Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, sk. B

Blansko (17. 6. 2021)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 09.17 11.00
2 2 Ondřej TichýOndřej Tichý 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09.46 8.00
3 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.52 7.00
4 4 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 09.52 6.00
5 9 Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 09.57 4.00
6 3 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 09.59 2.00
7 1 Matěj MusilMatěj Musil 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 09.82
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.94
2 7 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 09.99
3 1 Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 10.33
4 11 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 3 10.60
5 2 Jakub KomárekJakub Komárek 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 10.67
6 10 Tomáš MartínekTomáš Martínek 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 10.68
7 3 Antonín BublanAntonín Bublan 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 10.83
8 Pavel VoráčPavel Voráč 15 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 12.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Ondřej MachovskýOndřej Machovský 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 09.57 5.00
2 9 Matyas SeberaMatyas Sebera 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 10.43
3 1 Matěj BenešMatěj Beneš 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 10.51
4 10 František SvobodaFrantišek Svoboda 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 8 10.58
5 8 Martin PolívkaMartin Polívka 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 10.67
6 6 Marek LaštovičkaMarek Laštovička 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 10.80
7 4 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 11.14
8 5 Matěj KuncMatěj Kunc 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 3 11.66
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 09.43 9.00
2 8 Daniel KučeraDaniel Kučera 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.62 1.00
3 3 štěpán Polákštěpán Polák 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 10.41
4 4 Vojtěch SchichVojtěch Schich 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 10.71
5 11 Radovan VöröšRadovan Vöröš 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 10.73
6 2 Jan BořilJan Bořil 13 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 4 11.05
7 Tobiáš NěmecTobiáš Němec 14 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 11.81
8 Jan PřikrylJan Přikryl 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 12.50
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Filip DoležalFilip Doležal 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 4 09.58 3.00
2 5 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 09.96
3 10 Lukáš MartínekLukáš Martínek 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 10.61
4 7 Tomáš HájekTomáš Hájek 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 3 10.62
5 6 Filip EzlerFilip Ezler 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 10.69
6 9 Vítek LánaVítek Lána 10 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 2 11.01
7 11 Adrian VondraAdrian Vondra 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 11.12
8 Matouš KorgoMatouš Korgo 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 11.41
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 09.17 11.00
2 12 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 09.43 9.00
3 2 Ondřej TichýOndřej Tichý 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09.46 8.00
4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.52 7.00
4 4 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 09.52 6.00
6 9 Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 09.57 4.00
6 7 Ondřej MachovskýOndřej Machovský 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 09.57 5.00
8 5 Filip DoležalFilip Doležal 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 4 09.58 3.00
9 3 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 09.59 2.00
10 8 Daniel KučeraDaniel Kučera 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.62 1.00
11 1 Matěj MusilMatěj Musil 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 09.82
12 8 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.94
13 5 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 09.96
14 7 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 09.99
15 1 Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 10.33
16 3 štěpán Polákštěpán Polák 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 10.41
17 9 Matyas SeberaMatyas Sebera 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 10.43
18 1 Matěj BenešMatěj Beneš 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 10.51
19 10 František SvobodaFrantišek Svoboda 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 8 10.58
20 11 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 3 10.60
21 10 Lukáš MartínekLukáš Martínek 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 10.61
22 7 Tomáš HájekTomáš Hájek 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 3 10.62
23 2 Jakub KomárekJakub Komárek 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 10.67
23 8 Martin PolívkaMartin Polívka 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 10.67
25 10 Tomáš MartínekTomáš Martínek 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 10.68
26 6 Filip EzlerFilip Ezler 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 10.69
27 4 Vojtěch SchichVojtěch Schich 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 10.71
28 11 Radovan VöröšRadovan Vöröš 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 10.73
29 6 Marek LaštovičkaMarek Laštovička 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 10.80
30 3 Antonín BublanAntonín Bublan 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 10.83
31 9 Vítek LánaVítek Lána 10 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 2 11.01
32 2 Jan BořilJan Bořil 13 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 4 11.05
33 11 Adrian VondraAdrian Vondra 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 11.12
34 4 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 11.14
35 Matouš KorgoMatouš Korgo 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 11.41
36 5 Matěj KuncMatěj Kunc 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 3 11.66
37 Tobiáš NěmecTobiáš Němec 14 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 11.81
38 Jan PřikrylJan Přikryl 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 12.50
39 Pavel VoráčPavel Voráč 15 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 12.79

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 16:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 09.56 11.00
2 2 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09.91 9.00
3 5 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 7 10.05 8.00
4 7 Aneta BednářováAneta Bednářová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 3 10.15 7.00
5 4 Magdaléna BravencováMagdaléna Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 1 10.16 6.00
6 10 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 6 10.30 2.00
7 3 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 10.50
8 11 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 10.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 16:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Natálie HrazdírováNatálie Hrazdírová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 10.28 4.00
2 4 Jolana CharvátováJolana Charvátová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 10.62
3 8 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 10.70
4 9 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 10.72
5 6 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 3 10.87
6 12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 11.23
7 12 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 6 11.58
8 1 Michaela FlekováMichaela Fleková 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 11.74
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 16:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 10.18 5.00
2 9 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 10.62
3 Denisa KakáčováDenisa Kakáčová 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 10.77
4 8 Pavla KrchováPavla Krchová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 10.83
5 5 Tereza NečasováTereza Nečasová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 10.95
6 10 Emma VrtělováEmma Vrtělová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 11.11
7 5 Žaneta CharvátováŽaneta Charvátová 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 11.27
MS 4 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 11.33
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 17.6.2021 - 16:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 10.28 3.00
2 11 Nela RyšávkováNela Ryšávková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 10.43 1.00
3 6 Klára KněžínkováKlára Kněžínková 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 10.57
4 9 Helena LitoborskáHelena Litoborská 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 10.99
5 2 Nela DostálováNela Dostálová 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 11.02
6 10 Klára PodvalováKlára Podvalová 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 11.23
7 1 Zoe CorbittZoe Corbitt 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 11.84
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 17.6.2021 - 16:40) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 1 10.47
2 3 Emma JanírkováEmma Janírková 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 10.54
3 11 Eva KrenželokováEva Krenželoková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 10.61
4 6 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 3 10.83
5 8 Kateřina UhrováKateřina Uhrová 11 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 2 11.12
6 7 Markéta ŠpanělováMarkéta Španělová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 6 12.24
7 2 Michaela GorolováMichaela Gorolová 11 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 4 12.39
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 09.56 11.00
2 2 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09.91 9.00
3 5 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 7 10.05 8.00
4 7 Aneta BednářováAneta Bednářová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 3 10.15 7.00
5 4 Magdaléna BravencováMagdaléna Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 1 10.16 6.00
6 7 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 10.18 5.00
7 3 Natálie HrazdírováNatálie Hrazdírová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 10.28 4.00
7 13 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 10.28 3.00
9 10 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 6 10.30 2.00
10 11 Nela RyšávkováNela Ryšávková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 10.43 1.00
11 12 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 1 10.47
12 3 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 10.50
13 3 Emma JanírkováEmma Janírková 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 10.54
14 6 Klára KněžínkováKlára Kněžínková 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 10.57
15 11 Eva KrenželokováEva Krenželoková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 10.61
16 4 Jolana CharvátováJolana Charvátová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 10.62
16 9 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 10.62
18 8 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 10.70
19 9 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 10.72
20 Denisa KakáčováDenisa Kakáčová 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 10.77
21 8 Pavla KrchováPavla Krchová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 10.83
21 6 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 3 10.83
23 11 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 10.87
23 6 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 3 10.87
25 5 Tereza NečasováTereza Nečasová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 10.95
26 9 Helena LitoborskáHelena Litoborská 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 10.99
27 2 Nela DostálováNela Dostálová 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 11.02
28 10 Emma VrtělováEmma Vrtělová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 11.11
29 8 Kateřina UhrováKateřina Uhrová 11 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 2 11.12
30 12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 11.23
30 10 Klára PodvalováKlára Podvalová 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 11.23
32 5 Žaneta CharvátováŽaneta Charvátová 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 11.27
33 4 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 11.33
34 12 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 6 11.58
35 1 Michaela FlekováMichaela Fleková 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 11.74
36 1 Zoe CorbittZoe Corbitt 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 11.84
37 7 Markéta ŠpanělováMarkéta Španělová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 6 12.24
38 2 Michaela GorolováMichaela Gorolová 11 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 4 12.39

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 12 50.51 11.00
2 7 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 7 52.11 9.00
3 1 Matěj MusilMatěj Musil 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 52.30 8.00
4 3 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 52.53 7.00
5 4 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 52.64 6.00
6 2 Ondřej TichýOndřej Tichý 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 52.94 5.00
7 6 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 53.70 3.00
8 5 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 55.12 1.00
9 11 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 11 57.04
10 10 Tomáš MartínekTomáš Martínek 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 57.06
11 9 Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 57.30
12 8 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 58.37
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Ondřej MachovskýOndřej Machovský 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 53.93 2.00
2 2 Jan BořilJan Bořil 13 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 2 56.12
3 11 Radovan VöröšRadovan Vöröš 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 56.16
4 1 Matěj BenešMatěj Beneš 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 56.27
5 9 Matyas SeberaMatyas Sebera 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 9 57.85
6 6 Marek LaštovičkaMarek Laštovička 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 59.59
7 4 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 59.78
8 3 Antonín BublanAntonín Bublan 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 60.24
9 5 Matěj KuncMatěj Kunc 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 62.71
10 8 Martin PolívkaMartin Polívka 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 80.60
10 František SvobodaFrantišek Svoboda 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 10 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Filip DoležalFilip Doležal 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 53.00 4.00
2 3 štěpán Polákštěpán Polák 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 55.71
3 8 Daniel KučeraDaniel Kučera 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 56.43
4 1 Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 56.58
5 10 Lukáš MartínekLukáš Martínek 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 56.80
6 7 Tomáš HájekTomáš Hájek 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 7 57.47
7 2 Jakub KomárekJakub Komárek 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 57.85
8 9 Vítek LánaVítek Lána 10 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 9 58.28
9 4 Vojtěch SchichVojtěch Schich 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 59.97
10 6 Filip EzlerFilip Ezler 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 60.66
11 Adrian VondraAdrian Vondra 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 12 50.51 11.00
2 7 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 7 52.11 9.00
3 1 Matěj MusilMatěj Musil 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 52.30 8.00
4 3 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 52.53 7.00
5 4 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 52.64 6.00
6 2 Ondřej TichýOndřej Tichý 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 52.94 5.00
7 5 Filip DoležalFilip Doležal 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 53.00 4.00
8 6 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 53.70 3.00
9 7 Ondřej MachovskýOndřej Machovský 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 53.93 2.00
10 5 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 55.12 1.00
11 3 štěpán Polákštěpán Polák 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 55.71
12 2 Jan BořilJan Bořil 13 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 2 56.12
13 11 Radovan VöröšRadovan Vöröš 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 56.16
14 1 Matěj BenešMatěj Beneš 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 56.27
15 8 Daniel KučeraDaniel Kučera 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 56.43
16 1 Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 56.58
17 10 Lukáš MartínekLukáš Martínek 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 56.80
18 11 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 11 57.04
19 10 Tomáš MartínekTomáš Martínek 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 57.06
20 9 Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 57.30
21 7 Tomáš HájekTomáš Hájek 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 7 57.47
22 9 Matyas SeberaMatyas Sebera 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 9 57.85
22 2 Jakub KomárekJakub Komárek 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 57.85
24 9 Vítek LánaVítek Lána 10 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 9 58.28
25 8 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 58.37
26 6 Marek LaštovičkaMarek Laštovička 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 59.59
27 4 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 59.78
28 4 Vojtěch SchichVojtěch Schich 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 59.97
29 3 Antonín BublanAntonín Bublan 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 60.24
30 6 Filip EzlerFilip Ezler 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 60.66
31 5 Matěj KuncMatěj Kunc 11 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 62.71
32 8 Martin PolívkaMartin Polívka 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 80.60
10 František SvobodaFrantišek Svoboda 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 10 DNS
11 Adrian VondraAdrian Vondra 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 11 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 52.05 11.00
2 2 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 53.21 9.00
3 5 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 54.36 8.00
4 8 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 8 56.51 7.00
5 13 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 13 56.65 6.00
6 4 Magdaléna BravencováMagdaléna Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 4 57.27 4.00
7 10 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 10 57.63 3.00
8 7 Aneta BednářováAneta Bednářová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 7 57.79 2.00
9 6 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 6 57.99
10 3 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 58.11
11 9 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 58.69
12 11 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 11 61.15
13 12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 12 65.55
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 57.84 1.00
2 6 Klára KněžínkováKlára Kněžínková 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 58.53
3 11 Nela RyšávkováNela Ryšávková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 58.80
4 8 Pavla KrchováPavla Krchová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 58.83
5 9 Helena LitoborskáHelena Litoborská 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 9 59.39
6 4 Jolana CharvátováJolana Charvátová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 61.38
7 5 Žaneta CharvátováŽaneta Charvátová 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 62.62
8 12 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 12 62.85
9 2 Nela DostálováNela Dostálová 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 63.16
10 10 Klára PodvalováKlára Podvalová 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10 65.92
11 1 Zoe CorbittZoe Corbitt 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 66.52
3 Natálie HrazdírováNatálie Hrazdírová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 17.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 9 56.90 5.00
2 11 Eva KrenželokováEva Krenželoková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 58.88
3 12 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 12 59.87
4 7 Markéta ŠpanělováMarkéta Španělová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 7 60.52
5 2 Michaela GorolováMichaela Gorolová 11 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 2 61.33
6 8 Kateřina UhrováKateřina Uhrová 11 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 8 64.76
7 5 Tereza NečasováTereza Nečasová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 65.21
8 1 Michaela FlekováMichaela Fleková 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 66.15
9 10 Emma VrtělováEmma Vrtělová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 10 70.04
10 3 Emma JanírkováEmma Janírková 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 73.49
11 6 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 6 76.49
MS 4 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 62.47
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 52.05 11.00
2 2 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 53.21 9.00
3 5 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 54.36 8.00
4 8 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 8 56.51 7.00
5 13 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 13 56.65 6.00
6 9 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 9 56.90 5.00
7 4 Magdaléna BravencováMagdaléna Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 4 57.27 4.00
8 10 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 10 57.63 3.00
9 7 Aneta BednářováAneta Bednářová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 7 57.79 2.00
10 7 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 57.84 1.00
11 6 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 6 57.99
12 3 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 58.11
13 6 Klára KněžínkováKlára Kněžínková 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 58.53
14 9 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 58.69
15 11 Nela RyšávkováNela Ryšávková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 58.80
16 8 Pavla KrchováPavla Krchová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 58.83
17 11 Eva KrenželokováEva Krenželoková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 58.88
18 9 Helena LitoborskáHelena Litoborská 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 9 59.39
19 12 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 12 59.87
20 7 Markéta ŠpanělováMarkéta Španělová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 7 60.52
21 11 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 11 61.15
22 2 Michaela GorolováMichaela Gorolová 11 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 2 61.33
23 4 Jolana CharvátováJolana Charvátová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 61.38
24 4 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 62.47
25 5 Žaneta CharvátováŽaneta Charvátová 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 62.62
26 12 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 12 62.85
27 2 Nela DostálováNela Dostálová 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 63.16
28 8 Kateřina UhrováKateřina Uhrová 11 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 8 64.76
29 5 Tereza NečasováTereza Nečasová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 65.21
30 12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 12 65.55
31 10 Klára PodvalováKlára Podvalová 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10 65.92
32 1 Michaela FlekováMichaela Fleková 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 66.15
33 1 Zoe CorbittZoe Corbitt 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 66.52
34 10 Emma VrtělováEmma Vrtělová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 10 70.04
35 3 Emma JanírkováEmma Janírková 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 73.49
36 6 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová 12 Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B 6 76.49
3 Natálie HrazdírováNatálie Hrazdírová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 DNS

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 17.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Tichý, Řehák, Roudná, Hrazdilová Tichý, Řehák, Roudná, Hrazdilová Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 37.76 11.00
2 7 Machovský, Kněžínková, Kocůrová, Beneš Machovský, Kněžínková, Kocůrová, Beneš Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 38.35 9.00
3 3 Přikryl, Přikrylová, Dvořáčková, Martínek Přikryl, Přikrylová, Dvořáčková, Martínek Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 39.60 5.00
4 12 Muzikář, Volejníková, Koupý, Charvátová Muzikář, Volejníková, Koupý, Charvátová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 39.83 4.00
5 7 Bednářová, Nedomová, Hájek, Pohanka Bednářová, Nedomová, Hájek, Pohanka Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 2 40.08 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 17.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Bravencová, Strachoňová, Vlček, Doležal Bravencová, Strachoňová, Vlček, Doležal Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 39.33 8.00
2 Kakáčová, Musil, Vrtělová, Kovařík Kakáčová, Musil, Vrtělová, Kovařík Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 39.42 7.00
3 8 Celta, Bernard, Skořepová, Ryšávková Celta, Bernard, Skořepová, Ryšávková Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 39.42 6.00
4 9 Sebera, Krchová, Litoborská, Kuchařík Sebera, Krchová, Litoborská, Kuchařík Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 43.48 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Tichý, Řehák, Roudná, Hrazdilová Tichý, Řehák, Roudná, Hrazdilová Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 37.76 11.00
2 7 Machovský, Kněžínková, Kocůrová, Beneš Machovský, Kněžínková, Kocůrová, Beneš Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 38.35 9.00
3 4 Bravencová, Strachoňová, Vlček, Doležal Bravencová, Strachoňová, Vlček, Doležal Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 5 39.33 8.00
4 Kakáčová, Musil, Vrtělová, Kovařík Kakáčová, Musil, Vrtělová, Kovařík Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 39.42 7.00
4 8 Celta, Bernard, Skořepová, Ryšávková Celta, Bernard, Skořepová, Ryšávková Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 39.42 6.00
6 3 Přikryl, Přikrylová, Dvořáčková, Martínek Přikryl, Přikrylová, Dvořáčková, Martínek Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 39.60 5.00
7 12 Muzikář, Volejníková, Koupý, Charvátová Muzikář, Volejníková, Koupý, Charvátová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 39.83 4.00
8 7 Bednářová, Nedomová, Hájek, Pohanka Bednářová, Nedomová, Hájek, Pohanka Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A 2 40.08 3.00
9 9 Sebera, Krchová, Litoborská, Kuchařík Sebera, Krchová, Litoborská, Kuchařík Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 43.48 2.00

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 17.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 36 4.42 11.00
2 6 Matěj KoupýMatěj Koupý
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 34 4.23 9.00
3 4 Filip RybaFilip Ryba
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 35 3.94 8.00
4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 33 3.82 7.00
5 2 Ondřej TichýOndřej Tichý
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 29 3.82 6.00
6 5 Šimon BernardŠimon Bernard
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 27 3.74 5.00
7 8 Štěpán CeltaŠtěpán Celta
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 32 3.67 4.00
8 7 Ondřej MachovskýOndřej Machovský
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 8 3.67 3.00
9 3 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 31 3.56 2.00
10 1 Matěj MusilMatěj Musil
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 30 3.52 1.00
11 7 Dan PohankaDan Pohanka
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
12 28 3.48
12 5 Filip DoležalFilip Doležal
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 17 3.43
13 3 štěpán Polákštěpán Polák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 10 3.29
14 6 Filip EzlerFilip Ezler
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 18 3.26
15 10 Tomáš MartínekTomáš Martínek
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 26 3.22
16 1 Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 4 3.21
17 10 František SvobodaFrantišek Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 15 3.17
18 1 Matěj BenešMatěj Beneš
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 1 3.17
19 6 Marek LaštovičkaMarek Laštovička
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 7 3.17
20 9 Matyas SeberaMatyas Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 13 3.12
21 4 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 5 3.11
22 4 Vojtěch SchichVojtěch Schich
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 14 3.09
23 11 Radovan VöröšRadovan Vöröš
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 16 3.08
24 7 Tomáš HájekTomáš Hájek
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
11 19 3.06
25 2 Jan BořilJan Bořil
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
13 2 3.04
26 8 Martin PolívkaMartin Polívka
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 11 3.03
27 9 Vítek LánaVítek Lána
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
10 21 3.01
28 10 Lukáš MartínekLukáš Martínek
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
12 22 2.99
29 Matouš KorgoMatouš Korgo
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 20 2.85
30 3 Antonín BublanAntonín Bublan
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 3 2.83
31 11 Ondřej VlčekOndřej Vlček
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
11 25 2.83
32 5 Matěj KuncMatěj Kunc
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
11 6 2.72
33 Tobiáš NěmecTobiáš Němec
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
14 9 2.68
34 Pavel VoráčPavel Voráč
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
15 24 2.38
35 Jan PřikrylJan Přikryl
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
13 12 2.38
11 Adrian VondraAdrian Vondra
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
12 23 DNS
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 17.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Michaela RoudnáMichaela Roudná
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 36 3.72 11.00
2 4 Magdaléna BravencováMagdaléna Bravencová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
12 37 3.67 9.00
3 13 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 5 3.45 8.00
4 12 Hana VlčkováHana Vlčková
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
12 23 3.42 7.00
5 7 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 9 3.42 6.00
6 5 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 32 3.41 5.00
7 1 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 29 3.39 4.00
8 8 Alice BořilováAlice Bořilová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 35 3.37 3.00
9 6 Klára KněžínkováKlára Kněžínková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 8 3.35 2.00
10 3 Sofie SkořepováSofie Skořepová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 34 3.34 1.00
11 10 Sabina NedomováSabina Nedomová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
12 31 3.32
12 11 Nela RyšávkováNela Ryšávková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 15 3.26
13 7 Aneta BednářováAneta Bednářová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 30 3.23
14 9 Magda VolejníkováMagda Volejníková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 19 3.20
15 5 Tereza NečasováTereza Nečasová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 13 3.17
16 9 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 27 3.13
17 6 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 33 3.12
18 7 Markéta ŠpanělováMarkéta Španělová
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
12 17 3.12
19 10 Klára PodvalováKlára Podvalová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 14 3.12
20 11 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 28 3.08
21 9 Helena LitoborskáHelena Litoborská
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 11 3.06
22 11 Eva KrenželokováEva Krenželoková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 21 3.05
23 Tereza ValtusováTereza Valtusová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 22 3.02
24 8 Pavla KrchováPavla Krchová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 10 2.99
25 Denisa KakáčováDenisa Kakáčová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 7 2.95
26 2 Nela DostálováNela Dostálová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 2 2.95
27 2 Michaela GorolováMichaela Gorolová
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
11 4 2.94
28 1 Michaela FlekováMichaela Fleková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 3 2.91
29 Kristýna KuncováKristýna Kuncová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 24 2.90
30= 1 Zoe CorbittZoe Corbitt
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
13 1 2.82
30= 10 Emma VrtělováEmma Vrtělová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 20 2.82
32 8 Kateřina UhrováKateřina Uhrová
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
11 18 2.81
33 12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
13 25 2.66
34 12 Sabina StřeleckáSabina Střelecká
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
10 26 2.63
35 6 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
12 16 2.62
36 3 Emma JanírkováEmma Janírková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
13 6 2.56
MS 4 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 12 2.70
Celkem 37 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 17.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 29 41.52 11.00
2 12 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 26 37.81 9.00
3 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 23 34.57 8.00
4 2 Ondřej TichýOndřej Tichý
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 30 33.99 7.00
5 9 Matyas SeberaMatyas Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 13 31.68 6.00
6 3 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 28 29.97 5.00
7 5 Filip DoležalFilip Doležal
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 19 29.46 4.00
8 7 Dan PohankaDan Pohanka
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
12 27 29.31 3.00
9 6 Filip EzlerFilip Ezler
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 20 28.89 2.00
10 8 Daniel KučeraDaniel Kučera
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 24 28.31 1.00
11 7 Ondřej MachovskýOndřej Machovský
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 8 26.67
12 2 Jakub KomárekJakub Komárek
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 4 26.30
13 1 Matěj BenešMatěj Beneš
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 1 23.71
14 8 Štěpán CeltaŠtěpán Celta
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 18 23.03
15 4 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 5 22.36
16 11 Ondřej VlčekOndřej Vlček
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
11 31 21.50
17 3 štěpán Polákštěpán Polák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 10 21.43
18 9 Vítek LánaVítek Lána
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
10 25 20.65
19 4 Vojtěch SchichVojtěch Schich
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 14 20.60
20 8 Martin PolívkaMartin Polívka
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 11 20.20
21 Matouš KorgoMatouš Korgo
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 22 19.73
22 7 Tomáš HájekTomáš Hájek
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
11 21 18.54
23 Tobiáš NěmecTobiáš Němec
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
14 9 17.43
24 10 František SvobodaFrantišek Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 15 16.75
25 5 Matěj KuncMatěj Kunc
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
11 6 15.65
26 11 Radovan VöröšRadovan Vöröš
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 16 15.38
27 6 Marek LaštovičkaMarek Laštovička
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 7 15.23
28 Pavel VoráčPavel Voráč
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
15 32 15.21
29 3 Antonín BublanAntonín Bublan
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 3 13.73
30 2 Jan BořilJan Bořil
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
13 2 10.91
31 Jan PřikrylJan Přikryl
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
13 12 10.08
5 Šimon BernardŠimon Bernard
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 17 DNS
Celkem 32 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 17.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ValtusováTereza Valtusová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 26 31.09 11.00
2 4 Jolana CharvátováJolana Charvátová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 5 25.85 9.00
3 Kristýna KuncováKristýna Kuncová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 20 22.81 8.00
4 3 Sofie SkořepováSofie Skořepová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 24 19.46 7.00
5 2 Michaela RoudnáMichaela Roudná
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 23 19.24 6.00
6 4 Magdaléna BravencováMagdaléna Bravencová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
12 18 18.77 5.00
7 11 Nela RyšávkováNela Ryšávková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 13 18.57 4.00
8 9 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 22 18.40 3.00
9 13 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 3 17.82 2.00
10 6 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 28 17.63 1.00
11 Denisa KakáčováDenisa Kakáčová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 7 17.55
12 7 Aneta BednářováAneta Bednářová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 17 16.29
13 2 Nela DostálováNela Dostálová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 1 16.22
14 10 Sabina NedomováSabina Nedomová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
12 21 15.78
15 8 Kateřina UhrováKateřina Uhrová
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
11 16 15.34
16 8 Pavla KrchováPavla Krchová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 10 14.95
17 12 Sabina StřeleckáSabina Střelecká
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
10 25 14.78
18 6 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
12 14 14.63
19 7 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 9 14.24
20 7 Markéta ŠpanělováMarkéta Španělová
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
12 15 13.99
21 12 Hana VlčkováHana Vlčková
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
12 27 13.42
22 2 Michaela GorolováMichaela Gorolová
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
11 2 13.05
23 10 Klára PodvalováKlára Podvalová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 12 13.02
24 5 Žaneta CharvátováŽaneta Charvátová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 6 12.45
25 9 Helena LitoborskáHelena Litoborská
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 11 12.02
26 3 Natálie HrazdírováNatálie Hrazdírová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 4 11.69
27 11 Eva KrenželokováEva Krenželoková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 19 11.19
28 6 Klára KněžínkováKlára Kněžínková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 8 10.71
Celkem 28 závodníků