Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. B

Slavkov u Brna (17. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 08.61
2 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 08.77
3 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.93
4 Thomas KorolkovThomas Korolkov 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.21
5 Matyáš KopřivaMatyáš Kopřiva 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.94
6 Ondřej ChrástOndřej Chrást 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim SpisarMaxim Spisar 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 08.66
2 Matyáš HodošiMatyáš Hodoši 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 09.28
3 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 09.38
4 Marc Sebastian KingmaMarc Sebastian Kingma 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.69
5 Sebastian TaušSebastian Tauš 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.79
6 Daniel ČechDaniel Čech 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 PB 08.45
2 Ondřej ObdržálekOndřej Obdržálek 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 09.21
3 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.38
4 Karel PechmannKarel Pechmann 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 09.55
5 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.76
6 Marek HrnčířMarek Hrnčíř 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrejčířDavid Krejčíř 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.37
2 Ondřej ZemanOndřej Zeman 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 09.52
3 Andrej DunajAndrej Dunaj 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 09.64
4 Patrik FojtíkPatrik Fojtík 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 09.77
5 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 09.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.13
2 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.45
3 Martin HladíkMartin Hladík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.65
4 Matěj ČechMatěj Čech 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 11.11
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.13
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 PB 08.45
3 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 08.61
4 Maxim SpisarMaxim Spisar 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 08.66
5 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 08.77
6 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.93
7 Thomas KorolkovThomas Korolkov 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.21
7 Ondřej ObdržálekOndřej Obdržálek 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 09.21
9 Matyáš HodošiMatyáš Hodoši 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 09.28
10 David KrejčířDavid Krejčíř 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.37
11 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 09.38
11 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.38
13 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.45
14 Ondřej ZemanOndřej Zeman 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 09.52
15 Karel PechmannKarel Pechmann 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 09.55
16 Andrej DunajAndrej Dunaj 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 09.64
17 Martin HladíkMartin Hladík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.65
18 Marc Sebastian KingmaMarc Sebastian Kingma 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.69
19 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.76
20 Patrik FojtíkPatrik Fojtík 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 09.77
21 Sebastian TaušSebastian Tauš 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.79
22 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 09.80
23 Matyáš KopřivaMatyáš Kopřiva 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.94
24 Matěj ČechMatěj Čech 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 11.11
25 Daniel ČechDaniel Čech 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.60
26 Ondřej ChrástOndřej Chrást 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.66
27 Marek HrnčířMarek Hrnčíř 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.87

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 17.6.2021 - 17:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 08.12 11.00
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 SB 08.42 9.00
3 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.64 8.00
4 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 SB 08.69 7.00
5 Maxim SpisarMaxim Spisar 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.72 6.00
6 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.04 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 17.6.2021 - 17:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš HodošiMatyáš Hodoši 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 09.05 4.00
2 David KrejčířDavid Krejčíř 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 SB 09.17 3.00
3 Thomas KorolkovThomas Korolkov 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 SB 09.21 2.00
4 Ondřej ObdržálekOndřej Obdržálek 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.24 1.00
5 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 SB 09.25
6 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 08.79
2 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.81
3 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 08.83
4 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 09.02
5 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 09.06
6 Sára MachovskáSára Machovská 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 09.22
2 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.27
3 Alexandra DurákováAlexandra Duráková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.29
4 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.31
5 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.48
6 Nela NevoránkováNela Nevoránková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 09.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.95
2 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 09.14
3 Barbora JanochováBarbora Janochová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.96
4 Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 10.07
5 Gabriela MockováGabriela Mocková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 10.27
Michaela PavlíkováMichaela Pavlíková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rýparová JulieRýparová Julie 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.18
2 15 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.24
3 16 Marie MoudráMarie Moudrá 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.47
4 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 08.50
2 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.45
3 Alena KusalováAlena Kusalová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.95
4 17 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 10.11
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 08.50
2 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 08.79
3 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.81
4 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 08.83
5 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.95
6 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 09.02
7 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 09.06
8 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 09.14
9 Rýparová JulieRýparová Julie 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.18
10 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 09.22
11 15 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.24
12 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.27
13 Alexandra DurákováAlexandra Duráková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.29
14 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.31
15 Sára MachovskáSára Machovská 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.33
16 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.45
17 16 Marie MoudráMarie Moudrá 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.47
18 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.48
19 Nela NevoránkováNela Nevoránková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 09.49
20 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.61
21 Alena KusalováAlena Kusalová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.95
22 Barbora JanochováBarbora Janochová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.96
23 Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 10.07
24 17 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 10.11
25 Gabriela MockováGabriela Mocková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 10.27
Michaela PavlíkováMichaela Pavlíková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DQ

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 17.6.2021 - 17:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.82 11.00
2 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.85 9.00
3 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.90 8.00
4 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.01 7.00
5 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.10 6.00
6 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 09.12 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 17.6.2021 - 17:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 SB 09.15 4.00
2 Alexandra DurákováAlexandra Duráková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 SB 09.15 3.00
3 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.23 2.00
4 15 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.25 1.00
5 Rýparová JulieRýparová Julie 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.26
6 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.36
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 19.84 9.00
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 20.96 7.00
3 2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.41 6.00
4 Maxim SpisarMaxim Spisar 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 22.41 3.00
5 Thomas KorolkovThomas Korolkov 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 22.80 1.00
6 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Valenta MichalValenta Michal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.73 5.00
2 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 22.40 4.00
3 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 22.62 2.00
4 Petr LangPetr Lang 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 23.14
5 3 Jakub DoležalJakub Doležal 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 26.73
6 Matěj ČechMatěj Čech 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 30.29
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 19.52 11.00
2 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.08 8.00
3 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.29
4 Andrej DunajAndrej Dunaj 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 24.06
5 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 24.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 19.52 11.00
2 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 19.84 9.00
3 Max BlinkaMax Blinka 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.08 8.00
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 20.96 7.00
5 2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.41 6.00
6 8 Valenta MichalValenta Michal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.73 5.00
7 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 22.40 4.00
8 Maxim SpisarMaxim Spisar 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 22.41 3.00
9 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 22.62 2.00
10 Thomas KorolkovThomas Korolkov 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 22.80 1.00
11 Petr LangPetr Lang 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 23.14
12 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.23
13 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.29
14 Andrej DunajAndrej Dunaj 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 24.06
15 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 24.46
16 3 Jakub DoležalJakub Doležal 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 26.73
17 Matěj ČechMatěj Čech 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 30.29

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 17:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 22.02 11.00
2 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 22.76 5.00
3 Nela NevoránkováNela Nevoránková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 23.07 4.00
4 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.40
5 Barbora JanochováBarbora Janochová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 25.88
6 Michaela PavlíkováMichaela Pavlíková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 28.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 17:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rýparová JulieRýparová Julie 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.54 7.00
2 Sára MachovskáSára Machovská 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.66 6.00
3 Simona MacháčkováSimona Macháčková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.32 3.00
4 Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 26.01
5 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 26.57
Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 17:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 20.99
2 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 22.03 9.00
3 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 22.37 8.00
4 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.63 2.00
5 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.87 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 20.99
2 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 22.02 11.00
3 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 22.03 9.00
4 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 22.37 8.00
5 Rýparová JulieRýparová Julie 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.54 7.00
6 Sára MachovskáSára Machovská 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.66 6.00
7 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 22.76 5.00
8 Nela NevoránkováNela Nevoránková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 23.07 4.00
9 Simona MacháčkováSimona Macháčková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.32 3.00
10 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.63 2.00
11 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.87 1.00
12 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.40
13 Barbora JanochováBarbora Janochová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 25.88
14 Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 26.01
15 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 26.57
16 Michaela PavlíkováMichaela Pavlíková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 28.02
Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS

800 m - Ml. žáci

(čt, 17.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 2:23.16 11.00
2 8 Valenta MichalValenta Michal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:42.54 9.00
3 5 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... PB 2:44.76 8.00
4 4 Jan JašíčekJan Jašíček 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... PB 2:53.12 7.00
5 7 Matěj KrčmářMatěj Krčmář 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:53.21 6.00
6 6 Štěpán KudlaŠtěpán Kudla 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:56.37 5.00
7 3 Jakub DoležalJakub Doležal 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. PB 3:03.82 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(čt, 17.6.2021 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:48.53 11.00
2 16 Marie MoudráMarie Moudrá 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 2:49.52 9.00
3 13 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. PB 2:52.37 8.00
4 14 Jolana MazlováJolana Mazlová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... PB 3:04.09 7.00
5 17 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3:05.73 6.00
6 18 Nela SkočkováNela Skočková 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:00.77 5.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 10.80 11.00
2 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 10.93 9.00
3 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.47 8.00
4 5 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 11.87 7.00
5 Jakub DobešJakub Dobeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 12.44 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 15:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 11.91 6.00
2 Jakub HošekJakub Hošek 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 12.89 2.00
3 Daniel Alex KingmaDaniel Alex Kingma 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 12.93 1.00
4 Jaroslav GrabovskýJaroslav Grabovský 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.62
5 Tibor TanhäuserTibor Tanhäuser 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 15:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek FerencVítek Ferenc 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 12.63 4.00
2 Erik PolákErik Polák 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 12.67 3.00
3 Vojtěch JežVojtěch Jež 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 13.83
4 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 10.80 11.00
2 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 10.93 9.00
3 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.47 8.00
4 5 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 11.87 7.00
5 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 11.91 6.00
6 Jakub DobešJakub Dobeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 12.44 5.00
7 Vítek FerencVítek Ferenc 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 12.63 4.00
8 Erik PolákErik Polák 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 12.67 3.00
9 Jakub HošekJakub Hošek 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 12.89 2.00
10 Daniel Alex KingmaDaniel Alex Kingma 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 12.93 1.00
11 Jaroslav GrabovskýJaroslav Grabovský 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.62
12 Vojtěch JežVojtěch Jež 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 13.83
13 Tibor TanhäuserTibor Tanhäuser 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.19
14 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.30

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.20 11.00
2 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 12.21 9.00
3 13 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.13 7.00
4 Barbora JanochováBarbora Janochová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 15.03 3.00
5 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 24.28 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 13.08 8.00
2 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.16 6.00
3 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 13.43 5.00
4 14 Jolana MazlováJolana Mazlová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 13.62 4.00
Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.20 11.00
2 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 12.21 9.00
3 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 13.08 8.00
4 13 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.13 7.00
5 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.16 6.00
6 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 13.43 5.00
7 14 Jolana MazlováJolana Mazlová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 13.62 4.00
8 Barbora JanochováBarbora Janochová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 15.03 3.00
9 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 24.28 2.00
Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 DQ

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Bučo, Jašíček, Pukowietz, Ferenc Bučo, Jašíček, Pukowietz, Ferenc Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 36.49 9.00
2 Havrda, Odehnal, Kuchta, Ošmera Havrda, Odehnal, Kuchta, Ošmera Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 36.56 8.00
3 Huszár, Lang, Hladík, Michal Huszár, Lang, Hladík, Michal TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 37.09 7.00
4 Grabovský, Hošek, Polák, Jež Grabovský, Hošek, Polák, Jež Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 37.25 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blinka, Stejskal, Kocman, Režňák Blinka, Stejskal, Kocman, Režňák TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 33.70 11.00
2 6 Kudla, Krčmář, Mráz, Láníček Kudla, Krčmář, Mráz, Láníček Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 39.05 5.00
3 Bábíček, Fojtík, Doležal, Tanhäuser Bábíček, Fojtík, Doležal, Tanhäuser Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 40.27 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blinka, Stejskal, Kocman, Režňák Blinka, Stejskal, Kocman, Režňák TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 33.70 11.00
2 5 Bučo, Jašíček, Pukowietz, Ferenc Bučo, Jašíček, Pukowietz, Ferenc Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 36.49 9.00
3 Havrda, Odehnal, Kuchta, Ošmera Havrda, Odehnal, Kuchta, Ošmera Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 36.56 8.00
4 Huszár, Lang, Hladík, Michal Huszár, Lang, Hladík, Michal TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 37.09 7.00
5 Grabovský, Hošek, Polák, Jež Grabovský, Hošek, Polák, Jež Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 37.25 6.00
6 6 Kudla, Krčmář, Mráz, Láníček Kudla, Krčmář, Mráz, Láníček Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 39.05 5.00
7 Bábíček, Fojtík, Doležal, Tanhäuser Bábíček, Fojtík, Doležal, Tanhäuser Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 40.27 4.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělohoubková, Julie, Kremlová, Rychlovská Bělohoubková, Julie, Kremlová, Rychlovská Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 35.90 11.00
2 Blaháková, Moudrá, Janíková, Nevoránková Blaháková, Moudrá, Janíková, Nevoránková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 36.35 9.00
3 Lamačová, Kocůrová, Mašínská, Ondrušková Lamačová, Kocůrová, Mašínská, Ondrušková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 37.13 7.00
4 Lisoňová, Machovská, Poláčková, Stehlíková Lisoňová, Machovská, Poláčková, Stehlíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 39.32 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šafářová, Mazlová, Zbořilová, Plevová Šafářová, Mazlová, Zbořilová, Plevová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 36.57 8.00
2 Novotná, Žůrková, Červinková, Vyšehradská Novotná, Žůrková, Červinková, Vyšehradská Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 39.50 5.00
3 Maleňáková, Blažková, Svobodová, Kusalová Maleňáková, Blažková, Svobodová, Kusalová Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 39.73 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělohoubková, Julie, Kremlová, Rychlovská Bělohoubková, Julie, Kremlová, Rychlovská Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 35.90 11.00
2 Blaháková, Moudrá, Janíková, Nevoránková Blaháková, Moudrá, Janíková, Nevoránková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 36.35 9.00
3 Šafářová, Mazlová, Zbořilová, Plevová Šafářová, Mazlová, Zbořilová, Plevová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 36.57 8.00
4 Lamačová, Kocůrová, Mašínská, Ondrušková Lamačová, Kocůrová, Mašínská, Ondrušková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 37.13 7.00
5 Lisoňová, Machovská, Poláčková, Stehlíková Lisoňová, Machovská, Poláčková, Stehlíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 39.32 6.00
6 Novotná, Žůrková, Červinková, Vyšehradská Novotná, Žůrková, Červinková, Vyšehradská Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 39.50 5.00
7 Maleňáková, Blažková, Svobodová, Kusalová Maleňáková, Blažková, Svobodová, Kusalová Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 39.73 4.00

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 17.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 Body
1 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 1.35 o o o xxo xo o xxx 11.00
2 David KrejčířDavid Krejčíř
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 1.35 o o xxo o o xo xxx 9.00
3 Jáchym ČernochJáchym Černoch
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 1.35 - - - xo xo xxo xxx 8.00
4 Ondřej ZemanOndřej Zeman
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 1.25 o o o xo xxx 7.00
5 Martin LažekMartin Lažek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 1.25 o xo xxo xo xxx 6.00
6 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 1.20 o xo xo xxx 5.00
Marek HrnčířMarek Hrnčíř
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 17.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,38 1,42 Body
1 Amálie KorábováAmálie Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 SB 1.38 - o o o - o o xxo xx- 11.00
2= Eliška DerkováEliška Derková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 1.30 o o o o o xxo xxx 8.50
2= Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 1.30 o o o o o xxo xxx 8.50
4 Grácie BlahákováGrácie Blaháková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 1.25 o o o o o xxx 7.00
5 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 1.20 - - o xo xxx 6.00
6 Vanesa ČervinkováVanesa Červinková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 1.20 o o xo xxo xxx 5.00
7 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 1.15 o o o xxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 17.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 PB 4.82 -0.2 m/s 4.66  -0,60 4.55  0,30 4.56  0,70 4.66 4.82  -0,20 4.73  -1,30 4.50  0,10 11.00
2 Jakub BurianJakub Burian
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 SB 4.28 -0.9 m/s x 4.19  -0,90 4.28  -0,90 4.28 x x x 9.00
3 Vít KrůzaVít Krůza
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 PB 4.21 -0.7 m/s 4.04  0,40 4.21  -0,70 4.04  1,00 4.21 4.09  -1,80 4.04  -0,10 4.06  -1,50 8.00
4 Thomas KorolkovThomas Korolkov
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 4.13 -0.5 m/s x 3.26  0,20 4.12  -0,10 4.12 x x 4.13  -0,50 7.00
5 Filip ČervenkaFilip Červenka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 SB 4.09 -1.1 m/s 3.92  -0,60 3.71  0,10 3.99  -0,60 3.99 4.09  -1,10 3.84  -2,20 3.73  -1,30 6.00
6 Tibor TanhäuserTibor Tanhäuser
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 PB 3.86 -0.8 m/s 3.79  0,10 3.76  1,10 3.37  0,20 3.79 3.61  -1,00 x 3.86  -0,80 5.00
7 Maxim SpisarMaxim Spisar
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 3.85 +0.6 m/s x 3.85  0,60 2.86  -1,30 3.85 3.74  -0,60 x x 4.00
8 David KrejčířDavid Krejčíř
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 3.80 -0.2 m/s 3.79  1,10 3.31  -0,30 3.67  1,60 3.79 3.65  -0,90 3.80  -0,20 3.69  -1,20 3.00
9 Erik PolákErik Polák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 3.75 +0.5 m/s 3.75  0,50 x x 3.75 2.00
10 Jakub HošekJakub Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 PB 3.68 +1.4 m/s 3.68  1,40 2.31  0,50 3.50  0,40 3.68 1.00
11 Daniel Alex KingmaDaniel Alex Kingma
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 3.67 +1.0 m/s 3.67  1,00 2.55  0,30 3.34  0,40 3.67
12 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 3.61 -0.4 m/s 3.58  0,20 3.27  0,00 3.61  -0,40 3.61
13 Martin HladíkMartin Hladík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 PB 3.61 +0.2 m/s 3.57  -0,80 3.61  0,20 3.38  0,30 3.61
14 Sebastian TaušSebastian Tauš
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 3.59 -0.3 m/s 3.59  -0,30 3.35  0,20 x 3.59
15 Ondřej ObdržálekOndřej Obdržálek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 3.57 +1.0 m/s 3.44  -0,40 x 3.57  1,00 3.57
16 4 Jan JašíčekJan Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 SB 3.56 +1.6 m/s 3.56  1,60 3.56  1,10 3.52  -0,60 3.56
17 Petr LangPetr Lang
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 SB 3.56 -1.0 m/s 3.51  1,00 3.45  0,20 3.56  -1,00 3.56
18 Andrej DunajAndrej Dunaj
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 3.56 +1.0 m/s 3.56  1,00 3.49  -1,10 3.49  -1,60 3.56
19 Martin LažekMartin Lažek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 3.51 +0.8 m/s 3.46  1,00 3.51  0,80 3.37  -0,30 3.51
20 Přemek HuszárPřemek Huszár
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 PB 3.37 -0.1 m/s 3.37  -0,10 3.22  0,30 3.37  -0,60 3.37
21 Marc Sebastian KingmaMarc Sebastian Kingma
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 3.32 +0.5 m/s 3.32  0,50 3.02  1,40 2.75  -0,10 3.32
22 Matyáš HodošiMatyáš Hodoši
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 3.27 +0.7 m/s 2.69  0,20 3.12  0,20 3.27  0,70 3.27
23 Filip BábíčekFilip Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 3.24 +0.2 m/s 3.24  0,20 3.06  -0,40 3.06  -0,80 3.24
24 Petr MinksPetr Minks
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 SB 3.22 +1.1 m/s 3.22  1,10 x x 3.22
25 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 3.21 +0.8 m/s 3.09  1,00 3.11  0,80 3.21  0,80 3.21
26 Matyáš KopřivaMatyáš Kopřiva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 3.13 +0.7 m/s 2.58  0,10 3.13  0,70 2.75  -0,30 3.13
27 Marek HrnčířMarek Hrnčíř
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 2.59 -0.5 m/s 2.58  0,40 2.33  -0,60 2.59  -0,50 2.59
28 Samuel ValníčekSamuel Valníček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 2.48 -0.7 m/s 2.48  -0,70 x x 2.48
29 Ondřej ChrástOndřej Chrást
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 2.45 +0.7 m/s 2.45  0,70 x 2.23  1,30 2.45
30 Daniel ČechDaniel Čech
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 2.45 +0.7 m/s x 1.82  0,20 2.45  0,70 2.45
31 Šimon WeinreichŠimon Weinreich
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 2.12 +0.9 m/s 1.94  0,50 2.04  0,30 2.12  0,90 2.12
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 17.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anika ZbořilováAnika Zbořilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 4.08 -0.1 m/s 3.56  0,30 3.34  -1,20 3.79  -0,50 3.79 3.76  -0,40 3.43  -0,20 4.08  -0,10 11.00
2 Barbora KnapkováBarbora Knapková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 SB 4.01 +0.5 m/s 3.87  0,40 3.91  0,40 4.01  0,50 4.01 3.60  -0,40 3.85  -1,00 3.94  0,20 9.00
3 Barbora HořavováBarbora Hořavová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 3.95 +0.1 m/s 3.77  -0,50 3.84  -1,10 3.93  -0,30 3.93 3.73  -1,40 3.79  -0,20 3.95  0,10 8.00
4 Grácie BlahákováGrácie Blaháková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 3.94 -0.1 m/s 3.51  0,60 3.62  0,40 3.47  -0,20 3.62 x 3.64  -0,90 3.94  -0,10 7.00
5 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 3.93 -1.0 m/s 3.65  -0,90 3.80  -0,20 3.58  -1,30 3.80 2.64  -0,50 3.93  -1,00 3.91  -0,10 6.00
6 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 3.91 +1.0 m/s 3.29  -0,90 3.73  -1,50 3.91  1,00 3.91 3.25  -1,00 3.91  -0,30 3.85  -0,10 5.00
7 Alexandra DurákováAlexandra Duráková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 3.91 -0.3 m/s 3.91  -0,30 3.54  -0,10 3.67  -0,40 3.91 3.46  -1,40 3.55  -0,30 3.86  -0,50 4.00
8 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 3.90 -0.1 m/s 3.66  0,50 3.72  -0,30 3.90  -0,10 3.90 3.69  -1,10 x 3.89  -0,10 3.00
9 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 3.61 -0.3 m/s x 3.61  -0,30 x 3.61 2.00
10 Vanesa ČervinkováVanesa Červinková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 3.60 -1.0 m/s x x 3.60  -1,00 3.60 1.00
11 Michaela ChramostováMichaela Chramostová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
09 SB 3.50 +0.1 m/s 3.50  0,10 3.13  0,10 3.29  -0,50 3.50
12 Karin TutkováKarin Tutková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 3.22 -0.6 m/s 3.15  0,00 3.22  -0,60 3.16  -0,60 3.22
13 Simona SpáčilováSimona Spáčilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 3.22 -0.3 m/s x 3.22  -0,30 x 3.22
14 Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 3.21 -0.8 m/s 3.21  -0,80 3.15  -0,30 3.12  0,60 3.21
15 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 PB 3.19 -0.4 m/s 3.19  -0,40 2.92  -0,70 2.24  0,50 3.19
16 Alena KusalováAlena Kusalová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 3.16 -0.4 m/s 3.16  -0,40 2.99  -0,40 2.89  0,50 3.16
17 Michaela PavlíkováMichaela Pavlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 3.15 -0.4 m/s 2.70  0,50 x 3.15  -0,40 3.15
18 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 SB 2.86 -0.8 m/s 2.86  -0,80 2.86  -0,20 2.82  -0,20 2.86
19 Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 2.84 -0.5 m/s 2.67  0,50 2.84  -0,50 x 2.84
20 Sára VrbatovičováSára Vrbatovičová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 1.78 -1.9 m/s 1.60  1,00 1.78  -1,90 1.50  -0,40 1.78
MS Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 PB 4.19 -0.3 m/s 3.92  -0,80 x 4.19  -0,30 4.19
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 17.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Nela SkočkováNela Skočková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 PB 08.03 06.48 05.52 07.96 7.96 06.68 06.63 08.03 11.00
2 Veronika PlevováVeronika Plevová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 SB 08.00 07.37 08.00 07.42 8.00 07.18 07.45 07.26 9.00
3 Sára StehlíkováSára Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 PB 07.95 07.13 07.95 07.88 7.95 07.67 07.19 x 8.00
4 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 07.90 07.61 07.90 07.72 7.90 07.61 07.53 07.49 7.00
5 Eliška RajchlováEliška Rajchlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 07.88 x 07.88 x 7.88 07.29 07.47 x 6.00
6 Alexandra DurákováAlexandra Duráková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 07.78 06.98 06.93 07.21 7.21 07.34 07.78 07.69 5.00
7 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 PB 07.78 07.26 07.27 07.78 7.78 07.46 07.17 07.11 4.00
8 Lucie BěťákováLucie Běťáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 07.43 x 07.43 x 7.43 06.87 x x 3.00
9 Gabriela MockováGabriela Mocková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 PB 07.06 07.06 x 06.48 7.06 2.00
10 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 07.03 x 07.03 07.02 7.03 1.00
11 Karin TutkováKarin Tutková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 06.90 06.15 06.22 06.90 6.90
12 Zina JaníkováZina Janíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 SB 06.84 06.84 06.35 06.42 6.84
13 Simona MacháčkováSimona Macháčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 PB 06.62 x 06.62 05.51 6.62
14 Sára VrbatovičováSára Vrbatovičová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 04.70 x 04.31 04.70 4.70
Zuzana OrálkováZuzana Orálková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 NM x x x -
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 17.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BurianJakub Burian
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 09.73 x 09.22 08.97 9.22 08.75 x 09.73 11.00
2 Matěj RežňákMatěj Režňák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 PB 08.82 x 08.82 08.66 8.82 x 08.46 08.71 9.00
3 Jaroslav GrabovskýJaroslav Grabovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 PB 08.61 08.61 08.22 08.23 8.61 07.97 07.49 08.28 8.00
4 Petr ŠrámekPetr Šrámek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 PB 08.32 06.39 08.32 08.20 8.32 08.18 07.80 06.42 7.00
5 Matouš JandekMatouš Jandek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 PB 08.27 08.18 07.96 08.27 8.27 07.72 x x 6.00
6 Jakub DobešJakub Dobeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 PB 08.06 07.49 07.77 07.90 7.90 08.06 x x 5.00
7 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 07.03 07.03 06.26 06.47 7.03 06.81 06.72 06.63 4.00
8 Matěj MrkusMatěj Mrkus
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 PB 06.87 06.15 06.87 06.41 6.87 06.49 06.31 06.59 3.00
9 David OpluštilDavid Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 SB 06.74 06.74 06.68 06.44 6.74 2.00
10 Michal TomanecMichal Tomanec
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 06.68 06.42 x 06.68 6.68 1.00
11 Vojtěch ŠťavíkVojtěch Šťavík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 PB 06.59 05.51 06.59 06.30 6.59
12 Sebastian TaušSebastian Tauš
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 06.44 06.44 05.79 x 6.44
13 Karel PechmannKarel Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 06.38 06.12 x 06.38 6.38
14 Jan KuchtaJan Kuchta
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 06.13 06.13 05.85 05.63 6.13
15 Filip TesařFilip Tesař
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 06.12 05.08 06.03 06.12 6.12
16 Patrik FojtíkPatrik Fojtík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 PB 05.77 05.38 05.77 x 5.77
17 Vojtěch JežVojtěch Jež
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 05.32 05.32 x 04.94 5.32
18 6 Štěpán KudlaŠtěpán Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 05.24 05.24 05.14 04.39 5.24
19 Samuel ValníčekSamuel Valníček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 05.19 05.19 x x 5.19
20 Matyáš HodošiMatyáš Hodoši
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 03.92 x 03.64 03.92 3.92
21 Šimon WeinreichŠimon Weinreich
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 03.44 00.90 03.22 03.44 3.44
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 17.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika PlevováVeronika Plevová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 SB 22.32 22.32 22.32 11.00
2 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 PB 21.59 21.59 21.59 9.00
3 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 PB 21.21 21.21 21.21 8.00
4 Lucie BěťákováLucie Běťáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 PB 20.86 20.86 20.86 7.00
5 Zina JaníkováZina Janíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 16.83 16.83 16.83 6.00
6 Simona MacháčkováSimona Macháčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 PB 16.64 16.64 16.64 5.00
7 Zuzana OrálkováZuzana Orálková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 13.52 13.52 13.52 4.00
8 Sára StehlíkováSára Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 PB 13.26 13.26 13.26 3.00
9 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 11.64 11.64 11.64 2.00
10 Eliška RajchlováEliška Rajchlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 SB 10.63 10.63 10.63 1.00
11 18 Nela SkočkováNela Skočková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 PB 09.27 09.27 9.27
12 Karin TutkováKarin Tutková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 07.90 07.90 7.90
Sára VrbatovičováSára Vrbatovičová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 NM -
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 17.6.2021 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ŠrámekPetr Šrámek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 PB 29.09 29.09 29.09 11.00
2 Matěj RežňákMatěj Režňák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 PB 29.08 29.08 29.08 9.00
3 Matouš JandekMatouš Jandek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 PB 23.88 23.88 23.88 8.00
4 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 PB 23.78 23.78 23.78 7.00
5 Matyáš KopřivaMatyáš Kopřiva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 23.71 23.71 23.71 6.00
6 Jakub DobešJakub Dobeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 PB 22.99 22.99 22.99 5.00
7 Filip BábíčekFilip Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 19.94 19.94 19.94 4.00
8 Jan KuchtaJan Kuchta
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 19.61 19.61 19.61 3.00
9 Ondřej ZemanOndřej Zeman
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 18.81 18.81 18.81 2.00
10 Ondřej ObdržálekOndřej Obdržálek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 PB 18.18 18.18 18.18 1.00
11 Daniel Alex KingmaDaniel Alex Kingma
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 17.85 17.85 17.85
12 Karel PechmannKarel Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 15.90 15.90 15.90
13 Petr MinksPetr Minks
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 SB 15.37 15.37 15.37
14 Vítek FerencVítek Ferenc
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 SB 15.06 15.06 15.06
15 Vojtěch ŠťavíkVojtěch Šťavík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 SB 14.97 14.97 14.97
16 Matěj MrkusMatěj Mrkus
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 13.82 13.82 13.82
17 Samuel ValníčekSamuel Valníček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 12.26 12.26 12.26
18 David OpluštilDavid Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 SB 11.20 11.20 11.20
19 Daniel ČechDaniel Čech
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 PB 09.89 09.89 9.89
20 Marc Sebastian KingmaMarc Sebastian Kingma
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 09.38 09.38 9.38
21 Ondřej ChrástOndřej Chrást
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 PB 06.14 06.14 6.14
Celkem 21 závodníků