Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. B

Slavkov u Brna (17. 6. 2021)
skok vysoký - Ml. žáci (čtvrtek, 17.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 1.35 11.00
2 David KrejčířDavid Krejčíř 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 1.35 9.00
3 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.35 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 17.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav SB 1.38 11.00
2= Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.30 8.50
2= Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 1.30 8.50
skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 17.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 4.82 11.00
2 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. SB 4.28 9.00
3 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 4.21 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 17.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... PB 4.08 11.00
2 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav SB 4.01 9.00
3 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 3.95 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 17.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Nela SkočkováNela Skočková 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 08.03 11.00
2 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... SB 08.00 9.00
3 Sára StehlíkováSára Stehlíková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 07.95 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 17.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 09.73 11.00
2 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 08.82 9.00
3 Jaroslav GrabovskýJaroslav Grabovský 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. PB 08.61 8.00
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (čtvrtek, 17.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... SB 22.32 11.00
2 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 21.59 9.00
3 Anna ČižmárováAnna Čižmárová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 21.21 8.00
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (čtvrtek, 17.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ŠrámekPetr Šrámek 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 29.09 11.00
2 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 29.08 9.00
3 Matouš JandekMatouš Jandek 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 23.88 8.00