Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (29. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 16:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.34 11.00
2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 07.62 9.00
3 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.74 8.00
4 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 07.91 7.00
5 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 08.23 3.00
6 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.25 2.00
7 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 11.86
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 16:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 08.15 6.00
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 08.16 4.00
3 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.26 1.00
4 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.39
5 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.40
6 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 29.6.2021 - 16:30) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.38
2 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 08.46
3 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.47
4 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.71
5 Antonín SkácelAntonín Skácel 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 08.71
6 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.07
7 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.10
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 29.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.16 5.00
2 Nick KloučekNick Klouček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.37
3 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.95
4 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.97
5 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.03
6 Ondřej KovalčíkOndřej Kovalčík 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 09.54
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 16:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.12 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.19 9.00
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.19 8.00
4 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.24 7.00
5 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.30 6.00
6 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.35 5.00
7 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.37 4.00
8 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.60 1.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 16:20) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 08.50 3.00
2 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 08.69
3 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.73
4 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.76
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.76
6 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.77
7 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.85
8 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.88
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 29.6.2021 - 16:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.60 1.50
2 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.62
3 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 08.70
4 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.71
5 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.91
6 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 09.09
7 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.10
Kristýna MentzikováKristýna Mentziková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 29.6.2021 - 16:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.62
2 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.77
3 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.84
4 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.88
5 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.00
6 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.43
Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla TP předčasný start
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 29.6.2021 - 16:20) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.84
2 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.01
3 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.08
4 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.21
5 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.26
6 Kristýna BodišováKristýna Bodišová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.27
7 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.37
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 29.6.2021 - 16:20) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.21
2 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.33
3 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.39
4 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.39
5 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.60
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 29.6.2021 - 16:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KašákováNatálie Kašáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.40
2 Karolína NárodováKarolína Národová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.54
3 Tereza VilčkováTereza Vilčková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 09.59
4 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.77
5 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 09.91
6 Bára HatlapatkováBára Hatlapatková 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 10.10
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.26
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 18:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 17.19 11.00
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 18.07 9.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 18.46 7.00
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 19.03 6.00
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.52 5.00
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 19.53 4.00
7 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 19.71 2.00
8 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 20.38
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 18.44 8.00
2 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 19.62 3.00
3 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 20.12
4 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 20.43
5 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 20.50
6 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 20.52
7 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 20.54
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 29.6.2021 - 18:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 20.10 1.00
2 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 20.30
3 Nick KloučekNick Klouček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 20.68
4 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 21.08
5 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 22.06
6 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.27
7 Ondřej KovalčíkOndřej Kovalčík 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 24.29
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 18:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 19.33 11.00
2 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 19.84 9.00
3 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.96 8.00
4 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 19.97 7.00
5 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 20.32 6.00
6 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 20.35 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 18:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 20.76 4.00
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 20.81 3.00
3 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 20.93 1.00
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 21.13
5 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.56
6 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 21.67
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.64
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 29.6.2021 - 18:20) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 20.91 2.00
2 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 21.42
3 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 21.76
4 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.99
5 Kristýna BodišováKristýna Bodišová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.14
6 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 22.34
7 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 22.44
8 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.52
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 29.6.2021 - 18:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.74
2 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 22.01
3 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.00
4 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 23.71
5 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 24.12
6 Karolína NárodováKarolína Národová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 24.27
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci

(út, 29.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 39.53 11.00
2 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 42.33 9.00
3 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 42.82 8.00
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 44.45 7.00
5 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.86 6.00
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 46.13 5.00
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 42.94 11.00
2 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.66 9.00
3 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 43.95 8.00
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 44.16 7.00
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 45.94 4.00
6 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 46.97 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 44.22 6.00
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.43 5.00
3 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 47.08 2.00
4 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 48.77 1.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci

(út, 29.6.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 2:19.61 11.00
2 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 2:20.75 9.00
3 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:24.84 8.00
4 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 2:28.41 7.00
5 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 2:29.87 6.00
6 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 2:30.20 5.00
7 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 2:32.66 4.00
8 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:35.17 3.00
9 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:35.26 2.00
10 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 2:46.91 1.00
Poznámky:
400m: 1:10.41 SČ:2 600m: 1:46.08 SČ:2
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:24.21 11.00
2 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:30.21 9.00
3 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:35.19 8.00
4 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 2:35.22 7.00
5 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 2:40.53 6.00
6 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:44.13 5.00
7 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10 PB 2:45.67 4.00
MS Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:48.96
9 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 PB 2:56.93 3.00
10 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 3:01.72 2.00
Poznámky:
400m: 1:11:33 SČ:1 600m: 1:47.33 SČ:1
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 29.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:29.03 11.00
2 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 4:44.56 9.00
3 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 4:47.56 8.00
4 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 5:08.24 7.00
5 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:28.79 6.00
6 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 5:32.23 5.00
7 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:36.35 4.00
Poznámky:
400m: 1:12.70 SČ: 9 800m: 2:26.07 SČ: 9 1200m: 3:38.44 SČ: 9
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:16.10 11.00
2 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:42.67 9.00
3 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:45.92 8.00
4 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:49.92 7.00
5 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 5:56.07 6.00
6 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:58.75 5.00
7 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 12 6:01.29 4.00
8 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 6:01.77 3.00
9 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 6:06.20 2.00
10 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 6:07.48 1.00
11 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 6:08.75
12 Eliška KřiváEliška Křivá 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 6:50.32
Poznámky:
400m: 1:24.05 SČ: 1 800m: 2:49.92 SČ: 1 1200m: 4:14.44 SČ: 1
Celkem 12 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(út, 29.6.2021 - 15:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 14.64 11.00
2 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.10 9.00
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.12 8.00
4 Oliver SysloOliver Syslo 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 16.14 7.00
5 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 16.45 6.00
6 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 16.59 5.00
7 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 16.96 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.09 11.00
2 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 16.26 9.00
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 16.71 8.00
4 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 17.73 5.00
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.84 4.00
Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 17.09 7.00
2 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 PB 17.70 6.00
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.88 3.00
4 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 18.22 2.00
Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DQ
Poznámky:
3. dráha DQ - 22.6.2
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci

(út, 29.6.2021 - 18:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 28.53 11.00
2 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 28.62 9.00
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 31.01 8.00
4 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 32.50 7.00
5 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 33.49 6.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 17:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 31.19 9.00
2 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 31.27 8.00
3 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 33.40 7.00
4 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 33.87 6.00
5 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 35.82 4.00
6 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 36.57 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 17:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 30.78 11.00
2 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 35.46 5.00
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 36.73 2.00
4 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 36.84 1.00
Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 DNF
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(út, 29.6.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:47.34 11.00
2 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 5:01.46 9.00
3 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 5:23.80 8.00
4 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:43.94 7.00
Poznámky:
400m: 1:15.07 SČ: 2 800m: 2:32.63 SČ: 2 1200m: 3.50.94 SČ: 2
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:31.44 11.00
2 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:38.57 9.00
3 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:41.86 8.00
4 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 5:58.38 7.00
5 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 6:11.27 6.00
6 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 6:35.72 5.00
7 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 6:35.98 4.00
8 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 6:44.85 3.00
Poznámky:
400m: 1:23.58 SČ: 7 800m: 2:52.93 SČ: 7 1200m: 4:24.56 SČ: 3
Celkem 8 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(út, 29.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šoltys, Borunský, Štencel, Ceplý Šoltys, Borunský, Štencel, Ceplý TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 2:52.46 11.00
2 Charvátek, Stanovský, Šeděnka, Jarolím Charvátek, Stanovský, Šeděnka, Jarolím Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:56.51 9.00
3 Bordovský, Volný, Kučerka, Uher Bordovský, Volný, Kučerka, Uher Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 2:57.74 8.00
4 Kajzar, Turek, Mitrenga, Folwarczny Kajzar, Turek, Mitrenga, Folwarczny TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:57.98 7.00
5 Andrle, Habura, Harazim, Sůra Andrle, Habura, Harazim, Sůra TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 2:58.75 6.00
6 Číhal, Tylšar, Stöcker, Kovařčík Číhal, Tylšar, Stöcker, Kovařčík SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 3:03.94 5.00
7 Kalus, Káňa, Komárek, Mendel Kalus, Káňa, Komárek, Mendel TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 3:04.85 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václavíková, Kolčářová, Bystřičanová, Bartoňová Václavíková, Kolčářová, Bystřičanová, Bartoňová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:03.77 11.00
2 Valíková, Bradová, Steuerová, Nováková Valíková, Bradová, Steuerová, Nováková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:07.71 9.00
3 Jurošová, Zahradníková, Kokořová, Hrušková Jurošová, Zahradníková, Kokořová, Hrušková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:16.46 8.00
4 Cetlová, Kolenovská, Králová, Křempková Cetlová, Kolenovská, Králová, Křempková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:17.22 7.00
5 Šímová, Stryková, Machková, Olivíková Šímová, Stryková, Machková, Olivíková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:17.51 6.00
6 Spálová, Krchová, Křivá, Pekárková Spálová, Krchová, Křivá, Pekárková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:31.10 5.00
Belásová, Brozdová, Nieciąg, Malatinská Belásová, Brozdová, Nieciąg, Malatinská TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNF
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 29.6.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 7 1.73 11.00
2 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 2 1.55 9.00
3 Matěj BorunskýMatěj Borunský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 1 1.50 8.00
4 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 5 1.45 7.00
5 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 1.40 6.00
6 Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 6 1.40 5.00
7 Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 1.35 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 1.51 11.00
2 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 1.48 9.00
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 1 1.45 8.00
4 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 1.40 7.00
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 1.40 6.00
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 1.30 5.00
7 Julie PobořilováJulie Pobořilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 1.30 4.00
Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 6 NM
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žáci

(út, 29.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,50 2,70 2,90 3,10 3,30 3,46 3,56 3,61 3,66 3,71 3,76 3,81 3,86 Body
1 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 3.70 11.00
2 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 2 3.20 9.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 1 3.00 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,10 2,30 2,50 2,66 2,71 2,76 2,81 2,86 2,91 2,96 Body
1 Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 7 2.91 11.00
MS Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 1 PB 2.66
3= Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 5 2.50 8.50
3= Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 6 2.50 8.50
5 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 4 2.30 7.00
MS Gabriela PilnáGabriela Pilná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 PB 2.30
7 Petra VitovskáPetra Vitovská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 3 1.90 6.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 29.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 10 5.56 +0.0 m/s 11.00
2 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 11 5.30 -0.3 m/s 9.00
3 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 9 4.89 +0.3 m/s 8.00
4 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 2 4.70 -0.6 m/s 7.00
5 Lukáš KomárekLukáš Komárek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 7 4.44 +0.3 m/s 6.00
6 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 4 4.39 +0.3 m/s 5.00
7 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 6 4.13 +0.4 m/s 4.00
8 Jan MendelJan Mendel
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 3 4.11 -0.3 m/s 3.00
9 Aleš HaburaAleš Habura
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 8 3.88 +0.6 m/s 2.00
10 Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 3.78 +0.6 m/s 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 4.97 -0.7 m/s 11.00
2 Vendula BekováVendula Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 27 4.73 -1.2 m/s 9.00
3 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 29 4.73 -0.3 m/s 8.00
4 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 4.67 -2.1 m/s 7.00
5 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 31 4.64 -0.5 m/s 6.00
6 Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 24 4.58 -0.7 m/s 5.00
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 20 4.54 -2.0 m/s 4.00
8 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
06 2 4.54 -1.3 m/s 3.00
9 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 30 4.39 -0.8 m/s 2.00
10 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25 4.38 -1.9 m/s 1.00
11 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 22 4.33 -0.6 m/s
12 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 14 4.28 -0.8 m/s
13 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 26 4.26 -1.2 m/s
14 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 23 4.26 -2.3 m/s
15 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 28 4.24 -1.7 m/s
16 Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 19 4.15 -0.8 m/s
17 Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 13 4.11 -1.4 m/s
18 Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 17 4.06 -0.6 m/s
19 Nikol KernováNikol Kernová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 3 4.00 -0.9 m/s
20 Tereza VilčkováTereza Vilčková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 7 3.95 -1.3 m/s
21 Julie PobořilováJulie Pobořilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 9 3.95 -2.0 m/s
22 Karolína KavanováKarolína Kavanová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 16 3.92 -1.8 m/s
23 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 11 3.92 -1.0 m/s
24 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 12 3.91 -0.5 m/s
25 Nela BradováNela Bradová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 21 3.83 -0.7 m/s
26 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 3.73 -1.9 m/s
27 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 4 3.63 -1.5 m/s
28 Eliška KřiváEliška Křivá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 3.50 -1.7 m/s
Kateřina PilchováKateřina Pilchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 6 NM
Celkem 29 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 11.26 11.00
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 10 PB 10.40 9.00
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 11 10.09 8.00
4 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 10.07 7.00
MS Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 PB 09.57
6 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 13 09.36 6.00
7 Kristýna MatulováKristýna Matulová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 8 SB 08.50 5.00
8 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 08.50 4.00
9 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 7 PB 07.85 3.00
10 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 1 PB 07.23 2.00
11 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 6 07.10 1.00
12 Alžběta WestováAlžběta Westová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 4 PB 06.86
13 Nikola ValentováNikola Valentová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 5 PB 06.44
14 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 PB 06.22
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 29.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 10 11.83 11.00
2 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 11 11.69 9.00
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 8 10.71 8.00
4 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 9 10.61 7.00
5 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 10.30 6.00
6 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 10.27 5.00
7 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 4 09.49 4.00
8 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 08.75 3.00
9 Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 5 07.37 2.00
10 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 2 06.86 1.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 15 35.64 11.00
2 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 27.90 9.00
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 10 24.48 8.00
4 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 11 24.45 7.00
5 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 24.27 6.00
6 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 24.09 5.00
7 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 12 23.60 4.00
8 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 2 23.51 3.00
9 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 21.76 2.00
10 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 19.52 1.00
11 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 5 18.24
12 Nikola ValentováNikola Valentová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 6 17.02
13 Romana SalajováRomana Salajová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 4 16.76
14 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 1 15.49
15 Kristýna MatulováKristýna Matulová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 3 12.50
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 29.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 2 31.56 11.00
2 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 1 29.31 9.00
3 Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 27.54 8.00
4 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 8 27.22 7.00
5 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 25.99 6.00
6 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 23.78 5.00
7 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 4 23.12 4.00
8 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 5 19.00 3.00
9 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 3 17.04 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 8 34.42 11.00
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 32.44 9.00
3 Kristýna MatulováKristýna Matulová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 2 28.06 8.00
4 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 25.21 7.00
5 Romana SalajováRomana Salajová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 5 24.49 6.00
6 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 3 24.17 5.00
7 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 4 23.92 4.00
8 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 6 23.07 3.00
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(út, 29.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 30.31 11.00
2 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 30.09 9.00
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 5 29.64 8.00
4 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 9 28.21 7.00
5 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 6 26.44 6.00
6 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 3 21.85 5.00
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 21.55 4.00
8 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 18.95 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 34.60 11.00
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 20 32.60 9.00
3 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 18 31.73 8.00
4 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 13 31.46 7.00
5 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 19 31.30 6.00
6 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 31.16 5.00
7 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 30.76 4.00
8 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 30.55 3.00
9 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 16 29.36 2.00
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 28.92 1.00
11 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 10 26.47
12 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 7 26.00
13 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 25.95
14 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 11 25.72
15 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 23.88
16 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 8 23.70
17 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 2 22.37
18 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 6 15.02
19 Kateřina PilchováKateřina Pilchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3 14.46
20 Bára HatlapatkováBára Hatlapatková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
08 5 12.07
21 Nikola ValentováNikola Valentová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 4 08.73
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 29.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 17 46.27 11.00
2 Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 11 36.97 9.00
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 35.18 8.00
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 16 34.20 7.00
5 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 15 33.12 6.00
6 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 12 32.29 5.00
7 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 13 31.53 4.00
8 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 31.49 3.00
9 Tomáš VolnýTomáš Volný
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 5 30.48 2.00
10 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 25.87 1.00
11 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 10 25.12
12 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 24.97
13 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 23.71
14 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 7 21.92
15 Petr StanovskýPetr Stanovský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 20.95
16 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 18.89
Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 4 NM
Celkem 17 závodníků