Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD mladšího žactva, skupina D

Praha - Přátelství (14. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 18:05) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.47
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.56
3 Petr KrejčíPetr Krejčí 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 2 08.74
4 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.23
5 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.27
6 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 09.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 18:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sean KlégrSean Klégr 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.43
2 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 09.30
3 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 09.33
4 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 10.27
5 Jakub StibitzJakub Stibitz 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 7 10.32
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 14.6.2021 - 18:05) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 08.48
2 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.40
3 Felix HynečekFelix Hyneček 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 4 10.01
4 Amos JanákAmos Janák 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10.11
5 Dominik MartinekDominik Martinek 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3 10.18
6 Marek OndryášMarek Ondryáš 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 10.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sean KlégrSean Klégr 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.43
2 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.47
3 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 08.48
4 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.56
5 Petr KrejčíPetr Krejčí 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 2 08.74
6 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.23
7 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.27
8 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 09.28
9 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 09.30
10 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 09.33
11 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.40
12 Felix HynečekFelix Hyneček 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 4 10.01
13 Amos JanákAmos Janák 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10.11
14 Dominik MartinekDominik Martinek 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3 10.18
15 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 10.27
16 Jakub StibitzJakub Stibitz 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 7 10.32
17 Marek OndryášMarek Ondryáš 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 10.44

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 17:10) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.01
2 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.66
3 Marianna BalážMarianna Baláž 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.96
4 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.17
5 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.24
6 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.24
7 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 09.27
8 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 09.34
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 17:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katarína ŠprlákováKatarína Šprláková 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 09.11
2 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.30
3 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 8 09.31
4 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 7 09.45
5 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.68
6 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 09.84
7 Ema ChoutkováEma Choutková 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 09.89
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 14.6.2021 - 17:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Joanna JanáčkováJoanna Janáčková 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 09.05
2 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 6 09.23
3 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 7 09.31
4 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 09.67
5 Laura RosováLaura Rosová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 09.95
6 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 10.35
7 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 8 10.36
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 14.6.2021 - 17:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.98
2 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 4 09.09
MS Amélie ČernáAmélie Černá 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.33
MS 138 Ema MoravcováEma Moravcová 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.85
5 Vanda NeumannováVanda Neumannová 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 5 10.19
MS Eliška KovářováEliška Kovářová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 10.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.98
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.01
3 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.66
4 Marianna BalážMarianna Baláž 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.96
5 Joanna JanáčkováJoanna Janáčková 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 09.05
6 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 4 09.09
7 Katarína ŠprlákováKatarína Šprláková 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 09.11
8 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.17
9 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 6 09.23
10 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.24
10 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.24
12 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 09.27
13 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.30
14 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 8 09.31
14 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 7 09.31
16 Amélie ČernáAmélie Černá 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.33
17 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 09.34
18 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 7 09.45
19 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 09.67
20 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.68
21 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 09.84
22 138 Ema MoravcováEma Moravcová 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.85
23 Ema ChoutkováEma Choutková 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 09.89
24 Laura RosováLaura Rosová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 09.95
25 Vanda NeumannováVanda Neumannová 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 5 10.19
26 Eliška KovářováEliška Kovářová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 10.23
27 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 10.35
28 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 8 10.36

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 16:55) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.96
2 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.53
3 Jiří HlaváčekJiří Hlaváček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.57
4 Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 24.08
5 Daniel TichýDaniel Tichý 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 25.05
6 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 25.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 16:55) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tony HrachTony Hrach 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1 23.42
2 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 24.67
3 Matěj PourMatěj Pour 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 25.46
4 Alan HospodkaAlan Hospodka 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 25.74
5 Eduard RundtEduard Rundt 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 6 25.75
6 Jan TeclJan Tecl 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 32.59
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 14.6.2021 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4 22.71
2 Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 22.90
3 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 23.83
4 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 23.95
5 David ZelendaDavid Zelenda 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 6 25.79
6 Natanael FukaNatanael Fuka 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 26.42
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 14.6.2021 - 16:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matthen CowanMatthen Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.43
2 Antonín DobešAntonín Dobeš 08 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 23.86
3 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 24.02
4 Matyáš KufaMatyáš Kufa 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 2 26.23
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 14.6.2021 - 16:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 18.46
2 Tobiáš ČepelákTobiáš Čepelák 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 23.82
3 Leon KrejčíkLeon Krejčík 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 26.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 18.46
2 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.96
3 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.53
4 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4 22.71
5 Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 22.90
6 Tony HrachTony Hrach 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1 23.42
7 Matthen CowanMatthen Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.43
8 Jiří HlaváčekJiří Hlaváček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.57
9 Tobiáš ČepelákTobiáš Čepelák 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 23.82
10 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 23.83
11 Antonín DobešAntonín Dobeš 08 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 23.86
12 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 23.95
13 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 24.02
14 Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 24.08
15 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 24.67
16 Daniel TichýDaniel Tichý 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 25.05
17 Matěj PourMatěj Pour 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 25.46
18 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 25.62
19 Alan HospodkaAlan Hospodka 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 25.74
20 Eduard RundtEduard Rundt 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 6 25.75
21 David ZelendaDavid Zelenda 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 6 25.79
22 Leon KrejčíkLeon Krejčík 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 26.15
23 Matyáš KufaMatyáš Kufa 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 2 26.23
24 Natanael FukaNatanael Fuka 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 26.42
25 Jan TeclJan Tecl 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 32.59

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 21.17
2 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 21.97
3 Sára MrzílkováSára Mrzílková 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 22.55
4 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.76
5 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 1 23.00
6 Anna VoithováAnna Voithová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 23.07
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 1 23.08
2 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.58
3 244 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.98
4 Anna ČervenáAnna Červená 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 24.48
5 Nikola VyhnalováNikola Vyhnalová 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 25.79
6 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 25.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ŠafferováDominika Šafferová 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 22.98
2 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.94
3 Nela JanečkováNela Janečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 24.06
4 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 6 24.38
5 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 25.26
6 Magdaléna DědinováMagdaléna Dědinová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 26.54
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 21.30
2 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 6 22.23
3 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 22.37
4 Eliška TučkováEliška Tučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 22.58
5 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 24.95
6 Karolína BejvlováKarolína Bejvlová 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 28.78
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 22.44
2 Anežka MarkvartováAnežka Markvartová 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 4 25.42
3 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 26.24
4 Andrea SvatošováAndrea Svatošová 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 1 26.65
5 Alžběta LorencováAlžběta Lorencová 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3 28.45
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Liana OndášováLiana Ondášová 08 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 22.57
2 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 22.82
3 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 22.94
4 Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 23.08
5 Michaela VčelišováMichaela Včelišová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 1 25.12
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (po, 14.6.2021 - 18:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Amélie ČernáAmélie Černá 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.35
MS Eliška KovářováEliška Kovářová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.80
MS Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.09
MS Laura TitzeLaura Titze 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 27.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 21.17
2 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 21.30
3 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 21.97
4 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 6 22.23
5 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 22.37
6 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 22.44
7 Sára MrzílkováSára Mrzílková 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 22.55
8 Liana OndášováLiana Ondášová 08 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 22.57
9 Eliška TučkováEliška Tučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 22.58
10 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.76
11 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 22.82
12 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 22.94
13 Dominika ŠafferováDominika Šafferová 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 22.98
14 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 1 23.00
15 Anna VoithováAnna Voithová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 23.07
16 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 1 23.08
16 Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 23.08
18 Amélie ČernáAmélie Černá 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.35
19 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.58
20 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.94
21 244 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.98
22 Nela JanečkováNela Janečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 24.06
23 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 6 24.38
24 Anna ČervenáAnna Červená 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 24.48
25 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 24.95
26 Michaela VčelišováMichaela Včelišová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 1 25.12
27 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 25.26
28 Anežka MarkvartováAnežka Markvartová 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 4 25.42
29 Nikola VyhnalováNikola Vyhnalová 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 25.79
30 Eliška KovářováEliška Kovářová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.80
31 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 25.89
32 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 26.24
33 Magdaléna DědinováMagdaléna Dědinová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 26.54
34 Andrea SvatošováAndrea Svatošová 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 1 26.65
35 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.09
36 Laura TitzeLaura Titze 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 27.19
37 Alžběta LorencováAlžběta Lorencová 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3 28.45
38 Karolína BejvlováKarolína Bejvlová 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 28.78

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 321 Radim HušákRadim Hušák 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 2:31.60
2 258 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 2:38.53
3 143 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:41.28
4 177 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 2:43.83
5 285 Daniel SidorDaniel Sidor 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 8 2:46.12
6 273 Petr WegnerPetr Wegner 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 8 2:46.82
7 29 Matyáš HošpesMatyáš Hošpes 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:49.18
8 28 Jakub PeremskýJakub Peremský 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 2:54.83
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 225 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:43.28
2 123 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:45.02
3 276 Petr HradecPetr Hradec 10 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:55.11
4 208 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3:02.76
5 279 Filip HájekFilip Hájek 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:03.47
6 245 Patrik BeranPatrik Beran 11 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3:10.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 321 Radim HušákRadim Hušák 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 2:31.60
2 258 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 2:38.53
3 143 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:41.28
4 225 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:43.28
5 177 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 2:43.83
6 123 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:45.02
7 285 Daniel SidorDaniel Sidor 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 8 2:46.12
8 273 Petr WegnerPetr Wegner 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 8 2:46.82
9 29 Matyáš HošpesMatyáš Hošpes 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:49.18
10 28 Jakub PeremskýJakub Peremský 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 2:54.83
11 276 Petr HradecPetr Hradec 10 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:55.11
12 208 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3:02.76
13 279 Filip HájekFilip Hájek 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:03.47
14 245 Patrik BeranPatrik Beran 11 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3:10.39

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 2:33.32
2 321 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:40.50
3 258 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:41.17
4 245 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2:53.64
5 177 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:56.26
6 285 Tereza PalečkováTereza Palečková 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2:59.56
7 123 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3:02.20
8 273 Viktorie HradeckáViktorie Hradecká 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:04.01
9 276 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3:04.75
10 143 Lucie MachcinikováLucie Machciniková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:21.36
11 28 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3:40.36
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 279 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:49.12
2 208 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:56.61
3 294 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3:06.93
4 52 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3:10.07
5 494 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3:13.58
6 537 Eliška BártováEliška Bártová 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3:25.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 2:33.32
2 321 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:40.50
3 258 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:41.17
4 279 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:49.12
5 245 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2:53.64
6 177 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:56.26
7 208 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:56.61
8 285 Tereza PalečkováTereza Palečková 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2:59.56
9 123 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3:02.20
10 273 Viktorie HradeckáViktorie Hradecká 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:04.01
11 276 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3:04.75
12 294 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3:06.93
13 52 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3:10.07
14 494 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3:13.58
15 143 Lucie MachcinikováLucie Machciniková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:21.36
16 537 Eliška BártováEliška Bártová 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3:25.70
17 28 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3:40.36

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 17:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 10.18
2 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.19
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 10.81
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 7 11.94
5 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 15.46
6 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 16.13
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 17:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 11.43
2 Jonáš AntušekJonáš Antušek 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 12.49
3 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický 08 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 12.58
4 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.74
5 Jakub PilarčíkJakub Pilarčík 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 13.24
6 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 28.32
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 14.6.2021 - 17:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 11.59
2 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.86
3 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.93
4 Adam BukovskýAdam Bukovský 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 13.97
5 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4 14.45
6 David RousDavid Rous 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 6 14.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 10.18
2 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.19
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 10.81
4 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 11.43
5 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 11.59
6 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.86
7 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 7 11.94
8 Jonáš AntušekJonáš Antušek 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 12.49
9 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický 08 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 12.58
10 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.74
11 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.93
12 Jakub PilarčíkJakub Pilarčík 08 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 13.24
13 Adam BukovskýAdam Bukovský 09 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 13.97
14 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4 14.45
15 David RousDavid Rous 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 6 14.49
16 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 15.46
17 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 16.13
18 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 28.32

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 14.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.48
2 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.65
3 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 11.30
4 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 11.97
5 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 12.41
6 Barbora ČiberováBarbora Čiberová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 14.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 10.76
2 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 7 12.31
3 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 12.61
4 Eliška ČernochováEliška Černochová 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.79
5 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 13.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 14.6.2021 - 17:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena BednářováHelena Bednářová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.94
2 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 12.06
3 Julie CuratoloJulie Curatolo 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 12.94
4 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 13.15
5 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 13.42
Kateřina ČapkováKateřina Čapková 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 14.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Eliška StiborováEliška Stiborová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 14.17
1 Viktorie KozderováViktorie Kozderová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 13.33
MS Laura TitzeLaura Titze 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.70
MS Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.96
4 Denisa KropáčkováDenisa Kropáčková 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3 14.18
5 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 14.50
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 14.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 6 10.81
2 Eliška VolnáEliška Volná 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.31
3 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.99
4 Elizabeta Anastázie ŠtindlováElizabeta Anastázie Štindlová 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 13.89
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.48
2 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.65
3 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 10.76
4 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 6 10.81
5 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 11.30
6 Helena BednářováHelena Bednářová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.94
7 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 11.97
8 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 12.06
9 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 7 12.31
9 Eliška VolnáEliška Volná 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.31
11 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 12.41
12 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 12.61
13 Eliška ČernochováEliška Černochová 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.79
14 Julie CuratoloJulie Curatolo 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 12.94
15 Barbora ČiberováBarbora Čiberová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.98
16 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.99
17 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 13.15
18 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 13.19
19 Viktorie KozderováViktorie Kozderová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 13.33
20 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 13.42
21 Laura TitzeLaura Titze 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.70
22 Elizabeta Anastázie ŠtindlováElizabeta Anastázie Štindlová 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 13.89
23 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.96
24 Eliška StiborováEliška Stiborová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 14.17
25 Denisa KropáčkováDenisa Kropáčková 09 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 3 14.18
26 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 14.50
Kateřina ČapkováKateřina Čapková 10 SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D 6 DNF

4 x 60 m - Mix

Mix 01 (po, 14.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škrabánková, Turtenwaldová, Šlajsna, Šebeok Škrabánková, Turtenwaldová, Šlajsna, Šebeok ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 31.35
2 Tašek, Čiberová, Chválová, Frank Tašek, Čiberová, Chválová, Frank SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 33.57
3 Šedivý, Rudolfová, Kubová, Rákosník Šedivý, Rudolfová, Kubová, Rákosník TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 33.77
4 Botková, Lněničková, Hlas, Haloun Botková, Lněničková, Hlas, Haloun PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 33.78
Filounek, Janele, De Rose, Příhodová Filounek, Janele, De Rose, Příhodová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF
208 Kratochvíl, Suchá, Včelařová, Krejčí Kratochvíl, Suchá, Včelařová, Krejčí SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Mix 02 (po, 14.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomanová, Cíchová, Klégr, Tornikidis Tomanová, Cíchová, Klégr, Tornikidis PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 33.19
2 177 Glamoš, Moravec, Šprláková, Kratochvílová Glamoš, Moravec, Šprláková, Kratochvílová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 33.38
3 Martinez, Andresová, Čada, Ladin Martinez, Andresová, Čada, Ladin TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 34.68
4 Kalous, Tučková, Hanek, Šafferová Kalous, Tučková, Hanek, Šafferová Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 35.61
5 279 Hájek, Hušák, Kozderová, Šindelářová Hájek, Hušák, Kozderová, Šindelářová ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 36.27
6 Hahn, Bezděková, Voithová, Janák Hahn, Bezděková, Voithová, Janák SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 36.30
Celkem 6 závodníků
Mix 03 (po, 14.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Peremský, Hošek, Junaštíková, Baláž Peremský, Hošek, Junaštíková, Baláž Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 34.71
2 Bučková, Volná, Zounar, Prokop Bučková, Volná, Zounar, Prokop PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 35.35
3 Vosický, Palečková, Králová, Čepelák Vosický, Palečková, Králová, Čepelák TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 35.54
4 Zelenda, Hyneček, Balcarová, Remešová Zelenda, Hyneček, Balcarová, Remešová SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 37.58
5 Červenka, Pour, Kroupová, Těteková Červenka, Pour, Kroupová, Těteková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 38.41
Kamic, Bejvlová, Červená, Šunkevič Kamic, Bejvlová, Červená, Šunkevič Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Mix 04 (po, 14.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ženíšek, Hrach, Janáčková, Švrčulová Ženíšek, Hrach, Janáčková, Švrčulová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 34.97
2 Saidlová, Hradecká, Hošpes, Cowan Saidlová, Hradecká, Hošpes, Cowan PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 35.51
3 Lukáš, Solar, Sulejmani, Daněčková Lukáš, Solar, Sulejmani, Daněčková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 35.69
4 245 Beran, Rada, Neuvirtová, Najčová Beran, Rada, Neuvirtová, Najčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 37.91
5 Martinek, Markvartová, Lorencová, Rous Martinek, Markvartová, Lorencová, Rous SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 40.17
Celkem 5 závodníků
Mix 05 (po, 14.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuncová, Hegenbartová, Hujíček, Kraus Kuncová, Hegenbartová, Hujíček, Kraus ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 36.02
2 Hlaváček, Rydlo, Hronová, Šarochová Hlaváček, Rydlo, Hronová, Šarochová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 36.66
3 Hadač, Bukovský, Goláňová, Radzová Hadač, Bukovský, Goláňová, Radzová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 36.86
4 Dobeš, Svobodová, Včelišová, Stibitz Dobeš, Svobodová, Včelišová, Stibitz TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 38.24
Celkem 4 závodníků
Mix 06 (po, 14.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pilarčík, Tichý, Bártová, Choutková Pilarčík, Tichý, Bártová, Choutková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 38.20
2 Koptíková, Nováková, Tecl, Ondryáš Koptíková, Nováková, Tecl, Ondryáš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 39.37
3 Brzobohatá, Šebesta, Jakešová, Krejčík Brzobohatá, Šebesta, Jakešová, Krejčík TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 60.54
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(po, 14.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Robert FrankRobert Frank
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 1.45
2 Filip ProkopFilip Prokop
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 1.36
3 Petr KrejčíPetr Krejčí
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
09 1.36
4 Sean KlégrSean Klégr
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 1.33
5 Filip ReischigFilip Reischig
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 1.33
6 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1.33
7 Daniel SolarDaniel Solar
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 1.27
8 Matěj HahnMatěj Hahn
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 1.24
9 Tomáš JaneleTomáš Janele
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 1.21
10 Dominik MartinekDominik Martinek
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
10 1.18
11 Pavel RadaPavel Rada
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 1.18
12 Felix HynečekFelix Hyneček
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
08 1.18
13 Jan Josef HalounJan Josef Haloun
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 1.13
14 Amos JanákAmos Janák
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 1.13
Jakub ŠebestaJakub Šebesta
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 NM
Marek OndryášMarek Ondryáš
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 NM
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 14.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1.56
2 Marianna BalážMarianna Baláž
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 1.39
3 Katarína ŠprlákováKatarína Šprláková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 1.36
4 Joanna JanáčkováJoanna Janáčková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 1.33
5 Julie ChválováJulie Chválová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 1.30
6 Sára DudkováSára Dudková
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
08 1.27
7 Justýna BučkováJustýna Bučková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 1.27
8 Klára CíchováKlára Cíchová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 1.27
9 Linda SvobodováLinda Svobodová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 1.27
10 Eliška KubováEliška Kubová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 1.24
11 Stella TalackováStella Talacková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 1.24
12 Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 1.24
13 Nikol SucháNikol Suchá
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
08 1.21
14 Vanda NeumannováVanda Neumannová
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
08 1.21
15 Gabriela TomanováGabriela Tomanová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 1.18
16 Valerie VychodilováValerie Vychodilová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 1.18
17 Ema ChoutkováEma Choutková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 1.18
18= Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 1.13
18= Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 1.13
20 Lucie KoptíkováLucie Koptíková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 1.13
21 Laura RosováLaura Rosová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 1.08
22 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 1.08
23 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 1.03
Žaneta KrálováŽaneta Králová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 NM
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 14.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 11 PB 4.92 -1.2 m/s
2 Jan FilounekJan Filounek
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 4 PB 4.86 -0.4 m/s
3 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 12 PB 4.85 -1.0 m/s
4 Matěj MoravecMatěj Moravec
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 18 4.42 -0.5 m/s
5 Daniel HošekDaniel Hošek
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 5 PB 4.17 +0.0 m/s
6 Ondřej LukešOndřej Lukeš
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 8 PB 4.05 -1.1 m/s
7 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
08 14 PB 3.94 -1.4 m/s
8 Theodor LadinTheodor Ladin
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 7 PB 3.88 +0.0 m/s
9 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 16 PB 3.82 -1.4 m/s
10 Matias TornikidisMatias Tornikidis
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 13 PB 3.77 -1.4 m/s
11 Adam TašekAdam Tašek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 17 3.67 -0.6 m/s
12 Matyáš ZounarMatyáš Zounar
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 15 SB 3.66 -0.7 m/s
13 Adam BukovskýAdam Bukovský
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 2 PB 3.54 +0.0 m/s
14 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 6 SB 3.51 -0.4 m/s
15 David RousDavid Rous
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
10 10 PB 3.41 -2.0 m/s
16 Jakub PilarčíkJakub Pilarčík
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
08 9 SB 3.27 -2.1 m/s
17 Jonáš AntušekJonáš Antušek
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 1 PB 3.24 -0.2 m/s
18 Viktor ČervenkaViktor Červenka
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 3 PB 2.71 -2.2 m/s
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 14.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VolnáEliška Volná
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 24 4.08 -0.9 m/s
2 Emma De RoseEmma De Rose
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 25 4.04 -0.6 m/s
3 Marie KopeckáMarie Kopecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 10 4.04 -0.2 m/s
4 Linda BotkováLinda Botková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 26 4.02 +1.2 m/s
5 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 17 3.96 -0.5 m/s
6 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
08 20 3.94 +0.0 m/s
7 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 8 3.89 +0.0 m/s
8 Helena BednářováHelena Bednářová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 1 3.78 -0.9 m/s
9 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 7 3.71 -1.6 m/s
10 Jana StudničkováJana Studničková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 15 3.61 +0.0 m/s
11 Viktorie KozderováViktorie Kozderová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 11 3.57 +0.0 m/s
12 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 16 3.49 -1.3 m/s
13 Denisa KropáčkováDenisa Kropáčková
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
09 12 3.44 +0.1 m/s
14 Ema NovákováEma Nováková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 21 3.35 -1.4 m/s
15 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 13 3.35 +0.2 m/s
16 Julie CuratoloJulie Curatolo
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 22 3.34 -0.6 m/s
17 Nikola JakešováNikola Jakešová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 9 3.33 +0.3 m/s
18 Eliška StiborováEliška Stiborová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 14 3.32 +0.0 m/s
19 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 23 3.32 -1.0 m/s
20 Eliška ČernochováEliška Černochová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 5 3.26 +0.0 m/s
21 Julie ČernohorskáJulie Černohorská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 4 3.12 +0.0 m/s
22 Elizabeta Anastázie ŠtindlováElizabeta Anastázie Štindlová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 18 3.09 -1.5 m/s
23 Kateřina ČapkováKateřina Čapková
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
10 3 3.06 -0.4 m/s
24 Žofie TulachováŽofie Tulachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 19 3.03 -0.3 m/s
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 14.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 8 08.53
2 Dominika ŠafferováDominika Šafferová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
08 23 08.10
3 Eliška TučkováEliška Tučková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 29 08.03
4 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 9 07.84
5 Nela JanečkováNela Janečková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 6 07.37
6 Sára MrzílkováSára Mrzílková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 15 07.33
7 244 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 24 07.24
8 Michaela VčelišováMichaela Včelišová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 30 07.14
9 Janna MatyášJanna Matyáš
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 14 06.94
10= Lucia MartinezLucia Martinez
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 13 06.82
10= Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 34 06.82
12 Eliška NehonskáEliška Nehonská
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 16 06.63
13 Liana OndášováLiana Ondášová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
08 17 06.60
14 Anna VoithováAnna Voithová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 31 06.49
15 Stanislava TětekováStanislava Těteková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
08 28 06.46
16 Ema HoráčkováEma Horáčková
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 5 06.44
17 Laura VychodilováLaura Vychodilová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 33 06.40
18 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 20 06.04
19 Alena PříhodováAlena Příhodová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 19 05.98
20 Anna ČervenáAnna Červená
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
08 3 05.95
21 Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 2 05.79
22 Magdaléna DědinováMagdaléna Dědinová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 4 05.74
23 Nikola VyhnalováNikola Vyhnalová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
08 32 05.73
24 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 26 05.67
25 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 21 05.43
26 Dominika MalinováDominika Malinová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 11 05.41
27 Natálie KroupováNatálie Kroupová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
08 7 05.35
28 Alžběta LorencováAlžběta Lorencová
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
10 10 05.19
29 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
10 25 05.06
30 Zuzana TepláZuzana Teplá
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 27 05.02
31 Anežka MarkvartováAnežka Markvartová
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
09 12 04.86
32 Sophie PorubováSophie Porubová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 18 04.57
33 Andrea SvatošováAndrea Svatošová
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
08 22 03.74
34 Karolína BejvlováKarolína Bejvlová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 1 03.58
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(po, 14.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matthen CowanMatthen Cowan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 1 09.41
2 Vincent HlasVincent Hlas
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 8 07.97
3 Stanislav DvořákStanislav Dvořák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 4 06.93
4 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 21 06.60
5 David ZelendaDavid Zelenda
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
09 25 06.30
6 Daniel TichýDaniel Tichý
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
08 24 06.30
7 Antonín DobešAntonín Dobeš
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
08 3 06.07
8 Jakub LukášJakub Lukáš
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 17 05.90
9 Alan HospodkaAlan Hospodka
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 10 05.80
10 Jan TeclJan Tecl
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 23 05.77
11 Tony HrachTony Hrach
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 11 05.76
12 Tobiáš ČepelákTobiáš Čepelák
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 2 05.61
13 Jiří HlaváčekJiří Hlaváček
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 9 05.61
14 Eduard RundtEduard Rundt
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 20 05.53
15 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 22 05.48
16 Matěj PourMatěj Pour
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
08 19 05.35
17 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 12 05.34
18 Matyáš KufaMatyáš Kufa
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
10 16 05.26
19 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 13 05.26
20 Štefan HanekŠtefan Hanek
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 7 05.23
21 Leon KrejčíkLeon Krejčík
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 15 05.12
22 Natanael FukaNatanael Fuka
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 5 05.01
23 Adam NaxeraAdam Naxera
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 18 04.66
24 Hugo HadačHugo Hadač
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 6 04.55
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 14.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 321 Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 20 57.74
2 28 Jakub PeremskýJakub Peremský
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 19 47.69
3 177 Jáchym GlamošJáchym Glamoš
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 18 47.09
4 276 Petr HradecPetr Hradec
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
10 6 42.60
5 225 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 11 40.14
6 258 Adam ČadaAdam Čada
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 3 38.88
7 285 Daniel SidorDaniel Sidor
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 12 37.44
8 29 Matyáš HošpesMatyáš Hošpes
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 5 36.88
9 273 Petr WegnerPetr Wegner
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 15 35.29
10 123 Noel ProbstNoel Probst
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 10 32.57
11 208 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
09 8 32.20
12 143 Patrik SedláčekPatrik Sedláček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 1 31.02
13 245 Patrik BeranPatrik Beran
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
11 16 15.93
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 14.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 276 Adéla KovářováAdéla Kovářová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 37.37
2 279 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 36.32
3 321 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 36.24
4 285 Tereza PalečkováTereza Palečková
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 33.94
5 258 Barbora BezděkováBarbora Bezděková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 33.60
6 143 Lucie MachcinikováLucie Machciniková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 32.94
7 52 Sára NajčováSára Najčová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 29.81
8 177 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 29.65
9 123 Sofie DaněčkováSofie Daněčková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 26.95
10 245 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 26.84
11 208 Alena AndresováAlena Andresová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
09 24.69
12 494 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
09 23.03
13 29 Marie BalcarováMarie Balcarová
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
09 22.91
14 537 Eliška BártováEliška Bártová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
08 21.13
15 273 Viktorie HradeckáViktorie Hradecká
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 20.48
16 294 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 17.82
17 28 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová
SK Aritma Praha DSK Aritma Praha D
10 13.49
Celkem 17 závodníků