák, Hamerník Poděbradský, Veselý, Jirák, Hamerník | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 32.05 | 6.00 | ||||
6 | Novák, Kuntoš, Zitko, Kheil Novák, Kuntoš, Zitko, Kheil | SK Jeseniova A | 5 | 32.08 | 5.00 | ||||
7 | Solar, Veselý, Turek, Hodač Solar, Veselý, Turek, Hodač | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 32.14 | 4.00 | ||||
8 | Horáček, Špína, Čejda, Vyskočil Horáček, Špína, Čejda, Vyskočil | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 32.44 | 3.00 | ||||
9 | Havlice, Urbánek, Váverka, Faktor Havlice, Urbánek, Váverka, Faktor | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 32.87 | 2.00 | ||||
10 | Hejhal, Břenda, Grulich, Kavan Hejhal, Břenda, Grulich, Kavan | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 32.89 | 1.00 | ||||
11 | Hladůvka, Forejt, Znojil, Marek Hladůvka, Forejt, Znojil, Marek | AC Praha 1890 | 2 | 33.57 | |||||
12 | Podlipný, Novotný, Hypš, Kouřímský Podlipný, Novotný, Hypš, Kouřímský | SK Jeseniova A | 1 | 34.96 | |||||
Friedl, Shon, Fišer, Parikh Friedl, Shon, Fišer, Parikh | A. C. Sparta Praha | 4 | DQ | ||||||
Pavinger, Pořízek, Pokorný, O´ Keeffe Pavinger, Pořízek, Pokorný, O´ Keeffe | SK Jeseniova A | 4 | DNF | ||||||
Ureš, Klíma, Hanzal, Benek Ureš, Klíma, Hanzal, Benek | A. C. Sparta Praha | 1 | DQ | ||||||
Kolínský, Dvořák, Solský, Mastný Kolínský, Dvořák, Solský, Mastný | SK Jeseniova B | 3 | DQ |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 9.6.2021 - 19:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krutilová, Hliňáková, Jaroušková, Táborská Krutilová, Hliňáková, Jaroušková, Táborská | SK Jeseniova A | 1 | 30.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Hoffmannová, Daněčková, Veselková, Švábíková Hoffmannová, Daněčková, Veselková, Švábíková | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 30.58 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Čápová, Rosecká, Málková, Vaňková Čápová, Rosecká, Málková, Vaňková | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 32.03 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Růžičková, Veselá, Valíčková, Šamšová Růžičková, Veselá, Valíčková, Šamšová | A. C. Sparta Praha | 6 | 32.57 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Bartáková, Rezková, Studená, Wolfová Bartáková, Rezková, Studená, Wolfová | AC Praha 1890 | 3 | 34.04 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Eremiášová, Kollár, Miňovská, Šimáčková Eremiášová, Kollár, Miňovská, Šimáčková | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 34.43 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 19:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bulderbergsová, Hronová, Kramosilová, Neuvirtová Bulderbergsová, Hronová, Kramosilová, Neuvirtová | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 32.50 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Procházková, Sojáková, Petrová, Sklenaříková Procházková, Sojáková, Petrová, Sklenaříková | A. C. Sparta Praha | 6 | 33.27 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Novotná, Tunová, Brabačová, Mádlová Novotná, Tunová, Brabačová, Mádlová | SK Jeseniova B | 1 | 35.30 | |||||||||||||||
4 | Heroldová, Dolanská, Dvořáková, Prahlová Heroldová, Dolanská, Dvořáková, Prahlová | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 45.78 | |||||||||||||||
494 | Marková, Havlová, Hampl, Filípková Marková, Havlová, Hampl, Filípková | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | DNF | |||||||||||||||
Mráčková, Jaroušková, Perlíková, Míčková Mráčková, Jaroušková, Perlíková, Míčková | SK Jeseniova A | 5 | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 19:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jelínková, Štěpánová, Bláhová, Novotná Jelínková, Štěpánová, Bláhová, Novotná | SK Jeseniova A | 3 | 33.23 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Kohoutková, Šarapatková, Nosková, Šimková Kohoutková, Šarapatková, Nosková, Šimková | SK Jeseniova A | 4 | 33.48 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Sojková, Frühaufová, Petschová, Antušková Sojková, Frühaufová, Petschová, Antušková | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 33.90 | 2.00 | ||||||||||||||
MS | Poláková, Jebavá, Mezerová, Fantová Poláková, Jebavá, Mezerová, Fantová | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 34.40 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krutilová, Hliňáková, Jaroušková, Táborská Krutilová, Hliňáková, Jaroušková, Táborská | SK Jeseniova A | 1 | 30.00 | 11.00 | ||||
2 | Hoffmannová, Daněčková, Veselková, Švábíková Hoffmannová, Daněčková, Veselková, Švábíková | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 30.58 | 9.00 | ||||
3 | Čápová, Rosecká, Málková, Vaňková Čápová, Rosecká, Málková, Vaňková | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 32.03 | 8.00 | ||||
4 | Bulderbergsová, Hronová, Kramosilová, Neuvirtová Bulderbergsová, Hronová, Kramosilová, Neuvirtová | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 32.50 | 7.00 | ||||
5 | Růžičková, Veselá, Valíčková, Šamšová Růžičková, Veselá, Valíčková, Šamšová | A. C. Sparta Praha | 6 | 32.57 | 6.00 | ||||
6 | Jelínková, Štěpánová, Bláhová, Novotná Jelínková, Štěpánová, Bláhová, Novotná | SK Jeseniova A | 3 | 33.23 | 5.00 | ||||
7 | Procházková, Sojáková, Petrová, Sklenaříková Procházková, Sojáková, Petrová, Sklenaříková | A. C. Sparta Praha | 6 | 33.27 | 4.00 | ||||
8 | Kohoutková, Šarapatková, Nosková, Šimková Kohoutková, Šarapatková, Nosková, Šimková | SK Jeseniova A | 4 | 33.48 | 3.00 | ||||
9 | Sojková, Frühaufová, Petschová, Antušková Sojková, Frühaufová, Petschová, Antušková | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 33.90 | 2.00 | ||||
10 | Bartáková, Rezková, Studená, Wolfová Bartáková, Rezková, Studená, Wolfová | AC Praha 1890 | 3 | 34.04 | 1.00 | ||||
11 | Poláková, Jebavá, Mezerová, Fantová Poláková, Jebavá, Mezerová, Fantová | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 34.40 | |||||
12 | Eremiášová, Kollár, Miňovská, Šimáčková Eremiášová, Kollár, Miňovská, Šimáčková | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 34.43 | |||||
13 | Novotná, Tunová, Brabačová, Mádlová Novotná, Tunová, Brabačová, Mádlová | SK Jeseniova B | 1 | 35.30 | |||||
14 | Heroldová, Dolanská, Dvořáková, Prahlová Heroldová, Dolanská, Dvořáková, Prahlová | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 45.78 | |||||
494 | Marková, Havlová, Hampl, Filípková Marková, Havlová, Hampl, Filípková | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | DNF | |||||
Mráčková, Jaroušková, Perlíková, Míčková Mráčková, Jaroušková, Perlíková, Míčková | SK Jeseniova A | 5 | DQ |
skok vysoký - Žáci
(st, 9.6.2021 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 14 | 1.63 | - - - - - o o o o o xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 13 | 1.60 | - - - - - o o o xxo xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK Jeseniova A |
06 | 4 | 1.57 | - - - o o o o o xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta Praha |
07 | 3 | 1.54 | - o o o o o o xxx | 7.00 | |||||||||||||
5= |
Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK Jeseniova A |
06 | 1 | 1.51 | - - - o o xxo xxx | 5.50 | |||||||||||||
5= |
Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 8 | 1.51 | - o o o o xxo xxx | 5.50 | |||||||||||||
7= |
Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
SK Jeseniova A |
06 | 10 | 1.46 | - - - o o xxx | 3.50 | |||||||||||||
7= |
Josef KolářJosef Kolář
SK Jeseniova A |
06 | 12 | 1.46 | - o o o o xxx | 3.50 | |||||||||||||
9 |
Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 9 | 1.46 | - o o o xo xxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Vojtěch KavanVojtěch Kavan
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
07 | 5 | 1.46 | - xo o o xo xxx | 1.00 | |||||||||||||
11= |
Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK Jeseniova A |
07 | 11 | 1.46 | - o o xo xxo xxx | ||||||||||||||
11= |
Václav MarekVáclav Marek
AC Praha 1890 |
07 | 6 | 1.46 | - o o xo xxo xxx | ||||||||||||||
13 |
Jeroným PerlíkJeroným Perlík
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 7 | 1.36 | o o o xxx | ||||||||||||||
14 |
Sebastian DominikSebastian Dominik
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 2 | 1.36 | o o xo xxx | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(st, 9.6.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova A |
07 | 14 | 1.58 | - - - - - o - o o o o xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK Jeseniova A |
06 | 12 | 1.45 | xo o o o xo o xo xo xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 10 | 1.42 | - o o o o o o xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK Jeseniova A |
07 | 13 | 1.42 | - - - xo - o xo xxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Stella KollárStella Kollár
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 2 | 1.42 | - o o o o xxo xxo xxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Barbora SojákováBarbora Sojáková
A. C. Sparta Praha |
06 | 5 | 1.42 | o o o xxo xo xxo xxo xxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Lola BláhováLola Bláhová
SK Jeseniova A |
07 | 11 | 1.36 | - o - o o xxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 3 | 1.36 | - o o o xo xxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Stella SklenaříkováStella Sklenaříková
A. C. Sparta Praha |
06 | 4 | 1.28 | o o o xxx | 2.00 | |||||||||||||
10= |
Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 9 | 1.28 | - o xo xxx | 0.50 | |||||||||||||
10= |
Kristina HamplKristina Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
07 | 1 | 1.28 | - o xo xxx | 0.50 | |||||||||||||
12 |
Šárka ŠamšováŠárka Šamšová
A. C. Sparta Praha |
06 | 6 | 1.28 | o o xxo xxx | ||||||||||||||
13 |
Johana ŠmehilováJohana Šmehilová
A. C. Sparta Praha |
06 | 7 | 1.28 | xo o xxo xxx | ||||||||||||||
14 |
Anna ZemánkováAnna Zemánková
A. C. Sparta Praha |
07 | 8 | 1.18 | o xx | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Žáci
(st, 9.6.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 21 | 5.88 +0.5 m/s | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 20 | 5.59 +1.1 m/s | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jáchym HořejšíJáchym Hořejší
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 19 | 5.44 +2.4 m/s | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova A |
07 | 2 | 5.31 +1.7 m/s | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 18 | 5.18 +2.6 m/s | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK Jeseniova A |
06 | 16 | 5.09 +1.7 m/s | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 4 | 5.03 +1.1 m/s | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 17 | 4.90 +0.8 m/s | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s. |
06 | 14 | 4.87 +1.8 m/s | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK Jeseniova B |
07 | 7 | 4.67 +1.7 m/s | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 13 | 4.64 +1.3 m/s | |||||||||||||||
12 |
Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 15 | 4.57 +1.8 m/s | |||||||||||||||
13 |
Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK Jeseniova A |
07 | 1 | 4.50 +0.9 m/s | |||||||||||||||
14 |
Kryštof KlímaKryštof Klíma
A. C. Sparta Praha |
07 | 11 | 4.44 +1.4 m/s | |||||||||||||||
15 |
Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta Praha |
06 | 5 | 4.40 +2.1 m/s | |||||||||||||||
16 |
Jan ŠvadlenaJan Švadlena
SK Jeseniova B |
07 | 6 | 4.36 +1.8 m/s | |||||||||||||||
17 |
Marek ToulMarek Toul
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 3 | 4.12 +2.1 m/s | |||||||||||||||
18 |
Vítek ŠťastnýVítek Šťastný
SK Jeseniova B |
07 | 10 | 4.08 +1.4 m/s | |||||||||||||||
19 |
Jonáš ČervenýJonáš Červený
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
07 | 12 | 4.01 +1.6 m/s | |||||||||||||||
20 |
Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK Jeseniova B |
07 | 8 | 3.99 +1.1 m/s | |||||||||||||||
21 |
Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger
AC Praha 1890 |
07 | 9 | 3.91 +2.6 m/s | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 9.6.2021 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK Jeseniova A |
06 | 29 | 5.42 +1.3 m/s | - | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 28 | 5.28 +0.5 m/s | - | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 23 | 5.00 +0.6 m/s | - | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 7 | 4.94 +0.1 m/s | - | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 27 | 4.91 +1.1 m/s | - | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 21 | 4.84 +1.3 m/s | - | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 25 | 4.80 +1.1 m/s | - | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s. |
06 | 24 | 4.80 +1.3 m/s | - | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
07 | 26 | 4.69 +0.9 m/s | - | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Šárka ŠamšováŠárka Šamšová
A. C. Sparta Praha |
06 | 6 | 4.56 +0.5 m/s | - | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 22 | 4.49 +0.9 m/s | - | ||||||||||||||
12 |
Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 20 | 4.47 +0.6 m/s | - | ||||||||||||||
13 |
Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
A. C. Sparta Praha |
06 | 4 | 4.46 +0.9 m/s | - | ||||||||||||||
14 |
Veronika StudenáVeronika Studená
AC Praha 1890 |
07 | 5 | 4.43 +1.8 m/s | - | ||||||||||||||
15 |
Sára PerlíkováSára Perlíková
SK Jeseniova A |
07 | 19 | 4.42 +1.1 m/s | - | ||||||||||||||
16 |
Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 16 | 4.31 +1.1 m/s | - | ||||||||||||||
17 |
Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková
A. C. Sparta Praha |
07 | 18 | 4.27 +0.0 m/s | - | ||||||||||||||
18= |
Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK Jeseniova B |
07 | 17 | 4.13 +0.5 m/s | - | ||||||||||||||
18= |
Věra MelováVěra Melová
SK Jeseniova B |
07 | 12 | 4.13 +1.5 m/s | - | ||||||||||||||
20 |
Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová
SK Jeseniova B |
07 | 11 | 3.91 +1.3 m/s | - | ||||||||||||||
21 |
Nikola NovotnáNikola Novotná
SK Jeseniova B |
07 | 2 | 3.90 +0.9 m/s | - | ||||||||||||||
22 |
Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK Jeseniova B |
07 | 13 | 3.87 +0.8 m/s | - | ||||||||||||||
23 |
Hana PilařováHana Pilařová
A. C. Sparta Praha |
07 | 3 | 3.81 +1.1 m/s | - | ||||||||||||||
24 |
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 1 | 3.74 +1.6 m/s | - | ||||||||||||||
25 |
Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK Jeseniova A |
07 | 14 | 3.73 +0.6 m/s | - | ||||||||||||||
26 |
Anna ZemánkováAnna Zemánková
A. C. Sparta Praha |
07 | 15 | 3.72 +0.0 m/s | - | ||||||||||||||
27 |
Anna BrabačováAnna Brabačová
SK Jeseniova B |
07 | 9 | 3.52 +0.7 m/s | - | ||||||||||||||
28 |
Klára ViktorováKlára Viktorová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
07 | 8 | 3.38 +1.0 m/s | - | ||||||||||||||
Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 10 | NM | - | |||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(st, 9.6.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 27 | 10.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
AC Praha 1890 |
07 | 25 | 09.29 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Tereza MíčkováTereza Míčková
SK Jeseniova A |
07 | 26 | 09.13 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 15 | 09.01 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 8 | 09.00 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova A |
06 | 24 | 08.73 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta Praha |
06 | 14 | 08.56 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Karolína HeroldováKarolína Heroldová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 20 | 08.21 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta Praha |
06 | 12 | 08.16 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Věra MelováVěra Melová
SK Jeseniova B |
07 | 23 | 07.91 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 11 | 07.89 | |||||||||||||||
12 |
Eliška HrbkováEliška Hrbková
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 3 | 07.72 | |||||||||||||||
13 |
Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 6 | 07.54 | |||||||||||||||
14 |
Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková
SK Aktis Praha z.s. |
06 | 4 | 07.45 | |||||||||||||||
15 |
Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK Jeseniova B |
07 | 22 | 07.04 | |||||||||||||||
16 | 256 |
Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 9 | 06.97 | ||||||||||||||
17 |
Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK Jeseniova A |
07 | 21 | 06.79 | |||||||||||||||
18 |
Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta Praha |
07 | 7 | 06.64 | |||||||||||||||
19 |
Ema JankovskáEma Jankovská
SK Jeseniova A |
07 | 18 | 06.57 | |||||||||||||||
20 |
Žaneta BartákováŽaneta Bartáková
AC Praha 1890 |
06 | 17 | 06.42 | |||||||||||||||
21 |
Anna BlažkováAnna Blažková
A. C. Sparta Praha |
07 | 1 | 06.11 | |||||||||||||||
22 | 489 |
Gabriela KáškováGabriela Kášková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
07 | 19 | 05.59 | ||||||||||||||
MS |
Kateřina KareisováKateřina Kareisová
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 5 | 05.47 | |||||||||||||||
24 |
Karolína SvobodováKarolína Svobodová
SK Jeseniova B |
07 | 16 | 05.25 | |||||||||||||||
Kateřina PantoflíčkováKateřina Pantoflíčková
AC Praha 1890 |
07 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková
A. C. Sparta Praha |
07 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 9.6.2021 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 21 | 12.84 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK Jeseniova A |
06 | 20 | 11.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova A |
06 | 18 | 11.03 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK Jeseniova A |
06 | 19 | 10.74 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova A |
06 | 7 | 10.58 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 8 | 09.23 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 17 | 08.57 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 11 | 08.42 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Filip ForejtFilip Forejt
AC Praha 1890 |
07 | 16 | 08.20 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 10 | 08.17 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Marek NovotnýMarek Novotný
SK Jeseniova A |
06 | 14 | 08.17 | |||||||||||||||
12 |
Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil
AC Praha 1890 |
06 | 15 | 08.14 | |||||||||||||||
13 |
Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 13 | 07.93 | |||||||||||||||
14 |
Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 5 | 07.26 | |||||||||||||||
15 |
Petr VáverkaPetr Váverka
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 12 | 06.61 | |||||||||||||||
16 |
Patrik BenekPatrik Benek
A. C. Sparta Praha |
07 | 1 | 06.59 | |||||||||||||||
17 |
Jan GorgoňJan Gorgoň
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
07 | 4 | 06.54 | |||||||||||||||
18 |
Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 6 | 06.43 | |||||||||||||||
19 |
Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 2 | 06.33 | |||||||||||||||
20 |
David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 9 | 06.18 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(st, 9.6.2021 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova A |
06 | 18 | 33.33 | x | - | x | 11.00 | |||||||||||
2 |
Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta Praha |
06 | 19 | 29.45 | - | x | x | 9.00 | |||||||||||
3 |
Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 3 | 26.48 | - | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 6 | 25.93 | x | - | x | 7.00 | |||||||||||
5 |
Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 17 | 22.65 | - | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK Jeseniova A |
07 | 15 | 21.76 | - | x | x | x | 5.00 | ||||||||||
7 |
Natálie HronováNatálie Hronová
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 13 | 19.28 | - | x | 4.00 | ||||||||||||
8 |
Tereza GawthropeTereza Gawthrope
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 2 | 18.96 | x | x | - | x | 3.00 | ||||||||||
9 |
Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta Praha |
07 | 16 | 17.35 | - | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Ester DolanskáEster Dolanská
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 1 | 15.68 | - | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Ema JankovskáEma Jankovská
SK Jeseniova A |
07 | 5 | 15.52 | x | - | |||||||||||||
12 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
AC Praha 1890 |
07 | 9 | 14.69 | x | - | |||||||||||||
13 |
Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 12 | 13.85 | x | - | |||||||||||||
14 |
Eliška HrbkováEliška Hrbková
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 4 | 13.22 | x | x | - | ||||||||||||
15 |
Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 8 | 11.30 | x | x | - | ||||||||||||
16 |
Anna BlažkováAnna Blažková
A. C. Sparta Praha |
07 | 11 | 11.08 | - | ||||||||||||||
MS |
Kateřina KareisováKateřina Kareisová
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 10 | 10.37 | x | - | |||||||||||||
Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková
A. C. Sparta Praha |
07 | 14 | NM | - | |||||||||||||||
Kateřina PantoflíčkováKateřina Pantoflíčková
AC Praha 1890 |
07 | 7 | NM | - | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(st, 9.6.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova A |
06 | 21 | 44.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 1 | 41.13 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova A |
06 | 20 | 39.56 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta Praha |
06 | 18 | 31.12 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Patrik BenekPatrik Benek
A. C. Sparta Praha |
07 | 19 | 30.63 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Daniel NovákDaniel Novák
SK Jeseniova A |
07 | 16 | 29.86 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 4 | 28.71 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 15 | 27.81 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 13 | 27.22 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 6 | 27.16 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Marek NovotnýMarek Novotný
SK Jeseniova A |
06 | 14 | 27.05 | |||||||||||||||
12 |
Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 10 | 22.90 | |||||||||||||||
13 |
Filip ForejtFilip Forejt
AC Praha 1890 |
07 | 3 | 22.70 | |||||||||||||||
14 |
Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 17 | 22.23 | |||||||||||||||
15 |
Luboš NovotnýLuboš Novotný
AC Praha 1890 |
07 | 7 | 21.63 | |||||||||||||||
16 | 289 |
Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 8 | 19.52 | ||||||||||||||
17 |
Matouš FaktorMatouš Faktor
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 2 | 19.15 | |||||||||||||||
18 |
Marek SolskýMarek Solský
SK Jeseniova B |
07 | 9 | 18.06 | |||||||||||||||
19 |
Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 5 | 16.26 | |||||||||||||||
Vojtěch MacuraVojtěch Macura
A. C. Sparta Praha |
07 | 12 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |