Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový přebor v 5-ti boji mladšího žactva - uzavřený závod

Zlín (4. 6. 2021)

800 m - Ml. žáci

(pá, 4.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 2:42.58 366.00
2 7 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 2:46.99 326.00
3 1 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:48.93 309.00
4 9 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:51.83 284.00
5 3 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:03.67 193.00
6 5 Matěj HustýMatěj Hustý 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:12.94 134.00
7 2 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 3:19.21 99.00
8 4 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:27.26 62.00
9 11 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 3:58.33 0.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 2:39.33 581.00
2 9 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:39.73 576.00
3 10 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 PB 2:43.62 532.00
4 4 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:45.49 512.00
5 13 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 PB 2:51.42 449.00
6 5 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 2:52.85 434.00
7 8 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 2:55.81 405.00
8 11 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 2:56.90 395.00
9 6 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:57.50 389.00
10 12 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 2:58.03 384.00
11 3 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:00.23 363.00
12 1 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:07.52 298.00
13 7 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:09.77 280.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 4.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:50.18 462.00
2 6 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:53.45 428.00
3 8 Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 3:00.42 361.00
4 7 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:03.15 336.00
5 1 Lucie ČernáLucie Černá 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:05.43 316.00
6 4 Ema KřížkováEma Křížková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 3:09.94 278.00
7 11 Anna ŠtouračováAnna Štouračová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 3:12.52 258.00
8 5 Josefína MáčalováJosefína Máčalová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:15.26 236.00
9 3 Markéta ErnestováMarkéta Ernestová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:16.38 228.00
10 12 Tereza Anna VáňováTereza Anna Váňová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 3:16.62 226.00
11 10 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 PB 3:22.57 184.00
12 9 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 PB 3:23.29 179.00
13 13 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 3:44.34 65.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 2:39.33 581.00
2 9 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:39.73 576.00
3 10 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 PB 2:43.62 532.00
4 4 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:45.49 512.00
5 2 Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:50.18 462.00
6 13 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 PB 2:51.42 449.00
7 5 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 2:52.85 434.00
8 6 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:53.45 428.00
9 8 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 2:55.81 405.00
10 11 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 2:56.90 395.00
11 6 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:57.50 389.00
12 12 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 2:58.03 384.00
13 3 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:00.23 363.00
14 8 Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 3:00.42 361.00
15 7 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:03.15 336.00
16 1 Lucie ČernáLucie Černá 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:05.43 316.00
17 1 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:07.52 298.00
18 7 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:09.77 280.00
19 4 Ema KřížkováEma Křížková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 3:09.94 278.00
20 11 Anna ŠtouračováAnna Štouračová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 3:12.52 258.00
21 5 Josefína MáčalováJosefína Máčalová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:15.26 236.00
22 3 Markéta ErnestováMarkéta Ernestová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:16.38 228.00
23 12 Tereza Anna VáňováTereza Anna Váňová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 3:16.62 226.00
24 10 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 PB 3:22.57 184.00
25 9 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 PB 3:23.29 179.00
26 13 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 3:44.34 65.00