Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (5. 9. 2021)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.9.2021 - 10:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.19 q
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.12 q
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.13 q
MS Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 12.29
5 Lukáš MachorekLukáš Machorek 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 13.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.9.2021 - 10:15) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 11.90 q
2 Lukáš FrancLukáš Franc 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.16 q
3 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.36 q
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.19 q
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 11.90 q
3 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.12 q
4 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.13 q
5 Lukáš FrancLukáš Franc 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.16 q
6 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 12.29
7 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.36 q
8 Lukáš MachorekLukáš Machorek 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 13.91

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.9.2021 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 11.01 7.00
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 SB 11.63 5.00
3 Lukáš FrancLukáš Franc 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 SB 11.91 4.00
4 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 11.95 3.00
5 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 12.01 2.00
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 12.06 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 10:10) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.03 9.00
2 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12.29 7.00
3 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.34 6.00
4 Jakub MizeraJakub Mizera 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 12.35 5.00
5 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.56 4.00
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.72 3.00
7 Matyáš BakrlíkMatyáš Bakrlík 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.78 2.00
Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DQ
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 10:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.63 9.00
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 12.66 7.00
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 12.86 6.00
4 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.32 5.00
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.58 4.00
6 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 13.91 3.00
7 Pavla SajdlováPavla Sajdlová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 14.35 2.00
8 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 14.49 1.00
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.9.2021 - 10:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.56 QA
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.90 QA
3 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.49 QA
4 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 14.59 qB
Karla CikánkováKarla Cikánková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.9.2021 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.81 QA
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.11 QA
3 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.58 QA
4 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 13.65 qB
5 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 14.25 qB
6 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 14.37 qB
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.56 QA
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.81 QA
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.90 QA
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.11 QA
5 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.49 QA
6 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.58 QA
7 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 13.65 qB
8 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 14.25 qB
9 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 14.37 qB
10 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 14.59 qB
Karla CikánkováKarla Cikánková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNF

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 5.9.2021 - 11:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 12.49 9.00
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 12.75 7.00
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.92 6.00
4 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 SB 13.40 5.00
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.41 4.00
6 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 SB 13.47 3.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.9.2021 - 11:25) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 13.63 2.00
2 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 14.14 1.00
Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 DNS
Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 14:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 23.85 7.00
MS Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 24.65
3 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.22 5.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 14:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 23.51 9.00
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 23.84 7.00
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 23.90 6.00
4 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.70 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 14:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 24.02 5.00
2 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 24.59 4.00
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.13 3.00
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.46 2.00
5 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 26.17
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 23.51 9.00
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 23.84 7.00
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 23.90 6.00
4 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 24.02 5.00
5 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 24.59 4.00
6 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.13 3.00
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.46 2.00
8 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.70 1.00
9 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 26.17

200 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 13:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 26.16 9.00
2 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 28.00 7.00
3 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 30.84 6.00
4 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 31.21 5.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 13:40) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.96 9.00
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.48 7.00
3 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 27.45 6.00
4 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 28.21 5.00
5 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 28.70 4.00
6 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 29.48 3.00
7 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 30.00 2.00
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 53.81 7.00
2 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 55.08 5.00
3 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 56.58 4.00
Jan ApolenJan Apolen 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DQ
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 52.19 9.00
2 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 53.52 7.00
3 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 54.53 6.00
4 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 56.59 5.00
5 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 57.34 4.00
6 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 58.53 3.00
7 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 58.70 2.00
8 Pavel KulíkPavel Kulík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 59.67 1.00
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.27
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 62.21 9.00
3 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 62.26 7.00
4 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 68.24 6.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 61.49 9.00
2 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 66.51 7.00
3 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 67.64 6.00
4 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 68.90 5.00
5 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 69.20 4.00
6 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 71.09 3.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 2:01.78 7.00
2 Jan ApolenJan Apolen 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 PB 2:02.02 5.00
3 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 2:08.74 4.00
4 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:10.34 3.00
5 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 PB 2:18.37 2.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:01.18 9.00
2 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:02.32 7.00
3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 2:02.33 6.00
MS Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:07.84
5 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:14.92 5.00
MS Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:18.73
7 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 SB 2:19.33 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sabina StrachováSabina Strachová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 2:38.16 9.00
2 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 2:38.70 7.00
3 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 2:38.77 6.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:43.19 9.00
2 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 2:54.43 7.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 4:16.30 7.00
2 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 4:27.47 5.00
3 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 4:35.82 4.00
MS Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 4:36.29
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 4:32.34 9.00
2 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 4:41.17 7.00
3 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 4:50.60 6.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 5:17.38 9.00
2 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 5:59.64 7.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Eliška BorlováEliška Borlová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 15:02.67
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena KostkováAlena Kostková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11:36.93 9.00
2 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 13:12.74 7.00
3 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 13:26.02 6.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 10:55) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 15.60 9.00
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 15.88 7.00
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 16.41 6.00
4 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 17.41 5.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 10:45) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.99
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 15.83 9.00
3 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.05 7.00
4 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.39 6.00
5 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 18.67 3.00
Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 10:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 17.03 5.00
2 Anna RejhováAnna Rejhová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 17.50 4.00
3 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 19.38 2.00
4 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 20.20 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.99
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 15.83 9.00
3 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.05 7.00
4 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.39 6.00
5 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 17.03 5.00
6 Anna RejhováAnna Rejhová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 17.50 4.00
7 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 18.67 3.00
8 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 19.38 2.00
9 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 20.20 1.00
Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNF

110 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 11:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.08 7.00
Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNF
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 11:05) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 15.39 9.00
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 16.69 7.00
3 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 18.16 6.00
4 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 20.89 5.00
Celkem 4 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 40.17 9.00
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 40.82 7.00
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 42.56 6.00
4 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 42.70 5.00
5 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 43.20 4.00
6 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 44.12 3.00
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 45.26
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 45.76 9.00
3 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 48.71 7.00
4 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 48.72 6.00
5 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 50.04 5.00
6 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 50.25 4.00
7 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 51.23 3.00
8 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 52.05 2.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 61.94 7.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 66.77 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schubert, Stránský, Štancl, Velička Schubert, Stránský, Štancl, Velička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 45.56 7.00
2 Kováč, Ficaj, Fúsek, Machorek Kováč, Ficaj, Fúsek, Machorek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 65.72 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jehlička, Koravský, Princ, Zajíček Jehlička, Koravský, Princ, Zajíček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 45.96 9.00
2 Jech, Kadlec, Němec, Wolf Jech, Kadlec, Němec, Wolf AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 46.93 7.00
3 Hanyk, Mizera, Pospíšil, Horal Hanyk, Mizera, Pospíšil, Horal AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 52.88 6.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bártová, Kadavá, Rappová, Kovářová Bártová, Kadavá, Rappová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 52.26 9.00
2 Abrahamová, Lubasová, Hercíková, Jégrová Abrahamová, Lubasová, Hercíková, Jégrová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 57.92 7.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sochorová, Hýblová, Kumstátová, Latislavová Sochorová, Hýblová, Kumstátová, Latislavová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 51.08 9.00
2 Malá, Havlová, Horáčková, Kozlová Malá, Havlová, Horáčková, Kozlová AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 52.67 7.00
3 Vápeníková, Kozlerová, Šulcová, Ptáčníková Vápeníková, Kozlerová, Šulcová, Ptáčníková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 54.98 6.00
4 Cikánková, Kostková, Mislerová, Pecková Cikánková, Kostková, Mislerová, Pecková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 57.17 5.00
5 Švitorková, Poštová, Nedvídková, Horáková Švitorková, Poštová, Nedvídková, Horáková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 60.60 4.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 SB 1.76 o o o xxo o xo - xxx 7.00
2 Lukáš FrancLukáš Franc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 5 1.73 o o - o xxo xxx 5.00
3 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 1.65 xo o o xxx 4.00
4= Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 1.60 o o xxx 2.50
4= Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2 1.60 o o xxx 2.50
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 Body
1 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 1.82 - o - o - o - xo xx- 9.00
2 Jan JelínekJan Jelínek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 1 PB 1.70 o o xxo xo xxx 7.00
3 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 4 1.65 o o xo xxx 6.00
4 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3 1.60 o o xxx 5.00
5 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 1.60 xo o xxx 4.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 Body
1 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 SB 1.50 o o o o xxx 9.00
2= Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4 SB 1.50 o o o xo xxx 6.50
2= Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 6 1.50 - o o xo xxx 6.50
4 Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 7 1.45 - - xo xxx 5.00
5 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 PB 1.45 o xxo xo xxx 4.00
6= Anna RejhováAnna Rejhová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 1 1.40 o o xxx 2.50
6= Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 1.40 o o xxx 2.50
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,50 Body
1 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 4.50 - - - - - - - - - - o o xxx 7.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 SB 4.50 - - - - - - - - - - xo o xxx 5.00
3 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 3.60 - - - - o - o - xo xxx 4.00
4 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 PB 3.00 o o o o xxx 3.00
5 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2 2.80 xo o o xxx 2.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,50 Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 4.30 - - - - - - - - - - - o o xxx 9.00
2 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 3.80 - - - - - - o - o - xo xxx 7.00
3 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3 PB 3.40 - - xo o xo xo o xx- 6.00
4 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 PB 3.30 - - o o o xo - 5.00
5 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4 3.20 - - o xo xo xxx 4.00
6 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1 PB 2.50 o xxx 3.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 Body
1 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 3 2.60 - - - - o - xo xxx 9.00
2 Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4 2.50 - - o xo o o xx- 7.00
3 Adéla ŠinerováAdéla Šinerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 2 PB 2.00 o o xxx 6.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 Body
1 Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 PB 2.95 - - - - - o o xo xxx 9.00
2 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 SB 2.40 xo o o xxo xxx 7.00
3 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 2 PB 2.30 o xo o xxx 6.00
4 Marie ŠulcováMarie Šulcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 2.20 o o xxx 5.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 6.78 +2.2 m/s 6.65 -0.3 m/s 6.78  2,20 6.44  1,30 6.65  -0,30 6.78 x x 6.42  -0,90 7.00
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 4 6.21 +0.3 m/s x x x - 6.21  0,30 x x 5.00
3 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 3 5.91 +1.0 m/s x 5.91  1,00 5.84  0,60 5.91 x 5.82  1,20 x 4.00
4 Lukáš FrancLukáš Franc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 2 PB 5.83 -0.3 m/s 5.82  0,70 5.75  1,40 5.83  -0,30 5.83 5.77  0,40 5.69  -0,40 5.51  1,30 3.00
5 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1 PB 4.74 +1.8 m/s x 4.74  1,80 4.43  -1,00 4.74 4.70  0,00 x x 2.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MizeraJakub Mizera
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 2 PB 5.64 +1.5 m/s 5.64  1,50 5.61  1,40 - 5.64 - - - 9.00
2 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 5.58 -2.1 m/s x x x - 5.57  2,00 x 5.58  -2,10 7.00
3 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1 PB 5.38 -1.7 m/s 4.91  0,40 x 4.86  0,30 4.91 5.18  0,00 5.38  -1,70 x 6.00
4 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3 5.37 +0.3 m/s 5.20  2,40 x 5.37  0,30 5.37 x 4.98  -1,90 x 5.00
5 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 5.08 +1.5 m/s x x 5.06  0,60 5.06 5.08  1,50 - - 4.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 5.21 x x x - 5.21 x x 9.00
2 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 6 4.87 +0.8 m/s x 3.66  0,40 4.22  -0,30 4.22 4.73  -1,80 4.49  1,20 4.87  0,80 7.00
3 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 PB 4.83 +0.8 m/s x x x - x 4.83  0,80 x 6.00
4 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5 4.82 +0.6 m/s x x x - x 4.73  1,20 4.82  0,60 5.00
5 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 4.76 +1.9 m/s 4.51  -1,20 4.51  -1,40 4.76  1,90 4.76 4.69  -1,00 3.60  1,60 4.73  0,50 4.00
6 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4 4.74 +1.3 m/s 4.46  -2,30 4.25  -0,50 4.37  -0,80 4.46 x 4.46  0,80 4.74  1,30 3.00
7 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 3 4.65 +0.6 m/s x x 4.55  0,30 4.55 x 4.65  0,60 x 2.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 5.69 -0.5 m/s x x x - 5.69  -0,50 5.28  -0,20 x 9.00
2 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 5.05 -0.7 m/s x x  -0,80 4.96  -4,00 4.96 x  -2,90 5.05  -0,70 x  -1,30 7.00
3 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 6 4.66 -0.6 m/s x x 4.66  -0,60 4.66 x  -1,90 4.62  -4,20 x 6.00
4 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 7 4.61 -3.1 m/s x  -0,80 4.34  -1,80 4.47  -0,70 4.47 4.47  0,90 4.61  -3,10 x  -1,50 5.00
5 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 4 4.58 -1.9 m/s x  -2,30 4.47  -1,50 4.34  -2,20 4.47 x  -3,60 4.58  -1,90 x  -1,90 4.00
6 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 PB 4.56 -0.8 m/s 4.56  -0,80 4.45  -0,90 4.51  -1,80 4.56 4.43  -2,00 4.45  -3,30 4.37  -3,80 3.00
7 Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 1 PB 4.38 -1.9 m/s 4.24  -0,70 4.21  -1,80 4.27  -2,80 4.27 4.38  -1,90 4.31  -1,80 4.23  -3,20 2.00
8 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3 4.32 -1.0 m/s 4.23  -0,90 4.32  -1,00 - 4.32 - - - 1.00
Celkem 8 závodníků

trojskok - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 12.58 +0.0 m/s 12.37  -2,30 12.33  1,50 - 12.37 - 12.58  0,00 12.48  -0,60 7.00
2 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 12.01 +0.4 m/s 11.49  -2,20 11.93  1,70 11.94  0,50 11.94 12.01  0,40 - - 5.00
3 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 PB 11.26 +0.4 m/s x x x - x 11.26  0,40 x 4.00
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 PB 12.73 +0.4 m/s 12.21  -1,60 11.07  0,10 12.73  0,40 12.73 12.59  1,60 x 12.51  0,10 9.00
Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 NM x - - - - - -
Celkem 2 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4 PB 11.00 +0.0 m/s 10.57  -2,50 10.75  -0,50 x 10.75 x 10.82  -1,20 11.00  0,00 9.00
2 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 10.31 -0.6 m/s x 09.76  0,00 10.14  0,90 10.14 09.95  1,00 09.78  -1,00 10.31  -0,60 7.00
3 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2 10.02 +2.0 m/s x x 10.02  2,00 10.02 x 09.86  0,80 - 6.00
Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 NM x x x - x x x
Celkem 4 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 PB 10.23 -1.2 m/s 10.07  -2,00 09.92  -0,70 x 10.07 x 10.23  -1,20 x
2 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 PB 09.85 +1.0 m/s 09.65  -1,50 09.72  1,60 09.82  1,70 9.82 09.85  1,00 09.68  -0,40 09.84  0,00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 9 PB 11.61 9.00
2 Zuzana ZdvihalováZuzana Zdvihalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 8 09.99 7.00
3 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 7 09.29 6.00
4 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 4 PB 09.13 5.00
5 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 5 PB 09.13 4.00
6 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 3 PB 08.80 3.00
7 Dana HarveyDana Harvey
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 SB 08.64 2.00
8 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 6 08.24 1.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 5 09.29 9.00
2 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 08.37 7.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 08.12 6.00
4 Jana ValentováJana Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 2 07.41 5.00
5 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 1 07.30 4.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 7 14.26 9.00
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 8 13.78 7.00
3 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 12.98 6.00
4 Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 11.18 5.00
5 Matěj BradáčMatěj Bradáč
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 10.43 4.00
6 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 2 09.26 3.00
7 Tomáš BobekTomáš Bobek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1 06.92 2.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5 PB 11.37
2 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 11.22 7.00
3 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 6 10.83 5.00
4 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 4 PB 10.52 4.00
5 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 3 PB 09.52 3.00
6 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 2 PB 09.42 2.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 SB 38.63 9.00
2 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4 30.87 7.00
3 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 26.60 6.00
4 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1 PB 26.40 5.00
5 Jana ValentováJana Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 2 20.31 4.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 10 25.87 9.00
2 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 8 24.20 7.00
3 Zuzana ZdvihalováZuzana Zdvihalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 9 23.63 6.00
4 Dana HarveyDana Harvey
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 PB 22.31 5.00
5 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 7 21.82 4.00
6 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 19.95 3.00
7 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 SB 18.92 2.00
8 Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 18.48 1.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Tomáš BobekTomáš Bobek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 2 17.16
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 13 PB 41.97 9.00
2 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 11 PB 41.23 7.00
3 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 38.37 6.00
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 PB 36.63 5.00
5 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 10 35.39 4.00
6 Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 34.01 3.00
7 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 7 29.22 2.00
8 Matěj BradáčMatěj Bradáč
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 SB 28.32 1.00
9 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 26.76
10 Jakub DusilJakub Dusil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 PB 25.99
11 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3 PB 22.50
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 PB 34.65 7.00
2 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 33.92 5.00
3 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 3 PB 29.23 4.00
4 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 6 26.01 3.00
5 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 24.64 2.00
6 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 5 20.60 1.00
7 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 4 19.98
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 1 NM
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela StaňkováMichaela Staňková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 6 39.04 9.00
2 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 PB 37.92 7.00
3 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 PB 37.82 6.00
4 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 31.98 5.00
5 Dana HarveyDana Harvey
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 SB 30.57 4.00
6 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 2 18.84 3.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 1 40.81
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 PB 52.41 9.00
2 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 PB 41.16 7.00
3 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 5 37.72 6.00
4 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 4 PB 35.03 5.00
5 Matěj BradáčMatěj Bradáč
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 32.74 4.00
6 Tomáš BobekTomáš Bobek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 2 PB 26.64 3.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4 PB 64.65 7.00
2 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 62.51 5.00
3 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 2 31.55 4.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 10 37.58 - 9.00
MS Aneta SmržováAneta Smržová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 9 36.57 -
3 Zuzana ZdvihalováZuzana Zdvihalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 8 31.18 - 7.00
4 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 6 29.14 - 6.00
5 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 7 27.65 - 5.00
6 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 SB 25.27 - 4.00
7 Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 1 PB 23.44 - 3.00
8 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 PB 23.42 - 2.00
9 Adéla PoštováAdéla Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 2 14.47 - 1.00
Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 NM -
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 34.90 9.00
2 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 1 PB 20.87 7.00
3 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 14.96 6.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 7 PB 45.65 9.00
2 Václav AlbrechtVáclav Albrecht
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 9 42.98 7.00
MS Dominik HankoDominik Hanko
ASK LovosiceASK Lovosice
05 6 41.56
4 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 38.62 6.00
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1 PB 37.06 5.00
6 Matyáš BakrlíkMatyáš Bakrlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 5 34.84 4.00
7 Jan JelínekJan Jelínek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 3 31.77 3.00
8 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 29.70 2.00
9 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 PB 19.43 1.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 50.61 7.00
2 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 SB 47.94 5.00
3 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 6 SB 42.50 4.00
4 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 8 40.67 3.00
MS Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 PB 38.53
6 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 7 33.77 2.00
7 Jan ApolenJan Apolen
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 4 PB 21.47 1.00
Celkem 7 závodníků

chůze dráha 3000 m - Junioři

(ne, 5.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 14:39.31 7.00
Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNF
Celkem 2 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(ne, 5.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15:16.73
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Juniorky

(ne, 5.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 15:24.64 9.00
2 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 15:27.04 7.00
3 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 19:53.05 6.00
4 Dominika NováčkováDominika Nováčková 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 20:15.77 5.00
Celkem 4 závodníků