Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Kontrolní Karlovarské techniky

Karlovy Vary (5. 6. 2021)

skok daleký - Muži

(so, 5.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan CharvátJan Charvát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
02 1 5.41 -2.1 m/s 5.32  -2,10 x 5.37  -0,90 5.37 5.41  -2,10 x x
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 5.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 4.81 -1.1 m/s 4.71  -1,30 4.80  -1,50 4.81  -1,10 4.81 4.72  -1,10 4.61  -1,80 4.61  -1,80
2 František TrávníkFrantišek Trávník
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1 SB 4.43 -3.1 m/s 4.25  -1,80 4.43  -3,10 4.35  -1,40 4.43 4.43  -0,30 4.27  -1,80 3.86  -3,00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 5.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 3 4.28 -0.5 m/s 4.22  0,00 4.18  -1,60 4.28  -0,50 4.28 4.05  -1,80 4.24  -2,90 4.15  -3,90
2 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 2 PB 4.27 -1.6 m/s 3.87  -1,20 3.78  -1,40 4.23  -0,10 4.23 4.27  -1,60 4.01  -1,00 3.50  -2,30
3 Dominik BotkaDominik Botka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 1 PB 3.84 -0.5 m/s 3.84  -0,50 3.57  -1,60 x 3.84 3.48  -2,30 x 3.55  -2,00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 5.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
04 7 5.00 +0.0 m/s 4.91  0,00 4.90  -0,20 5.00  0,00 5.00 4.51  1,20 4.75  0,70 4.87  0,00
2 Kateřina ChladováKateřina Chladová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 6 PB 4.88 +0.9 m/s 4.38  0,80 4.71  0,00 4.88  0,90 4.88 4.71  0,00 4.41  0,70 4.44  -1,10
3 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 4 SB 4.48 -1.2 m/s 4.29  0,00 x 4.06  0,00 4.29 4.32  0,10 4.48  -1,20 4.12  -0,10
4 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3 4.21 -0.6 m/s 4.12  0,00 4.07  0,40 4.21  -0,60 4.21 3.96  -0,20 4.05  0,50 x
5 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 1 4.01 -0.7 m/s 2.80  -0,60 3.91  0,00 x 3.91 3.89  -0,40 3.97  -0,80 4.01  -0,70
6 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 2 3.96 -0.1 m/s 3.93  -1,20 3.70  0,00 3.60  -1,40 3.93 x 3.86  1,20 3.96  -0,10
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 5.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice ČesákováAlice Česáková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 2 PB 4.70 -1.6 m/s 4.09  0,00 4.48  -0,50 4.56  0,00 4.56 4.70  -1,60 4.40  -0,80 3.48  0,00
2 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 SB 3.80 -0.3 m/s 3.29  0,60 3.43  0,00 3.23  -0,60 3.43 3.27  0,00 3.65  0,80 3.80  -0,30
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 5.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela JurášováNela Jurášová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 4 PB 3.96 +0.0 m/s 3.66  -1,50 3.83  -1,50 x 3.83 3.96  0,00 3.81  -0,40 3.87  0,10
2 Ester LažanskáEster Lažanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 3 PB 3.79 -0.7 m/s 3.51  -0,50 3.09  0,00 3.79  -0,70 3.79 3.50  0,00 3.68  0,30 3.73  -1,20
3 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 5 3.62 +0.0 m/s 3.32  1,40 3.31  0,00 3.62  0,00 3.62 3.61  -0,70 3.48  -0,60 3.47  -1,20
4 Barbora KyseláBarbora Kyselá
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 6 3.46 +1.3 m/s 3.33  0,50 2.99  0,00 3.28  0,00 3.33 3.46  1,30 3.09  0,30 3.18  -0,10
5 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 1 PB 3.39 -1.4 m/s 3.26  -1,10 3.18  0,00 3.16  -0,80 3.26 2.76  -0,50 3.21  -0,30 3.39  -1,40
6 Veronika MálkováVeronika Málková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 2 3.21 +0.0 m/s 3.06  -0,70 x x 3.06 3.21  0,00 2.66  0,90 2.71  -0,30
Celkem 6 závodníků