2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK
Ostrava - Vítkovice (29. 6. 2021)150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 29.6.2021 - 18:30) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 17.19 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava A | 5 | 18.07 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | TJ Sokol Opava A | 3 | 18.46 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | 19.03 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.52 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 19.53 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Viktor SůraViktor Sůra | 06 | TJ Sokol Opava A | 2 | 19.71 | 2.00 | |||||||||||||
8 | Jan ČíhalJan Číhal | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 8 | 20.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 18:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 18.44 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 5 | 19.62 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Martin HorákMartin Horák | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | 20.12 | ||||||||||||||
4 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | 20.43 | ||||||||||||||
5 | Tomáš HarazimTomáš Harazim | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | 20.50 | ||||||||||||||
6 | Jan MendelJan Mendel | 06 | TJ Sokol Opava B | 3 | 20.52 | ||||||||||||||
7 | Kryštof KáňaKryštof Káňa | 06 | TJ Sokol Opava B | 2 | 20.54 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 29.6.2021 - 18:30) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KomárekLukáš Komárek | 06 | TJ Sokol Opava B | 2 | 20.10 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Prokop HolušaProkop Holuša | 07 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 20.30 | ||||||||||||||
3 | Nick KloučekNick Klouček | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | 20.68 | ||||||||||||||
4 | Miroslav AndrleMiroslav Andrle | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | 21.08 | ||||||||||||||
5 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 22.06 | ||||||||||||||
6 | Oliver KajzarOliver Kajzar | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | 23.27 | ||||||||||||||
7 | Ondřej KovalčíkOndřej Kovalčík | 07 | Atletika Havířov 1965 | 8 | 24.29 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 17.19 | 11.00 | |||
2 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava A | 5 | 18.07 | 9.00 | |||
3 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 18.44 | 8.00 | |||
4 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | TJ Sokol Opava A | 3 | 18.46 | 7.00 | |||
5 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | 19.03 | 6.00 | |||
6 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.52 | 5.00 | |||
7 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 19.53 | 4.00 | |||
8 | Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 5 | 19.62 | 3.00 | |||
9 | Viktor SůraViktor Sůra | 06 | TJ Sokol Opava A | 2 | 19.71 | 2.00 | |||
10 | Lukáš KomárekLukáš Komárek | 06 | TJ Sokol Opava B | 2 | 20.10 | 1.00 | |||
11 | Martin HorákMartin Horák | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | 20.12 | ||||
12 | Prokop HolušaProkop Holuša | 07 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 20.30 | ||||
13 | Jan ČíhalJan Číhal | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 8 | 20.38 | ||||
14 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | 20.43 | ||||
15 | Tomáš HarazimTomáš Harazim | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | 20.50 | ||||
16 | Jan MendelJan Mendel | 06 | TJ Sokol Opava B | 3 | 20.52 | ||||
17 | Kryštof KáňaKryštof Káňa | 06 | TJ Sokol Opava B | 2 | 20.54 | ||||
18 | Nick KloučekNick Klouček | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | 20.68 | ||||
19 | Miroslav AndrleMiroslav Andrle | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | 21.08 | ||||
20 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 22.06 | ||||
21 | Oliver KajzarOliver Kajzar | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | 23.27 | ||||
22 | Ondřej KovalčíkOndřej Kovalčík | 07 | Atletika Havířov 1965 | 8 | 24.29 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 29.6.2021 - 18:20) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 19.33 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 19.84 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.96 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 19.97 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | Atletika Havířov 1965 | 1 | 20.32 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 20.35 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 18:20) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 20.76 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 20.81 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Bára VodákováBára Vodáková | 06 | Atletika Havířov 1965 | 1 | 20.93 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 21.13 | ||||||||||||||
5 | Vendula BekováVendula Beková | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 21.56 | ||||||||||||||
6 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava | 8 | 21.67 | ||||||||||||||
7 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 22.64 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 29.6.2021 - 18:20) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. B | 1 | 20.91 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 8 | 21.42 | ||||||||||||||
3 | Barbora AdámkováBarbora Adámková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 21.76 | ||||||||||||||
4 | Eliška KřempkováEliška Křempková | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 21.99 | ||||||||||||||
5 | Kristýna BodišováKristýna Bodišová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 22.14 | ||||||||||||||
6 | Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 22.34 | ||||||||||||||
7 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava B | 2 | 22.44 | ||||||||||||||
8 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 22.52 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (út, 29.6.2021 - 18:20) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 21.74 | ||||||||||||||
2 | Nikol KernováNikol Kernová | 07 | TJ Sokol Opava B | 4 | 22.01 | ||||||||||||||
3 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 23.00 | ||||||||||||||
4 | Hana KřivákováHana Křiváková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.71 | ||||||||||||||
5 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 24.12 | ||||||||||||||
6 | Karolína NárodováKarolína Národová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. B | 8 | 24.27 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 19.33 | 11.00 | |||
2 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 19.84 | 9.00 | |||
3 | Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.96 | 8.00 | |||
4 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 19.97 | 7.00 | |||
5 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | Atletika Havířov 1965 | 1 | 20.32 | 6.00 | |||
6 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 20.35 | 5.00 | |||
7 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 20.76 | 4.00 | |||
8 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 20.81 | 3.00 | |||
9 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. B | 1 | 20.91 | 2.00 | |||
10 | Bára VodákováBára Vodáková | 06 | Atletika Havířov 1965 | 1 | 20.93 | 1.00 | |||
11 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 21.13 | ||||
12 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 8 | 21.42 | ||||
13 | Vendula BekováVendula Beková | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 21.56 | ||||
14 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava | 8 | 21.67 | ||||
15 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 21.74 | ||||
16 | Barbora AdámkováBarbora Adámková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 21.76 | ||||
17 | Eliška KřempkováEliška Křempková | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 21.99 | ||||
18 | Nikol KernováNikol Kernová | 07 | TJ Sokol Opava B | 4 | 22.01 | ||||
19 | Kristýna BodišováKristýna Bodišová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 22.14 | ||||
20 | Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková | 07 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 22.34 | ||||
21 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava B | 2 | 22.44 | ||||
22 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 22.52 | ||||
23 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 22.64 | ||||
24 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 23.00 | ||||
25 | Hana KřivákováHana Křiváková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.71 | ||||
26 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 24.12 | ||||
27 | Karolína NárodováKarolína Národová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. B | 8 | 24.27 |