Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva

Holešov (9. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 9.6.2021 - 16:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.45
2 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 08.55
3 Šimon KučeraŠimon Kučera 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.95
4 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.05
5 Martin RiškaMartin Riška 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 10.21
MS Dan NemravaDan Nemrava 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 5 08.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 9.6.2021 - 16:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 08.54
2 Tomáš TurečekTomáš Tureček 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.85
3 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.93
4 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.00
5 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 09.64
6 Matyáš MalýMatyáš Malý 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 9.6.2021 - 16:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.63
2 Roman GábrRoman Gábr 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.15
3 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.43
4 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 09.78
5 Matěj HustýMatěj Hustý 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 10.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 9.6.2021 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TočekVojtěch Toček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.36
2 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 09.57
3 Jiří BarákJiří Barák 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 09.71
4 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 SB 09.96
5 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 10.10
6 Vít BačaVít Bača 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.17
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.45
2 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 08.54
3 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 08.55
4 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.63
5 Dan NemravaDan Nemrava 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 5 08.69
6 Tomáš TurečekTomáš Tureček 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.85
7 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.93
8 Šimon KučeraŠimon Kučera 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.95
9 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.00
10 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.05
11 Roman GábrRoman Gábr 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.15
12 Vojtěch TočekVojtěch Toček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.36
13 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.43
14 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 09.57
15 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 09.64
16 Jiří BarákJiří Barák 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 09.71
17 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 09.78
18 Matyáš MalýMatyáš Malý 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.90
19 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 SB 09.96
20 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 10.10
21 Vít BačaVít Bača 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.17
22 Martin RiškaMartin Riška 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 10.21
23 Matěj HustýMatěj Hustý 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 10.22

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 9.6.2021 - 16:50) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.34 11.00
2 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 08.50 9.00
3 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 08.56 8.00
4 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.60 7.00
5 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 08.79 6.00
6 Tomáš TurečekTomáš Tureček 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.80 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 9.6.2021 - 16:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KučeraŠimon Kučera 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 PB 08.91 4.00
2 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 09.06 3.00
3 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 09.11 2.00
4 Roman GábrRoman Gábr 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 09.12 1.00
5 Vojtěch TočekVojtěch Toček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 09.18
6 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 9.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 08.83
2 Nicole ZapletalováNicole Zapletalová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.87
3 Laura RýznarováLaura Rýznarová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.77
4 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 09.85
5 Rozárka VymazalováRozárka Vymazalová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 5 10.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 9.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 09.24
2 Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.54
3 Eliška PáníkováEliška Páníková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 09.80
4 Alice MršťákováAlice Mršťáková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 5 10.07
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (st, 9.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 09.17
2 Karolína MlčúchováKarolína Mlčúchová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 09.34
3 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 09.39
4 Josefína MáčalováJosefína Máčalová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 1 09.77
5 Veronika HendrychováVeronika Hendrychová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 10.55
6 Pavlína HašováPavlína Hašová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 11.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 9.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.88
2 Barbora HüskováBarbora Hüsková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.05
3 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.06
4 Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 PB 09.56
5 Hana HromadováHana Hromadová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.84
6 Tereza ŽabčíkováTereza Žabčíková 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 10.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (st, 9.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 09.24
2 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.25
3 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.27
4 Eliška ChajdrnováEliška Chajdrnová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.48
5 Tereza KozlováTereza Kozlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 09.62
6 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (st, 9.6.2021 - 16:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.52
2 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.66
3 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 PB 09.72
4 Barbora TopičováBarbora Topičová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.86
5 Simona PotykováSimona Potyková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 11.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (st, 9.6.2021 - 16:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.72
2 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 09.46
3 Julie KlabalováJulie Klabalová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.72
4 Barbora ŽambochováBarbora Žambochová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 09.89
5 Julie ZapletalováJulie Zapletalová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 10.18
MS Karolína BojkováKarolína Bojková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 5 PB 08.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (st, 9.6.2021 - 16:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 08.92
2 Ludmila PavlíčkováLudmila Pavlíčková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 09.48
3 Mariana BetyárováMariana Betyárová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 09.64
4 Amélie BartůskováAmélie Bartůsková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.96
5 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 10.27
MS Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 1 PB 08.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (st, 9.6.2021 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZikováLaura Ziková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 09.48
2 Tina VaďurováTina Vaďurová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 09.79
3 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.79
MS Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 6 PB 09.33
MS Karolína UhříčkováKarolína Uhříčková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.72
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.72
2 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 08.83
3 Nicole ZapletalováNicole Zapletalová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.87
4 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.88
5 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 1 PB 08.89
6 Karolína BojkováKarolína Bojková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 5 PB 08.90
7 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 08.92
8 Barbora HüskováBarbora Hüsková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.05
9 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.06
10 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 09.17
11 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 09.24
11 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 09.24
13 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.25
14 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.27
15 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 6 PB 09.33
16 Karolína MlčúchováKarolína Mlčúchová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 09.34
17 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 09.39
18 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 09.46
19 Eliška ChajdrnováEliška Chajdrnová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.48
19 Ludmila PavlíčkováLudmila Pavlíčková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 09.48
19 Laura ZikováLaura Ziková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 09.48
22 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.52
23 Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.54
24 Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 PB 09.56
25 Tereza KozlováTereza Kozlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 09.62
26 Mariana BetyárováMariana Betyárová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 09.64
27 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.66
28 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 09.68
29 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 PB 09.72
29 Julie KlabalováJulie Klabalová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.72
29 Karolína UhříčkováKarolína Uhříčková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.72
32 Laura RýznarováLaura Rýznarová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.77
32 Josefína MáčalováJosefína Máčalová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 1 09.77
34 Tina VaďurováTina Vaďurová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 09.79
34 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.79
36 Eliška PáníkováEliška Páníková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 09.80
37 Hana HromadováHana Hromadová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.84
38 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 09.85
39 Barbora TopičováBarbora Topičová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.86
40 Barbora ŽambochováBarbora Žambochová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 09.89
41 Amélie BartůskováAmélie Bartůsková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.96
42 Alice MršťákováAlice Mršťáková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 5 10.07
43 Rozárka VymazalováRozárka Vymazalová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 5 10.11
44 Julie ZapletalováJulie Zapletalová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 10.18
45 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 10.27
46 Tereza ŽabčíkováTereza Žabčíková 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 10.30
47 Veronika HendrychováVeronika Hendrychová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 10.55
48 Simona PotykováSimona Potyková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 11.16
49 Pavlína HašováPavlína Hašová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 11.41

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 9.6.2021 - 17:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.77 11.00
2 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 08.81 9.00
3 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 08.85 8.00
4 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 PB 08.86 7.00
5 Barbora HüskováBarbora Hüsková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 09.02 6.00
6 Nicole ZapletalováNicole Zapletalová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 09.05 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 9.6.2021 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 09.05 4.00
2 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 PB 09.09 3.00
3 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 PB 09.14 2.00
4 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 09.20 1.00
5 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.37
6 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 PB 09.83
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 21.13 8.00
2 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 22.13 7.00
3 Ondřej VančíkOndřej Vančík 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 22.74 5.00
4 Denis NovotnýDenis Novotný 08 AK KroměřížAK Kroměříž 4 26.29 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 20.91 9.00
2 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 22.20 6.00
3 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 24.47 3.00
4 Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 25.25 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 20.88 11.00
2 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.90 4.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 20.88 11.00
2 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 20.91 9.00
3 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 21.13 8.00
4 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 22.13 7.00
5 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 22.20 6.00
6 Ondřej VančíkOndřej Vančík 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 22.74 5.00
7 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.90 4.00
8 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 24.47 3.00
9 Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 25.25 2.00
10 Denis NovotnýDenis Novotný 08 AK KroměřížAK Kroměříž 4 26.29 1.00

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.30
2 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 23.35
3 Diana KatrňákováDiana Katrňáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 23.53
MS Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 1 22.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KozlováTereza Kozlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 24.14
2 Julie KlabalováJulie Klabalová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 2 25.59
3 Simona BuksováSimona Buksová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 3 26.09
4 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 28.38
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 21.45 7.00
2 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 22.58
3 Mariana BetyárováMariana Betyárová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 23.91
4 Josefína MáčalováJosefína Máčalová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 1 23.93
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura RýznarováLaura Rýznarová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 24.37
2 Tereza ŽabčíkováTereza Žabčíková 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 1 25.30
3 Gabriela SvozilováGabriela Svozilová 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 25.81
4 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 27.06
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 PB 20.92 9.00
2 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 PB 21.68 4.00
3 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 PB 21.79 3.00
4 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 PB 21.99 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 PB 20.25 11.00
2 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 PB 21.46 6.00
3 Marie ChalupováMarie Chalupová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 2 22.81
4 Eliška ChajdrnováEliška Chajdrnová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 25.75
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 21.55 5.00
2 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 24.09
3 Varvara KonstantinováVarvara Konstantinová 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 25.28
4 Alice MršťákováAlice Mršťáková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 25.77
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 21.32 8.00
2 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 23.66
3 Simona PotykováSimona Potyková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 23.85
4 Nikola BrhelováNikola Brhelová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 25.99
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 22.77
2 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 22.82
3 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 23.87
4 Zuzana SchestauberováZuzana Schestauberová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 24.72
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 23.29
MS Karolína BojkováKarolína Bojková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 21.94
MS Markéta ŽandovskáMarkéta Žandovská 08 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 1 25.95
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZikováLaura Ziková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 22.38
2 Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 24.10
MS Patricie BurdováPatricie Burdová 05 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 21.65
MS Julie PospíškováJulie Pospíšková 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 4 22.83
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 22.16 1.00
2 Barbora ŽambochováBarbora Žambochová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 25.03
3 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 25.56
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (st, 9.6.2021 - 17:55) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 24.28
2 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 24.39
3 Alžběta BílkováAlžběta Bílková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.56
4 Hana HromadováHana Hromadová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 25.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 PB 20.25 11.00
2 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 PB 20.92 9.00
3 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 21.32 8.00
4 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 21.45 7.00
5 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 PB 21.46 6.00
6 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 21.55 5.00
7 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 21.65
8 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 PB 21.68 4.00
9 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 PB 21.79 3.00
10 Karolína BojkováKarolína Bojková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 21.94
11 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 PB 21.99 2.00
12 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 22.16 1.00
13 Laura ZikováLaura Ziková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 22.38
14 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 22.58
15 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 1 22.74
16 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 22.77
17 Marie ChalupováMarie Chalupová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 2 22.81
18 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 22.82
19 Julie PospíškováJulie Pospíšková 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 4 22.83
20 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 23.29
21 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.30
22 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 23.35
23 Diana KatrňákováDiana Katrňáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 23.53
24 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 23.66
25 Simona PotykováSimona Potyková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 23.85
26 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 23.87
27 Mariana BetyárováMariana Betyárová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 23.91
28 Josefína MáčalováJosefína Máčalová 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 1 23.93
29 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 24.09
30 Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 24.10
31 Tereza KozlováTereza Kozlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 24.14
32 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 24.28
33 Laura RýznarováLaura Rýznarová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 24.37
34 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 24.39
35 Alžběta BílkováAlžběta Bílková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.56
36 Zuzana SchestauberováZuzana Schestauberová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 24.72
37 Barbora ŽambochováBarbora Žambochová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 25.03
38 Varvara KonstantinováVarvara Konstantinová 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 25.28
39 Tereza ŽabčíkováTereza Žabčíková 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 1 25.30
40 Hana HromadováHana Hromadová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 25.37
41 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 25.56
42 Julie KlabalováJulie Klabalová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 2 25.59
43 Eliška ChajdrnováEliška Chajdrnová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 25.75
44 Alice MršťákováAlice Mršťáková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 25.77
45 Gabriela SvozilováGabriela Svozilová 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 25.81
46 Markéta ŽandovskáMarkéta Žandovská 08 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 1 25.95
47 Nikola BrhelováNikola Brhelová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 25.99
48 Simona BuksováSimona Buksová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 3 26.09
49 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 27.06
50 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 28.38

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 50.87 7.00
2 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 56.17 1.00
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 48.38 11.00
2 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 49.27 9.00
3 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 56.64
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TočekVojtěch Toček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 52.33 6.00
2 Roman GábrRoman Gábr 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 53.03 5.00
3 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 53.14 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 49.56 8.00
2 Prokop HubáčekProkop Hubáček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 54.41 3.00
3 Matěj HustýMatěj Hustý 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 55.27 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 48.38 11.00
2 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 49.27 9.00
3 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 49.56 8.00
4 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 50.87 7.00
5 Vojtěch TočekVojtěch Toček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 52.33 6.00
6 Roman GábrRoman Gábr 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 53.03 5.00
7 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 53.14 4.00
8 Prokop HubáčekProkop Hubáček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 54.41 3.00
9 Matěj HustýMatěj Hustý 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 55.27 2.00
10 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 56.17 1.00
11 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 56.64

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 4 57.64
2 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 57.92
3 Simona BuksováSimona Buksová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 2 59.93
4 Amélie BartůskováAmélie Bartůsková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 63.11
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 50.46 9.00
2 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 4 PB 52.90 7.00
3 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 1 54.17 4.00
4 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 54.51 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 50.60 8.00
2 Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 55.03 1.00
3 Lucie ČernáLucie Černá 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 56.22
4 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 58.64
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura RýznarováLaura Rýznarová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.11 5.50
2 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 55.86
3 Julie ZapletalováJulie Zapletalová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 61.31
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 9.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VeseláNatálie Veselá 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 54.11 5.50
2 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 54.42 3.00
3 Tereza SládečkováTereza Sládečková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 59.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (st, 9.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára AnčíkováKlára Ančíková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 49.91 11.00
MS Simona ZimčíkováSimona Zimčíková 08 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 4 PB 46.57
MS Tereza KadlčkováTereza Kadlčková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 2 PB 57.16
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (st, 9.6.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela HašováGabriela Hašová 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 57.82
2 Valérie BurešováValérie Burešová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 58.94
3 Alice MršťákováAlice Mršťáková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 4 61.70
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ZimčíkováSimona Zimčíková 08 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 4 PB 46.57
2 Klára AnčíkováKlára Ančíková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 49.91 11.00
3 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 50.46 9.00
4 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 50.60 8.00
5 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 4 PB 52.90 7.00
6 Laura RýznarováLaura Rýznarová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.11 5.50
6 Natálie VeseláNatálie Veselá 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 54.11 5.50
8 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 1 54.17 4.00
9 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 54.42 3.00
10 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 54.51 2.00
11 Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 55.03 1.00
12 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 55.86
13 Lucie ČernáLucie Černá 09 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 56.22
14 Tereza KadlčkováTereza Kadlčková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 2 PB 57.16
15 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 4 57.64
16 Gabriela HašováGabriela Hašová 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 57.82
17 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 57.92
18 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 58.64
19 Valérie BurešováValérie Burešová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 58.94
20 Tereza SládečkováTereza Sládečková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 59.00
21 Simona BuksováSimona Buksová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 2 59.93
22 Julie ZapletalováJulie Zapletalová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 1 61.31
23 Alice MršťákováAlice Mršťáková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 4 61.70
24 Amélie BartůskováAmélie Bartůsková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 63.11

800 m - Ml. žáci

(st, 9.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 9 2:32.14 11.00
2 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 2:34.70 9.00
3 Adam KorvasAdam Korvas 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2:38.31 8.00
4 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:39.22 7.00
5 Libor ŽelezníkLibor Železník 11 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 2:39.23 6.00
6 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:40.80 5.00
7 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10 PB 2:48.16 4.00
8 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 08 AK KroměřížAK Kroměříž 7 2:48.49 3.00
9 Jiří BarákJiří Barák 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 2:54.44 2.00
10 Matěj MozgaMatěj Mozga 08 AK KroměřížAK Kroměříž 5 2:55.98 1.00
11 Denis NovotnýDenis Novotný 08 AK KroměřížAK Kroměříž 11 3:00.82
12 Jindřich HanáčekJindřich Hanáček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 3:02.07
13 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 3:12.88
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 9.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 SB 2:36.37 11.00
2 Alžběta VaněčkováAlžběta Vaněčková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 PB 2:40.88 9.00
3 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 PB 2:42.81 8.00
4 Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 PB 2:43.83 7.00
5 Varvara KonstantinováVarvara Konstantinová 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 2:47.99 6.00
6 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 14 PB 2:48.04 5.00
7 Nicole ZapletalováNicole Zapletalová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 13 2:51.13 4.00
8 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 9 2:57.52 3.00
9 Anna ŠtouračováAnna Štouračová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 PB 3:01.91 2.00
10 Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 3:04.90 1.00
11 Liliana BudíkováLiliana Budíková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 3:13.73
12 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 PB 3:16.42
13 Eliška ÚlehlováEliška Úlehlová 09 AK KroměřížAK Kroměříž 11 3:20.95
14 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:36.81
Celkem 14 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 10.11 11.00
2 Roman ZemekRoman Zemek 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 11.00 9.00
3 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 11.01 8.00
4 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.24 5.00
5 Prokop HubáčekProkop Hubáček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 15.19 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KučeraŠimon Kučera 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 11.28 7.00
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 11.45 6.00
3 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 13.67 4.00
4 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.89 3.00
5 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 19.70 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 10.11 11.00
2 Roman ZemekRoman Zemek 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 11.00 9.00
3 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 11.01 8.00
4 Šimon KučeraŠimon Kučera 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 11.28 7.00
5 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 11.45 6.00
6 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.24 5.00
7 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 13.67 4.00
8 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.89 3.00
9 Prokop HubáčekProkop Hubáček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 15.19 2.00
10 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 19.70 1.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 15:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 PB 11.08 11.00
2 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 11.30 9.00
3 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 5 PB 12.16 8.00
4 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 12.41 7.00
5 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 PB 12.55 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 15:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diana KatrňákováDiana Katrňáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.05 3.00
2 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 13.34
3 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 4 13.67
4 Gabriela SvozilováGabriela Svozilová 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 1 PB 13.68
5 Natálie NovákováNatálie Nováková 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.57
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 15:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 12.85 4.00
2 Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.14 2.00
3 Rozárka VymazalováRozárka Vymazalová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 13.40
4 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 2 13.75
5 Nikola BrhelováNikola Brhelová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 4 14.45
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 15:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janika Elisabeth NovotnáJanika Elisabeth Novotná 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 PB 12.63 5.00
2 Julie FárkováJulie Fárková 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 13.25 1.00
3 Barbora TopičováBarbora Topičová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 14.16
4 Veronika HendrychováVeronika Hendrychová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 15.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 PB 11.08 11.00
2 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 11.30 9.00
3 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 5 PB 12.16 8.00
4 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 12.41 7.00
5 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 PB 12.55 6.00
6 Janika Elisabeth NovotnáJanika Elisabeth Novotná 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 PB 12.63 5.00
7 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 12.85 4.00
8 Diana KatrňákováDiana Katrňáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.05 3.00
9 Eliška BartíkováEliška Bartíková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.14 2.00
10 Julie FárkováJulie Fárková 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 13.25 1.00
11 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 13.34
12 Rozárka VymazalováRozárka Vymazalová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 13.40
13 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 4 13.67
14 Gabriela SvozilováGabriela Svozilová 08 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 1 PB 13.68
15 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 09 AK KroměřížAK Kroměříž 2 13.75
16 Barbora TopičováBarbora Topičová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 14.16
17 Nikola BrhelováNikola Brhelová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 4 14.45
18 Veronika HendrychováVeronika Hendrychová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 15.91
19 Natálie NovákováNatálie Nováková 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.57

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(st, 9.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 40.28
MS Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 43.00
MS David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 45.21
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

(st, 9.6.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 46.49
MS Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 47.42
MS Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 50.10
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kunčar, Meravý, Orbes, Pavlíček Kunčar, Meravý, Orbes, Pavlíček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 34.69 11.00
2 Barák, Gábr, Toček, Vlachynský Barák, Gábr, Toček, Vlachynský AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 34.90 9.00
3 Olivík, Dohnal, Odstrčilík, Kupka Olivík, Dohnal, Odstrčilík, Kupka Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 36.92 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bardoň, Fojtík, Korvas, Otrusiník Bardoň, Fojtík, Korvas, Otrusiník AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 35.70 8.00
2 Pavelec, Pavelec, Vančík, Col Pavelec, Pavelec, Vančík, Col TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 39.21 6.00
MS Hlavica, Linhart, Linhart, Bulíček Hlavica, Linhart, Linhart, Bulíček Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 36.90
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kunčar, Meravý, Orbes, Pavlíček Kunčar, Meravý, Orbes, Pavlíček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 34.69 11.00
2 Barák, Gábr, Toček, Vlachynský Barák, Gábr, Toček, Vlachynský AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 34.90 9.00
3 Bardoň, Fojtík, Korvas, Otrusiník Bardoň, Fojtík, Korvas, Otrusiník AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 35.70 8.00
4 Hlavica, Linhart, Linhart, Bulíček Hlavica, Linhart, Linhart, Bulíček Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 36.90
5 Olivík, Dohnal, Odstrčilík, Kupka Olivík, Dohnal, Odstrčilík, Kupka Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 36.92 7.00
6 Pavelec, Pavelec, Vančík, Col Pavelec, Pavelec, Vančík, Col TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 39.21 6.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ančíková, Hüsková, Škrabalová, Zapletalová Ančíková, Hüsková, Škrabalová, Zapletalová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 35.34 9.00
2 Andrýsková, Kopřivová, Chvilíčková, Slámová Andrýsková, Kopřivová, Chvilíčková, Slámová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 35.98 8.00
3 Fárková, Hromadová, Chajdrnová, Nováková Fárková, Hromadová, Chajdrnová, Nováková SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 36.59 6.00
MS Bojková, Zimčíková, Matoušková, Burdová Bojková, Zimčíková, Matoušková, Burdová TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 4 34.58
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fúsiková, Zavřelová, Bromová, Řezníčková Fúsiková, Zavřelová, Bromová, Řezníčková Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 34.30 11.00
2 Hašová, Indruchová, Konstantinová, Dolečková Hašová, Indruchová, Konstantinová, Dolečková SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 39.29 2.00
Hradilová, Klementová, Meravá, Vítková Hradilová, Klementová, Meravá, Vítková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prusenovská, Skřivánková, Paprskářová, Mojžíšová Prusenovská, Skřivánková, Paprskářová, Mojžíšová Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 36.41 7.00
2 Topičová, Dvořáková, Bílková, Sedlářová Topičová, Dvořáková, Bílková, Sedlářová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 37.76 5.00
3 Pavlíčková, Schestauberová, Sedláčková, Budíková Pavlíčková, Schestauberová, Sedláčková, Budíková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 38.20 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaďurová, Uhříčková, Hendrychová, Mlčúchová Vaďurová, Uhříčková, Hendrychová, Mlčúchová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 38.33 3.00
MS Manová, Svízelová, Pohunková, Sedlářová Manová, Svízelová, Pohunková, Sedlářová Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 33.03
MS Kadlčková, Pospíšková, Žandovská, Žůrová Kadlčková, Pospíšková, Žandovská, Žůrová TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 37.23
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Manová, Svízelová, Pohunková, Sedlářová Manová, Svízelová, Pohunková, Sedlářová Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 33.03
2 Fúsiková, Zavřelová, Bromová, Řezníčková Fúsiková, Zavřelová, Bromová, Řezníčková Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 34.30 11.00
3 Bojková, Zimčíková, Matoušková, Burdová Bojková, Zimčíková, Matoušková, Burdová TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 4 34.58
4 Ančíková, Hüsková, Škrabalová, Zapletalová Ančíková, Hüsková, Škrabalová, Zapletalová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 35.34 9.00
5 Andrýsková, Kopřivová, Chvilíčková, Slámová Andrýsková, Kopřivová, Chvilíčková, Slámová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 35.98 8.00
6 Prusenovská, Skřivánková, Paprskářová, Mojžíšová Prusenovská, Skřivánková, Paprskářová, Mojžíšová Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 36.41 7.00
7 Fárková, Hromadová, Chajdrnová, Nováková Fárková, Hromadová, Chajdrnová, Nováková SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 36.59 6.00
8 Kadlčková, Pospíšková, Žandovská, Žůrová Kadlčková, Pospíšková, Žandovská, Žůrová TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 37.23
9 Topičová, Dvořáková, Bílková, Sedlářová Topičová, Dvořáková, Bílková, Sedlářová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 37.76 5.00
10 Pavlíčková, Schestauberová, Sedláčková, Budíková Pavlíčková, Schestauberová, Sedláčková, Budíková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 38.20 4.00
11 Vaďurová, Uhříčková, Hendrychová, Mlčúchová Vaďurová, Uhříčková, Hendrychová, Mlčúchová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 38.33 3.00
12 Hašová, Indruchová, Konstantinová, Dolečková Hašová, Indruchová, Konstantinová, Dolečková SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 39.29 2.00
Hradilová, Klementová, Meravá, Vítková Hradilová, Klementová, Meravá, Vítková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 9.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,07 1,12 1,17 1,22 1,27 1,32 1,36 1,40 1,43 1,48 1,51 Body
1 Tibor FojtíkTibor Fojtík
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 6 PB 1.48 o o o o o o o o xo o xxx 11.00
2 Roman ZemekRoman Zemek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 11 SB 1.40 o o o o o o xo xo xxx 9.00
3 Jan BulíčekJan Bulíček
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 5 PB 1.40 o o o o o o xxo xo xxx 8.00
4 Adam HlavicaAdam Hlavica
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 7 PB 1.36 o o o o o xo xo xxx 7.00
5 Nicolas MusilNicolas Musil
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 8 PB 1.36 o o o o xo xo xxo xxx 6.00
6 Adam OtrusiníkAdam Otrusiník
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 10 PB 1.32 o o o o xxo xo xxx 5.00
7 Vít BačaVít Bača
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 4 PB 1.22 o o o o xxx 4.00
8 Vojta HlaváčekVojta Hlaváček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 1 PB 1.22 o o xxo xxo xxx 3.00
9 Václav OlivíkVáclav Olivík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 9 PB 1.17 o o xo xxx 2.00
10 Nguyen Quang MinhNguyen Quang Minh
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 3 PB 1.17 xo o xo xxx 1.00
11 Adam KrejčířAdam Krejčíř
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 2 PB 1.07 o xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 9.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,04 1,09 1,14 1,19 1,24 1,29 1,33 1,36 Body
1 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 7 SB 1.29 o o o xo o o xxx 11.00
2 Diana KatrňákováDiana Katrňáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 2 PB 1.29 o o o o o xxo xxx 9.00
3= Nikol PavlicováNikol Pavlicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 6 SB 1.24 - - o o o xxx 7.50
3= Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 9 SB 1.24 o o o o o xx 7.50
5 Julie FárkováJulie Fárková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 3 PB 1.19 o o o o xxx 6.00
6 Zuzana SchestauberováZuzana Schestauberová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 10 SB 1.19 o o o xo xxx 5.00
7 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 4 PB 1.19 o o o xxo xx 4.00
8= Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
09 8 PB 1.14 o o o xxx 2.50
8= Tereza DolečkováTereza Dolečková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
10 1 PB 1.14 o o o xxx 2.50
10 Natálie NovákováNatálie Nováková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 5 SB 1.04 o xxx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 9.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GureckýJan Gurecký
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 19 PB 4.72 +1.7 m/s 4.51  1,00 4.46  0,40 4.72  1,70 4.72 4.63  3,00 x 4.59  1,50 11.00
2 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 16 PB 4.55 +1.0 m/s 4.04  1,30 4.35  0,30 4.36  0,60 4.36 4.32  1,00 4.55  1,00 - 9.00
3 Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 7 PB 4.31 +1.1 m/s 3.54  0,60 x 4.19  1,40 4.19 4.31  1,10 4.00  0,40 4.22  1,40 8.00
4 Adam OtrusiníkAdam Otrusiník
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 12 PB 4.11 +1.3 m/s 3.76  0,20 3.96  2,40 3.07  0,80 3.96 3.80  0,90 4.11  1,30 3.73  1,00 7.00
5 Šimon KučeraŠimon Kučera
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 6 PB 4.09 +0.4 m/s 4.09  0,40 3.83  1,90 3.57  2,50 4.09 3.71  0,20 3.91  1,90 3.48  1,80 6.00
6 Ondřej VančíkOndřej Vančík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 15 PB 4.04 +1.2 m/s 4.03  0,90 3.92  0,80 3.91  0,50 4.03 3.83  1,00 4.04  1,20 4.00  0,40 5.00
7 Tomáš TurečekTomáš Tureček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 14 PB 3.94 +2.0 m/s 3.82  2,30 x 3.78  0,80 3.82 3.94  2,00 3.74  0,00 x 4.00
8 Nicolas MusilNicolas Musil
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 10 PB 3.87 +0.5 m/s 3.87  0,50 3.47  0,90 x 3.87 3.22  0,20 3.59  1,00 3.51  0,20 3.00
9 Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 9 PB 3.72 +0.9 m/s 3.72  0,90 3.59  1,50 3.54  0,80 3.72 2.00
10 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
AK KroměřížAK Kroměříž
08 2 PB 3.72 +0.3 m/s 3.72  0,30 x 3.51  1,30 3.72 1.00
11 Ondřej DohnalOndřej Dohnal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 3 PB 3.65 +1.0 m/s 3.65  1,00 3.45  0,20 3.16 3.65
12 Adam PetrželaAdam Petržela
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 13 PB 3.51 +0.9 m/s 2.74  1,30 3.35  1,30 3.51  0,90 3.51
13 Vojta HlaváčekVojta Hlaváček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 4 PB 3.39 +0.6 m/s x 3.39  0,60 3.26  0,70 3.39
14 Matěj MozgaMatěj Mozga
AK KroměřížAK Kroměříž
08 1 PB 3.17 +1.3 m/s 3.17  1,30 3.17  0,40 2.68  0,70 3.17
MS Dan NemravaDan Nemrava
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
07 11 PB 4.53 +0.8 m/s 4.53  0,80 4.41  1,20 4.52  0,10 4.53
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 9.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tina VaďurováTina Vaďurová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 3 PB 4.65 +1.9 m/s 4.65  1,90 3.74  0,90 3.80  1,70 4.65 - - - 11.00
2 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 36 4.52 +0.9 m/s 4.48  2,50 4.49  2,30 4.50  2,50 4.50 4.28  0,70 4.52  0,90 3.11  1,00 9.00
3 Tereza KozlováTereza Kozlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 2 PB 4.39 +1.4 m/s x 3.96  0,60 4.20  0,50 4.20 x 4.39  1,40 x 8.00
4 Nikol PavlicováNikol Pavlicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 22 PB 4.34 +1.2 m/s 4.12  2,90 x 4.34  1,20 4.34 4.06  2,00 4.32  1,30 x 7.00
5 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
08 10 4.31 +2.3 m/s 4.16 +1.9 m/s 4.13  1,30 4.31  2,30 4.16  1,90 4.31 4.12  0,80 3.81  2,40 4.09  1,00 6.00
6 Janika Elisabeth NovotnáJanika Elisabeth Novotná
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 20 PB 4.29 +2.0 m/s 4.29  2,00 3.80  0,90 3.98  1,60 4.29 x x x 5.00
7 Barbora HüskováBarbora Hüsková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 13 PB 4.26 +1.1 m/s 4.26  1,10 4.05  1,20 3.98  0,10 4.26 4.07  1,30 4.22  0,30 4.02  1,10 4.00
8 Lenka BílkováLenka Bílková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 6 PB 4.10 +1.6 m/s x 4.00  1,20 4.10  1,60 4.10 - - - 3.00
9 Anežka SvízelováAnežka Svízelová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
09 34 4.08 +0.5 m/s 3.67  0,10 4.08  0,50 x 4.08 2.00
10 Eliška BartíkováEliška Bartíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 5 PB 3.99 +1.1 m/s 3.99  1,10 3.81  1,60 3.91  1,70 3.99 1.00
11 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
09 35 3.95 +0.4 m/s 3.95  0,40 3.65  4,20 3.95  1,70 3.95
12 Kateřina HalováKateřina Halová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 32 PB 3.79 +0.8 m/s x 3.79  0,80 x 3.79
13 Eliška PáníkováEliška Páníková
AK KroměřížAK Kroměříž
09 21 3.77 +3.0 m/s 3.47 +1.2 m/s x 3.77  3,00 3.47  1,20 3.77
14 Simona PotykováSimona Potyková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 25 PB 3.74 +0.0 m/s 3.47  2,20 3.74  0,00 x 3.74
15 Sofie TaberySofie Tabery
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 27 3.67 +2.2 m/s 3.57 +0.5 m/s x 3.57  0,50 3.67  2,20 3.67
16 Pavlína HašováPavlína Hašová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 11 3.67 +2.5 m/s 3.44  3,00 3.40  2,40 3.67  2,50 3.67
17 Lucie PetrželováLucie Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 24 3.62 +2.3 m/s 3.58 +0.5 m/s 3.58  2,10 3.62  2,30 3.58  0,50 3.62
18 Klára AndrýskováKlára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 33 3.61 +2.6 m/s x 3.61  2,60 x 3.61
19 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
11 16 3.60 +2.4 m/s 3.18 +0.7 m/s 3.00  1,30 3.60  2,40 3.18  0,70 3.60
20 Karolína MlčúchováKarolína Mlčúchová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 18 SB 3.58 +1.8 m/s 3.58  1,80 3.56  2,00 3.27  0,50 3.58
21 Sabina MullerováSabina Mullerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 19 PB 3.56 +0.1 m/s 3.35  1,10 3.56  0,10 3.43  1,20 3.56
22 Lucie KukulkováLucie Kukulková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 17 PB 3.46 +0.5 m/s x 3.46  0,50 x 3.46
23 Ludmila PavlíčkováLudmila Pavlíčková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 23 SB 3.42 +0.5 m/s x x 3.42  0,50 3.42
24 Gabriela SvozilováGabriela Svozilová
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
08 26 3.17 +3.4 m/s 3.16 +0.7 m/s 3.17  3,40 3.16  0,70 3.00 3.17
25 Barbora ŽambochováBarbora Žambochová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 30 3.07 +2.7 m/s 3.05 +0.6 m/s 3.05  0,60 3.07  2,70 x 3.07
26 Valérie BurešováValérie Burešová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 9 PB 2.97 +1.0 m/s 2.97  1,00 2.72  1,00 2.67  2,40 2.97
27 Amélie BartůskováAmélie Bartůsková
AK KroměřížAK Kroměříž
08 1 PB 2.95 +0.0 m/s x 2.68  0,70 2.95  0,00 2.95
28 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 31 SB 2.93 +0.4 m/s 2.93  0,40 2.24  1,30 x 2.93
29 Nikola BrhelováNikola Brhelová
AK KroměřížAK Kroměříž
08 7 PB 2.88 +1.2 m/s 2.84  0,40 2.88  1,20 2.65  1,00 2.88
30 Natálie IndruchováNatálie Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
10 15 PB 2.80 +1.9 m/s 2.63  0,30 2.80  1,90 2.70  2,70 2.80
31 Marie ChalupováMarie Chalupová
AK KroměřížAK Kroměříž
09 14 2.73 +2.4 m/s 2.65 +0.6 m/s x 2.65  0,60 2.73  2,40 2.73
32 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
AK KroměřížAK Kroměříž
09 4 PB 2.70 +0.9 m/s 2.29  0,70 2.41  0,60 2.70  0,90 2.70
33 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
AK KroměřížAK Kroměříž
09 12 PB 2.60 +1.7 m/s x 2.43  1,70 2.60  1,70 2.60
34 Julie ZapletalováJulie Zapletalová
AK KroměřížAK Kroměříž
09 29 PB 2.23 +1.1 m/s x x 2.23  1,10 2.23
MS Patricie BurdováPatricie Burdová
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
05 8 4.44 +2.3 m/s 4.24 +0.2 m/s 4.24  0,20 4.44  2,30 4.03  1,70 4.44
Celkem 35 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 9.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie TaberySofie Tabery
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 14 PB 09.43 08.69 08.64 09.18 9.18 09.41 09.15 09.43 11.00
2 Ema MinaříkováEma Minaříková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 4 PB 09.26 x 08.39 08.79 8.79 07.88 08.88 09.26 9.00
3 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 10 PB 09.16 08.67 08.49 08.39 8.67 08.28 09.16 08.43 8.00
4 Janika Elisabeth NovotnáJanika Elisabeth Novotná
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 8 PB 09.02 08.31 07.91 08.24 8.31 08.07 08.82 09.02 7.00
5 Natálie VeseláNatálie Veselá
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 15 PB 08.26 07.24 08.26 07.54 8.26 07.23 07.78 07.83 6.00
6 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 13 PB 08.11 07.36 07.10 07.30 7.36 08.11 07.06 07.44 5.00
7 Sabina MullerováSabina Mullerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 7 PB 07.72 07.37 07.72 07.12 7.72 07.59 07.68 07.18 4.00
8 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 5 PB 07.09 06.39 07.09 06.31 7.09 06.43 06.93 06.57 3.00
9 Kateřina HalováKateřina Halová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 2 PB 06.91 05.41 06.70 06.91 6.91 2.00
10 Marianna SedlářováMarianna Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 12 PB 06.52 04.81 06.52 06.19 6.52 1.00
11 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
08 11 PB 06.21 06.21 05.85 05.48 6.21
12 Gabriela HašováGabriela Hašová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 3 PB 06.19 05.13 06.05 06.19 6.19
13 Lucie ČernáLucie Černá
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
09 1 PB 05.97 x 05.97 05.78 5.97
14 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
09 9 PB 05.77 05.77 05.41 05.08 5.77
15 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
09 6 PB 05.53 05.44 05.53 05.17 5.53
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 9.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicolas MusilNicolas Musil
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 8 PB 09.43 x 08.19 09.08 9.08 09.15 09.43 08.85 11.00
2 Tibor FojtíkTibor Fojtík
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 3 PB 09.18 08.71 09.18 09.06 9.18 09.05 08.54 08.37 9.00
3 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 13 PB 08.36 07.14 07.74 07.92 7.92 08.36 07.47 07.97 8.00
4 Matyáš MalýMatyáš Malý
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 7 PB 08.05 07.27 07.64 07.99 7.99 08.04 07.82 08.05 7.00
5 Maxim ŽitníkMaxim Žitník
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 11 PB 07.96 07.51 07.00 07.07 7.51 07.52 07.03 07.96 6.00
6 Jindřich HanáčekJindřich Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 4 PB 07.91 07.37 07.27 07.34 7.37 07.91 07.76 07.76 5.00
7 Nguyen Quang MinhNguyen Quang Minh
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 9 PB 07.59 07.20 x 07.59 7.59 07.52 07.59 07.19 4.00
8 Dominik KupkaDominik Kupka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 12 PB 07.51 07.51 07.46 07.10 7.51 07.10 06.49 06.75 3.00
9 Adam KrejčířAdam Krejčíř
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 5 PB 07.34 07.34 07.32 06.42 7.34 2.00
10 Jakub FabíkJakub Fabík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 2 PB 07.12 06.73 06.53 07.12 7.12 1.00
11 Prokop DřímalProkop Dřímal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 1 PB 05.65 05.30 05.65 04.33 5.65
12 Albert ŽallmannAlbert Žallmann
AK KroměřížAK Kroměříž
09 10 PB 04.60 04.60 04.24 04.35 4.60
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 9.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 1 PB 11.49 10.31 10.44 10.70 10.70 11.20 10.71 11.49
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 9.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KorvasAdam Korvas
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 11 PB 52.63 - 11.00
2 Matouš LiškaMatouš Liška
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 13 PB 52.29 - 9.00
3 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 5 PB 49.17 - 8.00
4 Jakub FabíkJakub Fabík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 7 PB 44.78 - 7.00
5 Jindřich HanáčekJindřich Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 8 PB 43.72 - 6.00
6 Radim MahďákRadim Mahďák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 24 PB 43.43 - 5.00
7 Prokop DřímalProkop Dřímal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 23 PB 41.30 - 4.00
8 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 2 PB 40.14 - 3.00
9 Filip OrbesFilip Orbes
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 17 PB 38.05 - 2.00
10 Tomáš TurečekTomáš Tureček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 20 PB 37.58 - 1.00
11 Denis NovotnýDenis Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
08 15 PB 36.70 -
12 Nguyen Quang MinhNguyen Quang Minh
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 19 PB 36.66 -
13 Vít BačaVít Bača
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 3 PB 35.84 -
14 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 16 PB 34.49 -
15 Šimon LiškaŠimon Liška
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
11 14 PB 32.86 -
16 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 10 PB 31.64 -
17 Maxim ŽitníkMaxim Žitník
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 22 PB 30.87 -
18 Vojta HlaváčekVojta Hlaváček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 9 PB 29.26 -
19 Martin RiškaMartin Riška
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 1 PB 25.75 -
20 Petr PavelecPetr Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 18 SB 24.34 -
21 Adam KrejčířAdam Krejčíř
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 12 PB 20.75 -
22 Albert ŽallmannAlbert Žallmann
AK KroměřížAK Kroměříž
09 21 PB 18.59 -
23 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 6 PB 13.33 -
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 9.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema MinaříkováEma Minaříková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 21 PB 41.88 - 11.00
2 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 14 SB 41.02 - 9.00
3 Alžběta VaněčkováAlžběta Vaněčková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 16 PB 38.11 - 8.00
4 Laura ZikováLaura Ziková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
08 19 PB 35.23 - 7.00
5 Liliana BudíkováLiliana Budíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 4 PB 33.75 - 6.00
6 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
09 20 31.32 - 5.00
7 Rozárka VymazalováRozárka Vymazalová
AK KroměřížAK Kroměříž
08 18 PB 31.08 - 4.00
8 Natálie VeseláNatálie Veselá
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 17 PB 30.38 - 3.00
9 Tereza SládečkováTereza Sládečková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 13 PB 30.25 - 2.00
10 Alžběta BílkováAlžběta Bílková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 3 PB 27.99 - 1.00
11 Pavlína HašováPavlína Hašová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 7 PB 27.75 -
12 Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
08 8 PB 27.33 -
13 Julie KlabalováJulie Klabalová
AK KroměřížAK Kroměříž
09 2 PB 26.69 -
14 Tereza DolečkováTereza Dolečková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
10 1 PB 26.04 -
15 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 6 PB 23.33 -
16 Natálie IndruchováNatálie Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
10 10 PB 22.40 -
17 Eliška PáníkováEliška Páníková
AK KroměřížAK Kroměříž
09 11 PB 21.92 -
18 Valérie BurešováValérie Burešová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 5 PB 18.80 -
19 Eliška ÚlehlováEliška Úlehlová
AK KroměřížAK Kroměříž
09 15 PB 17.90 -
20 Marie ChalupováMarie Chalupová
AK KroměřížAK Kroměříž
09 9 PB 14.21 -
MS Julie PospíškováJulie Pospíšková
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
06 12 PB 50.68 -
Celkem 21 závodníků