1. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, sk. E
Břeclav (10. 6. 2021)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (čt, 10.6.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Michal ValentaMichal Valenta | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 09.15 | ||||||||||||||
Petr ŠrámekPetr Šrámek | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh (čt, 10.6.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 09.09 | ||||||||||||||
MS | Anna LisoňováAnna Lisoňová | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 09.17 | ||||||||||||||
MS | Jana BaránkováJana Baránková | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 09.45 | ||||||||||||||
MS | Nikola FurchováNikola Furchová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 09.71 | ||||||||||||||
MS | Aneta PanúčkováAneta Panúčková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 09.83 | ||||||||||||||
Lenka KaňováLenka Kaňová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | DNS | |||||||||||||||
Markéta TicháMarkéta Tichá | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav BínaRostislav Bína | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 5 | 09.65 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 3 | 10.02 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský | 12 | Atletika Moravská Nová Ves | 2 | 10.14 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Antonín BaránekAntonín Baránek | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 4 | 10.18 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Martin OndryskaMartin Ondryska | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 7 | 10.44 | ||||||||||||||
6 | Samuel KosSamuel Kos | 11 | Atletika Hustopeče | 6 | 10.76 | ||||||||||||||
7 | Patrik ŘíhaPatrik Říha | 12 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 8 | 11.42 | ||||||||||||||
8 | Matyáš ProšekMatyáš Prošek | 12 | Atletika Hustopeče B | 1 | 11.59 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj PešlMatěj Pešl | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 7 | 09.72 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš FialaTomáš Fiala | 12 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 3 | 09.86 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Šimon BrejchaŠimon Brejcha | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 4 | 10.31 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠancJan Šanc | 12 | Atletika Hustopeče | 8 | 10.44 | ||||||||||||||
5 | Dominik CvrčekDominik Cvrček | 12 | Atletika Moravská Nová Ves | 5 | 10.82 | ||||||||||||||
6 | Jan StrouhalJan Strouhal | 12 | Atletika Hustopeče | 1 | 10.85 | ||||||||||||||
7 | Mikuláš MusilMikuláš Musil | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 2 | 11.11 | ||||||||||||||
8 | Jakub JurášJakub Juráš | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 6 | 11.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian TručkaSebastian Tručka | 11 | Atletika 4All Valtice z.s. | 1 | 09.56 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Oliver JaníkOliver Janík | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 6 | 09.98 | 5.50 | |||||||||||||
3 | Filip NovosákFilip Novosák | 13 | Atletika 4All Valtice z.s. | 7 | 09.98 | 5.50 | |||||||||||||
4 | Anthony WeinerAnthony Weiner | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 8 | 10.41 | ||||||||||||||
5 | Antonín GrofAntonín Grof | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 3 | 11.28 | ||||||||||||||
6 | Fabián KurkaFabián Kurka | 13 | Atletika Moravská Nová Ves | 2 | 11.85 | ||||||||||||||
7 | Michael ČermákMichael Čermák | 13 | Atletika Hustopeče | 4 | 14.64 | ||||||||||||||
Karel FichmaisterKarel Fichmaister | 13 | Atletika Hustopeče B | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 4 | 10.13 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Luboš NetopilíkLuboš Netopilík | 12 | Atletika Moravská Nová Ves | 3 | 10.61 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek | 13 | Atletika Moravská Nová Ves | 7 | 10.66 | ||||||||||||||
4 | Tobias TručkaTobias Tručka | 13 | Atletika 4All Valtice z.s. | 1 | 10.80 | ||||||||||||||
5 | Lukáš PešlLukáš Pešl | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 6 | 11.19 | ||||||||||||||
6 | Radek ZajícRadek Zajíc | 14 | Atletika 4All Valtice z.s. | 8 | 11.19 | ||||||||||||||
7 | Martin JanoušekMartin Janoušek | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 5 | 11.26 | ||||||||||||||
8 | Jan SvobodaJan Svoboda | 13 | Atletika Hustopeče | 2 | 15.20 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian TručkaSebastian Tručka | 11 | Atletika 4All Valtice z.s. | 1 | 09.56 | 11.00 | |||
2 | Rostislav BínaRostislav Bína | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 5 | 09.65 | 9.00 | |||
3 | Matěj PešlMatěj Pešl | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 7 | 09.72 | 8.00 | |||
4 | Tomáš FialaTomáš Fiala | 12 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 3 | 09.86 | 7.00 | |||
5 | Oliver JaníkOliver Janík | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 6 | 09.98 | 5.50 | |||
5 | Filip NovosákFilip Novosák | 13 | Atletika 4All Valtice z.s. | 7 | 09.98 | 5.50 | |||
7 | Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 3 | 10.02 | 4.00 | |||
8 | Henry Chibundu DvořákHenry Chibundu Dvořák | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 4 | 10.13 | 3.00 | |||
9 | Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský | 12 | Atletika Moravská Nová Ves | 2 | 10.14 | 2.00 | |||
10 | Antonín BaránekAntonín Baránek | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 4 | 10.18 | 1.00 | |||
11 | Šimon BrejchaŠimon Brejcha | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 4 | 10.31 | ||||
12 | Anthony WeinerAnthony Weiner | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 8 | 10.41 | ||||
13 | Martin OndryskaMartin Ondryska | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 7 | 10.44 | ||||
13 | Jan ŠancJan Šanc | 12 | Atletika Hustopeče | 8 | 10.44 | ||||
15 | Luboš NetopilíkLuboš Netopilík | 12 | Atletika Moravská Nová Ves | 3 | 10.61 | ||||
16 | Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek | 13 | Atletika Moravská Nová Ves | 7 | 10.66 | ||||
17 | Samuel KosSamuel Kos | 11 | Atletika Hustopeče | 6 | 10.76 | ||||
18 | Tobias TručkaTobias Tručka | 13 | Atletika 4All Valtice z.s. | 1 | 10.80 | ||||
19 | Dominik CvrčekDominik Cvrček | 12 | Atletika Moravská Nová Ves | 5 | 10.82 | ||||
20 | Jan StrouhalJan Strouhal | 12 | Atletika Hustopeče | 1 | 10.85 | ||||
21 | Mikuláš MusilMikuláš Musil | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 2 | 11.11 | ||||
22 | Lukáš PešlLukáš Pešl | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 6 | 11.19 | ||||
22 | Radek ZajícRadek Zajíc | 14 | Atletika 4All Valtice z.s. | 8 | 11.19 | ||||
24 | Martin JanoušekMartin Janoušek | 14 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 5 | 11.26 | ||||
25 | Antonín GrofAntonín Grof | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 3 | 11.28 | ||||
26 | Jakub JurášJakub Juráš | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 6 | 11.32 | ||||
27 | Patrik ŘíhaPatrik Říha | 12 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 8 | 11.42 | ||||
28 | Matyáš ProšekMatyáš Prošek | 12 | Atletika Hustopeče B | 1 | 11.59 | ||||
29 | Fabián KurkaFabián Kurka | 13 | Atletika Moravská Nová Ves | 2 | 11.85 | ||||
30 | Michael ČermákMichael Čermák | 13 | Atletika Hustopeče | 4 | 14.64 | ||||
31 | Jan SvobodaJan Svoboda | 13 | Atletika Hustopeče | 2 | 15.20 | ||||
Karel FichmaisterKarel Fichmaister | 13 | Atletika Hustopeče B | 5 | DNS |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (čt, 10.6.2021 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KošuličováLucie Košuličová | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 2 | 09.32 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Veronika JaníkováVeronika Janíková | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 6 | 09.45 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anežka FojtíkováAnežka Fojtíková | 10 | Atletika Hustopeče | 4 | 09.69 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tamara MankTamara Mank | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 7 | 09.71 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 1 | 09.76 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Klára HelešicováKlára Helešicová | 12 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 3 | 10.16 | 3.00 | |||||||||||||
7 | Dáša HaruštiakováDáša Haruštiaková | 11 | Atletika Moravská Nová Ves | 5 | 11.52 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.6.2021 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie ŠebestíkováViktorie Šebestíková | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 2 | 09.91 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová | 11 | Atletika Moravská Nová Ves | 6 | 10.17 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Vendula SeďováVendula Seďová | 10 | Atletika Hustopeče | 3 | 10.20 | ||||||||||||||
4 | Hana ValentováHana Valentová | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 8 | 10.36 | ||||||||||||||
5 | Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová | 11 | Atletika 4All Valtice z.s. | 7 | 10.38 | ||||||||||||||
6 | Bibiana LétalováBibiana Létalová | 13 | Atletika 4All Valtice z.s. | 5 | 10.77 | ||||||||||||||
7 | Lea FraňkováLea Fraňková | 12 | Atletika Hustopeče | 4 | 10.79 | ||||||||||||||
8 | Alžběta VahalováAlžběta Vahalová | 12 | Atletika Hustopeče B | 1 | 11.91 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 10.6.2021 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslava JankechováMiroslava Jankechová | 12 | Atletika Hustopeče | 3 | 10.19 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová | 11 | Atletika 4All Valtice z.s. | 4 | 10.26 | ||||||||||||||
3 | Lucie ŠebováLucie Šebová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 1 | 10.41 | ||||||||||||||
4 | Adéla SchützováAdéla Schützová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 7 | 10.68 | ||||||||||||||
5 | Julie LisoňováJulie Lisoňová | 12 | Atletika 4All Valtice z.s. | 6 | 10.76 | ||||||||||||||
Lucie DivokáLucie Divoká | 11 | Atletika Moravská Nová Ves | 5 | DNS | |||||||||||||||
Emily MalinkovičováEmily Malinkovičová | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (čt, 10.6.2021 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justýna MikolášováJustýna Mikolášová | 12 | Atletika Moravská Nová Ves | 3 | 10.06 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Magdalena FrýdkováMagdalena Frýdková | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 4 | 10.37 | ||||||||||||||
3 | Karolína MasekKarolína Masek | 11 | Atletika 4All Valtice z.s. | 5 | 10.91 | ||||||||||||||
4 | Nela PinkavováNela Pinkavová | 11 | Atletika Hustopeče | 2 | 11.14 | ||||||||||||||
5 | Nikola SuchánkováNikola Suchánková | 12 | Atletika Hustopeče B | 7 | 11.41 | ||||||||||||||
6 | Leontýna OsičkováLeontýna Osičková | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 6 | 11.65 | ||||||||||||||
7 | Dorota ŠebestíkováDorota Šebestíková | 12 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 1 | 12.07 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (čt, 10.6.2021 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SejákováKarolína Sejáková | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 6 | 10.63 | ||||||||||||||
2 | Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 4 | 11.33 | ||||||||||||||
3 | Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková | 12 | Atletika Hustopeče | 2 | 11.67 | ||||||||||||||
4 | Simona ŽákováSimona Žáková | 13 | Atletika Hustopeče B | 7 | 11.88 | ||||||||||||||
5 | Ester KonečnáEster Konečná | 13 | Atletika Hustopeče | 5 | 11.91 | ||||||||||||||
6 | Julie PavliňákováJulie Pavliňáková | 13 | Atletika Hustopeče B | 3 | 12.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KošuličováLucie Košuličová | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 2 | 09.32 | 11.00 | |||
2 | Veronika JaníkováVeronika Janíková | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 6 | 09.45 | 9.00 | |||
3 | Anežka FojtíkováAnežka Fojtíková | 10 | Atletika Hustopeče | 4 | 09.69 | 8.00 | |||
4 | Tamara MankTamara Mank | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 7 | 09.71 | 7.00 | |||
5 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 1 | 09.76 | 6.00 | |||
6 | Viktorie ŠebestíkováViktorie Šebestíková | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 2 | 09.91 | 5.00 | |||
7 | Justýna MikolášováJustýna Mikolášová | 12 | Atletika Moravská Nová Ves | 3 | 10.06 | 4.00 | |||
8 | Klára HelešicováKlára Helešicová | 12 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 3 | 10.16 | 3.00 | |||
9 | Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová | 11 | Atletika Moravská Nová Ves | 6 | 10.17 | 2.00 | |||
10 | Miroslava JankechováMiroslava Jankechová | 12 | Atletika Hustopeče | 3 | 10.19 | 1.00 | |||
11 | Vendula SeďováVendula Seďová | 10 | Atletika Hustopeče | 3 | 10.20 | ||||
12 | Tina Sofie BalgováTina Sofie Balgová | 11 | Atletika 4All Valtice z.s. | 4 | 10.26 | ||||
13 | Hana ValentováHana Valentová | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 8 | 10.36 | ||||
14 | Magdalena FrýdkováMagdalena Frýdková | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 4 | 10.37 | ||||
15 | Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová | 11 | Atletika 4All Valtice z.s. | 7 | 10.38 | ||||
16 | Lucie ŠebováLucie Šebová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 1 | 10.41 | ||||
17 | Karolína SejákováKarolína Sejáková | 10 | Atletika 4All Valtice z.s. | 6 | 10.63 | ||||
18 | Adéla SchützováAdéla Schützová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav A | 7 | 10.68 | ||||
19 | Julie LisoňováJulie Lisoňová | 12 | Atletika 4All Valtice z.s. | 6 | 10.76 | ||||
20 | Bibiana LétalováBibiana Létalová | 13 | Atletika 4All Valtice z.s. | 5 | 10.77 | ||||
21 | Lea FraňkováLea Fraňková | 12 | Atletika Hustopeče | 4 | 10.79 | ||||
22 | Karolína MasekKarolína Masek | 11 | Atletika 4All Valtice z.s. | 5 | 10.91 | ||||
23 | Nela PinkavováNela Pinkavová | 11 | Atletika Hustopeče | 2 | 11.14 | ||||
24 | Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 4 | 11.33 | ||||
25 | Nikola SuchánkováNikola Suchánková | 12 | Atletika Hustopeče B | 7 | 11.41 | ||||
26 | Dáša HaruštiakováDáša Haruštiaková | 11 | Atletika Moravská Nová Ves | 5 | 11.52 | ||||
27 | Leontýna OsičkováLeontýna Osičková | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 6 | 11.65 | ||||
28 | Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková | 12 | Atletika Hustopeče | 2 | 11.67 | ||||
29 | Simona ŽákováSimona Žáková | 13 | Atletika Hustopeče B | 7 | 11.88 | ||||
30 | Alžběta VahalováAlžběta Vahalová | 12 | Atletika Hustopeče B | 1 | 11.91 | ||||
30 | Ester KonečnáEster Konečná | 13 | Atletika Hustopeče | 5 | 11.91 | ||||
32 | Dorota ŠebestíkováDorota Šebestíková | 12 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 1 | 12.07 | ||||
33 | Julie PavliňákováJulie Pavliňáková | 13 | Atletika Hustopeče B | 3 | 12.50 | ||||
Lucie DivokáLucie Divoká | 11 | Atletika Moravská Nová Ves | 5 | DNS | |||||
Emily MalinkovičováEmily Malinkovičová | 13 | TJ Lokomotiva Břeclav B | 2 | DNF |