Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva JmKAS, Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva (vybrané disciplíny)

Hodonín (23. 6. 2021)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 23.6.2021 - 15:20) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 07.64
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 07.92
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.11
4 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.69
5 Max ŠťastaMax Šťasta 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.71
6 Šimon Jan ZemanŠimon Jan Zeman 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 23.6.2021 - 15:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 07.81
2 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.99
3 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.07
4 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.15
5 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.83
6 Adam MiadikAdam Miadik 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 08.85
7 Samuel SedláčekSamuel Sedláček 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 10.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 23.6.2021 - 15:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 07.97
2 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.02
3 Branislav BabjakBranislav Babjak 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 08.20
4 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.38
5 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.43
6 Nicolas Zdeněk ZemanNicolas Zdeněk Zeman 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.09
7 Lukáš SüsserLukáš Süsser 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 23.6.2021 - 15:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.78
2 Adam VonkaAdam Vonka 07 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.40
3 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.61
4 Pavel SyřištěPavel Syřiště 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.31
5 Marek TomášekMarek Tomášek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 09.62
6 Jan ŠpalekJan Špalek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 09.82
7 Tomáš SeidlTomáš Seidl 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 11.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (st, 23.6.2021 - 15:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.15
2 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.19
3 Daniel RyšánekDaniel Ryšánek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.18
4 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.27
5 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 09.61
Nikolas KarbusNikolas Karbus 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 07.64
2 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.78
3 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 07.81
4 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 07.92
5 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 07.97
6 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.99
7 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.02
8 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.07
9 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.11
10 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.15
10 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.15
12 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.19
13 Branislav BabjakBranislav Babjak 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 08.20
14 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.38
15 Adam VonkaAdam Vonka 07 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.40
16 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.43
17 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.61
18 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.69
19 Max ŠťastaMax Šťasta 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.71
20 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.83
21 Adam MiadikAdam Miadik 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 08.85
22 Nicolas Zdeněk ZemanNicolas Zdeněk Zeman 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.09
23 Daniel RyšánekDaniel Ryšánek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.18
24 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.27
25 Pavel SyřištěPavel Syřiště 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.31
26 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 09.61
27 Marek TomášekMarek Tomášek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 09.62
28 Jan ŠpalekJan Špalek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 09.82
29 Lukáš SüsserLukáš Süsser 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09.86
30 Šimon Jan ZemanŠimon Jan Zeman 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.19
31 Samuel SedláčekSamuel Sedláček 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 10.39
32 Tomáš SeidlTomáš Seidl 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 11.43
Nikolas KarbusNikolas Karbus 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 23.6.2021 - 16:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 07.67
2 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.80
3 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 07.85
4 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 07.87
5 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 07.94
6 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.97
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 23.6.2021 - 16:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.03
2 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.04
3 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.20
4 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.28
5 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.40
6 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.50
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 23.6.2021 - 15:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC Brno AJAC Brno A 4 08.02
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 08.33
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC Brno AJAC Brno A 1 08.42
4 Ema HajnáEma Hajná 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.42
5 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 JAC Brno BJAC Brno B 2 08.48
6 Hana Viktrorie KlimešováHana Viktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.65
7 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.67
8 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 08.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 23.6.2021 - 15:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.54
2 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 2 08.55
3 Patricie HolcováPatricie Holcová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.70
4 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.70
5 Valentýna LasotováValentýna Lasotová 07 JAC Brno BJAC Brno B 6 08.77
6 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.89
7 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 09.02
8 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 23.6.2021 - 15:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.89
2 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.90
3 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.04
4 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.05
5 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 09.16
6 Klára KyprováKlára Kyprová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.20
Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 23.6.2021 - 15:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.23
2 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.50
3 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.57
4 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.59
5 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.66
6 Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.71
7 Barbara VíchováBarbara Víchová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.94
Jana BaránkováJana Baránková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (st, 23.6.2021 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.85
2 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.33
3 Ema KošťálováEma Košťálová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.84
4 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.93
Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 DNS
Natálie VlčkováNatálie Vlčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC Brno AJAC Brno A 4 08.02
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 08.33
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC Brno AJAC Brno A 1 08.42
3 Ema HajnáEma Hajná 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.42
5 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 JAC Brno BJAC Brno B 2 08.48
6 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.54
7 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 2 08.55
8 Hana Viktrorie KlimešováHana Viktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.65
9 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.67
10 Patricie HolcováPatricie Holcová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.70
10 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.70
12 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 08.77
12 Valentýna LasotováValentýna Lasotová 07 JAC Brno BJAC Brno B 6 08.77
14 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.85
15 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.89
15 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.89
17 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.90
18 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 09.02
19 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.04
20 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.05
21 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 09.16
22 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.19
23 Klára KyprováKlára Kyprová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.20
24 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.23
25 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.33
26 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.50
27 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.57
28 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.59
29 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.66
30 Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.71
31 Ema KošťálováEma Košťálová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.84
32 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.93
33 Barbara VíchováBarbara Víchová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.94
Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNS
Jana BaránkováJana Baránková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 DNS
Natálie VlčkováNatálie Vlčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 23.6.2021 - 16:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC Brno AJAC Brno A 4 08.09
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 08.36
3 Ema HajnáEma Hajná 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.43
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC Brno AJAC Brno A 6 08.46
5 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 JAC Brno BJAC Brno B 2 08.55
6 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.66
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 23.6.2021 - 16:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 4 08.59
2 Patricie HolcováPatricie Holcová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.65
3 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.74
4 Hana Viktrorie KlimešováHana Viktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 08.78
5 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.79
6 Valentýna LasotováValentýna Lasotová 07 JAC Brno BJAC Brno B 1 08.98
Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 18:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 18.87
2 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.21
4 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 19.22
5 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 19.32
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 18:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 18.79
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 19.00
3 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 19.63
4 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 19.89
5 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 18:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Branislav BabjakBranislav Babjak 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 20.73
2 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 20.82
3 Vojtěch HomolaVojtěch Homola 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.46
4 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 21.75
5 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.00
6 Jakub BloščičákJakub Bloščičák 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 23.09
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 23.6.2021 - 18:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 18.88
2 Maxim RůžičkaMaxim Růžička 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 20.98
3 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 21.58
4 Adam MiadikAdam Miadik 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 21.95
5 Jan ŠpalekJan Špalek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 25.44
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 23.6.2021 - 18:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 19.63
2 Daniel RyšánekDaniel Ryšánek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 22.50
3 Pavel SyřištěPavel Syřiště 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 23.07
4 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 23.48
5 Šimon Jan ZemanŠimon Jan Zeman 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 18.79
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 18.87
3 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 18.88
4 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.00
4 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 19.00
6 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.21
7 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 19.22
8 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 19.32
9 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 19.63
9 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 19.63
11 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 19.89
12 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.19
13 Branislav BabjakBranislav Babjak 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 20.73
14 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 20.82
15 Maxim RůžičkaMaxim Růžička 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 20.98
16 Vojtěch HomolaVojtěch Homola 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.46
17 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 21.58
18 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 21.75
19 Adam MiadikAdam Miadik 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 21.95
20 Daniel RyšánekDaniel Ryšánek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 22.50
21 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.00
22 Pavel SyřištěPavel Syřiště 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 23.07
23 Jakub BloščičákJakub Bloščičák 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 23.09
24 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 23.48
25 Jan ŠpalekJan Špalek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 25.44
26 Šimon Jan ZemanŠimon Jan Zeman 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.73

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 17:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC Brno AJAC Brno A 3 18.94
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC Brno AJAC Brno A 4 18.96
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC Brno AJAC Brno A 5 19.72
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.92
5 Ema HajnáEma Hajná 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 20.33
6 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 20.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 17:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 20.57
2 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 21.09
MS Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.31
Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 JAC Brno BJAC Brno B 5 DNS
Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 17:40) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela TomanováStela Tomanová 07 JAC Brno AJAC Brno A 1 20.15
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.92
3 Eliška StrážnickáEliška Strážnická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.09
4 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.42
Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 23.6.2021 - 17:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 21.40
2 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.54
3 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.56
4 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.79
5 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 23.24
6 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.43
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 23.6.2021 - 17:40) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.66
2 Patricie HolcováPatricie Holcová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 20.73
3 Hana Viktrorie KlimešováHana Viktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 21.12
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 21.62
5 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 21.82
6 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.04
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 23.6.2021 - 17:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KyprováKlára Kyprová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.54
2 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 22.55
3 Šárka ZábojníkováŠárka Zábojníková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 22.88
4 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.90
5 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.13
6 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.56
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 23.6.2021 - 17:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.32
2 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.49
3 Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.57
4 Šárka KalábkováŠárka Kalábková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 24.31
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (st, 23.6.2021 - 17:40) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC Brno AJAC Brno A 6 19.81
2 Aneta KrčmářováAneta Krčmářová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 23.68
3 Ema KošťálováEma Košťálová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.86
4 Kristýna ČervinkováKristýna Červinková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.32
5 Lenka FilkováLenka Filková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 24.64
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (st, 23.6.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 20.60
2 Valerie SemotamováValerie Semotamová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.95
3 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 22.62
4 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 24.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC Brno AJAC Brno A 3 18.94
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC Brno AJAC Brno A 4 18.96
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC Brno AJAC Brno A 5 19.72
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC Brno AJAC Brno A 6 19.81
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.92
6 Stela TomanováStela Tomanová 07 JAC Brno AJAC Brno A 1 20.15
7 Ema HajnáEma Hajná 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 20.33
8 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 20.57
9 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 20.60
10 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.66
11 Patricie HolcováPatricie Holcová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 20.73
12 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 20.81
13 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.92
14 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 21.09
14 Eliška StrážnickáEliška Strážnická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.09
16 Hana Viktrorie KlimešováHana Viktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 21.12
17 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.31
18 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 21.40
19 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.42
20 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.54
21 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.56
22 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 21.62
23 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 21.82
24 Valerie SemotamováValerie Semotamová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.95
25 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.04
26 Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.32
27 Klára KyprováKlára Kyprová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.54
28 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 22.55
29 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 22.62
30 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.79
31 Šárka ZábojníkováŠárka Zábojníková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 22.88
32 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.90
33 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.13
34 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 23.24
35 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.43
36 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.49
37 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.56
38 Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.57
39 Aneta KrčmářováAneta Krčmářová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 23.68
40 Ema KošťálováEma Košťálová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.86
41 Šárka KalábkováŠárka Kalábková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 24.31
42 Kristýna ČervinkováKristýna Červinková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.32
43 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 24.40
44 Lenka FilkováLenka Filková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 24.64
Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 JAC Brno BJAC Brno B 5 DNS
Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNF
Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VonkaAdam Vonka 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 44.20
2 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 46.21
3 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 46.46
4 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 47.41
5 Max ŠťastaMax Šťasta 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 48.99
6 Marek TomášekMarek Tomášek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 50.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 40.44
2 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 40.72
3 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 41.50
4 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 42.41
5 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 40.44
2 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 40.72
3 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 41.50
4 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 42.41
5 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.81
6 Adam VonkaAdam Vonka 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 44.20
7 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 46.21
8 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 46.46
9 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 47.41
10 Max ŠťastaMax Šťasta 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 48.99
11 Marek TomášekMarek Tomášek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 50.89

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC Brno AJAC Brno A 3 40.56
2 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 43.49
3 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 43.74
4 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 43.97
5 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 44.00
6 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 44.16
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 46.89
2 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 49.10
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 49.60
4 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 50.04
5 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 50.51
6 Veronika WalterováVeronika Walterová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 50.58
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC Brno AJAC Brno A 3 40.56
2 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 43.49
3 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 43.74
4 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 43.97
5 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 44.00
6 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 44.16
7 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 46.89
8 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 49.10
9 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 49.60
10 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 50.04
11 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 50.51
12 Veronika WalterováVeronika Walterová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 50.58

800 m - Žáci

(st, 23.6.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 11 2:05.75
2 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:08.09
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:09.76
4 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:10.05
5 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:13.03
6 Tobiáš PatakiTobiáš Pataki 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:25.47
7 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 2:25.80
8 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:26.93
9 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 2:32.00
10 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 2:39.41
11 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10 2:43.93
12 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 14 2:54.54
13 Josef JahodaJosef Jahoda 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 2:56.53
14 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 13 2:56.86
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 23.6.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 SB 2:30.76
2 Eliška StrážnickáEliška Strážnická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:38.44
3 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 9 PB 2:38.77
MS Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 2:39.64
5 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:39.87
6 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:40.39
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 JAC Brno BJAC Brno B 12 PB 2:41.05
8 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 2:41.47
9 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 2:44.06
MS Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 14 2:44.47
11 Lenka FilkováLenka Filková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:47.65
12 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 PB 2:53.62
13 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 3:04.45
14 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13 PB 3:10.54
MS Nikola FurchováNikola Furchová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15 3:11.50
Celkem 15 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 29.85
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 30.64
3 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 35.40
4 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 35.62
5 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 37.81
6 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 40.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 16:45) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 30.16
2 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 31.86
3 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 35.19
4 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 37.50
5 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 38.12
6 Jan ŠpalekJan Špalek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 41.04
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 16:45) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 29.39
2 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 33.23
3 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 34.93
4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 35.74
5 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 40.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 29.39
2 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 29.85
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 30.16
4 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 30.64
5 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 31.86
6 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 33.23
7 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 34.93
8 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 35.19
9 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 35.40
10 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 35.62
11 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 35.74
12 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 37.50
13 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 37.81
14 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 38.12
15 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 40.08
16 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 40.96
17 Jan ŠpalekJan Špalek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 41.04

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 16:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 32.54
2 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 35.15
3 Šárka ZábojníkováŠárka Zábojníková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 37.36
4 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 37.62
5 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 41.70
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 32.31
2 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 37.41
3 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 38.93
4 Gabriela SyrováGabriela Syrová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 39.09
5 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 43.44
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 6 33.33
2 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 33.75
3 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 35.29
4 Michaela BlateckáMichaela Blatecká 06 JAC Brno AJAC Brno A 3 35.85
5 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC Brno AJAC Brno A 4 37.72
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 23.6.2021 - 16:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 29.97
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 33.49
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 34.00
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 34.84
5 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 37.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 29.97
2 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 32.31
3 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 32.54
4 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 6 33.33
5 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 33.49
6 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 33.75
7 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 34.00
8 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 34.84
9 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 35.15
10 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 35.29
11 Michaela BlateckáMichaela Blatecká 06 JAC Brno AJAC Brno A 3 35.85
12 Šárka ZábojníkováŠárka Zábojníková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 37.36
13 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 37.41
14 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 37.62
15 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC Brno AJAC Brno A 4 37.72
16 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 37.85
17 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 38.93
18 Gabriela SyrováGabriela Syrová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 39.09
19 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 41.70
20 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 43.44

4 x 300 m - Žáci

(st, 23.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lopour, Vonka, Kubíček, Kočí Lopour, Vonka, Kubíček, Kočí BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:55.39
2 Bábíček, Kubeš, Pataki, Pomajbík Bábíček, Kubeš, Pataki, Pomajbík Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:58.45
3 Sýkora, Rajchl, Navrátil, Dvoriak Sýkora, Rajchl, Navrátil, Dvoriak TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:00.22
4 Kotek, Novák, Žlůva, Žlůva Kotek, Novák, Žlůva, Žlůva AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 3:01.85
5 Augustin, Dedík, Kubíček, Šíma Augustin, Dedík, Kubíček, Šíma BYAC BrnoBYAC Brno 3 3:26.99
Březovič, Machala, Homola, Paulík Březovič, Machala, Homola, Paulík TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Křížová, Nollová, Šamšulová, Tomanová Křížová, Nollová, Šamšulová, Tomanová JAC Brno AJAC Brno A 6 2:49.14
2 Vacková, Daněčková, Fojtová, Hajná Vacková, Daněčková, Fojtová, Hajná TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:59.87
3 Bauerová, Kutějová, Šťastná, Vltavská Bauerová, Kutějová, Šťastná, Vltavská AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 3:00.74
4 Seberová, Řiháková, Suchomelová, Vylamová Seberová, Řiháková, Suchomelová, Vylamová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 3:10.16
5 Kreidlová, Semotamová, Strážnická, Topinková Kreidlová, Semotamová, Strážnická, Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:11.19
6 Holomčíková, Svozilová, Křížová, Nepustilová Holomčíková, Svozilová, Křížová, Nepustilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 3:13.25
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sadílková, Kubíková, Lucká, Seďová Sadílková, Kubíková, Lucká, Seďová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:09.00
2 Julínková, Kostruhová, Syrová, Miková Julínková, Kostruhová, Syrová, Miková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 3:18.81
3 Cecavová, Filková, Fučíková, Máčková Cecavová, Filková, Fučíková, Máčková Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 3:29.03
4 Cenková, Holoubková, Krčmářová, Schwecová Cenková, Holoubková, Krčmářová, Schwecová Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 3:29.40
5 Čtvrtečková, Kalábková, Navrátilová, Čechová Čtvrtečková, Kalábková, Navrátilová, Čechová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:41.94
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Křížová, Nollová, Šamšulová, Tomanová Křížová, Nollová, Šamšulová, Tomanová JAC Brno AJAC Brno A 6 2:49.14
2 Vacková, Daněčková, Fojtová, Hajná Vacková, Daněčková, Fojtová, Hajná TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:59.87
3 Bauerová, Kutějová, Šťastná, Vltavská Bauerová, Kutějová, Šťastná, Vltavská AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 3:00.74
4 Sadílková, Kubíková, Lucká, Seďová Sadílková, Kubíková, Lucká, Seďová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:09.00
5 Seberová, Řiháková, Suchomelová, Vylamová Seberová, Řiháková, Suchomelová, Vylamová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 3:10.16
6 Kreidlová, Semotamová, Strážnická, Topinková Kreidlová, Semotamová, Strážnická, Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:11.19
7 Holomčíková, Svozilová, Křížová, Nepustilová Holomčíková, Svozilová, Křížová, Nepustilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 3:13.25
8 Julínková, Kostruhová, Syrová, Miková Julínková, Kostruhová, Syrová, Miková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 3:18.81
9 Cecavová, Filková, Fučíková, Máčková Cecavová, Filková, Fučíková, Máčková Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 3:29.03
10 Cenková, Holoubková, Krčmářová, Schwecová Cenková, Holoubková, Krčmářová, Schwecová Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 3:29.40
11 Čtvrtečková, Kalábková, Navrátilová, Čechová Čtvrtečková, Kalábková, Navrátilová, Čechová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:41.94

skok vysoký - Žáci

(st, 23.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,82 1,85 1,87 1,90
1 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 18 1.87 - - - - - - - o o o o xo o o o o xo xxo xxx
2 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 15 1.71 - - - - - o o o o xo o xo xxx
3 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 14 1.68 - - - o o o o o o o o xxx
4 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 16 1.65 - - - o o o xo xo o o xxx
5 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 17 1.62 - - - - - o o o o xxx
6 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 12 1.62 - - - - - o o xxo o xxx
7 Maxim RůžičkaMaxim Růžička
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 13 1.62 o o o o xo xo o xxo o xxx
8 Štěpán ProksŠtěpán Proks
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 1.53 o o o o xxo o xxx
9 Josef JahodaJosef Jahoda
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 11 1.50 o o o o o xxx
10 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 10 1.50 o xo x xo xo xxx
11 Denis EllingerDenis Ellinger
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
07 2 1.45 o o o o xxx
12 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 1.45 o o o xxo xxx
13 Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC BrnoBYAC Brno
07 6 1.45 o o xo xxo xxx
14 Pavel DaněkPavel Daněk
Orel VyškovOrel Vyškov
08 9 1.40 o o xo xxx
15 Nicolas Zdeněk ZemanNicolas Zdeněk Zeman
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 4 1.40 o o xxo xxx
16 Jakub BloščičákJakub Bloščičák
Orel VyškovOrel Vyškov
07 5 1.35 o o xxx
17 Jan DedíkJan Dedík
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1 1.30 xxo xxx
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 23.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 13 PB 1.58 - - - o o o o o o o o xxx
2 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC Brno AJAC Brno A
07 15 1.55 - - - - - o - o o o x- xx
3 Nikola SeďováNikola Seďová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 10 SB 1.46 - - o o o o xo xx-
4= Valerie SemotamováValerie Semotamová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3 PB 1.43 o o o o xxo o xxx
4= Michaela BlateckáMichaela Blatecká
JAC Brno AJAC Brno A
06 12 1.43 xo o o xo o o xxx
6 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1 PB 1.43 - o o o o xxo x-
7 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC Brno AJAC Brno A
07 9 1.35 o o o o xxx
8 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 8 PB 1.35 o xo o o xxx
9= Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC Brno BJAC Brno B
07 11 1.35 o o o xo xxx
9= Gabriela CenkováGabriela Cenková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 2 PB 1.35 o o o xo xxx
11 Aneta KrčmářováAneta Krčmářová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 6 PB 1.30 o o xxo xxx
12= Kristýna ČervinkováKristýna Červinková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 5 1.25 o o xxx
12= Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 1.25 o o xxx
14 Šárka KalábkováŠárka Kalábková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4 1.20 o xxx
Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 14 DNS
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Žáci

(st, 23.6.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,62 1,72 1,82 1,92 2,02 2,12 2,22 2,32 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 3,02 3,12 3,22 3,32 3,42 3,52
1 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2.62 - - - - - - o - o x o - xxx
2 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2.42 - - - - - - xo - o - xxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(st, 23.6.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,62 1,72 1,82 1,92 2,02 2,12 2,22 2,32 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 3,02 3,12 3,22 3,32 3,42 3,52
1 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 4 PB 2.52 - - - - - o o o o xo xxx
MS Natálie ŠafářováNatálie Šafářová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 3 PB 1.82 o o o xxx
MS Anika ZbořilováAnika Zbořilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 2 PB 1.82 o o xo xxx
Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 DNS
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 23.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 20 6.33 +1.4 m/s 6.01  1,20 5.77  2,10 6.33  1,40 6.33 6.09  0,50 6.13  1,10 6.21  0,70
2 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 21 6.12 +0.9 m/s 5.60  1,20 5.74  1,10 4.98  1,70 5.74 5.51  0,80 6.10  1,10 6.12  0,90
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 22 6.06 +1.7 m/s x x 5.79  1,50 5.79 5.89  1,30 6.06  1,70 x
4 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 2 5.50 +0.9 m/s 5.43  0,90 5.30  1,20 5.27  1,80 5.43 5.27  0,50 5.49  1,10 5.50  0,90
5 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 18 5.34 +1.0 m/s 5.32  0,70 5.34  1,00 5.15  0,90 5.34 5.05  1,40 5.07  1,90 5.27  1,50
6 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 16 5.31 +0.9 m/s 5.19  0,90 4.43  1,90 4.62  0,10 5.19 5.31  0,90 5.28  1,80 -
7 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 17 5.27 +1.9 m/s 5.16  0,80 x 5.27  1,90 5.27 5.03  2,00 x x
8 Michal VaněkMichal Vaněk
Orel VyškovOrel Vyškov
06 3 5.20 +0.9 m/s 5.20  0,90 4.99  0,90 4.89  1,70 5.20
9 Štěpán ProksŠtěpán Proks
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 14 5.18 +1.8 m/s 5.14  0,90 5.18  1,80 x 5.18
10 Maxim RůžičkaMaxim Růžička
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 15 5.06 +1.9 m/s 4.81  0,10 x 5.06  1,90 5.06
11 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 19 4.96 +0.9 m/s 4.83  1,20 4.96  0,90 4.83  1,90 4.96
12 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 10 4.86 +1.7 m/s 4.86  1,70 x x 4.86
13 Nicolas Zdeněk ZemanNicolas Zdeněk Zeman
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 4 4.62 +1.1 m/s x 4.62  1,10 4.54  2,10 4.62
14 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 12 4.60 +1.4 m/s x x 4.60  1,40 4.60
15 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka
Orel VyškovOrel Vyškov
07 8 4.58 +0.5 m/s 4.58  0,50 4.35  1,10 4.44  2,10 4.58
16 Dominik NavrátilDominik Navrátil
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 13 4.45 +1.5 m/s 4.45  1,50 2.85  1,10 - 4.45
17 Vít KudlaVít Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 9 4.32 +1.5 m/s 4.16  1,70 4.32  1,50 4.31  0,70 4.32
18 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 11 4.32 +0.9 m/s x 4.32  0,90 3.33  0,80 4.32
19 Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC BrnoBYAC Brno
07 7 4.30 +0.3 m/s 4.30  0,30 4.27  0,70 4.25  0,30 4.30
20 Čeněk ToporČeněk Topor
Orel VyškovOrel Vyškov
07 6 4.03 +1.3 m/s 4.02  1,10 4.03  1,30 3.09  1,90 4.03
21 Pavel DaněkPavel Daněk
Orel VyškovOrel Vyškov
08 1 4.00 +0.7 m/s x 3.94  0,30 4.00  0,70 4.00
22 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 5 3.73 +0.4 m/s 3.73  0,40 3.66  1,70 3.57  0,70 3.73
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 23.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 5.51 +1.2 m/s 5.21  0,50 5.16  1,10 5.51  1,20 5.51 4.93  0,10 5.37  0,30 -
2 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 5.47 +1.3 m/s 4.91  1,00 5.40  1,40 5.47  1,30 5.47 2.72  0,90 x x
3 Stela TomanováStela Tomanová
JAC Brno AJAC Brno A
07 5.07 +1.1 m/s 3.79  0,40 5.07  1,10 4.17  0,50 5.07 4.78  0,90 x 4.67  0,90
4 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.90 +1.0 m/s 4.63  0,80 x 4.58  0,90 4.63 x 4.90  1,00 x
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 4.87 +1.4 m/s 4.54  0,70 x 4.87  1,40 4.87 4.37  1,00 4.80  0,60 4.85  0,70
6 Martina LeberováMartina Leberová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.70 +1.4 m/s 4.53  1,20 4.48  0,90 4.54  1,10 4.54 4.53  0,80 4.58  0,90 4.70  1,40
7 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.66 +0.8 m/s 4.51  1,70 4.66  0,80 4.35  0,80 4.66 3.01  1,10 4.34  0,70 4.54  1,70
8 Valentýna LasotováValentýna Lasotová
JAC Brno BJAC Brno B
07 4.47 +1.3 m/s 4.39  0,70 3.83  1,70 4.47  1,30 4.47 x 4.47  1,40 4.34  0,90
9 Viktorie NorkováViktorie Norková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 4.46 +1.0 m/s 4.46  1,00 4.14  1,30 4.14  0,80 4.46
10 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC Brno AJAC Brno A
07 4.44 +1.3 m/s 3.68  0,50 4.42  0,90 4.44  1,30 4.44
11 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4.42 +0.7 m/s x x 4.42  0,70 4.42
12 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC Brno AJAC Brno A
07 4.41 +0.5 m/s 4.41  0,50 4.29  0,90 x 4.41
13 Kateřina JulínkováKateřina Julínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 4.40 +0.2 m/s 4.40  0,20 4.38  0,80 4.25  1,20 4.40
14 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.33 +0.7 m/s 4.33  0,70 4.28  1,70 4.25  0,80 4.33
15 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.33 +1.0 m/s x x 4.33  1,00 4.33
16 Gabriela SyrováGabriela Syrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 4.32 +0.8 m/s 4.14  0,70 4.32  0,80 4.24  0,50 4.32
17 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 4.23 +1.1 m/s 4.08  0,80 4.23  1,10 4.00  0,50 4.23
18 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 4.22 +0.5 m/s 3.94  1,50 4.05  1,70 4.22  0,50 4.22
19 Veronika SvozilováVeronika Svozilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4.21 +1.8 m/s 4.03  1,40 4.02  0,90 4.21  1,80 4.21
20 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 4.18 +0.8 m/s 4.18  0,80 3.83  0,90 3.72  0,60 4.18
21 Barbara VíchováBarbara Víchová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 4.12 +1.5 m/s 3.54  0,60 4.12  1,50 3.90  1,40 4.12
22 Klára DvořákováKlára Dvořáková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.95 +0.4 m/s 2.17  0,10 3.95  0,40 x 3.95
23 Vendula ČechováVendula Čechová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 3.72 +1.9 m/s 3.34  0,90 3.50  1,00 3.72  1,90 3.72
24 Jana BaránkováJana Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 0.00 -
Veronika KreidlováVeronika Kreidlová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 DNS -
Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 DNS -
Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 DNS -
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 23.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno AJAC Brno A
06 16 10.98 10.00 10.42 10.78 10.78 10.98 10.86 10.41
2 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 15 09.92 08.92 x 08.86 8.92 09.92 09.10 09.40
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 13 09.02 08.40 08.39 09.02 9.02 08.50 08.29 x
4 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 14 08.86 05.85 08.79 07.95 8.79 08.80 07.21 08.86
5 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 12 08.70 08.70 08.69 08.04 8.70 08.34 07.98 08.06
6 Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 9 08.46 08.14 08.44 07.24 8.44 07.87 08.41 08.46
7 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 10 08.08 07.57 07.23 07.80 7.80 07.46 08.08 07.99
8 Veronika FürstováVeronika Fürstová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 7 07.31 07.19 07.07 07.17 7.19 06.93 07.31 06.61
9 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 8 06.99 06.82 06.99 06.07 6.99
10 Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 5 06.52 06.52 06.40 06.40 6.52
11 Ema NezdařilováEma Nezdařilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 1 06.07 06.07 x x 6.07
12 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 4 06.01 05.98 06.01 05.98 6.01
13 Eliška ToporováEliška Toporová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 6 05.84 05.16 05.55 05.84 5.84
14 Sabina SlezákováSabina Slezáková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2 04.68 x 04.22 04.68 4.68
Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 11 DNS -
Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 3 DNS -
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 23.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 15.31 14.81 15.31 13.17 15.31 x 14.20 13.42
2 Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 12.10 11.06 11.13 x 11.13 11.34 11.44 12.10
3 Václav RajchlVáclav Rajchl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 10.40 10.07 10.29 10.25 10.29 09.84 10.39 10.40
4 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 10.14 10.14 09.74 09.06 10.14 08.94 09.50 -
5 Vincent PospíšilVincent Pospíšil
BYAC BrnoBYAC Brno
07 09.51 08.82 09.11 08.59 9.11 09.51 08.67 09.51
6 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 09.28 08.80 08.71 09.28 9.28 09.27 09.04 08.71
7 Tobiáš PatakiTobiáš Pataki
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 08.50 08.05 08.50 08.31 8.50 08.22 - -
8 Alois KalábAlois Kaláb
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 08.42 08.32 x 08.24 8.32 08.23 08.42 07.67
9 Martin HanulicsMartin Hanulics
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 08.16 07.23 07.74 08.16 8.16
10 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 08.07 08.07 07.35 - 8.07
11 Adam SuchánekAdam Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 07.93 07.16 07.93 07.11 7.93
12 Lukáš SüsserLukáš Süsser
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 07.67 07.67 07.44 07.25 7.67
13 Jakub StanzlJakub Stanzl
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 07.01 06.62 07.01 01.71 7.01
14 Samuel KubíčekSamuel Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 06.54 06.51 06.54 06.23 6.54
15 Petr DaněkPetr Daněk
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 06.05 05.51 05.52 06.05 6.05
16 Patrik FormánekPatrik Formánek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 05.95 05.95 05.14 05.45 5.95
17 Jakub ModlitbaJakub Modlitba
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 05.41 x 04.42 05.41 5.41
18 Samuel SedláčekSamuel Sedláček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 05.21 05.21 05.19 04.64 5.21
19 Matěj SekaninaMatěj Sekanina
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 04.83 04.83 04.64 04.76 4.83
20 Tomáš SeidlTomáš Seidl
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 04.77 04.77 04.68 x 4.77
Celkem 20 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 23.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno AJAC Brno A
06 16 SB 30.86
2 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 13 PB 25.54
3 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 15 22.60
4 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 14 SB 22.14
MS Lucie DaněčkováLucie Daněčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 1 PB 22.08
6 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 12 19.01
7 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 9 PB 18.73
8 Veronika FürstováVeronika Fürstová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 6 PB 17.59
9 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 10 17.05
10 Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 5 SB 16.32
11 Tereza SvobodováTereza Svobodová
JAC Brno BJAC Brno B
06 4 SB 16.23
12 Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 7 PB 13.78
13 Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3 SB 13.69
14 Terezie SchwecováTerezie Schwecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 11 13.53
15 Ema NezdařilováEma Nezdařilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 2 SB 13.28
16 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 10.50
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(st, 23.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 12 41.21
2 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 11 PB 33.08
3 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 10 24.69
MS Adam ProcházkaAdam Procházka
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
06 4 PB 23.96
5 Václav RajchlVáclav Rajchl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 7 PB 23.83
6 Alois KalábAlois Kaláb
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 8 PB 23.71
7 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2 SB 23.17
8 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 9 19.13
9 Martin HanulicsMartin Hanulics
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 6 16.86
10 Vincent PospíšilVincent Pospíšil
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3 PB 16.05
11 Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1 PB 12.99
12 Patrik FormánekPatrik Formánek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 5 11.00
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 23.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno AJAC Brno A
06 39.78
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 30.06
3 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 28.86
4 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 28.48
5 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 26.03
6 Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 SB 24.98
7 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
JAC Brno AJAC Brno A
06 24.63
8 Karolína KopečnáKarolína Kopečná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 PB 23.99
9 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 23.68
10 Terezie SchwecováTerezie Schwecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 PB 21.19
11 Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 PB 20.15
12 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 SB 20.00
13 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 19.29
14 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC Brno AJAC Brno A
07 19.19
MS Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 18.85
16 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 PB 18.06
17 Ema NezdařilováEma Nezdařilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 SB 17.69
18 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 PB 16.50
19 Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 PB 14.91
20 Karolína DiasováKarolína Diasová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 SB 14.30
21 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 PB 13.52
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 DNS
Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC Brno BJAC Brno B
07 NM
Veronika FürstováVeronika Fürstová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 NM
Eliška ToporováEliška Toporová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 NM
Celkem 25 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 23.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 13 PB 46.94
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 14 46.26
3 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 15 45.95
4 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 12 42.95
5 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 11 40.64
MS Adam ProcházkaAdam Procházka
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
06 1 PB 37.23
7 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 9 33.73
8 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 31.61
9 Dušan LátDušan Lát
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
07 5 28.87
10 Adam SuchánekAdam Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 6 28.33
11 Alois KalábAlois Kaláb
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 4 PB 26.95
12 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 10 26.39
13 Vincent PospíšilVincent Pospíšil
BYAC BrnoBYAC Brno
07 7 25.74
14 Samuel KubíčekSamuel Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3 PB 24.09
15 Matěj SekaninaMatěj Sekanina
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 2 SB 14.44
Celkem 15 závodníků