Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP Středočeského kraje družstev dorostenců a juniorů

Kolín (5. 6. 2021)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 12:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 10.93 11.00
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.08 9.00
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.63 7.00
4 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 11.75 6.00
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 11.92 4.00
6 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 12.08 1.00
7 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.19
8 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.23
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 12:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.59 8.00
2 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.88 5.00
3 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 11.94 3.00
4 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 12.07 2.00
5 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 12.39
6 František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 12.42
7 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 12.58
8 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 12.66
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 10.93 11.00
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.08 9.00
3 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.59 8.00
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.63 7.00
5 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 11.75 6.00
6 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.88 5.00
7 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 11.92 4.00
8 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 11.94 3.00
9 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 12.07 2.00
10 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 12.08 1.00
11 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.19
12 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.23
13 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 12.39
14 František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 12.42
15 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 12.58
16 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 12.66

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 12:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.07 11.00
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.18 9.00
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.30 8.00
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.47 7.00
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.48 6.00
6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 11.58 5.00
7 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 11.74 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 12:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 11.97 3.00
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.00 2.00
3 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.05 1.00
4 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 12.11
5 8 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 12.17
6 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 12.36
7 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 12.97
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.6.2021 - 12:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 12.10
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 12.19
3 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 12.35
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.59
5 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 12.88
MS Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.07
Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 5.6.2021 - 12:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.07
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.52
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.67
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.76
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.19
6 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.21
7 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.49
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.07 11.00
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.18 9.00
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.30 8.00
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.47 7.00
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.48 6.00
6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 11.58 5.00
7 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 11.74 4.00
8 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 11.97 3.00
9 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.00 2.00
10 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.05 1.00
11 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.07
12 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 12.10
13 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 12.11
14 8 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 12.17
15 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 12.19
16 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 12.35
17 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 12.36
18 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.52
19 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.59
20 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.67
21 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.76
22 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 12.88
23 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 12.97
24 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.07
25 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.19
26 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.21
27 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.49
Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNF

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 13:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 22.22 11.00
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.26 9.00
3 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.77 8.00
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 24.20 5.00
Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 13:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 23.93 7.00
2 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.17 6.00
3 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 24.46 4.00
4 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.64 3.00
5 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.49
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.6.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 24.83 2.00
2 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 25.47 1.00
3 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 26.00
4 21 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.14
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 26.18
6 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 27.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 22.22 11.00
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.26 9.00
3 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.77 8.00
4 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 23.93 7.00
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.17 6.00
6 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 24.20 5.00
7 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 24.46 4.00
8 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.64 3.00
9 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 24.83 2.00
10 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 25.47 1.00
11 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 26.00
12 21 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.14
13 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 26.18
14 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.49
15 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 27.23
Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 DNF

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 13:55) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.72 11.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.04 9.00
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.20 6.50
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 24.49
5 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.08 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 13:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 25.36 4.00
2 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 25.55 3.00
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 26.68
Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 5.6.2021 - 13:55) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 24.00 8.00
2 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.32 1.00
3 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 26.49
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 26.62
MS Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 26.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.6.2021 - 13:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.20 6.50
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.60 2.00
3 David MachálekDavid Machálek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.77
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.06
5 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.23
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.72 11.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.04 9.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 24.00 8.00
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.20 6.50
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.20 6.50
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 24.49
7 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.08 5.00
8 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 25.36 4.00
9 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 25.55 3.00
10 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.60 2.00
11 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.32 1.00
12 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 26.49
13 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 26.62
14 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 26.68
15 David MachálekDavid Machálek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.77
16 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 26.80
17 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.06
18 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.23
19 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.66
Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNF

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 50.57 11.00
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 50.80 9.00
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 51.28 8.00
Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 52.49 7.00
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 57.05 6.00
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.06 5.00
4 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 58.57 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 50.57 11.00
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 50.80 9.00
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 51.28 8.00
4 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 52.49 7.00
5 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 57.05 6.00
6 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.06 5.00
7 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 58.57 4.00
Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 53.72 9.00
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 54.92 8.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 55.50 6.00
4 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 56.15 5.00
5 Filip KonečnýFilip Konečný 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.07 1.00
6 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 60.61
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 52.48 11.00
2 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.48 7.00
3 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 56.91 4.00
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 57.38 3.00
5 33 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 58.56 2.00
6 14 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 60.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 52.48 11.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 53.72 9.00
3 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 54.92 8.00
4 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.48 7.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 55.50 6.00
6 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 56.15 5.00
7 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 56.91 4.00
8 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 57.38 3.00
9 33 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 58.56 2.00
10 Filip KonečnýFilip Konečný 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.07 1.00
11 14 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 60.12
12 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 60.61

800 m - Junioři

(so, 5.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:01.28 11.00
2 12 Michal PernerMichal Perner 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:02.16 9.00
3 27 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:16.62 8.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:02.39 11.00
2 21 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:02.91 9.00
3 33 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 2:10.76 8.00
4 2 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:17.14 7.00
5 5 Václav VlasákVáclav Vlasák 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:29.15 6.00
6 8 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 2:29.47 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 5.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 4:08.94 11.00
2 2 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 6:11.84 9.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 4:03.74 11.00
2 22 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 4:19.21 9.00
3 11 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 4:23.86 8.00
4 33 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:41.98 7.00
5 5 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 4:43.37 6.00
6 15 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 5:00.58 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 5.6.2021 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10:50.12 11.00
2 21 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11:08.83 9.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 10:22.75 11.00
2 12 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 10:54.05 9.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 5.6.2021 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.06 11.00
2 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 16.09 9.00
3 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16.50 8.00
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 17.75 7.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 11:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.26 11.00
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.28 9.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 15.68 8.00
4 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 16.92 7.00
5 Filip KonečnýFilip Konečný 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 19.87 6.00
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.14 11.00
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 41.32 9.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 41.53 8.00
4 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 45.44 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 44.13 7.00
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 49.39 5.00
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 51.07 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.14 11.00
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 41.32 9.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 41.53 8.00
4 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 44.13 7.00
5 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 45.44 6.00
6 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 49.39 5.00
7 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 51.07 4.00

400 m překážek (0.91) - Junioři

(so, 5.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 55.58 11.00
2 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 61.13 9.00
3 2 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 84.70 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 5.6.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brát, Konvalina, Severa, Soukal Brát, Konvalina, Severa, Soukal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 45.19 11.00
2 Mrázek, Rothanzl, Stehno, Perner Mrázek, Rothanzl, Stehno, Perner TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.79 9.00
3 Hovorka, Suchánek, Tyrpekl, Vopařil Hovorka, Suchánek, Tyrpekl, Vopařil TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 47.98 8.00
Antoš, Gross, Čurda, Dvorčuk Antoš, Gross, Čurda, Dvorčuk Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Vinduška, Novák, Kratochvíl Svoboda, Vinduška, Novák, Kratochvíl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 44.18 11.00
2 Dvořák, Hudeček, Kulhánek, Ullman Dvořák, Hudeček, Kulhánek, Ullman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 44.19 9.00
3 Hořejš, Pernica, Peroutka, Novák Hořejš, Pernica, Peroutka, Novák TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 48.18 8.00
4 Douděra, Hála, Nedvěd, Malina Douděra, Hála, Nedvěd, Malina TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.20 7.00
5 14 Vyleťal, Vlasák, Sitek, Konečný Vyleťal, Vlasák, Sitek, Konečný TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 50.12 6.00
6 Blažek, Horáček, Jakoubek, Petržálek Blažek, Horáček, Jakoubek, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 50.16 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 5.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 SB 1.65 11.00
2 27 Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 PB 1.65 9.00
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 SB 1.55 8.00
4 Jan BrátJan Brát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 PB 1.50 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 PB 1.80 11.00
2 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3 SB 1.75 9.00
3 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 PB 1.55 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 5.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
MS Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1 SB 3.10
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 3.20 11.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 SB 3.00 9.00
3= Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 5 PB 2.60 7.50
3= Adam KočkaAdam Kočka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 SB 2.60 7.50
Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 NM
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 5.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 SB 6.38 +0.6 m/s 11.00
2 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 10 6.34 +1.3 m/s 9.00
3 Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 9 5.98 +0.0 m/s 8.00
4 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 SB 5.83 +0.0 m/s 7.00
5 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 7 PB 5.75 +0.0 m/s 6.00
6 Ondřej HudecOndřej Hudec
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 6 SB 5.50 -0.7 m/s 5.00
7 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 SB 5.48 -1.1 m/s 4.00
8 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 SB 5.45 +0.0 m/s 3.00
9 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 8 5.20 -1.1 m/s 2.00
10 Matěj SeveraMatěj Severa
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 SB 4.74 +0.0 m/s 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 PB 6.22 +0.0 m/s 11.00
2 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 5.65 -1.1 m/s 9.00
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 5 PB 5.63 +1.6 m/s 8.00
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 4 SB 5.35 +0.2 m/s 7.00
5 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 SB 5.34 -0.3 m/s 6.00
6 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 8 5.11 +1.2 m/s 5.00
7 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 PB 5.10 -2.1 m/s 4.00
8 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 SB 4.86 +0.2 m/s 3.00
Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 NM
Celkem 9 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 5.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1 PB 11.62 -0.4 m/s 11.00
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 13.17 +0.4 m/s 11.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 SB 12.46 +0.6 m/s 9.00
3 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 PB 11.94 +0.0 m/s 8.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 11 13.74 11.00
2 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 10 PB 13.19 9.00
3 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 5 SB 12.73 8.00
4 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 12.43 7.00
5 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 11.61 6.00
6 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 SB 10.13 5.00
7 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 PB 09.77 4.00
8 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3 PB 09.73 3.00
9 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 PB 08.74 2.00
10 Matěj PtáčníkMatěj Ptáčník
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 2 PB 07.89 1.00
Teodor MannTeodor Mann
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 1 DNS
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 5.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 PB 13.64 11.00
2 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 13.10 9.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 SB 11.73 8.00
4 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 PB 11.47 7.00
5 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 SB 09.53 6.00
6 27 Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 PB 09.14 5.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 13 PB 41.36 11.00
2 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 8 PB 40.70 9.00
3 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 PB 39.70 8.00
4 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10 SB 38.10 7.00
5 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 11 PB 35.97 6.00
6 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 14 33.18 5.00
7 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 PB 29.11 4.00
8 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 PB 27.26 3.00
9 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 9 23.23 2.00
10 Matěj PtáčníkMatěj Ptáčník
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3 PB 21.55 1.00
11 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 5 PB 21.48
12 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4 PB 21.18
13 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1 PB 18.42
Teodor MannTeodor Mann
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 2 DNS
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 5.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 7 SB 43.30 11.00
2 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 40.03 9.00
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 37.47 8.00
4 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 PB 37.26 7.00
5 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 PB 34.46 6.00
6 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 PB 34.22 5.00
7 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 SB 24.22 4.00
8 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1 PB 15.17 3.00
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 PB 59.73 11.00
2 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 PB 51.14 9.00
3 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 PB 40.97 8.00
4 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 SB 33.82 7.00
5 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1 PB 20.92 6.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 5.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 PB 59.31 11.00
2 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 PB 56.76 9.00
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 38.04 8.00
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 SB 37.37 7.00
5 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 PB 34.97 6.00
6 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 SB 33.30 5.00
7 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 PB 29.80 4.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 PB 51.19 11.00
2 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 PB 40.43 9.00
3 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 7 PB 39.79 8.00
4 David MachálekDavid Machálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 PB 36.30 7.00
5 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3 PB 31.83 6.00
6 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 SB 30.30 5.00
7 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1 PB 29.67 4.00
8 5 Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 6 PB 19.35 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 5.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 PB 42.73 11.00
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 PB 38.50 9.00
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 37.66 8.00
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1 PB 24.95 7.00
Celkem 4 závodníků