Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Večerní mítink 100m, 200, 1500m, oštěp, disk,výška

Stříbro (5. 6. 2021)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 5.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:01.63
2 13 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 PB 4:04.77
3 16 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 16 4:04.89
4 1 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 4:05.70
5 9 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 4:06.36
6 20 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20 PB 4:09.24
7 6 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 4:10.52
8 17 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 PB 4:10.94
9 8 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 4:11.39
10 12 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 PB 4:12.01
11 11 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 4:12.23
12 14 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14 PB 4:13.09
13 18 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18 PB 4:13.57
14 7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:14.89
15 10 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10 4:16.10
16 2 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:16.84
17 19 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 19 4:19.69
18 5 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 4:20.57
19 15 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 PB 4:26.27
3 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (so, 5.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:19.93
2 15 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 4:22.48
3 12 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 4:31.42
4 13 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 4:32.50
5 14 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 4:36.78
6 10 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 4:42.62
7 16 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 5:01.77
8 8 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 5:07.64
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:01.63
2 13 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 PB 4:04.77
3 16 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 16 4:04.89
4 1 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 4:05.70
5 9 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 4:06.36
6 20 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20 PB 4:09.24
7 6 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 4:10.52
8 17 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 PB 4:10.94
9 8 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 4:11.39
10 12 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 PB 4:12.01
11 11 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 4:12.23
12 14 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14 PB 4:13.09
13 18 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18 PB 4:13.57
14 7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:14.89
15 10 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10 4:16.10
16 2 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:16.84
17 19 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 19 4:19.69
18 4 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:19.93
19 5 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 4:20.57
20 15 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 4:22.48
21 15 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 PB 4:26.27
22 12 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 4:31.42
23 13 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 4:32.50
24 14 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 4:36.78
25 10 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 4:42.62
26 16 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 5:01.77
27 8 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 5:07.64
3 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF

1500 m - Ženy

(so, 5.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 14 4:52.01
2 3 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 5:01.91
3 15 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 5:03.74
4 20 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 5:04.24
5 12 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 5:06.66
6 16 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 5:08.82
7 4 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12 PB 5:11.97
8 18 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 SB 5:15.05
9 1 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 PB 5:16.73
10 17 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 5:17.14
11 8 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 5:41.06
12 13 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 5:51.04
13 6 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13 5:54.38
19 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Celkem 14 závodníků