Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Krajské soutěže družstev staršího žactva Olomouckého kraje

Hranice (3. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 15:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 07.66 11.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83 9.00
3 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.92 8.00
4 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 07.93 7.00
5 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.97 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 15:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 08.07 5.00
2 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.29 4.00
3 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 08.38 2.00
4 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.69 1.00
5 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.74
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 15:35) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KuráčJakub Kuráč 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.71
2 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.84
3 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 09.09
4 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.17
5 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.60
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 3.6.2021 - 15:35) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MacourekJan Macourek 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.37 3.00
2 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.75
3 Martin TomešMartin Tomeš 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 09.06
4 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 09.12
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 07.66 11.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83 9.00
3 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.92 8.00
4 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 07.93 7.00
5 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.97 6.00
6 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 08.07 5.00
7 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.29 4.00
8 Jan MacourekJan Macourek 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.37 3.00
9 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 08.38 2.00
10 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.69 1.00
11 Jakub KuráčJakub Kuráč 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.71
12 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.74
13 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.75
14 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.84
15 Martin TomešMartin Tomeš 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 09.06
16 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 09.09
17 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 09.12
18 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.17
19 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.60

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 15:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.02 11.00
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.05 9.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 08.29 8.00
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.39 7.00
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.55 5.50
6 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.64 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 15:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 08.55 5.50
2 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 08.62 4.00
3 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.70 2.00
4 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.80
5 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.84
6 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 09.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 15:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 08.78
2 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 08.85
3 Vanessa KovaříkováVanessa Kovaříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.87
4 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 PB 08.88
5 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 09.11
6 Karolína ZelinkováKarolína Zelinková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.37
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 3.6.2021 - 15:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 08.72 1.00
2 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 SB 09.26
3 Veronika VítkováVeronika Vítková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 09.35
4 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 09.42
5 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 09.47
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 3.6.2021 - 15:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PaarováNikol Paarová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 09.75
2 Tereza KubátováTereza Kubátová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 09.82
3 Terezie PiňosováTerezie Piňosová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 09.84
4 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.99
5 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.02 11.00
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.05 9.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 08.29 8.00
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.39 7.00
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.55 5.50
5 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 08.55 5.50
7 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 08.62 4.00
8 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.64 3.00
9 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.70 2.00
10 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 08.72 1.00
11 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 08.78
12 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.80
13 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.84
14 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 08.85
15 Vanessa KovaříkováVanessa Kovaříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.87
16 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 PB 08.88
17 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 09.11
18 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 SB 09.26
19 Veronika VítkováVeronika Vítková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 09.35
20 Karolína ZelinkováKarolína Zelinková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.37
21 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 09.39
22 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 09.42
23 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 09.47
24 Nikol PaarováNikol Paarová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 09.75
25 Tereza KubátováTereza Kubátová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 09.82
26 Terezie PiňosováTerezie Piňosová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 09.84
27 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.99
28 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.20

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 17:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 17.99 11.00
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 18.06 9.00
3 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 18.28 8.00
4 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 18.50 7.00
5 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 18.73 6.00
6 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 PB 18.92 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 19.23 4.00
2 Richard HorákRichard Horák 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 PB 19.39 3.00
3 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 20.05 2.00
4 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 21.67
5 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 22.43
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 20.74 1.00
2 Michal BálintMichal Bálint 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 21.48
3 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 22.70
4 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.57
5 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 24.62
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 17.99 11.00
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 18.06 9.00
3 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 18.28 8.00
4 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 18.50 7.00
5 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 18.73 6.00
6 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 PB 18.92 5.00
7 13 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 19.23 4.00
8 Richard HorákRichard Horák 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 PB 19.39 3.00
9 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 20.05 2.00
10 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 20.74 1.00
11 Michal BálintMichal Bálint 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 21.48
12 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 21.67
13 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 22.43
14 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 22.70
15 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.57
16 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 24.62

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 18.99 11.00
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 19.68 9.00
3 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 20.02 8.00
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 20.52 7.00
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 20.89 5.00
6 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 20.60 6.00
2 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 PB 21.01 4.00
3 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 PB 21.21 3.00
4 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.33 2.00
5 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 21.44 1.00
6 Nela HamalováNela Hamalová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 23.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.53
2 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.54
3 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 21.73
4 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.45
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 3.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 21.63
2 Vanessa KovaříkováVanessa Kovaříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 21.78
3 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 22.57
4 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 22.67
5 Karolína ZelinkováKarolína Zelinková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 22.74
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 3.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 22.64
MS Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 23.03
3 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 23.13
4 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 23.56
5 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 24.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 18.99 11.00
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 19.68 9.00
3 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 20.02 8.00
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 20.52 7.00
5 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 20.60 6.00
6 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 20.89 5.00
7 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 PB 21.01 4.00
8 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 PB 21.21 3.00
9 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.33 2.00
10 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 21.44 1.00
11 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.53
12 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.54
13 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 21.63
14 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 21.73
15 Vanessa KovaříkováVanessa Kovaříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 21.78
16 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.45
17 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 22.57
18 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 22.64
19 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 22.67
20 Karolína ZelinkováKarolína Zelinková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 22.74
21 Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 23.03
22 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 23.13
23 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.28
24 Nela HamalováNela Hamalová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 23.39
25 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 23.56
26 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 24.85

300 m - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 38.39 11.00
2 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 39.96 9.00
3 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 42.99 8.00
4 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 49.42 7.00
5 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.18 6.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 42.30 11.00
2 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 43.16 9.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 43.39 8.00
4 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 45.33 7.00
5 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 46.92 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 47.44 4.00
2 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 47.77 3.00
3 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 48.80 1.00
4 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 50.00
5 Eliška BeštováEliška Beštová 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 54.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.6.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 47.28 5.00
2 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 PB 47.85 2.00
3 Agatha ChytilováAgatha Chytilová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 49.33
4 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 49.73
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 42.30 11.00
2 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 43.16 9.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 43.39 8.00
4 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 45.33 7.00
5 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 46.92 6.00
6 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 47.28 5.00
7 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 47.44 4.00
8 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 47.77 3.00
9 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 PB 47.85 2.00
10 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 48.80 1.00
11 Agatha ChytilováAgatha Chytilová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 49.33
12 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 49.73
13 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 50.00
14 Eliška BeštováEliška Beštová 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 54.82

800 m - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:20.50 11.00
2 12 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:23.26 9.00
3 11 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:27.16 8.00
4 14 Jan FaltýnekJan Faltýnek 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 2:32.07 7.00
5 15 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 2:33.71 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 4:47.46 11.00
2 14 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:54.71 9.00
3 13 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 4:56.36 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně

(čt, 3.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 5:17.23 11.00
2 2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 5:27.01 9.00
3 10 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 PB 5:38.73 8.00
4 6 Lenka JílkováLenka Jílková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 5:39.62 7.00
5 8 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 5:56.22 6.00
6 11 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 5:56.71 5.00
7 4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 6:02.69 4.00
8 3 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 6:04.10 3.00
9 7 Sofie JungmannováSofie Jungmannová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 6:10.99 2.00
10 9 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 6:31.55 1.00
11 12 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11 6:37.01
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 15:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 14.00 11.00
2 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 14.47 9.00
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 14.72 8.00
4 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.45 7.00
5 Richard KoláčekRichard Koláček 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 17.69 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 14.99 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 16.22 9.00
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.54 8.00
4 11 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 17.01 7.00
5 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 17.19 6.00
Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 18.42 5.00
2 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 18.84 4.00
3 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 19.01 3.00
4 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 20.11 2.00
5 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 20.86 1.00
6 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 20.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 14.99 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 16.22 9.00
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.54 8.00
4 11 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 17.01 7.00
5 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 17.19 6.00
6 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 18.42 5.00
7 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 18.84 4.00
8 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 19.01 3.00
9 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 20.11 2.00
10 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 20.86 1.00
11 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 20.89
Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 16:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 28.71 11.00
2 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 31.06 9.00
3 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 31.90 8.00
4 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 35.56 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 16:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 32.75 7.00
2 Richard KoláčekRichard Koláček 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 33.16 6.00
3 Štěpán PiňosŠtěpán Piňos 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 35.24 5.00
4 Samuel JuricaSamuel Jurica 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 39.67 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 28.71 11.00
2 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 31.06 9.00
3 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 31.90 8.00
4 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 32.75 7.00
5 Richard KoláčekRichard Koláček 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 33.16 6.00
6 Štěpán PiňosŠtěpán Piňos 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 35.24 5.00
7 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 35.56 4.00
8 Samuel JuricaSamuel Jurica 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 39.67 3.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 16:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 29.56 11.00
2 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 32.39 9.00
3 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 33.02 8.00
4 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 34.84 7.00
5 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 35.28 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 16:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 35.81 5.00
2 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 39.93 4.00
3 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 45.06 3.00
Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 29.56 11.00
2 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 32.39 9.00
3 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 33.02 8.00
4 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 34.84 7.00
5 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 35.28 6.00
6 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 35.81 5.00
7 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 39.93 4.00
8 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 45.06 3.00
Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNF

4 x 60 m - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hus, Losík, Pelcl, Schwarz Hus, Losík, Pelcl, Schwarz Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 29.63 11.00
2 Kloc, Moučka, Koláček, Závodský Kloc, Moučka, Koláček, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 31.16 9.00
3 Bílek, Kotyza, Krobot, Špička Bílek, Kotyza, Krobot, Špička Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 31.82 8.00
4 11 Nesvadba, Mondek, Horák, Spurný Nesvadba, Mondek, Horák, Spurný AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 32.16 7.00
5 Kuráč, Malíček, Špička, Tomeš Kuráč, Malíček, Špička, Tomeš Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 33.59 6.00
6 Bakala, Najer, Krejčí, Polychros Bakala, Najer, Krejčí, Polychros Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.81 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žandová, Vepřeková, Berková, Kohoutková Žandová, Vepřeková, Berková, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 31.01 11.00
2 Stejskalová, Šafářová, Šinclová, Utěšená Stejskalová, Šafářová, Šinclová, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 31.88 9.00
3 Komínková, Žáková, Burešová, Němcová Komínková, Žáková, Burešová, Němcová Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 33.91 5.00
4 Haitlová, Kročová, Stržínková, Švánová Haitlová, Kročová, Stržínková, Švánová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 34.65 4.00
5 Kvíčalová, Janáková, Zatloukalová, Derychová Kvíčalová, Janáková, Zatloukalová, Derychová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 35.01 3.00
6 Šváčková, Sommerová, Kubátová, Hradilová Šváčková, Sommerová, Kubátová, Hradilová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 36.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švejkovská, Sýkorová, Sikorová, Žouželková Švejkovská, Sýkorová, Sikorová, Žouželková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 32.31 8.00
2 Zapletalová, Zelinková, Michalusová, Míčková Zapletalová, Zelinková, Michalusová, Míčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 33.42 7.00
3 Juránková, Rendová, Nesvadbová, Kochwasserová Juránková, Rendová, Nesvadbová, Kochwasserová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 33.89 6.00
4 Klimčáková, Nováčková, Novotná, Havlíčková Klimčáková, Nováčková, Novotná, Havlíčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 35.40 2.00
5 Piňosová, Paarová, Krajíčková, Chapčáková Piňosová, Paarová, Krajíčková, Chapčáková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.64 1.00
6 Hrubanová, Chytilová, Kučerová, Vítková Hrubanová, Chytilová, Kučerová, Vítková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 35.80
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žandová, Vepřeková, Berková, Kohoutková Žandová, Vepřeková, Berková, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 31.01 11.00
2 Stejskalová, Šafářová, Šinclová, Utěšená Stejskalová, Šafářová, Šinclová, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 31.88 9.00
3 Švejkovská, Sýkorová, Sikorová, Žouželková Švejkovská, Sýkorová, Sikorová, Žouželková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 32.31 8.00
4 Zapletalová, Zelinková, Michalusová, Míčková Zapletalová, Zelinková, Michalusová, Míčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 33.42 7.00
5 Juránková, Rendová, Nesvadbová, Kochwasserová Juránková, Rendová, Nesvadbová, Kochwasserová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 33.89 6.00
6 Komínková, Žáková, Burešová, Němcová Komínková, Žáková, Burešová, Němcová Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 33.91 5.00
7 Haitlová, Kročová, Stržínková, Švánová Haitlová, Kročová, Stržínková, Švánová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 34.65 4.00
8 Kvíčalová, Janáková, Zatloukalová, Derychová Kvíčalová, Janáková, Zatloukalová, Derychová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 35.01 3.00
9 Klimčáková, Nováčková, Novotná, Havlíčková Klimčáková, Nováčková, Novotná, Havlíčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 35.40 2.00
10 Piňosová, Paarová, Krajíčková, Chapčáková Piňosová, Paarová, Krajíčková, Chapčáková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.64 1.00
11 Hrubanová, Chytilová, Kučerová, Vítková Hrubanová, Chytilová, Kučerová, Vítková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 35.80
12 Šváčková, Sommerová, Kubátová, Hradilová Šváčková, Sommerová, Kubátová, Hradilová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 36.81

skok vysoký - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 Body
1 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 1 PB 1.74 - - - - - - o o o o o o o xo o xxo xxo xxx 11.00
2 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4 SB 1.60 - - - - o o o o o xo o xxo xxx 9.00
3 Štěpán PiňosŠtěpán Piňos
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 3 PB 1.54 o o - o xo o xo xo xo o xxx 8.00
Radim ŠvubRadim Švub
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 5 NM - xxx
Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 NM - - - - - - xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 3.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 Body
1 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 5 SB 1.49 - - - - o o xo o xo xxx 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 9 SB 1.46 - - - - o o o o xxx 9.00
3 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2 PB 1.46 - - - - o o xo xo xxx 8.00
4 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 7 PB 1.40 - o o o xo xo xxx 7.00
5 Barbora MinxováBarbora Minxová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 SB 1.35 o o o o o xxx 6.00
6 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 8 PB 1.35 o o o o xo xxx 5.00
7 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 3 SB 1.35 o o o xo xxo xxx 4.00
8 Eva ChapčákováEva Chapčáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 SB 1.30 o o o o xxx 3.00
9= Jana MichalusováJana Michalusová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 12 SB 1.30 - - o xo xxx 1.50
9= Nela HamalováNela Hamalová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1 PB 1.30 o o o xo xxx 1.50
11= Leona StržínkováLeona Stržínková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 10 SB 1.20 xo o xxx
11= Anna NěmcováAnna Němcová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 11 PB 1.20 xo o xxx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3.20 - - - - - - o - o - o o xxx 11.00
2 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 PB 2.70 - - o o o o o o xxx 9.00
3 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2.20 o o xo xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(čt, 3.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 10 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 SB 2.40 o o o o xo o xxx 11.00
2 Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 SB 2.40 o o o xxo o xo xxx 9.00
3 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 PB 2.30 xo o o o o xxx 8.00
4 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 PB 2.20 o o o xo xxx 7.00
5 8 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 SB 2.10 o o o xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 15 PB 5.70 +1.8 m/s 5.00  0,10 5.35  0,70 5.57  1,50 5.57 5.62  3,40 5.62  0,00 5.70  1,80 11.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 17 PB 5.65 +1.7 m/s x 5.32  0,30 5.65  1,70 5.65 - - - 9.00
3 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 16 PB 5.11 +0.3 m/s 4.63  -0,40 4.74  0,30 4.71  0,70 4.74 x 4.92  0,40 5.11  0,30 8.00
4 Jan MacourekJan Macourek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1 PB 4.82 +0.8 m/s 4.71  0,60 4.51  -0,30 x 4.71 4.58  1,40 4.33  1,50 4.82  0,80 7.00
5 Josef MalíčekJosef Malíček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 14 4.39 +2.4 m/s 4.28 +1.7 m/s 4.13  -0,10 4.09  0,90 3.93  2,80 4.13 4.39  2,40 4.28  1,70 x 6.00
6 14 Jan FaltýnekJan Faltýnek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 3 SB 4.35 -0.1 m/s 4.35  -0,10 3.98  -0,10 4.15  0,00 4.35 x - - 5.00
7 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 10 PB 4.28 -1.3 m/s 3.93  1,90 3.84  1,20 4.28  -1,30 4.28 4.02  0,70 - 4.00  2,20 4.00
8 Martin TomešMartin Tomeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 SB 4.18 -0.4 m/s 3.83  1,10 3.74  -2,50 4.18  -0,40 4.18 3.47  1,30 4.10  1,90 3.95  -0,10 3.00
9 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 12 4.06 +1.9 m/s 4.06  1,90 4.04  0,00 3.86  2,00 4.06 2.00
10 Jan ŠebestaJan Šebesta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 PB 3.88 +0.0 m/s 3.88  0,00 3.61  -0,30 3.80  1,60 3.88 1.00
11 Daniel UlmanDaniel Ulman
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 9 PB 3.80 +1.6 m/s x 3.80  1,60 3.52  -1,50 3.80
12 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 SB 3.77 +0.7 m/s 3.51  1,30 3.77  0,70 3.52  0,40 3.77
13 Jakub KuráčJakub Kuráč
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 3.60 +2.0 m/s 2.96  1,20 3.17  0,20 3.60  2,00 3.60
14 Tobias NajerTobias Najer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 6 PB 3.48 +1.4 m/s 3.48  1,40 3.34  0,30 3.25  0,30 3.48
15 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 3.37 -0.1 m/s 3.37  -0,10 x x 3.37
16 Václav BakalaVáclav Bakala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 2 SB 3.21 +0.1 m/s 3.21  0,10 3.13  -0,60 x 3.21
Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 NM x x x -
Tobiáš KrčTobiáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 NM - x x -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 3.6.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 15 PB 5.00 +0.2 m/s 4.80  -0,50 4.78  0,40 4.71  0,90 4.80 4.77  2,70 4.73  1,30 5.00  0,20 11.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 20 4.75 +0.4 m/s 4.71  1,10 4.54  -0,10 4.72  -0,60 4.72 x x 4.75  0,40 9.00
3 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 14 SB 4.73 +1.6 m/s 4.47  -0,30 4.53  0,80 4.58  -1,30 4.58 4.73  1,60 4.60  -1,20 4.56  0,80 8.00
4 Anna ŽouželkováAnna Žouželková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 16 PB 4.60 +1.1 m/s 4.47  0,90 4.51  0,90 4.38  -1,40 4.51 4.46  1,00 4.60  1,10 x 7.00
5 2 Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 1 SB 4.57 +0.0 m/s 4.40  -0,60 4.54  1,50 4.57  0,00 4.57 4.37  0,70 x x 6.00
6 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 9 PB 4.54 +1.0 m/s 3.89  0,90 4.54  1,00 4.48  0,40 4.54 x 4.43  1,70 x 5.00
7 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 SB 4.44 +0.7 m/s 4.44  0,70 x 3.89  -0,20 4.44 4.22  1,10 x 4.00  1,00 4.00
8 Julie BurešováJulie Burešová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 2 PB 4.34 -1.1 m/s 4.18  -0,60 3.93  0,50 4.34  -1,10 4.34 3.63  1,50 4.25  2,10 4.06  0,50 3.00
9 Lucie SkařupováLucie Skařupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 18 PB 4.33 -1.0 m/s 4.33  -1,00 x 4.32  0,20 4.33 2.00
10 Barbora BürglováBarbora Bürglová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3 SB 4.33 +1.4 m/s 4.26  -0,10 4.33  1,40 4.06  -0,30 4.33 1.00
11 Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 11 PB 4.33 +0.7 m/s 4.20  -0,30 4.33  0,70 4.18  1,00 4.33
12 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 19 4.26 -0.3 m/s 4.08  1,50 4.26  -0,30 x 4.26
13 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 10 PB 4.25 +0.8 m/s 4.07  -2,00 4.25  0,80 4.07  0,40 4.25
14 Tereza HaitlováTereza Haitlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 17 SB 4.04 +0.4 m/s x 3.69  0,80 4.04  0,40 4.04
15 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 4 SB 3.99 -0.4 m/s x 3.99  -0,40 x 3.99
16 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 PB 3.69 -0.4 m/s x 3.69  -0,40 3.55  0,90 3.69
17 7 Sofie JungmannováSofie Jungmannová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 SB 3.68 -0.5 m/s 3.66  -1,00 3.68  -0,50 3.46  -1,10 3.68
18 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 13 SB 3.66 -0.4 m/s 3.62  0,40 2.10  0,90 3.66  -0,40 3.66
19 Veronika VítkováVeronika Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 12 PB 3.66 +0.0 m/s 3.61  1,00 3.66  0,00 x 3.66
20 Pavlína KučerováPavlína Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 8 PB 3.54 +0.8 m/s 3.50  0,80 3.54  0,80 3.40  -0,50 3.54
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 3.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 3 PB 10.85 x 10.39 10.85 10.85 10.68 x x
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 3.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 15 PB 10.88 09.20 09.73 08.68 9.73 x 09.90 10.88 11.00
2 Tereza KappelováTereza Kappelová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
06 10 PB 08.70 07.75 08.70 08.52 8.70 08.64 07.80 08.22 9.00
3 Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 12 PB 08.54 07.78 08.02 08.39 8.39 08.54 08.03 08.45 8.00
4 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2 PB 08.40 07.90 08.40 07.13 8.40 08.36 08.21 08.33 7.00
5 Darina GaniecováDarina Ganiecová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 7 SB 07.58 07.34 06.39 07.50 7.50 07.00 07.58 07.02 6.00
6 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 6 PB 07.51 x 06.28 07.20 7.20 06.76 07.51 07.07 5.00
7 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 14 SB 07.23 x 06.23 07.23 7.23 06.64 06.67 06.60 4.00
8 Nela HamalováNela Hamalová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1 PB 07.20 06.35 03.82 07.20 7.20 06.55 06.88 06.64 3.00
9 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 5 PB 06.44 04.97 05.75 06.44 6.44 2.00
10 Barbora MinxováBarbora Minxová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 13 PB 06.40 05.96 06.40 05.64 6.40 1.00
11 Aneta JanákováAneta Janáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 9 PB 06.21 05.96 05.87 06.21 6.21
12 Eva ChapčákováEva Chapčáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 8 PB 05.77 05.77 05.27 05.54 5.77
Pavlína KučerováPavlína Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 11 NM x - - -
MS Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 4 PB 06.78 06.65 06.34 06.78 6.78
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 11 10.61 09.83 09.79 10.05 10.05 10.09 10.61 10.34 11.00
2 Daniel UlmanDaniel Ulman
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 10 PB 10.04 09.01 09.09 09.07 9.09 09.56 10.04 09.62 9.00
3 Michal BálintMichal Bálint
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1 PB 09.19 08.46 08.58 08.40 8.58 08.02 08.66 09.19 8.00
4 Štěpán PiňosŠtěpán Piňos
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 8 PB 08.76 08.29 08.46 08.76 8.76 08.02 07.09 07.78 7.00
5 Tobiáš KrčTobiáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 PB 08.70 07.11 07.70 07.95 7.95 - 08.70 08.16 6.00
6 Marek MoudrýMarek Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 PB 08.65 08.31 08.65 08.53 8.65 08.48 08.58 08.65 5.00
7 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 PB 07.96 07.47 07.96 07.15 7.96 4.00
8 Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 PB 07.50 07.05 x 05.88 7.05 07.50 06.56 06.63 3.00
9 Lukáš KrčLukáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 3 PB 05.78 05.78 05.37 05.62 5.78 2.00
10 Tobias NajerTobias Najer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 6 PB 05.76 05.75 05.76 05.61 5.76 1.00
11 Šimon RozehnalŠimon Rozehnal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 9 PB 05.59 05.32 05.59 05.30 5.59
Celkem 11 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 3.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 PB 23.78 - 11.00
2 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 PB 23.35 - 9.00
3 Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 SB 21.44 - 8.00
4 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 PB 20.41 - 7.00
5 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 16.38 - 6.00
MS Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 PB 16.51 -
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 SB 27.34 - 11.00
2 Lukáš KrčLukáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 PB 19.00 - 9.00
3 Daniel MoučkaDaniel Moučka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 PB 17.57 - 8.00
4 Šimon RozehnalŠimon Rozehnal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 PB 16.36 - 7.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(čt, 3.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 PB 27.55 -
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 3.6.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 SB 25.69 11.00
2 Eliška BundilováEliška Bundilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 PB 18.10 9.00
3 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 PB 12.93 8.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel JuricaSamuel Jurica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 PB 16.19 - 11.00
2 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1 SB 15.35 - 9.00
3 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 PB 09.46 - 8.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 3.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 4 PB 37.27 37.27 36.45 35.31 37.27 34.04 34.58 35.61 11.00
2 8 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 6 SB 28.31 x 26.51 25.99 26.51 28.31 28.29 26.30 9.00
3 Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 11 PB 27.52 x 25.29 27.33 27.33 x 25.48 27.52 8.00
4 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 PB 26.47 26.47 25.54 23.70 26.47 24.42 22.66 24.72 7.00
5 Nela DerychováNela Derychová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 PB 25.42 24.85 23.82 21.73 24.85 25.42 23.89 21.41 6.00
6 Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 5 PB 25.29 23.96 21.33 x 23.96 25.05 25.29 20.85 5.00
7 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 9 PB 24.79 21.30 23.35 24.79 24.79 22.09 x 20.80 4.00
8 9 Zuzana SalajováZuzana Salajová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 10 PB 24.25 23.98 24.25 23.75 24.25 23.50 x 23.96 3.00
9 Darina GaniecováDarina Ganiecová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 3 SB 20.68 20.68 17.79 19.58 20.68 2.00
10 Barbora BürglováBarbora Bürglová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 1 SB 20.03 18.49 18.72 20.03 20.03 1.00
11 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 8 PB 16.64 16.64 15.40 15.31 16.64
12 12 Tereza VavříkováTereza Vavříková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 12 PB 11.25 x x 11.25 11.25
Tereza KubátováTereza Kubátová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 7 NM x x x -
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 3.6.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 PB 38.67 37.38 38.67 37.09 38.67 36.90 33.53 33.98 11.00
2 Richard HorákRichard Horák
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 PB 34.65 27.55 22.78 x 27.55 26.08 28.21 34.65 9.00
3 Albert KlocAlbert Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 PB 32.29 25.35 28.77 30.93 30.93 25.43 32.29 28.42 8.00
4 Marek MoudrýMarek Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 PB 29.33 23.28 28.75 24.32 28.75 28.27 27.46 29.33 7.00
5 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 PB 27.39 27.39 20.74 19.08 27.39 24.87 24.97 21.39 6.00
6 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 26.56 23.79 25.83 25.97 25.97 26.56 26.17 22.07 5.00
7 13 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 PB 26.10 24.68 22.82 26.10 26.10 25.37 25.00 22.91 4.00
8 Daniel MoučkaDaniel Moučka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 PB 25.58 25.38 21.87 21.84 25.38 25.58 x 23.76 3.00
9 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 PB 25.26 25.26 24.83 23.29 25.26 - - - 2.00
Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 NM x x x -
Celkem 10 závodníků